Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
5. mar 2009

ved chapem 🙂 ale zajtra uz ides k Dr. a potom to rozbalite na poradek 😵 😵

jarulai
5. mar 2009

no veru. dúfam, že dostanem mrchu do zajtra a ma šlahne 😀 ešte by mohla počkať týžden 😀 😀

matusik111
5. mar 2009

o kolkej ides k Dr. ?

jarulai
5. mar 2009

asi ked sa zobudím 😀 😀 ale nie, okolo 10.h, ešte musíme aj niečo vybaviť 🙄
idem robiť - dnes ale namám toho vela, takže okolo tej 10.30 som tu znova 😉

shandy
5. mar 2009

bre ranicko, matusik, tak ty si testovala? 😒 , ale este nebol ani 14.DPO, to je zbytocne testovat skor, lebo vacsina ukaze tak najskor 14. DPO aj to z ranneho mocu...takze este nie je nic stratene 😉
jaru, tak si si uzila aspon jeho pritomnost. No dohodnime sa tak, ze dostanes matusikovu mrchu a matusik ju nedostane
😀 😀

shandy
5. mar 2009

jo a grafik,
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
ach tie moje pocitacove grafy 😀 😀 😀

matusik111
5. mar 2009

mala som doma test, a ked teplota neklesla, tak som skusila, Ale viac menej som zmierena, ze sa chystame na dalsi mesiac 🙂 , len ked som to trosku pocitala, obavam sa, ze netrafime ovulku, no uvidi sa. Ved uz budem mudra, budem mat ovu testy doma 😀 😀 😀
Jarulai, ty nejdes kupovat ovu testy?
Ked su ti nasi chlapi stale prec, tak musime ist na istotu 😵 😵 😵

shandy
5. mar 2009

hej, to poznam. je nebezpecne doma skladovat tehotenske testy 😀 😀
ja som tiez zmierena, ze nist...tento mesiac nemam absolutne ziadne priznaky, ani tie co zvycajne mavam v LF, ani len didky ma nebolia, no divne 😀 😀 😝 , aaale som v poho, ved raz to vyjde 😀 😀
a zajtra budem mat teplomerik novy, tak sa tesiim 😀 , ako malo staci k detskej radosti, ze??
jaru nam zarezava 😵

matusik111
5. mar 2009

shandy, ty mas pekne tatry 🙂 . Ja sa tiez chystam kupit teplomer dnes, a furt zabudam A pritom, kazdy den chodim okolo lekarne. 😀
Shandy, ked si zaplatila tie testy, tak za kolko Ti to prislo domov?

shandy
5. mar 2009

no matusik, plodili sme na horach, tak aj v grafe musia byt hory 😀 😀 😀
mne to prislo velmi rychlo, az som zostala prijemne prekvapena, tusim do 2 dni tu boli 😵 😵

matusik111
5. mar 2009

Ked ste boli tak vysoko, tak aj teplota by mala byt vysoka 😵 😵 😵 , ja si fakt myslim, ze sa vam to podarilo. Boli ste spolu cely tyzden, zmena postele 😵 , urcite si nemyslela na mimino , .... ak sa nepodarilo, tak uz tento svet musi byt otoceny naopak.

Tak uz sa tesim na prve // 😀 😀 , lepsie ako nic

matusik111
5. mar 2009

neviete co s Moncikou ????

shandy
5. mar 2009

heheh, no dufam, ze bude vysoka veru 😵 , no ja si nemyslim, ze sa nam to podarilo 😀 😀 , vsak aka je sanca v jednom cykle? 20%? , ale do pol roka sa urco podari 😀 😀 , tak som si povedala...
😀 , ze svet otoceny naopak, no to je dnes bezne 😀 😀
no vies ako som sa ja tesila z tych dvoch ciarok na ovu teste? 😵 😵
no veru, netusim, co s nou je.... 😒 , no snad je ok

matusik111
5. mar 2009

Shandy, ty si taka skusena zenska 😵 , ty si ake reci a skusenosti pocula na tehotensky test Rapid Clear?

shandy
5. mar 2009

hehheh, ty si vtipalek matusik 😀 😀 , ze skusena 😵
no a nie je to rapi clear? tusim som nieco o nom citala, skus si pozriet temu tehotenske testy..viem, ze vacsina bab odporucala mama test 😵

shandy
5. mar 2009

nooo tak co som nasla o rapi cleare nebolo velmi pozitivne 😒 , jednej kocke vysiel pozitivny po pol hodke a nebola tehu, dalsej vysli 3 ine pozitivne, rapi negativny a bola tehu a tak..ako som uz pisala vacsina odporucala mama test...

jarulai
5. mar 2009

už som tuuuu, už nerobím 😀 😀
ja som testovala rapi clearom a vyšiel pravdivo vtedy - //. ale mama test je tiež dobrý a je lacnejší tuším. už si to dobre nepamatám

matusik111
5. mar 2009

ja len tak, lebo som dnes rano skusala rapi clear, ... tak vidim, ze sa nicomu neda ani verit 🙂 Jarulai, ty si si kolko dni po ovulke robila test,

matusik111
5. mar 2009

Shandy, ked som objednala tie testy, prisiel mi mail....... to asi aj Tebe.- Ale teraz som si precitala na spodku mailu, ze
S platbou počkejte do příchodu dalšího emailu, kde bude specifikována částka ve vaší lokální měně (Sk).
a ja som to uz teraz chcela ist platit...... a ziadny druhy mail nedosiel. Kolko mailov Tbe prislo?

jarulai
5. mar 2009

no mne vtedy ani doki poriadne nevedel určiť, kedy ovulka bola. povedal, že asi pred dvoma dnami, ale nevie to s istotou. takže ked tak počítam, tak asi 13dní po som robila prvý test - tam bola druhá // slabunká, skoro neviditelná, až sme tomu s mužom neverili. potom som testla o 3dni myslím

matusik111
5. mar 2009

ved uvidmi, co mi ukaze zajtra rano teplota. Uz keby isla dole, viem, ze je mrcha na ceste a je klidek. Ale obavam sa , ze este daky problem bude ☹
Ked mrcha pride, je to stresujuce, ale ked nepride, tak je to este horsie 😎

jarulai
5. mar 2009

matusik, nemysli hned na to zlé. ked sa nepodarilo teraz, podarí sa na budúce. mne to mužík musel opakovať 2roky, kým som si to tiež tak vsugerovala 😉

shandy
5. mar 2009

matusik, ved zajtra uvidis co ako, ked nie teraz tak nabuduce, nooo 😵 , neboj 😉
no ja som to platila hned cez sporopay, takze mne ziadny mail nemusel uz chodit. to priamo zaplatis cez internetbanking. Tak hadam pride este druhy, tak vyckaj. No ale aj tak to uz budes musiet platit v eurach a nie sk 😀
citala som statistiky na FF a tam pisu, ze vacsine bab sa ukaze prvy testy pozitivny cca na 14.dpo, ze skor ani nema vyznam to robit...aj ked niektorym to ukaze skor, ale potom sa zbytocne clovek stresuje..ze nie je a pritom moze byt 😅

matusik111
5. mar 2009

ved pockaj Jarus, ked nabehnete na snazilkovanie ti to pripomeniem 😀 😀 😀 , zatial som celkom vpohode, myslim, ze az tak nestresujem,. Ved som si objednala ovu testy na dalsie mesiace 😵 😵 😵
ja sa len tak pytam...... idem obedovat, dobru chut babulky

jarulai
5. mar 2009

matusik, presne ako vraví shandy - vyčkej času a uvidíš.
ja vás, bybulky, úplne chápem, ja som bola taká istá - nedočkavá. keby ma mužík nebrzdí, kupujem každý mesiac nové tehu testy. takto som ich minula len 3 a aj tie boli pozitívne. ja som už teraz na tom trochu inak, lebo viem, že možem otehu. ale tiež viem, že to nemusí byť hned na prvý šup. no uvidíme ako budem stresovať o pár mesiačikov 😀

jarulai
5. mar 2009

dobrú chut, matusik. ja som sa už natlačila 😀

shandy
5. mar 2009

no ved to, ono sa to lahko hovori, len ked to pride, tak ked nieco velmi chces, tak na to myslis, ked nie vedome tak podvedome urcite. ale zasa si nemyslim, ze je zle, ked clovek na to mysli... 😵 😵 , horsie je ak sa upina len na to...a to my nerobime 😀 😀
no ved prave jaru, ty to mas dobre v tom, ze ked sa to raz podarilo, isto sa to podari znovu. ale to sa asi nikdy nevie, ze ako to niekto tam hore zariadi... 🙂 , vsetko ma svoj vyznam.. 😵 😵 , jaru o par mesiacikov uz budes tehu, takze ziadny stres, neboj 😵

shandy
5. mar 2009

a matusikovi dobru chut, ja pojdem tiez o chvilocku chrumkat 😀
jaru a co si mala dobre z domacej kuchyne, haaa? a fotky uz mas doma?

jarulai
5. mar 2009

shandy, neviem prečo, ale tiež si myslím, že tentoraz to nebude tak dlho trvať. a všetci okolo mna ma v tom podporujú, dokonca aj doki mi to povedal, tak sa toho držím. no nechcem si predstaviť ak to tak nebude.
nebojte, aj vy budete obidve čo nevidieť tehu a potom sa tu už len budeme chváliť rastúcimi bruškami a krčovymi žilami a čo ja viem čím ešte 😀

jarulai
5. mar 2009

mala som kuracie prsia zapekané so syrovou omáčkou a k tomu ryžu - mnam 😝 ja neviem, či tie fotky vobec dojdu - mal mi prísť mail, ktorým som mala potvrdiť objednávku, no nič neprišlo, tak teraz neviem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre