• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
dobrú chut obidvom
ozaj, babulky, kolko sa vy snažíte vlastne? už som zabudla :wink: :grinning:
5. mar 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som spat a mam velke brusko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ale iba z obeda :slight_smile: . Tak ja som mala hovadzie na slaninke a ryza a KinderKing ako dezert :slight_smile:
Uz som zaplatilia v sporitelni, bolo to 20 Eur, Tak uz budem cakat.
a viete co ??????????????? , ja som v drogerii kupila tehotensky test Pepino, len ten pasik za cca 45 SK, tak ho odlozim, ak by nahodou chcela ist teplota zajtra hore, aj v sobotu , tak by som ho testla. Ale myslim, ze zajtra pojde dole teplota a mrcha bude klopat na dvere. A pepina odlozime na horsie casy :slight_smile:
5. mar 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam, mnam to mam rada, kuracie didusky :grinning: :grinning:
no tie internetove objednavky, to mas tak...ja som drahemu objednala vianocny darcek a dosiel mi az koncom februara. som myslela, ze aspon na valentina, ale ani to nie :grinning:
mnaaaaam kinderko :grinning:
neboj, skor ci neskor budeme v tom :grinning: :grinning: :grinning: ako kinderko, dva v jednom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no snazime, my keksikujeme bez ochrany od juna, ale do terminu ovulky co viem, sme sa trafili len dva (mozno tri) razy a to minuly mesiac a tento a mozno este niekedy v septembri. Lebo som si to nesledovala predtym a ani sme sa az tak vyrazne nesnazili, nechali sme tomu volny priebeh :sweat_smile:
5. mar 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak babeny boli ste niekedy z vestice? co si o tom myslite, hm?
5. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja rada kuracie/morčacie didky. toto a cestoviny by som mohla jesť stále :grinning: :grinning: :grinning:
no ja som nebola u veštici. ale ked som bola tehu a odchádzala som od dokiho, zastavila nás cigánka na parkovisku a silou mocou chcela veštiť z ruky. nedalo sa jej normálne ubrániť :grinning: a tá mi povedala, že porodím chlapčeka a dievčatko. a /neviem či poznáte tú blbosť s obručkou čo sa robí/ mi mamina "vyveštila" tiež 2detičky, tak mám nádej :grinning: :grinning: :grinning: neviem, čo je na tom pravdy, ale mne to dáva aspon tú nádej :wink:
5. mar 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru, no super :grinning: :grinning: , ved to, ze aj mne...
ja len kvoli tomu, ze mi prave volala kamoska tehula, co bola u vestca (na nej to este nie je vidno), ze vraj je tehula, povedal jej presny termin porodu (prvy co jej dala lekarka), ze to bude dievcatko a x veci, ktore nemal odkial vediet... :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. mar 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a u koho bola? mna by to tiež zaujímalo, ale chcela by som len dobré správy. ani nie som náročná, že :grinning:
5. mar 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehheh, dona, to by chcel asi kazdy :grinning: :grinning:
no bola u nejakeho tomasa a uz u neho vola druhkrat, ale vraj ma straasne dlhe cakacky, ze pol roka a niekedy az rok, ale je dobry, aspon podla toho, co mi ona povedala....uplne detaily, este jej povedal, ze okolo stvrtej porodi :slight_smile: , no ale prave, ze jej povedal, ze tam bude nejaky problem s pupocnou snurou, ale ze ju nexce strasit, ze obe budu zdrave...hmmm
5. mar 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked sa rok čaká, dovtedy porodíš aj ty aj ja :grinning: :grinning: :grinning:
došiel mi mužík, mám tu s ním nejakú robotku, tak sa mu budem venovať :wink:
5. mar 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to som si aj myslela, ze to tak bude :grinning: :grinning: :grinning: , ze uz tam pojdem aj s mimcom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ale ta kamoska ked sa objednavala, tak tiez este nebola tehu :grinning:
tak sa mu pekne povenuj :wink:
5. mar 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som sa mu povenovala. ale už aj utekám domkov s ním :wink:
zajtra mám dovolenku, idem tomu dokimu. pondelok som tu ako na koni :grinning: :grinning: :grinning:
pekný víkendík :slight_smile:
5. mar 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, taraz tu budem zas ja chvilu :slight_smile:
5. mar 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juarulai, pekny sexualny vikend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oukej, tak pekny vikendik a drzim palce u dokiho, vidime sa v pondeloook pa pa :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, ty pracante :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola 2 x u vestici, ale este ked som bola na skole. U tej iste. Prvykrat sa trafila a splnili sa dake veci . Druhy krat som tam isla, ked sme mali s priatelom problemiky , ale vtedy sa netrafila do nicoho..... Tak som povedala, ze koncim u nej.
Ale mozno by som sa este nechala niekedy ukecat ist ku vestici :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak, uz mam take pred kramove bolesti podbruska, takze ja to zajtra isitm, a odlozim si test doma v sufliku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola u dvoch a obe sa niecim trafili, mozno sa nieco este splni, ale zatial mi to vychadza :grinning: :grinning: , len casovo nie, podla jednej by som uz mala davno dieta :grinning: :grinning:
ale rozmyslam, ze pojdem k tomu chalanovi aj ja :sweat_smile: , ked sa mi nepodari do pol roka otehu. objednam sa uz teraz a v najhorsom tam poslem niekoho ineho miesto mna, resp. to bude v najlepsom, lebo budem tehu... :grinning: :grinning:
matusik, nieeeeeee, posli ju jaru tu mrsisko....
5. mar 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to je kde ten vestec?? v BA?
5. mar 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, s tym prstienkom mne vysli 4 deti :slight_smile: ja tusim, ze budem mat dvojicky , tak mozno to aj postiham na stare kolena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no on je vraj v nitre
hej? ja som to neskusala, ale obe mi vraveli, ze 2 a ze budeme uvazovat o tretom :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze nakoniec slusne plodna rodinka :slight_smile: :slight_smile: , len keby vedeli aj datum , kedy to pride, tak by som bola kludnejsia.
a do kedy si v praci? dnes nam pridu muzikovia domov, ale mne ta mrcha pride zajtra , ja to citim :frowning2: , tak budememe mat taky menej aktivny vikend
5. mar 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy ano moja teda ti poviem :grinning: :grinning: , no veru, veru, ale hlavne ze to pride matusik, neboj :dizzy_face:
ja sa ponahlam, najneskor o piatej padim za drahym :grinning: :grinning: :grinning: , ale no a matusik, ved nie len keksikom je clovek zivy, aj tulkanie a mojkanie obcas staci :slight_smile:
5. mar 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len aby sme dake tulkanie stihali, ved to asi pozans, ako ten vikend rychlo prefrci . Ja este asi hodinku a idem domov, navarit daku veceru drahemu.
Zajra nepracujem, tak iba poslem aktualny graf. Uz mam aj digitalny teplomer :slight_smile: alebo sa pochvalim, ze zo mna tece, ako keby ma zarezali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si pockam, kym sa mi ozve, ze uz je domka a ficim za nim...co budes varit? mnam, mnam.... :dizzy_face:
jasne, budem cakat na graficok a dufat, ze nem cervena prist :grinning: , ved aj ja ti tam hodim moje tatry :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este neviem, po ceste domov nieco vymysli, dake len masko s ryzou Daku rychlovku,. Pride az okolo 8, tak to stiham .
Taku mam chut na sladke, to je kombinacia kramov + nervov :slight_smile:
5. mar 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: to poznam :dizzy_face:
tak ryyychlovku, no mozno nielen v jedle :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my moc tych rychloviek nemame v posteli, ja si to radsej vychutnavam dlhsie. :wink: :wink: :wink:
5. mar 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este sa chcem opytat, ze taka modra ciara namiesto cervenej vo FF , co znamena?
5. mar 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no modra je vtedy, ked ti vyznaci ovulku predbezne, kedy nema FF potvrdene vsetky data...vyckava potvora. :wink:
5. mar 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok