• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
kde ste sa všetky stratili? ja si tu občas pripadám ako nejaký odstrašovák - ked sa pridám, začne debata viaznuť :frowning2:
9. mar 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ja som uz napapkana :grinning: :grinning:
takze , Jarulai, vsetko najlepsie k Tvojim narodeninam, a hlavne buduce babo uz do leta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. mar 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile: ja by som ho brala aj skor :wink: ozaj - nech to máme kompletné - ty máš kolko?
9. mar 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja sa pridavam, buduca 30 nicka. ...... ja by som chcela do narodenin aspon byt tehulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a najlepsie dvojicky, nech je to rychlejsie.
9. mar 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a plne s Tebou Shandy suhlasim, ze nechcem natahovat cakanie, ak je tam daky problem, Vacsinou sa daju komplikacie riesit dakymi pirulami a hotovo . Ja sa tiez na to tak divam. Ja by som chcela ist gyndu v juni, ze sa nedari , nech nieco zacnu robit. Ale neviem si predstavit tie vsetky vysetrenia, lebo ja to tak strasne neznasam.
9. mar 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, to sa aj ja možem hlasiť, že budúca 30nicka :grinning:
9. mar 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, na dnes končím. idem s mužíkom vybrať naše nové autičko :wink: to viete - šrotovné :grinning:
9. mar 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už ma čaká. majte sa krásne, zajtra som tu zas :wink:
pekný večer :slight_smile:
9. mar 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja uz v lete si mozem pisat 30 :slight_smile: , tak ja to uz mam za chvilu.
Jeeeej, tak ked nie babo, tak aspon nove auticko, aj to potesi. A co idete vybrat ??
9. mar 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja dnes nic a nic a nic nerobim, To je hruza. dala som si taky predlzeny vikend. .... tak uz by tu mala byt iba shandy
9. mar 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte micky, jezkovi voci, ja mam tolko roboty, ze ani na kona ani z kona :grinning: :grinning:
9. mar 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru, autiiiicko jeeej a ake idete kupovat? moj bracho si teraz ide kupovat :slight_smile: , tak som zvedava, co vyberiete...
matus, presne ako vravis, ja to tiez nemusim tie vsetky vysetrenia, radsej este pockam do pol roka, tiez tak asi do juna a potom to pojdem riesit :slight_smile: , teda dufam, ze uz nebude treba :grinning: :grinning:
vy buduce 30tky :grinning: :grinning:
9. mar 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusiik mne zacina o 15 minut anglina, tak keby sme sa tu uz nahodou nestretli tak pekny vecer prajem :dizzy_face: :dizzy_face:
a mohla by sa tu uz aj moncurik objavit a podat spravu, ze co je s nou...hmmm :unamused:
9. mar 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si uzi anglictinu. Ja pojdem domov asi za 40 minut. Nemam robotku, ale vecer jedno skolenie, tak musim pockat .
tak zajtra rano sa tu zas stretneme :slight_smile:
9. mar 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru to si uzijem :grinning: :grinning:, vecerne skolenie, hmmmm :wink:
jaska, rano sme tu (ako) na koni :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, dievčatá :slight_smile: ako sme sa vybuvkali? mne sa o tom aute už aj snívalo :grinning: no zatial sme nič moc nevybrali - chceli sme daciu /to najlacnejšie samozrejme :wink: no odhovorili nás od neho /nemalo, to čo by sme chceli/, tak teraz zase pre zmenu rozmýšlame nad iným. a ešte sme chceli využiť aj šrotovné + leasing a to nám nevedeli povedať včera, či sa to dá :angry: takže sa to celé odsúva až o týžden, ked mužík dojde domkov :sunglasses:
10. mar 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dnes pilne makáte :fearful: :grinning: baby, je mi tu smutno, skočte na konika :grinning:
10. mar 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoooooooj jaru, :grinning: :grinning:
a co takto nieco zo suzuki? aj tie sa cenovo daju... :slight_smile: , no neboj, ved nieco vyberiete :dizzy_face: :dizzy_face:
inak som sa nevyspinkala dobre, zobudila som sa 4:44 a uz som nemohla zaspat...a viete co ma ako prve napadlo? ze som tehotna... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak jasne, ze som uz potom nemohla zaspat... :grinning: :grinning:
mickaaa ja som tu, nebojkaj :dizzy_face: :dizzy_face:
10. mar 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hurááááááááá :dizzy_face: už som sa zase začala bát tej samomluvy :grinning:
neviem, prečo práve suzuki? máš skúsenosti? ešte som to nepozerala
10. mar 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehe, neboj, ja som tu. a kde je matusik?? :slight_smile:
lebo mam swifta a tiez som pozerala na cenu :wink: a vysiel vtedy celkom dobre :dizzy_face: , som spokojna :grinning:
10. mar 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky :slight_smile: , uz som tu aj ja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , moc som vam chybala ???
Pocuvala som v radii , ze neda sa kombinovat leasing a srotovne , ale mozno sa to upravi.
Swift je pekny ale maly pre velku buducu rodinu. Nedas tam 3 detske sedacky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ked budes chciet pobalit vsetky hracky pre 3 deturence. len si kupte vacsie auticko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja som tiez pred vianocami menila Saxo za Xsaru ,.... uz som mala byt samozrejme tehotna a mala som kupovat sedacku do auta :slight_smile:
10. mar 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasneeee ze chybala. ts tsssss :grinning: :grinning:
no drahy ma octavku combi, takze poho, len ja ked som kupovala swiftosika, tak som s nim este nebola, noooo :sweat_smile: :sweat_smile: a nevedela som, ze uz bude treba uvazovat a detskych sedackach :grinning:
veru inak by sa zislo vacsie, lebo so sedackou asi bude trochen problem, ale hlavne s kocikom asi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj matusik. tááááááák moooooc si nám chýýýýbala :slight_smile:
to je fakt, moj mužík by chcel niečo vačšie. teraz rozmýšla nad hiundai accent
10. mar 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja moc francuzskym autkam neverim, skor tych japoncov :wink: :grinning: :grinning:
hej jaru accent je tiez fajn :dizzy_face:
10. mar 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne uz prisli testy domov :slight_smile: len su na poste, tak zajtra ich pojdem vybrat. Vsetko doma nastudujem a testujem sobota a nedela ..... a v nedelu by mala byt ovulka. Mozno ukecam manzelika, nech ide v pondelok neskor do prace , aby sme stihli rano jedno kolecko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
To je tak na prd, ze nam chlapi chodia prec. Normalne by mali dostat ovulacne volno , to by mohli ist domov za polvickami , ked maju ovulku. To je dobry napad , nie ? :grinning: :grinning: :grinning: Podme s tym do parlametnu :grinning: :grinning:
10. mar 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, tak budes testovat o sto dvesto, tak zelam tie // aspon na ovu teste zatial a potom budu nasledne aj na tehu teste :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
veru matusik, toto si dobre vymyslela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som za :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , inak ten teplomer je echt dobry, som veeelmi spokojna :sweat_smile:
10. mar 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, presne. ja s tebou súhlasím. inak sa to aj pekne volá, že "ovulačné volno" :grinning: :grinning: :grinning: to navrhnem mužíkovi
10. mar 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: , fakt dobre, babenky idem trosku makat, ale obcas sem na kuknem, aby jaru nemala schizu, ze si pise sama so sebou :wink: :grinning:
10. mar 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si tu niketo zo mna tuším robí prču, čooooooo? ccccccc
ešte k tým autám - 3 sedačky nevopcháš do žiadneho auta, poznám babu, čo má trojičky a volkswagen kombičko a nevopchala ich vedla seba. ešte ju policajti zvozili, že prečo má tú tretiu vpredu. tak sa nedala a vraví im: tak mi ju dajte dozadu, ak ju tam zmestíte :grinning: a bolo po debate :grinning:
10. mar 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ale to by som si nikdy nedovolila, co by som tu bez vas robila :sweat_smile: , aj len tak trosku podrypkavam :sweat_smile: :grinning:
hehe, dobre to vyriesila :grinning: , mudri chlapi, ich to ani nenapadne :angry: :grinning:
10. mar 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok