Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
9. mar 2009

kde ste sa všetky stratili? ja si tu občas pripadám ako nejaký odstrašovák - ked sa pridám, začne debata viaznuť ☹

matusik111
9. mar 2009

babulky, ja som uz napapkana 😀 😀
takze , Jarulai, vsetko najlepsie k Tvojim narodeninam, a hlavne buduce babo uz do leta 😵 😵 😵

jarulai
9. mar 2009

dakujem 🙂 ja by som ho brala aj skor 😉 ozaj - nech to máme kompletné - ty máš kolko?

matusik111
9. mar 2009

a ja sa pridavam, buduca 30 nicka. ...... ja by som chcela do narodenin aspon byt tehulka 😵 😵 😵 a najlepsie dvojicky, nech je to rychlejsie.

matusik111
9. mar 2009

a plne s Tebou Shandy suhlasim, ze nechcem natahovat cakanie, ak je tam daky problem, Vacsinou sa daju komplikacie riesit dakymi pirulami a hotovo . Ja sa tiez na to tak divam. Ja by som chcela ist gyndu v juni, ze sa nedari , nech nieco zacnu robit. Ale neviem si predstavit tie vsetky vysetrenia, lebo ja to tak strasne neznasam.

jarulai
9. mar 2009

matusik, to sa aj ja možem hlasiť, že budúca 30nicka 😀

jarulai
9. mar 2009

babulky, na dnes končím. idem s mužíkom vybrať naše nové autičko 😉 to viete - šrotovné 😀

jarulai
9. mar 2009

už ma čaká. majte sa krásne, zajtra som tu zas 😉
pekný večer 🙂

matusik111
9. mar 2009

ale ja uz v lete si mozem pisat 30 🙂 , tak ja to uz mam za chvilu.
Jeeeej, tak ked nie babo, tak aspon nove auticko, aj to potesi. A co idete vybrat ??

matusik111
9. mar 2009

baby, ja dnes nic a nic a nic nerobim, To je hruza. dala som si taky predlzeny vikend. .... tak uz by tu mala byt iba shandy

shandy
9. mar 2009

ahojte micky, jezkovi voci, ja mam tolko roboty, ze ani na kona ani z kona 😀 😀

shandy
9. mar 2009

jaru, autiiiicko jeeej a ake idete kupovat? moj bracho si teraz ide kupovat 🙂 , tak som zvedava, co vyberiete...
matus, presne ako vravis, ja to tiez nemusim tie vsetky vysetrenia, radsej este pockam do pol roka, tiez tak asi do juna a potom to pojdem riesit 🙂 , teda dufam, ze uz nebude treba 😀 😀
vy buduce 30tky 😀 😀

shandy
9. mar 2009

matusiik mne zacina o 15 minut anglina, tak keby sme sa tu uz nahodou nestretli tak pekny vecer prajem 😵 😵
a mohla by sa tu uz aj moncurik objavit a podat spravu, ze co je s nou...hmmm 😒

matusik111
9. mar 2009

tak si uzi anglictinu. Ja pojdem domov asi za 40 minut. Nemam robotku, ale vecer jedno skolenie, tak musim pockat .
tak zajtra rano sa tu zas stretneme 🙂

shandy
9. mar 2009

no veru to si uzijem 😀 😀, vecerne skolenie, hmmmm 😉
jaska, rano sme tu (ako) na koni 😀 😀 😝

jarulai
10. mar 2009

dobré ránko, dievčatá 🙂 ako sme sa vybuvkali? mne sa o tom aute už aj snívalo 😀 no zatial sme nič moc nevybrali - chceli sme daciu /to najlacnejšie samozrejme 😉 no odhovorili nás od neho /nemalo, to čo by sme chceli/, tak teraz zase pre zmenu rozmýšlame nad iným. a ešte sme chceli využiť aj šrotovné + leasing a to nám nevedeli povedať včera, či sa to dá 😠 takže sa to celé odsúva až o týžden, ked mužík dojde domkov 😎

jarulai
10. mar 2009

to dnes pilne makáte 😨 😀 baby, je mi tu smutno, skočte na konika 😀

shandy
10. mar 2009

ajoooooooj jaru, 😀 😀
a co takto nieco zo suzuki? aj tie sa cenovo daju... 🙂 , no neboj, ved nieco vyberiete 😵 😵
inak som sa nevyspinkala dobre, zobudila som sa 4:44 a uz som nemohla zaspat...a viete co ma ako prve napadlo? ze som tehotna... 😀 😀 😝 , tak jasne, ze som uz potom nemohla zaspat... 😀 😀
mickaaa ja som tu, nebojkaj 😵 😵

jarulai
10. mar 2009

no hurááááááááá 😵 už som sa zase začala bát tej samomluvy 😀
neviem, prečo práve suzuki? máš skúsenosti? ešte som to nepozerala

shandy
10. mar 2009

hehehe, neboj, ja som tu. a kde je matusik?? 🙂
lebo mam swifta a tiez som pozerala na cenu 😉 a vysiel vtedy celkom dobre 😵 , som spokojna 😀

matusik111
10. mar 2009

dobre ranko babulky 🙂 , uz som tu aj ja 😵 😵 😵 , moc som vam chybala ???
Pocuvala som v radii , ze neda sa kombinovat leasing a srotovne , ale mozno sa to upravi.
Swift je pekny ale maly pre velku buducu rodinu. Nedas tam 3 detske sedacky 😵 😵 😵 a ked budes chciet pobalit vsetky hracky pre 3 deturence. len si kupte vacsie auticko 🙂 🙂 🙂
Ja som tiez pred vianocami menila Saxo za Xsaru ,.... uz som mala byt samozrejme tehotna a mala som kupovat sedacku do auta 🙂

shandy
10. mar 2009

no jasneeee ze chybala. ts tsssss 😀 😀
no drahy ma octavku combi, takze poho, len ja ked som kupovala swiftosika, tak som s nim este nebola, noooo 😅 😅 a nevedela som, ze uz bude treba uvazovat a detskych sedackach 😀
veru inak by sa zislo vacsie, lebo so sedackou asi bude trochen problem, ale hlavne s kocikom asi 😀 😝

jarulai
10. mar 2009

ahooooj matusik. tááááááák moooooc si nám chýýýýbala 🙂
to je fakt, moj mužík by chcel niečo vačšie. teraz rozmýšla nad hiundai accent

shandy
10. mar 2009

no ja moc francuzskym autkam neverim, skor tych japoncov 😉 😀 😀
hej jaru accent je tiez fajn 😵

matusik111
10. mar 2009

a mne uz prisli testy domov 🙂 len su na poste, tak zajtra ich pojdem vybrat. Vsetko doma nastudujem a testujem sobota a nedela ..... a v nedelu by mala byt ovulka. Mozno ukecam manzelika, nech ide v pondelok neskor do prace , aby sme stihli rano jedno kolecko 😵 😵 😵
To je tak na prd, ze nam chlapi chodia prec. Normalne by mali dostat ovulacne volno , to by mohli ist domov za polvickami , ked maju ovulku. To je dobry napad , nie ? 😀 😀 😀 Podme s tym do parlametnu 😀 😀

shandy
10. mar 2009

no super, tak budes testovat o sto dvesto, tak zelam tie // aspon na ovu teste zatial a potom budu nasledne aj na tehu teste 😀 😵 😵
veru matusik, toto si dobre vymyslela 😀 😀 😀 😀
ja som za 😀 😀 😝 , inak ten teplomer je echt dobry, som veeelmi spokojna 😅

jarulai
10. mar 2009

matusik, presne. ja s tebou súhlasím. inak sa to aj pekne volá, že "ovulačné volno" 😀 😀 😀 to navrhnem mužíkovi

shandy
10. mar 2009

😀 😀 😀 , fakt dobre, babenky idem trosku makat, ale obcas sem na kuknem, aby jaru nemala schizu, ze si pise sama so sebou 😉 😀

jarulai
10. mar 2009

si tu niketo zo mna tuším robí prču, čooooooo? ccccccc
ešte k tým autám - 3 sedačky nevopcháš do žiadneho auta, poznám babu, čo má trojičky a volkswagen kombičko a nevopchala ich vedla seba. ešte ju policajti zvozili, že prečo má tú tretiu vpredu. tak sa nedala a vraví im: tak mi ju dajte dozadu, ak ju tam zmestíte 😀 a bolo po debate 😀

shandy
10. mar 2009

😀 ale to by som si nikdy nedovolila, co by som tu bez vas robila 😅 , aj len tak trosku podrypkavam 😅 😀
hehe, dobre to vyriesila 😀 , mudri chlapi, ich to ani nenapadne 😠 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre