Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

moncika15
autor
2. dec 2008

neboj podari sa nam 😉 ved preco bz malo stastie prave nas obxadyat 🙂

jarulai
3. dec 2008

ja si tiež myslím. dneska mi príde mužík domov - a akurát bude aj ovulka 😵 😵 😵 tak sa teším ako blcha 😀

moncika15
autor
3. dec 2008

ahoj, moj prideaz zajtra a v piatok vyrazame do PL 🙂 az uuuplne hore k moru! tesim sa len skoda ze sa blizi mrska 🙄

jarulai
3. dec 2008

takže to vyzerá, že sa tu stretneme asi až v pondelok, čo? musíme sa predsa tým našim polovičkám plne venovat 😉 a čo ty vieš, možno mrška už ani nedojde, alebo sa vrátite so zarobeným malým poliakom/polkou 😀

moncika15
autor
3. dec 2008

😀 to vravi aj moj...ze pojdeme tam dvaja a vratime sa traja 🙂 teraz by som radsej nespekulovala bo tie svadobne saty su silna motivacia na odlozenie tehotenstva 😅

jarulai
4. dec 2008

moncika, ved svadobné šaty ti upravia presne na tvoju postavu. myslím, že keby už bolo zarobené, tak by ta to netrápilo, už by si myslela len na to aby bolo zdravé. a bol by to krásny darček k vianociam, nie 😉

moncika15
autor
4. dec 2008

juuuj to ano,ten najkrajsi 😵
dnes som bola pre vysledky a poslal ma endokrinologovi, ten mi dal lieky, ze len koli tom u ze sa nedari otehotniet inak sa tym netreba zaoberat. a poslal nas obox na vysetrenie do TN. neviem ako jemne naznacit drahemu ze ide na spg 😅 😀

jarulai
4. dec 2008

ja som to mojmu povedala na rovinu a vobec sa nebránil 😀 asi to bolo tým, že už aj on má toho čakania plné zuby. ja osobne som schopná asi absolvovat všetky možné vyšetrenia, len nech sa to už konečne podarí.

moncika15
autor
4. dec 2008

a to budu vysetrovat aj mna ci len jeho? 😕 ved aj moj sam navrho l ze na to pojde ale teraz ked mu hori za zadkom tak nadseny nebude 😀

jarulai
4. dec 2008

no my sme boli u urologa, takže mna nevyštroval. ale keby sme išli do nejakého toho centra, tak tam by vyšetrili asi aj mna. ani moj mužík nebol dvakrát nadšený, ked zbadal ten kelímok a mu povedali, že má 6 dní abstinovat - si to vieš predstavit 😀 ale zvládol to. ved prečo by sme sa mali vždy len my ženy podrobovat nejakým vyšetreniam, ked u mužov je to ovela jednoduchšie. načo by sme mali podstupovat laparku a podobne, keby sme si neboli isté, že muž je v poriadku, nie 🙂

jarulai
4. dec 2008

utekám domov za mužíkom, už ma určite čaká 😀 😀 😀
zajtra idem k lekárovi na kontrolu, takže sa asi neozvem. drž paste, nech to dobre dopadne. som zvedavá, čo mi zase povie. takže sa asi stretneme až v pondelok. tak príjemný víkend, uži si výlet a pridte traja 😀

moncika15
autor
4. dec 2008

no tak prave dosiel moj a hned mi oznamil ze neodxadzame zajtra o 4 rano ale uz dnes o pol noci 😨
tak smykujjem balit a sustredovat sa na dllllllhu cestu. ideme az k moru na sever 🙂

jarulai
8. dec 2008

ahoj moncika,už si doma z výletu? A ste prišli teda traja? ja som bola v piatok u dokiho na kontrolu - zase sa mi sliznica ztenčila aj po užívaní clostilu /čo by mala byt akurát ukážková/, tak mi zobral krv na nejaké genetické neviem čo, či nie je chyba tam a výsledky že budú najskor tak o tri týždne + sviatky, tak asi mesiac budem ako na ihlách 😠 ale drž paste, nech je chyba v tomto, lebo keby boli výsledky OK, tak by nasledovala laparka a na to teda nemám chut ☹

moncika15
autor
8. dec 2008

ahoj, tak uz som tu 🙂
no meskali mi kramy 4 dni uz sme boli vyteseny,lebo mne xodia ako hodinky. a na stvrty den mi so strasnou bolestou prisla mrxa.myslela som ze umrem.to sme akurat cestovali domov a na kazdej pumpe som xodial vracat teda ked som zrovna nespala. mozno som ozaj bola tehu len sa neudrzalo 😔

zajtra si idem pre vysledky na pecenove testy.
drzim palce nex ti vsetko dobre dopadne 😉
strasne xcem to miminko uz ☹

jarulai
8. dec 2008

dik, moncika. mne bolo az do plaču, ked som videla ako moj mužík na mna čaká pred ambulanciou a s úsmevom sa pýta: no čo, už bude bábatko? ☹ ja ho tiež už véééélmi chcem. kolko sa vy snažíte? my už 2 roky aj 3 mesiace a už mi to začína liezt na mozog 😀
držím aj ja tebe palce 🙂

moncika15
autor
8. dec 2008

u nas to bude v januari rok. v porovnani s vami je to nic ale aj mna to pekne zere 😔
to najhorsie som si odtrpela na jar a cez leto teraz to uz beriem tak ze treba na tom poriadne popracvat co sa tyka vysetreni...tak som zamerana na to. a hlavne aj ta svadba ma dost odputava.... bolo obdobie ze som bola troska len som plakala zavreta v tmavej izbe a nenavidela seba a vsetkyx naokolo. dufam ze taketo stavy ma uz budu obxadzat a ze sa skoro podari 😵

verim tomu ze uz coskoro 😵 😵 😵

jarulai
9. dec 2008

ja mávam tiež občas takéto stavy, hlavne ked mi dr.zase povie, že sa nič nezlepšilo. vtedy sama seba neznášam a pripadám si zbytočná ☹ ale moj mužík mi vždy povie:neboj, miláčik, my budeme mat kopec detí, netráp sa - nevyšlo to teraz, výjde to nabudúce. a potom tomu začnem verit aj ja a je dobre 😵 ale musí ma chlácholit aspon celý den, potom to funguje na 100%😀 😀 😀

moncika15
autor
9. dec 2008

este ze mame tyx nasix xlapov 😵
dost uz o takyx veciax, bavme sa o peknyx veciax :" kym vies dyxat tak mas nadej, mozno pride co ma prist..!" 😀
pomaly sa tu hrajkam s pierkami a inymi drobnostami na vyzodbu...

jarulai
10. dec 2008

veru tak, nebudeme mysliet negatívne, bavme sa o niečom inom - ved nám nakázali nemysliet na to, že chceme mimi, nie 🙂
to máš dobrú zábavku, mna to tiež bavilo to všetko okolo svadby - parada. už sa teším, ked budem pomáhat segrám so svadbou /ktovie kedy to bude, moc sa do toho ani jedna nehrnie 😖 ja sa momentálne zaoberám prípravou na Vianoce - prvé, čo budeme sami, tak chcem aby bol moj mužík spokojný, aby mu nič nechýbalo 😀 ale aj to ma ohromne teší 😉

moncika15
autor
10. dec 2008

ja som sa nikdy nezaoberala slavnostnou vianocnou tabulou ale teraz ma to xytilo ze by som vyzdobila aj nemozne 😀 ved vcera ked som vyrabala tie maslicky na flase ani morca neuniklo aj to som opierkovala 😅

juj jak sa tesim drahy mi ma prist vo stvrtok domov 🙂 este stale nevie odkedy dokedy bude cez sviatky 😒

darceky uz mas pokupene? ja nie 😅 nemam kedy ked som na marodke. len co som este v oktobri kupila pansku manikuru a 6 ks boxeriek 😅 bude mat bohateho jeziska 😀

jarulai
10. dec 2008

pozerala som tvoj album z príprav - sikovná si. tie flaše sa mi fakt páčia. teda tie ozdoby, pre mna by flaše ani nemuseli byt, max. s malinovkou 😀 😀

mne zase mužík včera odišiel do práce. ale tento raz to až tak neštastne neprežívam, lebo viem, že už išiel tento rok vlastne posledný krát a ked v utorok príde, už to bude tesne pred Vianocami 😀

čo sa týka darčekov - mám mu kúpené nejaké to tričko, ponožky /to spolu s trenkami nesmie chýbat, to by mi asi ani neodpustil 😀 my sme sa dohodli na takom "skromnejšom ježiškovi", lebo si chceme kúpit plazmu /zatial fungujeme na požičanom tv 😅 ved sa nedá všetko naraz a hlavne ked nechceš žiadnu požičku, však áno 😵 ale aj tak mu chcem ešte kúpit aspon pyžamo, lebo viem, že aj on neodolá a niečo mi pokúpi. to som potom zvedavá na velkost tej plazmy, ked budeme takto nakupovat. to bude mat asi uhlopriečku 20cm 😀 😀 😀

moncika15
autor
10. dec 2008

no tak ked sa ti pacili pierka na flase tak sa kukni co som zmajstrovala dnes 😉 setrim kde sa da...vyrobila som si vlasne svadobne pohare 😵

jarulai
11. dec 2008

vidím, že tú marodku plne využívaš. aspon ti to nelezie na mozog 😵 a nikto ti nemože vyčítat, že nič nerobíš, no nie 😀

ja som ráno musela ešte plot trochu reparovat /kto by mi to spravil, ked som sama doma, že/. susedov vlčiak ho zdemoloval a behal nám v noci po dvore - a tú našu ušatú skoro šlak trafil / a mna tiež 😀 ešteže som ju stihla predtým zavriet 😵 😵 😵

moncika15
autor
11. dec 2008

hehe veru tak ...pomaly sa tak hrajkam s tymi blbostickani 🙂

a to vam len tak vbehol do dvora? 😕

jarulai
11. dec 2008

veru asi len tak, ja som ho nevpustila 😀 počula som, že tá naša nejako divne skučí, tak som len tak vykukla cez okno a on si tam spokojne pobehoval - drzán jeden 😠 keby to bol menší pes, tak ho odtial vyženiem, ale tento už na pohlad vyzerá agresívne 😨 tak som sa len v duchu modlila, nech ho to tam omrzí a vypadne 😀

moncika15
autor
11. dec 2008

😀 😀 😀 😀 a vasmu havkovi nespravil ten agresor nic? 😀 😅 😕

jarulai
12. dec 2008

nasa havinka bola zavretá vo voliére - stihla som to tesne pred tým ako sa tam ten agresor objavil 😵 naštastie, lebo neviem ako by to dopadlo - či by bola bitka alebo by namiesto mna tehulkovala ona 😀 😀 😀

včera večer sa mi zase upchal filter na práčke 😠 no čo, nemožem čakat do stredy, kým príde mužík. tak som sa do toho pustila sama 😨 tak sa mi vidí, že sa z nás /čo bývame samé doma/ rýchlo stanú "holky pro všechno" 😀 😀 😀

moncika15
autor
12. dec 2008

😀 😀 😀 ze tehulkovala ona...
😀 😀 😀 holky pro vsexno...

ja mam mojho doma teraz mi tu akurat zadriemal pri tv 🙄 musim ho nahnat do mesta nex mi ide prezut na aute zimne gumy 😅 a s bozou pomocou ho prehovorim aj na nejake obehanie svadobnyx salonov a fotolabov z umyslom pozriet oznamenia 😵

jarulai
12. dec 2008

mne moj včera napísal, že:už sa mi to kráti, za chvílu domov. dobre že tam bol druhý den a príde až utorok večer 😀 ale už teraz sa teším na neho 😉 a vraj aj on na mna...

my ked sme boli vyberat oznámenia, moj tam nemohol vydržat, lebo tam mali hrozne teplo, tak to viac-menej nechal na mna. ale bol spokojný - teda aspon tvrdil 😀

gumy mi prezul už hádam pred mesiacom - sa bál, že mu auto rozbijem asi 😀 ale nie, asi sa viac bál o mna aby sa mi niečo nestalo, ked udrú tie kruté mrazy, ako u nás bývajú, že 😀 😀 😀

moncika15
autor
13. dec 2008

aby sme sa este neprekvapili tuto zimu 😕 😕 😕
zasamozrejme nemam gumy prezute 🙄 ani rucnu dotiahnutu.ajsom sa vyhrazala ze si najdem nejakeho "pomocnik" ktory mi bude pomahat ked on bude v PL ale nezabralo 😔 😅 😀
zajta ideme do topolcian 🙂 mate tam tesco? 😅
zhaname toho strazneho psa tak skusime tam na nejakej vystave ci com..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre