Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
11. mar 2009

a viete co, ja uz mam doma ovu testy,... ako, este som ich sice neotvorila, mam ich v aute hodene. To ocikam kedykolvek ????? ci su na to pravidla??? Niekto hovori , ze poobede a nesmie sa pred tym pit ???
a ked budu silne // , tak potom mame na to cca 12 hodin ?? alebo ako...... skusena Shandy 😵 😵 😵

jarulai
11. mar 2009

matusik, v aute ti teda fakt pomožu. hlavne neocikávat v aute 😉 😀 😀 😀

jarulai
11. mar 2009

babulky, asi už papkáte, že? tak dobrú chuť!
ja na dnes končím, poobede máme v robote akciu, takže sa nedá.
tak krásny zvyšok dna a nerozpíšte sa velmi, aby som to zajtra zvládla 😉 😀

shandy
11. mar 2009

hehehe, jaru ty si taky xicht. ze neocikavat v aute 😀 😀 😀 a hlavne nie za bieleho dna, ked tak vecer. Matusik, ked sa dostanes do toho autka a vytiahnes ich, tam mas presne pokyny, alebo su aj tu http://www.levnetesty.cz/index.php?page=instruc... . Dolezite netestovat rano, ale radsej vecer a lepsie 2 hodky pred nepit. A potom musis najblizsich 24 - 48 hodin tusim keksikovat co sa len da. My sme pre istotu tusim 3 dni, ak si dobre spominam... 😀
ja este nepapkam, ale veru hladna som ako vlk. Ty uz padas jaru? tak pekny dnik aj tebe a uzi si akciu 😵 😵 😵

jarulai
11. mar 2009

vdaka. možno sa potom ešte ozvem - podla toho kedy sa to rozprchne. ale velkú nádej vám konovi nedávam už dnes. tak neplačte za mnou 😀

inak - takto napísaný "ksicht" som ešte nevidela. som normálne musela zarozmýšlať, že čo to akože má byť 😀

shandy
11. mar 2009

heheh, daj naaaaam nadej, pjosim, pjosiiiim 😨
ja uz slzim 😒 😀
😀 😀 , no tak sa uc moja, lebo ja tu nebudem vecne 😀 😀 😝

jarulai
11. mar 2009

inak by som mohla umreť sprostá, že 😀 ešteže sme sa našli 😉
už fakt končím.pa-pa 🙂

shandy
11. mar 2009

minule som nad tym rozmyslala, ze kto hento vymyslel... 🙂 , ved ked budes mrtva, uz ti to bude suma fuk, ci mudra alebo nie 😀 😀 , tak pa paaaaaaaa

matusik111
11. mar 2009

😎 babulky, tak ja som dofrcala z obeda a je mi dobre. Samozrejme, este som za cely den nic nespravila ako za posledne 2 dni. Takze budem skusat testovat v sobotu a v nedelu a uvidime ..... co ak ani tam nebudu //. To by bola poriadna haluz 🙂
Jarulai, zas budes opita 😀 😀 😀 😀 , ked nechces prist na kona po akcii 😎, aby si nespadla na schodoch doma ked pojdes do postele 😀 😀 😀 , To bol for, aby si sa nenahnevala 🙂

Shandy, tak ja to vsetko nastudujem, a budem sexovat .... hadam sa podari aj s manzelom 😀 😀 😀 Mam daku dobru naladu, ked som sa najedla a este nic v praci nepsravila 😵 😵
A v pondelok vam smutne oznamim, ze zas nebol na sex cas a ovulka si odpavala v sirom mori.

matusik111
11. mar 2009

babky moje, tak ja som si naplanovala na dnesny den jednu robotu, myslim, ze by bolo vhodne na nej zacat pracovat 🙂 Tak dufam, ze do hodinky to stiham a prifrcim spat vam povedat nieco nove, co som sa naucila z atu hodinu 😀 😀 😀 😀

shandy
11. mar 2009

matusik a ako si daleko? posli mi graf? poviem ti ako testovat...teda pocuvat ma nemusis, ale skusime 😀 😀
ty dona, opovaz sa s niekym inym ako s manzom 😀 😀 , no nic si z toho nerob, moja budes rada, ze sa ti potvrdi, ze si vobec ovulku mala vies? treba sa tesit aj z malickosti. ja som sa tak tesila z toho ovu testika a budem najstastnejsi clovek na zemi ak k tomu ovutestiku pripojim pozitivny tehu testik 😀 😀

shandy
11. mar 2009

dobre moja pracuj, ja tiez musim porobit, lebo dnes idem konecne ku kadernicke asi po 5 mesiacoch, uz sa na seba nemozem ani pozriet. a moj drahy, ze a naco tam ako idem...ze to mam dobre 😠 😀 😀 , inak dnes ma tak nafukuje, ze chudak kadernicka 😀 😀

matusik111
11. mar 2009

halo halo .... ja som to uz spravila 😀 😀 😀 😀 , takze jedna naplanovana praca je komplet, Ja som taka sikovna 😵 😵 😵 , tak ked to vyzera , ze tu budem sama, tak to mas zas ist pracovat spat ???? to sa mi dako nepaci, ale co uz .
Ja by som ti aj graf ukazala ale je hrozny ... ved iba 3 teploty mam. Takze zajtra Ti to ukazem , nech tam je aspon trosku suvislost 🙂
Ale ty cakas na // 😵 😵 😵 ja si myslim, ze v pondelok budes tehulka. Naozaj.
Viem ze moc toho nemeras, ale skus len tam pre zaujimavost zajtra odmerat a bude BT hore. Posli daky posledny graf

matusik111
11. mar 2009

ty budes cacanucka , ked prides od kadernicky. To ze chlap sa cuduje na co tam ides ber ako kompliment, aspon pre neho vyzeras ako ta naaaaaajjjjjj krajsia na celom svete.
Ja ked pridem od kadernicky, tak moj si to preistotu ani nevsimne 🙂

shandy
11. mar 2009

no ty si sikulaaa, ja som sa nikde nedostala 😒 , kurnik sopa... 🙄
neva, tak zajtra ho posli a poviem ti kedy a ako testovat...posli cim skor, lebo ty mas kratke tie cykly 😉 😀 😀
no neviem micka, ved uvidime 😀 😀 , bude ako ma byt 😵 😵
dobre skusim zajtra odmerat s novym teplomerikom poslem ti, ale aj tak nam to nic nepovie, lebo neviem ake som mavala pred ovulkou, kedze som to predtym merala inde ako sa malo 😀 😀 😀
heheh, no tak diky mojka. moj si vsimne, lebo vzdy mam rovne vlasy ked pridem odtial, inak ich mam vlnite 😀 😅

matusik111
11. mar 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 ja Ti to posielam 🙂
Ale tento mesiac bere Gynex, tak ovulka pride skor. ..... minuly mesaic som ho nebrala , tak bola klasika

shandy
11. mar 2009

micka a kolko mas tych testov? nech ich vsetky hned neminies... 😀
a naco beries ten gynex? vsak to podla mna nie je dobre, ze ti to skracuje cyklus. podla mna 27 - 28 dni je ok cyklus, kratsi podla mna nem dobre, hm? 😵

matusik111
11. mar 2009

toto by mal byt ten s gynexom - februar http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?d=...

matusik111
11. mar 2009

ja som objednavala 12 testov, tak hadam to neminiem vsetko na jeden cyklus 🙂 🙂
Ten gynex som citala , ze pomaha a nemal by uskodit, kupila som 2 lahvicky, a teraz som to nasadila, lebo mi ostal 🙂 ale uz ho nebudem kupovat. Varim si cajik alchemilku, mam nakupene aj pakost smradlavy - caj, ale to by mali pit obaja a to nestihame 🙂

Ved tento rychli cyklus aspon rychlo prefrci 🙂 a uz pojdem cisto do toho, lebo budem spokojna, aka som chuducka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , dnes ale trepem , co?

shandy
11. mar 2009

nejde mi to otvorit micka ten graf 😒
no ano rychlo prefrci, ale aj vajicka potrebuju svoj cas aby dozreli a aj maternica sa musi pripravit, chapes...tak zas rychlo nie je vzdy aj dobre, 😀 , tot moj nazor....
12, okej, no ja by som zacala testovat od 9., resp. 10.DC, ovulku zvyknes mat okolo 14.DC podla FF? mala by si kazdy den testova, resp. ked uvidis, ze ak bude 9. uplne slabulinky, tak to mozes o dva dni posunut, ale lepsie je kazdy den, aby si to neprepasla (to len na zaciatok), potom uz budes vediet, co a ako... 😵

matusik111
11. mar 2009

ja som len zvedava , ze ako to budem testovat 🙂 berem to ako zabavku, lebo mozem mat aj ovulky, ale ked je raz chlap prec, bohuzial , nic nespravime. ☹ Ved to poznas.

Ty uz si kolkaty DC ?

shandy
11. mar 2009

tak sa na to micka vykasli tento mesiac a pojdes od dalsieho, hmm? 😉 , ci? si nedockava, co? 😀 😝
ja som dnes 30 DC

shandy
11. mar 2009

no zabavka to je dobra, ale zbytocne vyhodene peniazky, nooo, nie? tak alebo skus testnut len 11. a 12. DC, aby si si potvrdila, ze ovula je okolo toho 14.DC, hm?

matusik111
11. mar 2009

ved uvidim, ja ked som doma s muzikom, tak dako to nevnimam a ten cas ide rychlo. mozno aj zabudnem 🙂 Lebo mam kopec roboty na plane, tak neviem ako sa dostaneme ku sexiku 😵 😵 😵 , ved v pondelok sa pochvalim, ci sme stihli aspon raz 🙂

matusik111
11. mar 2009

tak ty si uz 30 DC ??? 😵 😵 😵 ja viem, ze ty mas dlhsie cykluse, ale je to dost dobre. Kolko Ti trval ten posledny? Ja Ti verim, ze mas babenko 😵 😵 😵

shandy
11. mar 2009

veru, veru, to aj mne tak vtedy ubehne 😀 😀 , no ja budem rada, keby ste aspon raz stihli, zas keksikovat treba, nech sa ti obnovi vozovy park (spermijky), resp. nie tebe ale tvojmu muzikovi, chapes, obcas ich treba vypustit na vzduch 😀 😀 , no ja to mam kadejako ale posledny mal 32 dni...kiezby si mala pravdu 😀 , no ved v pondelok sa uvidi 😵 😵 , sa dockame 😀 😝

matusik111
11. mar 2009

nezabudni rano merat teplotu tam dolu cca 8 minut 🙂 a spravim Ti diagnozu 😵 😵 😵

ja uz idem domkov, teda este povinosti a vecer domov,... ale odchadzam z prace pa-pa

shandy
11. mar 2009

8 minut? co si...ten moj novy teplomer mi to odmeria za 60 sekund, uplne presne ty diagnostik 😀 😀
dobre zajtra sa ti poslusne hlasim s teplotou 😉 , pa pa a pekny veceeer

matusik111
12. mar 2009

dobre ranko, a ja som tu dnes prva ????????????? no neni mozne 🙂
Tak shandy, cakam Tvoj graf .... lebo to je tehulkovy a ja si chcem brat z neho priklad. 😵 😵 😵
Ja prikladam ten moj http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 , hadam do dole uz nepojde, lebo budem podchladena 😀 😀 😀

matusik111
12. mar 2009

Jarulka este po vcerajsej party nevstala z postele 😀 😀 😀 😀 😀 ?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre