Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
12. mar 2009

ja si tu tak rano trosku aj sama popisem, lebo este sa mi nechce robit 🙂 tento tyzden to flakam ako sa len da
😝 😝 😝 , ale viete co je najdolezitejsie , ze nam dnes pridu chlapi domov 😵 😵 😵

jarulai
12. mar 2009

dobré ránko budúce tehulky 😉 🙂
vy ste iné fanaticky do toho merania 😀

ze ja a opitá 😨 to si uhádla - tož to ja som došla naschvál autom aby som sa vyhla tomu idiockému núteniu k pitiu - bleee. to som sa preto nestihla zastaviť, že večer som zase čakala našich.

inak - ani som sa vám nepochválila: v sobotu sa mi úžasne šmyklo, urobila som skoro šnúru /skoro preto, že moje šlachy nepustili 😀 /, tá noha, čo ostala v zadu, dopadla na kolienko a kým som došla do auta /teda cca 3min/ vznikla krásna fungel nová modrinka o priemere cca 6cm - teda celé jablčko je modré /teda teraz už fialovo - modro- červené 😀/ celá aká som dlhá /175/ som sa tam natiahla a moj mužík stal dalej odomna a pozeral sa. ked videl, že sa v pohode zbieram, sputil taký rehot...no hruza 😎

matusik111
12. mar 2009

jeeej, tak jarulka takto pada ??? 😀 😀 😀 , bohvie , ci ten alkohol tam nebol 😀 😀 😀 😀 😀 , ale hlavne, ze si sa cela pozbierala ..... priznam sa, ze ja by som sa tiez zasmiala, keby som videla niekoho takto na zemi 🙂 😵 , ale samozjreme iba vtedy ak by nebolo nic vazne.
Tak teraz mas sexi kolienko 😵 😵 😵 , vhodny cas na minisuknu

jarulai
12. mar 2009

veru, sexi. každý den som to mužíkovi ukazovala, aby videl ako "trpím" 😀 😀 😀 inak bolo zaujímavé sledovať ako to mení farbu 😀 no toto nebol moj prvý pád - ja som taká baletáčka 😀 😀 😀

matusik111
12. mar 2009

vidis , tak to preto ty musis byt tehulka az v aprili, aby sa Ti nesmyklo a nespravilo bum ☹ , ked si taka baletacka 😵 😵

jarulai
12. mar 2009

no neviem, či by mi to pomohlo. ja som sa zrúbala aj v decembri v NR na schodoch - žiaden lad, nič, len som prehliadla posledný schod a bolo to. a potom som zistila, že to už som bola tehu. ja som takáto šikovná od malička 😀 😀 😀

matusik111
12. mar 2009

tak to potom treba iba doma sediet , aby sa nic zle neprihodilo 😎 , budes musiet davat pozor na babo 😵 😵 , manzel Ta priviaze, a bude Ta strazit,.... teda vas 🙂

jarulai
12. mar 2009

ved to, aspon ho budem mať doma 😵 😵 ja už ked som vedela, že som tehu, som dávala riadny pozor, chodila som ako po vajíčkach - a nepomohlo ☹

včera ma to zase prepadlo - pozerala som steelovú na joj+, tam ostala jedna tehu a ja som revala ako keby ma z kože drali. no hrozné so mnou. už sa hnevám sama na seba, takto sa z toho nedostanem a ešte budem mať nakoniec kvoli tomu problém znova otehu 😠 😠

matusik111
12. mar 2009

Jaru, to je uplne normalne, ja som este ani tehu nebola, a kolko krat revem ked vidim tehu . Ja si skor myslim, ze to pomoze dosta von zo seba. Horsie by bolo, keby si to dusila v sebe a bola by si nervozna sama zo seba. Nebojkaj, len si poplac kolko potrebujes. a ja sa pridam ku Tebe. 😵 😵

jarulai
12. mar 2009

OK, tak pod ideme revať
☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
a dosť!!!!!
to teraz tak na mna došlo, lebo som sa dozvedela o jednej známej, že je tehu...
a to som už bola z toho skoro vonku. teraz som sa vrátila o pár dní späť a to ma štve 😠 😠 😠
ked dojde mužík domkov, bude lepšie 😉

shandy
12. mar 2009

Bra ranko bambulky 😵 😵
Ake revanie? co za revanie?? Revat sa nebude! Dievcence, treba si poplakat a ulaivit, ale odtial potial. Vsak nam vlastne nic nie je? Mame my dovod k placu, no nemame. Vsetky 3 sme zatial schopne otehotniet, len je to otazka casu, vsak? Hmmmmmmm? 😉 😅 😅
Aj mne je smutno, ked vidim tehu babenky, ze ja nie som, ale vsetko bude. Uz sa mi x krat potvrdilo, ze to co sa v mojom zivote deje ma nejaky zmysel. aj ked som niekedy na to prisla az neskor...viete ako sa hovori, ze na dobre veci sa dlho caka?? Tak ja si kludne pockam 😵 😵 , aj tych 9 mesiacov 😀 😀 😀

shandy
12. mar 2009

A tehulkam to prajte, raz aj vy budete. Kazda si zasluzi mat mimco 😉 , matusik graf ti neposielam, lebo az na 4 posledne hodnoty je to nepouzitelne, vzhladom k tomu, ze som to merala inde ako bolo treba 😀 😀 . No a posledne 4 hodnoty som merala kazdu v iny cas a este som aj tak divne spala, ze som bola v noci na wc. Dnesna "buchtova" teplota 37.09 poslusne hlasim 🙂 , cakam na diagnozu 😀 😀 😝

shandy
12. mar 2009

No a dalsia pozitivna sprava, ze dnes sa nam vratia domov drahousi. Tak mi povedzte, preco by sme tu mali plakat? Haaa? Iba ak od radosti 😀

jarulai
12. mar 2009

bré ránko, shandy 🙂
ale ja neplačem, že okolo mna behajú tehu babenky. mne je lúto za našim mimi ☹ ☹ ☹ ☹

ja vie, cítite so mnou a ste pri mne, ale, bez urážky, je fakt, že kto nezažil - nepochopí. ale ja vám prajem aby ste to nikdy nezažili. ja som predtým tiež cítila s babami, ktoré o mimi prišli, no ani vo sne som si nevedela predstaviť, že je to taká obrovská bolesť ☹ ☹ ☹

matusik111
12. mar 2009

waaaaaw, takze tu mame novu tehulku ..... shandy nam bude rodit za 9 meisacov halo - halo - halo ,.... vsetkym to hlasim

matusik111
12. mar 2009

a co je este lepsie, budu mat svadbu a shandy nam posle kolaciky svadobne 😵 😵 😵 , Myslim, ze maj budete mat krasny na svadbu , aj to vsetko stihnete vybavit a nebudes mat az take velke brusko .
a bude to v BA ? Lebo v PB by som Ta isla omrknut aka budes krasna tehulkova a sniehobiela 😵 😵 😵

shandy
12. mar 2009

mojenkoo neplac, jemu je tam dobre 😵 , vies ako to priroda zariadila, ze kto nie je silny neprezije. mozno je to krute a je to tak...keby sme zili par rokov dozadu, mozno by si ani nezistila, ze si bola tehu a priroda by sa s tym sama vysporiadala. povedz si, ze ako by to dietatko malo byt chore a trapit sa, radsej nech na teba pozera z nebicka a vyberie ti ineho anjelika, silnejsieho, ktory prezije. 🤐 🤐
to je fakt, ze len kto to prezije vie ake to je, chapem ta 😒 ☹ ...

matusik111
12. mar 2009

jarulai, ale mas jednu vyhodnu pred nami, uz ste si odskusali, ze sa vam da otehotniet. A teraz vam ostava iba problemik ten " cas" .... a to sa da zvladnut, ked vies , ze sa to podari. Shandy uz je tehotna, takze bolo by na case, keby som aj ja zistila ci nam to ide 😎

shandy
12. mar 2009

😀 😀 😀 rob si srandu matusik, hned zrana 😀 😝
a ticho, nic neroztrubuj, v sobotu pride mrcha, este ma cas potvora 🙄
ty dona, aka svadba??? ja odpadnem z teba 😀 😀 😀 , ja si pekne pockam na verdikt niekoho tam hore, ako to vybavil, ci nam bude tentokrat dopriate alebo nie... 😅

matusik111
12. mar 2009

shandy , som si ista s takou teplotou , ze sa zadarilo., ale vies co, ...... ja chcem tiez taky teplomer, ktory ukazuje vysoke teploty, .... kde si ho kupila? 🙂 Inak, ja som sa bola pytat v lekarni tu u nas a povedali mi, ze maju teplomer iba na jedno desatine cislo., ☹

matusik111
12. mar 2009

a slubujes, ze mi v pondelok prsknes tehu virusiky , lebo ja som bola prva, ktora spravila diagnozu 😵 😵 😵 Prajem Ti to , ale ja ja chcem, aj ja chem , aj aj chcem 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀

jarulai
12. mar 2009

OK, babulky, tak už nebudem plakať. je fakt, že teraz aspon viem, že vajíčkovody a všetko ostatné je v poridku a možem otehu.to je na tom asi jediná dobrá správa.

ale už o tom nebudem hovoriť, lebo mi to hned príde lúto

jarulai
12. mar 2009

babulky, idem niečo spraviť, nech si zaslúžim tú moju "obrovskú" výplatu 😀 za hodinku som tu 😉

matusik111
12. mar 2009

tak dobre teda, ked chcete tolko pracovat, .... mne sa zas nechce , ako cely tyzden, ale to sa uz dako opakujem od pondelka 😀 😀 😀 😀
Cukricky moje, uvidime sa tu neskor 🙂
Shandy , davaj pozor na to male v brusku
😵 😵

shandy
12. mar 2009

matusik ten teplomer sa da objednat aj cez net, ale ked mas pravdu a budem tehula, tak ti ho objednam tu v BA v lekarni a ked pojdeme do ZA, tak ti ho vyhodim, alebo ti ho poslem postou, plati? ty vestkyna theodora 😀 , ako vravi jaru dora 😀 😀 . No ved som Vam pisala, ze ho nevedela ani v BA zohnat, mi ho museli objednat 🙄, to vies, ze ked budem tehula, vsetky vas tu oprskam tehu viruskami 😵 😵 , no ved vsetky raz budeme babulky. ja tomu verim. jaru, neplac, lebo aj tvojho anjelika bude boliet, ze sa tak kvoli nemu trapis. ale on to vidi a isto ti coskoro posle druheho, aby si sa netrapila a nebola smutna 😒 . Presne, bud rada, ze si nemala mimomaternicove ako lucka a nemuseli ti zobrat vajickovod alebo pod. a dalsie plus je, ze to je dokaz, ze mozes otehotniet. co my s matusikom este nevieme. oukej utekaj dorka nasa nieco urobit, nech je z teba pracant roka 😀 😀 , idem aj ja a o hodku sa teda vidime. 😉

shandy
12. mar 2009

mne sa tiez nesce, ale kazdy tu otravuje s niecim 😠 😀
jasne bonbonik, vidime sa 😀 😀
matusik, ty provokater 😵 😵 😵 , budem neboj, ak tam nejake je 😀 , ale ako tu uz vsetky vieme, niekedy ani to, ze si dava clovek pozor nestaci 😒 , nu ale verim, ze nas niekto tam hore ma rad 😅 😅 😵 😵

jarulai
12. mar 2009

babulky, na dnes s robotou pokoj 😀 😀 😀
už nepracujte, ved sa nám končí týžden. ked sme sa už doteraz k robote nedokopali, už sa to neoplatí 😀 😀

shandy, pekne si to napísala o tom smutnom anjelikovi - budem si to takto hovoriť.
a potom aj na mna tie tehu vírusky - nezabudni 😉

jarulai
12. mar 2009

babulky, viete čo ma napadlo? moncika je isto tehu, nechce to rozkrikovať, aby sa jej nestalo to čo mne a vie že by sme sa jej pýtala - preto k nám nechodí. čo myslíte

shandy
12. mar 2009

oukej, uz nerobim 😀 😀 , stacilo hehhee
co robis, ako by som na teba mohla zabudnut?? ani omylom 😵
jaru, vies ze aj mne to napadlo 😵 , moncika ak si tehulka a obcas nas citas, strasne ti drzime palceky a pridi nas aspon potom pozriet 😵

shandy
12. mar 2009

baby otazka na vas, stretavaju sa vasi drahi so svojimi byvalkami? alebo su s nimi nejako v kontakte?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre