• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
tak sa budes cez leto trosku bavkat s tym. Len aby si uz nemala brusko zaroven s nosom :slight_smile:
12. mar 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ako myslíš, že to budem ručne rozhrnať? sa blázniš :fearful: :grinning:
inak do leta sú asi 4mesiace, to by som bola zase extremne rýchla :grinning:
12. mar 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak leto moze byt aj september, a to uz taky kotlik malicky mozes mat :slight_smile: Neboj sa , Shandy Ti porozprava ako to rastie rychlo
12. mar 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by som brala. podla mojich geniálnych výpočtov by som potom mohla otehu niekeda koncom marca, alebo v apríli. no super, ty si to dobre vymyslela :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak na dnes končím, idem už domkov. odchádza aj posledný bojovník, čo tu bol a samej sa mi tu neche zostať. ešte mám pred sebou tú štreku domov :rolling_eyes:

tak pekný večer a zajtra som tu zas :slight_smile:
12. mar 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pekny vecer a ja som tu az v pondelok :slight_smile:
12. mar 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, ja uz tiez bezim domkov,... zajtra tu cakam teplotu v buchte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a samozrejme nad 37 a priprav sa na tehul test

pa-pa a drzte sa tu zajtra
12. mar 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak snad ta este stihnem, pekny vecer matusik, papaa a diky :grinning:
12. mar 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej a vy ste mi obe usliiiiiiiiiiiiii, fnuk. ja som mala stretnutia dve mimo firmu az teraz som prisla, no tak hadam si uziteje vecer pekne krasne. mne pride drahy az vecer, ale uz sa na neho tesiiiiim. matusik u kadernicky dobre, jooooj ta masaz hlavy, to bolo uzasne cosi. mam to o dost kratsie, co teda moj drahy nadseny nebude a este o cosi blondavejsie :grinning: :grinning: , no posnazim sa prist s teplotou nad 37, inak ani nepachnem na kona :grinning: :grinning: , ale nieee co by tu jaru chudiatko robila, budem jej robit spolocnost :grinning: :grinning:
matusik a my ta obe luuubime ty trubka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a fakt sa netreba zamyslat nad tym, co bolo, ale co je a bude :wink:
12. mar 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko, bambule :slight_smile:

shandy, to je pekné od teba, že sa tu budeš o mna starať :dizzy_face: a že mužík ti prišiel až večer večer? a čo mám ja hovoriť, chúdatko :cry:

včera to bolo 7týždnov presne :frowning2:
13. mar 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem rýchlo niečo urobiť a čo nevidieť som zase tu :wink:
13. mar 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, babulky ako sa mate v praci ? :wink: lebo ja som doma s muzikom :wink: Ja mam rada tie piatky :grinning: :grinning: :grinning: a kde Shandy ???? a teplota ????? ja cakam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pridavam moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
13. mar 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rankoooooo, jaru to je mi luto. neboj coskoro budes mat doma 7 tyzdnove babo, tak rychlo to ubehne :dizzy_face:
matusik, ja by som uz testovala pomalicky, vyzera to podozrivo ten tvoj graf, hmm?
hlasim dnesnu teplotku 37.08, inak vcera som skusala vecer merat len tak zo srandy a ze 37.65?? :confused: , to je normalne? hmmm....matusik uzi si muzika, aj ja si uzivam draheho. pekny dnik a aj vikend tebe. ak teplota vydrzi testovat budem asi v pondelok :sweat_smile:
13. mar 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru a mrcha stale nikde? No ja cakam zajtra, tak ju pekne posielam k tebe, ja ju uz nepotrebujem :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy je tehotna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: shandy je tehotna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: shandy je tehotna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: shandy je tehotna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: shandy je tehotna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: shandy je tehotna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: shandy je tehotna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: shandy je tehotna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: shandy je tehotna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: shandy je tehotna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: shandy je tehotna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: shandy je tehotna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. mar 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty dona blazniva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nezavadzaj citatelov :grinning: :grinning: , pokial nemam dve dialnice na teste, tak nie som a neverim tomu. este stale ma 2 dni na to, aby prisla, takze nie zatial nie som :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, už som tuuuuu :slight_smile: som vám chýbala, čooooo :grinning:
mrcha sa ešte nedostavila, aobieha všetkých okolo sveta, len na mna zabudla :angry: už začínam mať nervy z toho
13. mar 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chybala si mi, veru chybala :unamused: , este ze uz si tuuuu :dizzy_face: :dizzy_face:
no ja ti fakt velmi zelam tu moju :grinning:
a skusala si jaru vsetky tie "osvedcene babske recepty"? akoze cervene vino, horuca sprcha, keksik, cvicenie, hmm? volaco z toho by hadam mohlo zabrat..
13. mar 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
červené víno som si dávala utorok - to moc nemusím, tak som presedlala na ten ríbezlový džús. horúca sprcha funguje každý večer, keksík - nem možné, jedine sama :grinning: a na cvičenie sa chystám už asi 3dni :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj jaska, ten dzusik, spominam si... :grinning: :grinning: , ach jo...tak uz asi len to cvicenie a keksik, ked pride drahy. alebo sa dostat do vacsieho kludu, lebo ked je clovek v strese a caka, just ja to odsuva :rolling_eyes:
13. mar 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to. a moj mužík verí tomu, že mrcha dorazí vtedy ked on dojde domkov. to sa nám občas stávalo. no ved uvidíme
13. mar 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snad hej, mne zasa vzdy ked mi meskala mrcha a urobila som test, tak vzdy hned na to prisla, tak asi to urobim aj tento raz tak :grinning: :grinning: , ze ked zajtra nepride, testnem v nedelu, nech mam klud a nech sa mi zbytocne neposunie cyklus. des, co robi ta psychika :grinning: :grinning:
13. mar 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, počuj, čo keby sme zase ostali v jednej téme? ja tu pri tom papám a nestíham ani do úst hodiť a už je odpoved v tej druhej :wink:
13. mar 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: , dobre, ved aj tak sme tam zas len my dve. ja som za, ako sa to hovori, ze nem dobre sediet na dvoch stolickach? uz ma z nich ritka boli :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a bru chutku. co mas dobre? :dizzy_face: :dizzy_face: , ja som hladna ako vlk, len musim cakat na kolegynu, kym sa dosype :angry:
13. mar 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som dotlačila - neušlo sa ti :grinning: :grinning: :grinning: si sa mala prv ohlásiť. ale ešte mi to tu vonia - čuchni si. vyprážané didky s ryžou
13. mar 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaaaaaaaaaaaaaaam
a to uz si bola taka hladna, ze si si vlastne didky zjedla? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak dufam, ze si sa napraskala riadne, to ked si ich zjedla obe moja, tak budes statocne prepchata :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, didky zase niekde vyrazia :grinning:
teraz sa dorážam hrozienkami v jogurte - po tvojom je to dezert :grinning:
13. mar 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, dych tvojmu manzovi ked pride domov, to je mi jasne :dizzy_face: :dizzy_face:
mnaaaaaaam, to mam rada, ja si miesam hrozienka v coko a v jogurte.
mi tu slinky tecu po klavesnici, kurnik sopa :unamused: :grinning:
13. mar 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to musí byť nechutné :grinning: :grinning: :grinning:
ja v cokolade nemám rada
tak skočme do druhej témy, tam sa o jedle nehovorí :wink:

a utri si klávesnicu :grinning: :grinning:
13. mar 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre bambula, kurni, clovek sa tu stahuje kazdu xvilu z temu do temy.. :grinning:
no ja utriem slinky a pojdem o xvilku konecne papkat, ale potom pridem este :dizzy_face: :dizzy_face: , do kedy dnes makas?
13. mar 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok