Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
12. mar 2009

tak sa budes cez leto trosku bavkat s tym. Len aby si uz nemala brusko zaroven s nosom 🙂

jarulai
12. mar 2009

to ako myslíš, že to budem ručne rozhrnať? sa blázniš 😨 😀
inak do leta sú asi 4mesiace, to by som bola zase extremne rýchla 😀

matusik111
12. mar 2009

Tak leto moze byt aj september, a to uz taky kotlik malicky mozes mat 🙂 Neboj sa , Shandy Ti porozprava ako to rastie rychlo

jarulai
12. mar 2009

no to by som brala. podla mojich geniálnych výpočtov by som potom mohla otehu niekeda koncom marca, alebo v apríli. no super, ty si to dobre vymyslela 😉 😵 😵

tak na dnes končím, idem už domkov. odchádza aj posledný bojovník, čo tu bol a samej sa mi tu neche zostať. ešte mám pred sebou tú štreku domov 🙄

tak pekný večer a zajtra som tu zas 🙂

matusik111
12. mar 2009

tak pekny vecer a ja som tu az v pondelok 🙂

matusik111
12. mar 2009

shandy, ja uz tiez bezim domkov,... zajtra tu cakam teplotu v buchte 😀 😀 😀 😀 a samozrejme nad 37 a priprav sa na tehul test

pa-pa a drzte sa tu zajtra

shandy
12. mar 2009

tak snad ta este stihnem, pekny vecer matusik, papaa a diky 😀

shandy
12. mar 2009

jeeeeej a vy ste mi obe usliiiiiiiiiiiiii, fnuk. ja som mala stretnutia dve mimo firmu az teraz som prisla, no tak hadam si uziteje vecer pekne krasne. mne pride drahy az vecer, ale uz sa na neho tesiiiiim. matusik u kadernicky dobre, jooooj ta masaz hlavy, to bolo uzasne cosi. mam to o dost kratsie, co teda moj drahy nadseny nebude a este o cosi blondavejsie 😀 😀 , no posnazim sa prist s teplotou nad 37, inak ani nepachnem na kona 😀 😀 , ale nieee co by tu jaru chudiatko robila, budem jej robit spolocnost 😀 😀
matusik a my ta obe luuubime ty trubka 😵 😵 😵 a fakt sa netreba zamyslat nad tym, co bolo, ale co je a bude 😉

jarulai
13. mar 2009

bré ránko, bambule 🙂

shandy, to je pekné od teba, že sa tu budeš o mna starať 😵 a že mužík ti prišiel až večer večer? a čo mám ja hovoriť, chúdatko 😢

včera to bolo 7týždnov presne ☹

jarulai
13. mar 2009

idem rýchlo niečo urobiť a čo nevidieť som zase tu 😉

matusik111
13. mar 2009

dobre ranko, babulky ako sa mate v praci ? 😉 lebo ja som doma s muzikom 😉 Ja mam rada tie piatky 😀 😀 😀 a kde Shandy ???? a teplota ????? ja cakam 😵 😵 😵 😵
Pridavam moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

shandy
13. mar 2009

dobre rankoooooo, jaru to je mi luto. neboj coskoro budes mat doma 7 tyzdnove babo, tak rychlo to ubehne 😵
matusik, ja by som uz testovala pomalicky, vyzera to podozrivo ten tvoj graf, hmm?
hlasim dnesnu teplotku 37.08, inak vcera som skusala vecer merat len tak zo srandy a ze 37.65?? 😕 , to je normalne? hmmm....matusik uzi si muzika, aj ja si uzivam draheho. pekny dnik a aj vikend tebe. ak teplota vydrzi testovat budem asi v pondelok 😅

shandy
13. mar 2009

jaru a mrcha stale nikde? No ja cakam zajtra, tak ju pekne posielam k tebe, ja ju uz nepotrebujem 😀 😀 😀 😝

matusik111
13. mar 2009

shandy je tehotna 😵 😵 😵 shandy je tehotna 😵 😵 😵 shandy je tehotna 😵 😵 😵 shandy je tehotna 😵 😵 😵 shandy je tehotna 😵 😵 😵 shandy je tehotna 😵 😵 😵 shandy je tehotna 😵 😵 😵 shandy je tehotna 😵 😵 😵 shandy je tehotna 😵 😵 😵 shandy je tehotna 😵 😵 😵 shandy je tehotna 😵 😵 😵 shandy je tehotna 😵 😵 😵

shandy
13. mar 2009

ty dona blazniva 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nezavadzaj citatelov 😀 😀 , pokial nemam dve dialnice na teste, tak nie som a neverim tomu. este stale ma 2 dni na to, aby prisla, takze nie zatial nie som 😀 😝

jarulai
13. mar 2009

babulky, už som tuuuuu 🙂 som vám chýbala, čooooo 😀
mrcha sa ešte nedostavila, aobieha všetkých okolo sveta, len na mna zabudla 😠 už začínam mať nervy z toho

shandy
13. mar 2009

no chybala si mi, veru chybala 😒 , este ze uz si tuuuu 😵 😵
no ja ti fakt velmi zelam tu moju 😀
a skusala si jaru vsetky tie "osvedcene babske recepty"? akoze cervene vino, horuca sprcha, keksik, cvicenie, hmm? volaco z toho by hadam mohlo zabrat..

jarulai
13. mar 2009

červené víno som si dávala utorok - to moc nemusím, tak som presedlala na ten ríbezlový džús. horúca sprcha funguje každý večer, keksík - nem možné, jedine sama 😀 a na cvičenie sa chystám už asi 3dni 😀 😀 😀

shandy
13. mar 2009

jaaj jaska, ten dzusik, spominam si... 😀 😀 , ach jo...tak uz asi len to cvicenie a keksik, ked pride drahy. alebo sa dostat do vacsieho kludu, lebo ked je clovek v strese a caka, just ja to odsuva 🙄

jarulai
13. mar 2009

no ved to. a moj mužík verí tomu, že mrcha dorazí vtedy ked on dojde domkov. to sa nám občas stávalo. no ved uvidíme

shandy
13. mar 2009

no snad hej, mne zasa vzdy ked mi meskala mrcha a urobila som test, tak vzdy hned na to prisla, tak asi to urobim aj tento raz tak 😀 😀 , ze ked zajtra nepride, testnem v nedelu, nech mam klud a nech sa mi zbytocne neposunie cyklus. des, co robi ta psychika 😀 😀

jarulai
13. mar 2009

shandy, počuj, čo keby sme zase ostali v jednej téme? ja tu pri tom papám a nestíham ani do úst hodiť a už je odpoved v tej druhej 😉

shandy
13. mar 2009

😀 😀 😀 , dobre, ved aj tak sme tam zas len my dve. ja som za, ako sa to hovori, ze nem dobre sediet na dvoch stolickach? uz ma z nich ritka boli 😀 😀 😝

shandy
13. mar 2009

jo a bru chutku. co mas dobre? 😵 😵 , ja som hladna ako vlk, len musim cakat na kolegynu, kym sa dosype 😠

jarulai
13. mar 2009

no už som dotlačila - neušlo sa ti 😀 😀 😀 si sa mala prv ohlásiť. ale ešte mi to tu vonia - čuchni si. vyprážané didky s ryžou

shandy
13. mar 2009

mnaaaaaaaaaaaaaaaaaam
a to uz si bola taka hladna, ze si si vlastne didky zjedla? 😀 😀 😀 😀 😝 , tak dufam, ze si sa napraskala riadne, to ked si ich zjedla obe moja, tak budes statocne prepchata 😅 😝

jarulai
13. mar 2009

neboj, didky zase niekde vyrazia 😀
teraz sa dorážam hrozienkami v jogurte - po tvojom je to dezert 😀

shandy
13. mar 2009

hej, dych tvojmu manzovi ked pride domov, to je mi jasne 😵 😵
mnaaaaaaam, to mam rada, ja si miesam hrozienka v coko a v jogurte.
mi tu slinky tecu po klavesnici, kurnik sopa 😒 😀

jarulai
13. mar 2009

no to musí byť nechutné 😀 😀 😀
ja v cokolade nemám rada
tak skočme do druhej témy, tam sa o jedle nehovorí 😉

a utri si klávesnicu 😀 😀

shandy
13. mar 2009

no dobre bambula, kurni, clovek sa tu stahuje kazdu xvilu z temu do temy.. 😀
no ja utriem slinky a pojdem o xvilku konecne papkat, ale potom pridem este 😵 😵 , do kedy dnes makas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre