• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
no mozno my dostaneme nobelovku, ked na to prideme :grinning: :grinning: :grinning:
ale ty si sikula, isto to zvladnes, ze? :dizzy_face: :dizzy_face:
veru, neni to take jednoduche ako sa zda :grinning: , idem papat chrustik, potom sa ozvem...
18. mar 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nenasla kolonku tests :frowning2:
18. mar 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. mar 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to funguje :slight_smile: dakujem moc pekne..... teraz najst tie testy ovulacne :slight_smile:
18. mar 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa uz napapkala a som aj spat. Teraz by som si lahla a isla spat. veru sa mi nic nechce
18. mar 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, ty si sikulaaaaa, hurrrraaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
ani mi nehovor, by som najradsej cely den prespala.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ved prva karta to su tie primary, potom je druha zalozka secondary a potom tests...hmm? to zvladnes matusik, das to :dizzy_face: :dizzy_face:
18. mar 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkaj ... tak asi som debil, ale ja nevidim ziadne primary , secondary, a ani tests. .... mozno to ma iba VIP ???
18. mar 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty mas dako moc prace dnes??? Ja tiez makam , ale mam strasnu chut na nieco ..... a citala som , ze med je zdravy a posobi ako energeticka bomba :slight_smile: a v kombinacii so skoricou. Veru by som si dala , mnam.
To je asi tou absenciou sexu , ked je chlap daleko , musime si medom pomahat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na mna kazdy tu kaka :grinning: :grinning: :grinning: , ja dnes bezim domov a idem testovat som zvedava co sa tam ukaze ..... ale ked budu take tucnucke // , tak ma to potesi, lebo zajtra stihame :slight_smile:
pekny vecer a zajtra sa tu uvidime. pa :sunglasses:
18. mar 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej mojka nekakaaam, ale akurat tu riesim, co a ako dalej, lebo nam chcu zablokovat v robote vsetky taketo weby, kde sa da chatovat :frowning2: :angry: , tak ja neviem potom. fnuk.
drzim ti palceky, nech si ich tam najdes, dve tlstice a potom sa zajtra vrhnes na muziiiika a bude matusik tehulka, bude bruskataaaaaaa hehe :grinning: :grinning: :grinning: , matusiik pekny vecer aj tebe. :zipper_mouth:
jarulik, uz sa tesime ako nam zajtra porozpravas ze ako si si uzivala, citim ako sa mi stolicka chveje, zeby sa zem triasla? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, chcem sa k Vám pridať, môj manžel pracuje v Rakúsku... a už sa vyše roka snažíme o bábo a nič...
nechodí na také klasické týždňovky, chodieva aj v týždni domov ako kedy a zatiaľ nič už pozerám aj plodné aj neplodné dni... teraz chceme vyskúšať metódu dr. Jonáša... ale som fakt niekedy zúfalá, že čo ďalej ... našťastie mám doma už 7 ročnú dcéru, ktorá mi robí radosť i keď je témou posledných 2 rokov u nás doma kedy bude mať bračeka alebo sestričku a nie je ľahké dieťaťu vysvetliť, že sa snažíme a akosi to nejde .... myslíte, že to môže byť tým, že sú naši chlapi preč? veď niektoré baby idú na disco a hneď sú tehu :wink: ja tomu už fakt nerozumiem :frowning2: kedy sa to konečne podarí mne ? :frowning2:
18. mar 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko babulky :slight_smile: vitaj lenulka :slight_smile:
tak zem sa včera ešte netriasla, shandy, to sa ti musela stolička triasť z niečoho iného :grinning: :grinning: :grinning: včera som mala ešte krče a mrcha bola ako v prvý den :rolling_eyes: no dnes je už dobre, už ani v noci nič nebolo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže možno cez víkend by sa tá zem mohla zatriasť... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

lenulka, ja to tiež nechápem - baby, ktoré na mimi nemajú ani pomyslenie, otehotnejú ani nevedia kedy a ako a my sa musíme takto trápiť...
19. mar 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rankoooo bambule :dizzy_face:
ahoj lenulka, vitaj v nasej teme :slight_smile: , veru clovek, ked je zufaly skusi hocico, aj jonasa...uffff. no tak aspon jedno uz doma mas, tak vies, ze uz sa to raz podarilo, snad to uz dlho nepotrva a dcera sa docka aj surodenca. tak skore // zelam :dizzy_face:
no tazko toto rozoberat, ze preco to tak je, asi sa s tym treba zmierit, nestracat nadej a bojovat :sunglasses:
jaru, no teda, tak to rozumiem, ze nic nebolo. tak ale na ten vikend to vyzera nadejne :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
prikladam moj grafik pre matusika,
http://www.fertilityfriend.com/home/251771, no mam tie predovulacne teploty dost vysoke, furt musim byt nieco extra :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, ty ako? testovali, netestovali? boli dve ciarocky?? hmm? zvedava som :dizzy_face: :dizzy_face:
19. mar 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru ako daleko ste s tym autkom? moj brat uz ma nove, ja si teraz vezmem jeho, nech je zmena :grinning: :grinning:
19. mar 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zlatusikovia moji. tak ja som vcera netesovala, lebo mala som kamosku soma, otvorili sme si vino a srala som na testovanie. Aj tak to nic nezmeni , ci tam boli // alebo nie. Co uz, :unamused: Dnes s manzelikom doma prehladame v posteli tie // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , teda dufam, lebo moj milovany je furt unaveny a vsetko ostatne je pre neho zaujimavejsie ako sexik :grinning: :grinning: :grinning:
Ale prikladam graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 , co myslis, kedy mohla byt ovulka ??? v utorok ???
19. mar 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lenulka, sme stastne, ze sa pridala dalsia babulka ku nam, ktora ma muzika daleko a nemoze byt furt doma , ked by sme chceli. Vieme, ze sa da otehotniet , aj ked je manzelik na tyzdnovkach , lebo Jarulai je toho priklad ..... spat mozes precitat.
A my odporucame kontrolovat plodne dni, ovulaciu a stale sexovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ak by si chcela, mozes sa ku nam pridat s meranim BT
19. mar 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shandy, tak ty by si chcela changovat nove auticko s bratom ??? ty si sikulka, a co to kupil?
Jarulai, ja som vravela, ze vikend bude vas ,.... len nezabudnite sa sem-tam napapat ,aby ste v pondelok vladali vstavat z postele :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaj skoda, ze si netestla :unamused: , ved to vyzera, ako keby si ju uz mala mat dnes, kurnik, ved taky vzostup.. :confused: :confused:, no ak ti aj zatra stupne tak FF ti hodi ovulu na dnes, ako minuly mesiac...mozno ty mas pozitivny ovu test aj ked mas slabsie ciarky, lebo inak si to neviem vysvetlit no :confused:
matusik, normalne ho znasilni a hotovo. ako ze unaveny, co za unaveny...manzelske povinnosti si treba plnit :grinning: :grinning: :grinning: , povedz mu, ze vsetky metody su nespolahlive, tak sa treba snazit co najviac a stale, ked sa da :grinning: :grinning: :grinning: , jaj ti xlapi...
19. mar 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno testnem dnes , len tak zo zvedavosti a uvidim co to ukaze :slight_smile: , mam pocit, ze sa dostavam do stadia , ze mi to je jedno,.... len nech mi to vydrzi co najdlhsie , leb zas budem stresovat z achvilu :grinning: :grinning: :grinning: ved ma uz poznate.

Dnes pride o 19:30 , tak sup-sup na neho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , zajtra sa vam pochvalim, ci vobec nieco bolo .
Babulky moje, ja dnes idem trosku popracovat , lebo chcem o 16:00 ist domov, aby som stihla fitko a este sa nachystat pre muzika.
Tak sa tu ukazme neskor.
19. mar 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no akurat som ti to xcela povedat, ze tusim ti to zacina byt jedno, ze to flakas a ze dostanes po holej, kurnik sopa! :grinning: :grinning: :grinning: , no ono ti to je vacsinou jedno v prvej faze cyklu, ale s bliziacou sa mrchou ci xces alebo nie, ti to jedno nie je :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mne pride uz o piatej, hurrrrrrrraaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
oukej, ja sa idem tiez posnazit, tak zatiaaaaaaal... :wink:
19. mar 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som uz tu,nieco som aj stihla :slight_smile: , ale vidim, ze dnes tu vela ludi maka a maka.

Shandy, Tebe maju zablokovat konika?????? to je vylucene. Povedz , ze je to nmeozne , lebo to je Tvoj zivot :grinning: :grinning: :grinning:
zachvilu mame obedik. Pojdem na nakup, aby som nieco fajnove pripravila pre muzika. .... ked ho uz tak lubim
19. mar 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, už som tuuu :slight_smile: aj ja som sa chvílu tvárila, že robím, ale sa mi dnes brutááááááálne nechceeeee :rolling_eyes:

matusik, čo si sama neurobíš, to nemáš, tak budeš musieť na mužíka skočiť a nech drží... :grinning: :grinning: :grinning:

shandy, auto sme včera objednali, ale ešte sme nešrotovali - akosi sa nevieme rozlúčiť s tou plechovicou :wink:
19. mar 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ake ste objednali ?? a ake to mate, ked sa s nim neviete rozlucit ? Je to tazka srdcovka ?? :sunglasses:
19. mar 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som dokonca aj nieco urobila, nielen sa tvarila :grinning: :grinning: , to je pokrok, cooo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
veru jaru, dobre vravis, treba to vziat do vlastnych ruk :grinning: :grinning: :grinning:
no dufam, ze to nebloknu. zatial ich to nenapadlo :grinning: :grinning: , zablokovali azet, facebook a vsetko mozne ostatne. toto zatial nem. ja pojdem o xvilku papkat, tak bru chut aj vam.
jaru a co ste teda nakoniec vybrali? a kedy bude?
19. mar 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru chut , aj ja uz idem papat
19. mar 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, máme satrú favoritku - naše prvé spoločné autíčko, tak preto je to taká srdcovka. no mužík mi teraz volal, že už ju vyprázdnuje :wink: objednali sme hyundai accent, bude za 2-3mesiace - sa tešíme :dizzy_face:

inak, na ten víkend to vyzerá vééééélmi nádejne - mrcha sa zrejme už vybúrila, lebo dnes by som si vystačila už asi aj s intimkou. od rána doteraz sa vložka ani vobec nezašpinila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

babulky, nateraz končím, riaditel má sviatok, tak mu ideme zagratulovať a posedieť s ním, nech mu tam neni smutno :wink: :grinning: :grinning: potom ozvem :wink:

a dobrú chuť
19. mar 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jo jaru, to tak dlho sa na ten accent caka?? pekne ste objednali... :slight_smile: , no to ti verim, ze sa s tym tazko luci, nostalgicke spomienky cooo?? aj nejake pikantne zazitky? :grinning: :grinning:

no super jaru, tak zem sa zatrasie. sa tesim, ze budeme testovat potom v rovnakej dobe :wink: :sweat_smile: , jaru a ty ked si bola tehu, tak ty si kedy testovala? a kedy ti ukazalo?

dakujem, ja uz som po obede. tak si uzite s ridom a pekne to s nim oslavte :dizzy_face: :dizzy_face:
19. mar 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, ešte pred týždnom sa nan čakalo 3týždne, teraz je to už takto. zajtra sa rozpíšem viac, dnes už prchám.
krásny večer prajem :slight_smile: pa-pa
19. mar 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okej moja, tak si to uzi aj tebe krasny vecer, papaaa :dizzy_face: :dizzy_face:
19. mar 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok