Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
18. mar 2009

no mozno my dostaneme nobelovku, ked na to prideme 😀 😀 😀
ale ty si sikula, isto to zvladnes, ze? 😵 😵
veru, neni to take jednoduche ako sa zda 😀 , idem papat chrustik, potom sa ozvem...

matusik111
18. mar 2009

ja som nenasla kolonku tests ☹

matusik111
18. mar 2009

uz to funguje 🙂 dakujem moc pekne..... teraz najst tie testy ovulacne 🙂

matusik111
18. mar 2009

ja som sa uz napapkala a som aj spat. Teraz by som si lahla a isla spat. veru sa mi nic nechce

shandy
18. mar 2009

no super, ty si sikulaaaaa, hurrrraaaaaaa 😀 😀 😀
ani mi nehovor, by som najradsej cely den prespala.... 😀 😝
no ved prva karta to su tie primary, potom je druha zalozka secondary a potom tests...hmm? to zvladnes matusik, das to 😵 😵

matusik111
18. mar 2009

ahojkaj ... tak asi som debil, ale ja nevidim ziadne primary , secondary, a ani tests. .... mozno to ma iba VIP ???

matusik111
18. mar 2009

a ty mas dako moc prace dnes??? Ja tiez makam , ale mam strasnu chut na nieco ..... a citala som , ze med je zdravy a posobi ako energeticka bomba 🙂 a v kombinacii so skoricou. Veru by som si dala , mnam.
To je asi tou absenciou sexu , ked je chlap daleko , musime si medom pomahat 😀 😀 😀 😀

matusik111
18. mar 2009

tak na mna kazdy tu kaka 😀 😀 😀 , ja dnes bezim domov a idem testovat som zvedava co sa tam ukaze ..... ale ked budu take tucnucke // , tak ma to potesi, lebo zajtra stihame 🙂
pekny vecer a zajtra sa tu uvidime. pa 😎

shandy
18. mar 2009

jeeeeej mojka nekakaaam, ale akurat tu riesim, co a ako dalej, lebo nam chcu zablokovat v robote vsetky taketo weby, kde sa da chatovat ☹ 😠 , tak ja neviem potom. fnuk.
drzim ti palceky, nech si ich tam najdes, dve tlstice a potom sa zajtra vrhnes na muziiiika a bude matusik tehulka, bude bruskataaaaaaa hehe 😀 😀 😀 , matusiik pekny vecer aj tebe. 🤐
jarulik, uz sa tesime ako nam zajtra porozpravas ze ako si si uzivala, citim ako sa mi stolicka chveje, zeby sa zem triasla? 😀 😝

lenulka1982
18. mar 2009

ahojte kočky, chcem sa k Vám pridať, môj manžel pracuje v Rakúsku... a už sa vyše roka snažíme o bábo a nič...
nechodí na také klasické týždňovky, chodieva aj v týždni domov ako kedy a zatiaľ nič už pozerám aj plodné aj neplodné dni... teraz chceme vyskúšať metódu dr. Jonáša... ale som fakt niekedy zúfalá, že čo ďalej ... našťastie mám doma už 7 ročnú dcéru, ktorá mi robí radosť i keď je témou posledných 2 rokov u nás doma kedy bude mať bračeka alebo sestričku a nie je ľahké dieťaťu vysvetliť, že sa snažíme a akosi to nejde .... myslíte, že to môže byť tým, že sú naši chlapi preč? veď niektoré baby idú na disco a hneď sú tehu 😉 ja tomu už fakt nerozumiem ☹ kedy sa to konečne podarí mne ? ☹

jarulai
19. mar 2009

dobré ránko babulky 🙂 vitaj lenulka 🙂
tak zem sa včera ešte netriasla, shandy, to sa ti musela stolička triasť z niečoho iného 😀 😀 😀 včera som mala ešte krče a mrcha bola ako v prvý den 🙄 no dnes je už dobre, už ani v noci nič nebolo 😵 😵 😵 takže možno cez víkend by sa tá zem mohla zatriasť... 😉 😀 😀 😀

lenulka, ja to tiež nechápem - baby, ktoré na mimi nemajú ani pomyslenie, otehotnejú ani nevedia kedy a ako a my sa musíme takto trápiť...

shandy
19. mar 2009

dobre rankoooo bambule 😵
ahoj lenulka, vitaj v nasej teme 🙂 , veru clovek, ked je zufaly skusi hocico, aj jonasa...uffff. no tak aspon jedno uz doma mas, tak vies, ze uz sa to raz podarilo, snad to uz dlho nepotrva a dcera sa docka aj surodenca. tak skore // zelam 😵
no tazko toto rozoberat, ze preco to tak je, asi sa s tym treba zmierit, nestracat nadej a bojovat 😎
jaru, no teda, tak to rozumiem, ze nic nebolo. tak ale na ten vikend to vyzera nadejne 😀 😀 😀 😝
prikladam moj grafik pre matusika,
http://www.fertilityfriend.com/home/251771, no mam tie predovulacne teploty dost vysoke, furt musim byt nieco extra 😀 😀 😀

shandy
19. mar 2009

matusik, ty ako? testovali, netestovali? boli dve ciarocky?? hmm? zvedava som 😵 😵

shandy
19. mar 2009

jaru ako daleko ste s tym autkom? moj brat uz ma nove, ja si teraz vezmem jeho, nech je zmena 😀 😀

matusik111
19. mar 2009

dobre ranko zlatusikovia moji. tak ja som vcera netesovala, lebo mala som kamosku soma, otvorili sme si vino a srala som na testovanie. Aj tak to nic nezmeni , ci tam boli // alebo nie. Co uz, 😒 Dnes s manzelikom doma prehladame v posteli tie // 😵 😵 😵 , teda dufam, lebo moj milovany je furt unaveny a vsetko ostatne je pre neho zaujimavejsie ako sexik 😀 😀 😀
Ale prikladam graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 , co myslis, kedy mohla byt ovulka ??? v utorok ???

matusik111
19. mar 2009

Ahoj Lenulka, sme stastne, ze sa pridala dalsia babulka ku nam, ktora ma muzika daleko a nemoze byt furt doma , ked by sme chceli. Vieme, ze sa da otehotniet , aj ked je manzelik na tyzdnovkach , lebo Jarulai je toho priklad ..... spat mozes precitat.
A my odporucame kontrolovat plodne dni, ovulaciu a stale sexovat 😵 😵 😵 😵 Ak by si chcela, mozes sa ku nam pridat s meranim BT

matusik111
19. mar 2009

Shandy, tak ty by si chcela changovat nove auticko s bratom ??? ty si sikulka, a co to kupil?
Jarulai, ja som vravela, ze vikend bude vas ,.... len nezabudnite sa sem-tam napapat ,aby ste v pondelok vladali vstavat z postele 😀 😀 😀

shandy
19. mar 2009

jaaaaaaaaj skoda, ze si netestla 😒 , ved to vyzera, ako keby si ju uz mala mat dnes, kurnik, ved taky vzostup.. 😕 😕, no ak ti aj zatra stupne tak FF ti hodi ovulu na dnes, ako minuly mesiac...mozno ty mas pozitivny ovu test aj ked mas slabsie ciarky, lebo inak si to neviem vysvetlit no 😕
matusik, normalne ho znasilni a hotovo. ako ze unaveny, co za unaveny...manzelske povinnosti si treba plnit 😀 😀 😀 , povedz mu, ze vsetky metody su nespolahlive, tak sa treba snazit co najviac a stale, ked sa da 😀 😀 😀 , jaj ti xlapi...

matusik111
19. mar 2009

mozno testnem dnes , len tak zo zvedavosti a uvidim co to ukaze 🙂 , mam pocit, ze sa dostavam do stadia , ze mi to je jedno,.... len nech mi to vydrzi co najdlhsie , leb zas budem stresovat z achvilu 😀 😀 😀 ved ma uz poznate.

Dnes pride o 19:30 , tak sup-sup na neho 😵 😵 😵 😵 , zajtra sa vam pochvalim, ci vobec nieco bolo .
Babulky moje, ja dnes idem trosku popracovat , lebo chcem o 16:00 ist domov, aby som stihla fitko a este sa nachystat pre muzika.
Tak sa tu ukazme neskor.

shandy
19. mar 2009

no akurat som ti to xcela povedat, ze tusim ti to zacina byt jedno, ze to flakas a ze dostanes po holej, kurnik sopa! 😀 😀 😀 , no ono ti to je vacsinou jedno v prvej faze cyklu, ale s bliziacou sa mrchou ci xces alebo nie, ti to jedno nie je 😒 😝

Mne pride uz o piatej, hurrrrrrrraaaaaaaa 😵 😵 😵
oukej, ja sa idem tiez posnazit, tak zatiaaaaaaal... 😉

matusik111
19. mar 2009

tak som uz tu,nieco som aj stihla 🙂 , ale vidim, ze dnes tu vela ludi maka a maka.

Shandy, Tebe maju zablokovat konika?????? to je vylucene. Povedz , ze je to nmeozne , lebo to je Tvoj zivot 😀 😀 😀
zachvilu mame obedik. Pojdem na nakup, aby som nieco fajnove pripravila pre muzika. .... ked ho uz tak lubim

jarulai
19. mar 2009

babulky, už som tuuu 🙂 aj ja som sa chvílu tvárila, že robím, ale sa mi dnes brutááááááálne nechceeeee 🙄

matusik, čo si sama neurobíš, to nemáš, tak budeš musieť na mužíka skočiť a nech drží... 😀 😀 😀

shandy, auto sme včera objednali, ale ešte sme nešrotovali - akosi sa nevieme rozlúčiť s tou plechovicou 😉

matusik111
19. mar 2009

a ake ste objednali ?? a ake to mate, ked sa s nim neviete rozlucit ? Je to tazka srdcovka ?? 😎

shandy
19. mar 2009

no ja som dokonca aj nieco urobila, nielen sa tvarila 😀 😀 , to je pokrok, cooo? 😝
veru jaru, dobre vravis, treba to vziat do vlastnych ruk 😀 😀 😀
no dufam, ze to nebloknu. zatial ich to nenapadlo 😀 😀 , zablokovali azet, facebook a vsetko mozne ostatne. toto zatial nem. ja pojdem o xvilku papkat, tak bru chut aj vam.
jaru a co ste teda nakoniec vybrali? a kedy bude?

matusik111
19. mar 2009

tak dobru chut , aj ja uz idem papat

jarulai
19. mar 2009

babulky, máme satrú favoritku - naše prvé spoločné autíčko, tak preto je to taká srdcovka. no mužík mi teraz volal, že už ju vyprázdnuje 😉 objednali sme hyundai accent, bude za 2-3mesiace - sa tešíme 😵

inak, na ten víkend to vyzerá vééééélmi nádejne - mrcha sa zrejme už vybúrila, lebo dnes by som si vystačila už asi aj s intimkou. od rána doteraz sa vložka ani vobec nezašpinila 😵 😵 😵

babulky, nateraz končím, riaditel má sviatok, tak mu ideme zagratulovať a posedieť s ním, nech mu tam neni smutno 😉 😀 😀 potom ozvem 😉

a dobrú chuť

shandy
19. mar 2009

ty jo jaru, to tak dlho sa na ten accent caka?? pekne ste objednali... 🙂 , no to ti verim, ze sa s tym tazko luci, nostalgicke spomienky cooo?? aj nejake pikantne zazitky? 😀 😀

no super jaru, tak zem sa zatrasie. sa tesim, ze budeme testovat potom v rovnakej dobe 😉 😅 , jaru a ty ked si bola tehu, tak ty si kedy testovala? a kedy ti ukazalo?

dakujem, ja uz som po obede. tak si uzite s ridom a pekne to s nim oslavte 😵 😵

jarulai
19. mar 2009

shandy, ešte pred týždnom sa nan čakalo 3týždne, teraz je to už takto. zajtra sa rozpíšem viac, dnes už prchám.
krásny večer prajem 🙂 pa-pa

shandy
19. mar 2009

okej moja, tak si to uzi aj tebe krasny vecer, papaaa 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre