• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
babulky, neviem ci este makate, alebo zase som tu posledna ... hruza, uz som mala cvicit vo fitku a ja este v praci. No , ale co narobime, ked cas tlaci :slight_smile:
tak dnes to uz balim, a zajtra sa vam pridem pochvalit, ci si ma aspon muzik vsimol :wink:
pa-pa a pekny vikendik
19. mar 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, babulky :slight_smile:
no shandy, k tomu testovaniu - ja som testovala na 30DC /neviem, nejako som sa inak cítila, lebo to u mna neni nič výnimočné, ked mrchu nedostanem na 30DC/ a už vtedy mi ukázalo slabunkú //, potom som testla na 32DC - tá bola viditelnejšia a na 36DC už bola // jasná :wink:
20. mar 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko , tak ja prikladam graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
A u nas vcera bohuzial nic sa nedialo. Mne je uplne zbytocne aj merat aj nieco planovat na plodne dni, lebo ked sa mojmu manzelovi nechce, tak bohuzial s nim nikto nepohne :frowning2: :frowning2: :frowning2: , takze aj keby som moc chcela, tak sa tento mesaic nic nestane, leboz nicoho ta fazulka nemoze vzniknut :frowning2:
To je asi najhorsia kombinacia, ked sa nedari , manzel je na tyzdnovkach, a este sa mu ani nechce milovat. Tak potom mi pomoze uz iba Pan Boh a zazrak :unamused:

Dnes tu nebudem, lebo musim v meste povybavovat veci a pojdem si radsej zacvicit do fitka, .... z toho aspon nieco mam.
pa-pa babulky. :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matusik, tak dens nám tu nebudeš :frowning2: a mužík sa nedal znásilniť? to je hrozné teda, moj sa dá vždy :grinning:

tak si uži mesto a pekný víkendík /a hlavne vela seksíku :wink: :slight_smile:
20. mar 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde máme shandy? to som tu dnes sama :frowning2:
20. mar 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky, dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face:
matusik, no vidis? ja som ti vravela, ze ti vyznaci ovulku. Mozno si fakt mala ten test pozitivny a mohla si mat silnu ciarku akurat v den, kedy si netestovala. matusik moj zlaty nezufaj, vies mozno to on citi ako tlak a mozno je to strach z jeho strany, ze ked sa nedari mozno u neho je problem. vies aki su xlapi...ved mu nic nehovor, skus na neho vymysliet nejaku kulehu, cim sa ho da zviest a chod to toho...ked to nejde priamo, tak to treba oklukou :grinning: :grinning: :grinning: , ale ty si sikula, zmaknes to :wink: . pekne si uzi vikendik, vybav veci a zacvic si. cmuk, pa pa a vidime sa v pondelok :dizzy_face:
20. mar 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka no vidis, aj moj sa skoro vzdy da a niekedy je tak unaveny, ze aj tak sa snazi a potom ked uz fakt nevladze, tak povie, tak nieeee, neda sa :grinning: :grinning: , tak to by som ho zabila, lebo mna nazhavi a potom ze podme spat :grinning: :grinning: :grinning:
inak nam dnes padla siet, takze mozem konikovat cely den :grinning: :grinning: :dizzy_face:
20. mar 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, to je super, vyzerá to, že budeme konikovať aj celý den :grinning: :grinning: :grinning: ja mám tiež dnes taký volnejší den :wink:
no moj sa tiež dá vždy znásilniť :grinning: ale našťastie to neutne v polke ako tvoj. ale vtedy mu to aspon dlhšie trvá... :grinning: :grinning: :grinning: ale vtedy si to najčastejšie odmakám sama :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, ale nam bude hej :grinning: :grinning: :grinning: , este pojdem o pol hodku nieco vybavit do mesta, ale potom sa ti plne venujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tak ty takto "pomahas"? :grinning: :grinning: , ja to nemam rada, ked si to musim odmakat... :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

jo a graf pre matusika, konecne mi ta teplota klesla na normalnu hodnotu :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja zase proti "pomáhaniu" nemám nič, mne to vyhovuje :grinning: zase to nemusím praktizovať až tak často, mužík má energie na rozdávanie :wink: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: , no ja tiez rada pomozem, ale inak, len som nerada hore :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to inak aj moj drahy ma v tomto energie na rozdavanie, preto si to snazilkovanie aj celkom uzivam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som to už asi aj zabudla, tak si budem musieť na novo vyzistiť čo a ako :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ale snažilkovanie je fajn práca, že :wink: :grinning:
20. mar 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, veru, keby to bolo este platene :grinning: :grinning: :grinning: , joj ako rada by som pracovala, dokonca aj vikendy a aj nadcasy. ale aj bez naroku na odmenu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru aj ja :wink: :grinning: a moj mužík ani nehovorím :grinning: :grinning:

už si vybavila?tak ideme na to - kvákať možme teda celý den, hej?
20. mar 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, hej vybavila, veeelmi rychlo, este ti zduchnem potom na obed, ale inak mozme kvakat, ze este aj kon bude mat dost :grinning: :grinning:
mna ti stale picha v podbrusku, myslis, ze by to mohol byt nejaky zapal? asi by som sa mala objendat k dokine...kuurnik :unamused:
20. mar 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, tak sa objednaj - neviem, čo by to mohlo byť. ale nemysli hned na to najhoršie, jasne :angry:
inak - testovala si tehu, či nie? lebo poznám osobu, čo tiež išla k doktorke, že ju nejako pobolieva brucho /že asi žlčník/ a ona jej hned vypísala tehu knižku, lebo už bola v 3.mesiaci. a pritom mala normálne mrchu :fearful: no a ten "žlčník" má teraz pomaly 25rokov :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi sa objednam veru pre istotu, lebo fakt to nie je prijemne :unamused: :angry:
testovala som, ved matusik by to neprezila :grinning: :grinning: , test snehobiely, aj teplotky su nizke, tak tehu urco nie som. skor mam pocit, ze mozno nieco s mocovym mechurikom, lebo chodim aj castejsie cikat :unamused:
20. mar 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved sa objednaj a uvidíš :wink: a ak to je fakt močový mechúr, tak to chod čo najskor - pondelok nech máš už vysledok, jasné :wink:
20. mar 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, tak, ale uz tam dnes nie je dokina, tak az v pondelok...pri cikani ma zatial nepali, tak snad to bude len mierne. musim vela pit :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nealkoholické, žiadne že vínko :grinning: skús urologický čajík, to vycikáš aj poslednú kvapku vody z tela :wink: :grinning:
20. mar 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebooooj, len nealko, budem posluchat. dobre mami? :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre :wink: vidíš, to sa ten materinský pud nezaprie :wink: takže by bola vééélka škoda, keby som ho v živote nemohla uplatniť. už len kvoli tomu by sme mali mať mimi :wink:
20. mar 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, tak ty predsa len pracuješ? kazíš tu piatkovú morálku :grinning: už to zabal :wink:
20. mar 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja, ty musis mat deti kolko uvladzes, lebo budes super maminaaaaaa :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
aj o mna sa tu tak pekne staras :grinning:
ale certa stareho pracujem. triedim fotky z dovolenky :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj, dík, shandy :slight_smile: tak dúfam, že si to aj moje budúce fazulky uvedomia a už prídu a zostanú pri mne :wink:

to si musela mať tých fotiek aspon 1000 :grinning: ale aj tak si aspon urobila niečo mimo koníka - ja som ani prstom nepohla :grinning:
20. mar 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no oni to uz vedia tie fazulky, len nemaju mapu a na GPS tiez nemaju este, tak im to trosku trva, kym trafia, ale neboj, uz su tu hned za rohom :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

no vsak ich aj mam a jedna ako druha, kuuurnik, uz ma to ani nebavi :grinning: :grinning: , tak prdim aj na to :dizzy_face:
20. mar 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ten náš anjelik ich nasmeruje :wink: asi mu moc neveria, ked on u mna nezostal :frowning2:

to aj ja som tak celý den triedila fotky zo svadby :rolling_eyes:
20. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, no dnes sme toho teda napísali, matusik bude mať z nás radosť :wink:

už prchám, pekný víkendík a pondelok som tu :wink:

P.S. cez víkend sa drž, bude sa možno zem otriasať... :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko :slight_smile:
aký bol víkendík :wink: cítili ste tie otrasy... :grinning: :grinning: :grinning:

všimli ste si - zrušili mi moj krásny obrázok :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. mar 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok