• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
shandy, ja už mám porobené :wink:
ty budeš dnes dlho makať?
26. mar 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, no tak teraz vidim, ze ano :slight_smile:
trosku sa ti povenujem, vidim, ze to potrebujes. a coze si robila vecer, ze ta takto chytila ta hnusoba? :zipper_mouth:
26. mar 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo mna večer chytilo? myslíš, to čo som ti písala? to ma chytilo dnes ráno, ked som to zistila tu na konovi :frowning2:
26. mar 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj bambula jedna, tak nech ta to chytro opusti :slight_smile: :slight_smile:
stara dobra jarulka nech sa mi vrati... :grinning: :grinning:
neboj, sak dobre bolo, lepsie este len bude...
26. mar 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, vráti sa ti isto - ja som nezmar :wink: :grinning:
akurát papkám porpi koníkovaniu - mnam, dobré to je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze zla burina nevyhynie? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak to som rada :dizzy_face:
uaaaaaaaaaa, zasa mi tecu slinky, taka som ja hladna :unamused: , no idem posurit kamosku :grinning:
26. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru tak :grinning: :grinning: :grinning:
čo máte dnes na obedík?
26. mar 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak huraaaaaa :grinning: :grinning:
no ja ti neviem, nieco mi tu splietala o zdravom obede, ze vyprazany karfiol, zemiacky a tatarka :grinning:
idem papkat, tak ti dam vediet, co som zasa do toho mojho chudaciska zaludka nahadzala :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , bru chut jarulka :slight_smile:
26. mar 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú aj tebe :wink: ja už som skončila. ešte hodím do seba guličku ferera, dávku femibionu a budem spokojná :wink: :grinning:
26. mar 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, ešte papkáš? to zase bude množstvooooooo :wink: :grinning:
26. mar 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som aj tu...dala som si ten zdravy obedik + fazulkovu polievku. mnam ham :grinning: , ale idem prasknut,
uz mi aj drahy volal, ze je po, tak o chvilku pojdem za nim. asi tam dlho nebudem, lebo je este len chvilu po, nech si oddychne...
26. mar 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super - takže všetko prebehlo v poriadku :wink: to som rada
ja že máš aspon 12chodov :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale coby to ja mam este kusok od prace, tak kym sa dostanem tam, potom odtial a potom este zvanime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no dufam, ze vsetko ok...
26. mar 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto som si musela normálne 2x prečítať - ja už som asi prepracovaná, mi to nedochádza :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
to ja som nejaka mimo, som malo spala :grinning: :grinning:
som ti odpovedala odzadu, vymenila som poradie odpovedi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas až taká nechápavá nie som :grinning: ja som len rozmýšlala, čo máš kúsok od roboty a na druhý pokus mi zaplo :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: , sak ja o tebe vobec nepochybujem, inak uz pomaly pojdem za drahym, tak pekny vecer mojka a vidime sa zajtra. a nefnukaj za mnou velmi :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, už si išla za mužíkom?
tak sa tu už asi nestretneme - zajtra mám dovku, idem to všetko povybavovať okolo tej veteránky našej :wink: fuj, to bude aj na celý den :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže sa uvidíme až pondelok :cry:
teda prajem pekný víkendík :slight_smile:
ahojkaj
26. mar 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaj, no ale este ze si stihla to srotovne :wink: :grinning: :grinning:
a mne tu bude smutnooo :frowning2: , ale aspon dorobim snad veci, co neurobim dnes, kedze o chvilocku odchadzam :sunglasses: , tie vybavovacky, to tak nemusiiiim :angry:
tak aj tebe pekny vikend mojka. :dizzy_face:
26. mar 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiež netúžim nejako stáť v tých radoch na tých úradoch, ale ked musíš-tak musíš :rolling_eyes:
a neplač za mnou, ja som v pondelok zase tu - mna sa tak lahko nezbavíš :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
pekný víkend
26. mar 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, lucim sa s tebou s heslom "zla burina nevyhynie" tak v pondelok sa vidime zas :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, mojka :wink:
26. mar 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ti len pisem na pondelok, aby si vedela, ze na teba myslim a ze mi tu chybas :dizzy_face: :dizzy_face:
drahy mi dnes uz ide domov, tak sa tesim :dizzy_face: :dizzy_face: a akurat mam ovulku, ale z keksika nic nebude, lebo ma ranu tesne nad pipikom, tak dalsie mesiace to istia, ved nexceme byt v preplnenej porodnici, nie?? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
AHOJTE BABULKY STALE NEMAME NET.SOM LEN NA SKOK. CO NOVE? POZERAM ZE ZADNA TEHULKA :unamused: . JA OSM ESTE NEPODSTUPILA TO IUI, SNAD TENTO MESIAC. OKOLO 9.4 TAK DRZTE PALCE.
A AKO INAK? CO SA TU UDIALO? PISTE IP?
AHOJTE :slight_smile:
28. mar 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte závisláčky :wink: :grinning:
jéééj, moncika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: si nám tu chýbala mooooocccccc
tak držíme pastičky, nech to výjde :wink:
shandy, som ti chýbala? ved aj ty mne :wink: moj mužík mi včera hovorí, že:ty si od štvrtku nekoníkovala - abstinuješ? :grinning: reku - ved aj mám absťáky už :grinning: :grinning: :grinning:
ja som mala možno tiež teraz ovulku a mužík v robote :angry: :angry: :angry: ale aj tak sa teším na neho, na seksík... :wink:
30. mar 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
jejejeeeej moncurik. tak drzime palceky, nech sa 9. podari a nech tu mame novu tehulku :dizzy_face: :dizzy_face:
heheh, no ja tiez abstinent, ale uz som vo svojom zivle :grinning: :grinning:
no ja ani neviem kedy presne som ju tentokrat mala :grinning: , lebo som nerobila ovu test ako bolo treba a teplotky s ovu testom nesedia :grinning: :grinning: , joj ale teraz ja budem abstinovat, ako mam draheho po tej operacii, tak hadam az dalsi mesiac :unamused: :pensive: , aky bol vikend? a co avetko? vybavila si vsetko?
30. mar 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooojjjjjjjj :slight_smile:
vybavyla som, až som bola prekvapená ako rýchlo to išlo :dizzy_face: poznáš tie rady na týchto úradoch... :rolling_eyes: len poisťovnu sa mi nepodarilo, lebo mali zavreté kvoli porade :angry: tak budem musieť ísť stredu znova :rolling_eyes:
ozaj - moj mužík mi minule celý natešený hovorí - videl som nad nami letieť 12bocianov, tak neboj, budeme mať 12detičiek!!!! ani neni náročný, že :grinning: :grinning: :grinning:
a víkendík? piatok som umyla okná a v sobotu lialo ako z krhly :angry: inak ako víkend osamote...
a štvrtok som sa bavkala výberom nových mien /čo sme písali v IP - máš pravdu :wink:
30. mar 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: 12 deti, dobreee...moja to budes mat huste :wink:
no super, ze si vybavila... :grinning: :grinning:
ja som umyla jedno okno v sobotu (u nas bolo krasne slnecno) a v nedelu zacalo tiez liat :grinning: :grinning: , no postupne ich hadam to velkej noci aj poumyvam :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ake si vybrala mena teda?
moj drahy bol v nemocke uplne zlaty. sa ma pyta, ze ci si ho vezmem aj ked nebudeme mat deti a ja ze hej, ze co by som bez neho robila a on, ze dobre, tak pojdeme na umele alebo si adoptujeme :sweat_smile: :sweat_smile: a ze tak sa vezmeme...a v tom tam dosla vrchna, ze mam padat z izby, lebo ide vizita :grinning: :grinning: :angry:
30. mar 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tiež umyla vlastne len na kuchyni - ale išlo ma roztrhnuť, ked som v sobotu uvidela ten lejak :angry: mužík zatial chce Filipka, no ked už bude v rodine, tak by som potom chcela asi Adamka - no vybrala som ich viac, tak sa musíme ešte porozprávať :wink:
to bolo pekné - mne skoro slzička vybehla - to ťa vlastne požiadal o ruku :wink: ja som sa tiež mužíka pýtala, či by si ma zobral aj tak, keby vedel, že budem mať takéto problémy...a on, že samozrejme, že hej :wink:
30. mar 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok