Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
26. mar 2009

shandy, ja už mám porobené 😉
ty budeš dnes dlho makať?

shandy
26. mar 2009

hehe, no tak teraz vidim, ze ano 🙂
trosku sa ti povenujem, vidim, ze to potrebujes. a coze si robila vecer, ze ta takto chytila ta hnusoba? 🤐

jarulai
26. mar 2009

a čo mna večer chytilo? myslíš, to čo som ti písala? to ma chytilo dnes ráno, ked som to zistila tu na konovi ☹

shandy
26. mar 2009

jaaaaaaj bambula jedna, tak nech ta to chytro opusti 🙂 🙂
stara dobra jarulka nech sa mi vrati... 😀 😀
neboj, sak dobre bolo, lepsie este len bude...

jarulai
26. mar 2009

neboj, vráti sa ti isto - ja som nezmar 😉 😀
akurát papkám porpi koníkovaniu - mnam, dobré to je 😝

shandy
26. mar 2009

ze zla burina nevyhynie? 😀 😀 😝 , tak to som rada 😵
uaaaaaaaaaa, zasa mi tecu slinky, taka som ja hladna 😒 , no idem posurit kamosku 😀

jarulai
26. mar 2009

veru tak 😀 😀 😀
čo máte dnes na obedík?

shandy
26. mar 2009

tak huraaaaaa 😀 😀
no ja ti neviem, nieco mi tu splietala o zdravom obede, ze vyprazany karfiol, zemiacky a tatarka 😀
idem papkat, tak ti dam vediet, co som zasa do toho mojho chudaciska zaludka nahadzala 😀 😀 😝 , bru chut jarulka 🙂

jarulai
26. mar 2009

dobrú aj tebe 😉 ja už som skončila. ešte hodím do seba guličku ferera, dávku femibionu a budem spokojná 😉 😀

jarulai
26. mar 2009

shandy, ešte papkáš? to zase bude množstvooooooo 😉 😀

shandy
26. mar 2009

no uz som aj tu...dala som si ten zdravy obedik + fazulkovu polievku. mnam ham 😀 , ale idem prasknut,
uz mi aj drahy volal, ze je po, tak o chvilku pojdem za nim. asi tam dlho nebudem, lebo je este len chvilu po, nech si oddychne...

jarulai
26. mar 2009

super - takže všetko prebehlo v poriadku 😉 to som rada
ja že máš aspon 12chodov 😉 😀 😀 😀

shandy
26. mar 2009

ale coby to ja mam este kusok od prace, tak kym sa dostanem tam, potom odtial a potom este zvanime 😝
no dufam, ze vsetko ok...

jarulai
26. mar 2009

toto som si musela normálne 2x prečítať - ja už som asi prepracovaná, mi to nedochádza 😉 😀 😀 😀 😀 😀

shandy
26. mar 2009

😀 😀 😀
to ja som nejaka mimo, som malo spala 😀 😀
som ti odpovedala odzadu, vymenila som poradie odpovedi 😀 😀 😀 😀

jarulai
26. mar 2009

zas až taká nechápavá nie som 😀 ja som len rozmýšlala, čo máš kúsok od roboty a na druhý pokus mi zaplo 😀 😀 😀

shandy
26. mar 2009

😀 😀 , sak ja o tebe vobec nepochybujem, inak uz pomaly pojdem za drahym, tak pekny vecer mojka a vidime sa zajtra. a nefnukaj za mnou velmi 😀 😀 😝

jarulai
26. mar 2009

shandy, už si išla za mužíkom?
tak sa tu už asi nestretneme - zajtra mám dovku, idem to všetko povybavovať okolo tej veteránky našej 😉 fuj, to bude aj na celý den 🙄 😝
takže sa uvidíme až pondelok 😢
teda prajem pekný víkendík 🙂
ahojkaj

shandy
26. mar 2009

jaaaaaaaaj, no ale este ze si stihla to srotovne 😉 😀 😀
a mne tu bude smutnooo ☹ , ale aspon dorobim snad veci, co neurobim dnes, kedze o chvilocku odchadzam 😎 , tie vybavovacky, to tak nemusiiiim 😠
tak aj tebe pekny vikend mojka. 😵

jarulai
26. mar 2009

no ja tiež netúžim nejako stáť v tých radoch na tých úradoch, ale ked musíš-tak musíš 🙄
a neplač za mnou, ja som v pondelok zase tu - mna sa tak lahko nezbavíš 😉 😀 😀 😀
pekný víkend

shandy
26. mar 2009

ja viem, lucim sa s tebou s heslom "zla burina nevyhynie" tak v pondelok sa vidime zas 😀 😀 😀

jarulai
26. mar 2009

jasné, mojka 😉

shandy
27. mar 2009

ja ti len pisem na pondelok, aby si vedela, ze na teba myslim a ze mi tu chybas 😵 😵
drahy mi dnes uz ide domov, tak sa tesim 😵 😵 a akurat mam ovulku, ale z keksika nic nebude, lebo ma ranu tesne nad pipikom, tak dalsie mesiace to istia, ved nexceme byt v preplnenej porodnici, nie?? 😀 😀 😝

moncika15
autor
28. mar 2009

AHOJTE BABULKY STALE NEMAME NET.SOM LEN NA SKOK. CO NOVE? POZERAM ZE ZADNA TEHULKA 😒 . JA OSM ESTE NEPODSTUPILA TO IUI, SNAD TENTO MESIAC. OKOLO 9.4 TAK DRZTE PALCE.
A AKO INAK? CO SA TU UDIALO? PISTE IP?
AHOJTE 🙂

jarulai
30. mar 2009

ahojte závisláčky 😉 😀
jéééj, moncika 😵 😵 😵 si nám tu chýbala mooooocccccc
tak držíme pastičky, nech to výjde 😉
shandy, som ti chýbala? ved aj ty mne 😉 moj mužík mi včera hovorí, že:ty si od štvrtku nekoníkovala - abstinuješ? 😀 reku - ved aj mám absťáky už 😀 😀 😀
ja som mala možno tiež teraz ovulku a mužík v robote 😠 😠 😠 ale aj tak sa teším na neho, na seksík... 😉

shandy
30. mar 2009

dobre ranko,
jejejeeeej moncurik. tak drzime palceky, nech sa 9. podari a nech tu mame novu tehulku 😵 😵
heheh, no ja tiez abstinent, ale uz som vo svojom zivle 😀 😀
no ja ani neviem kedy presne som ju tentokrat mala 😀 , lebo som nerobila ovu test ako bolo treba a teplotky s ovu testom nesedia 😀 😀 , joj ale teraz ja budem abstinovat, ako mam draheho po tej operacii, tak hadam az dalsi mesiac 😒 😔 , aky bol vikend? a co avetko? vybavila si vsetko?

jarulai
30. mar 2009

ahoooojjjjjjjj 🙂
vybavyla som, až som bola prekvapená ako rýchlo to išlo 😵 poznáš tie rady na týchto úradoch... 🙄 len poisťovnu sa mi nepodarilo, lebo mali zavreté kvoli porade 😠 tak budem musieť ísť stredu znova 🙄
ozaj - moj mužík mi minule celý natešený hovorí - videl som nad nami letieť 12bocianov, tak neboj, budeme mať 12detičiek!!!! ani neni náročný, že 😀 😀 😀
a víkendík? piatok som umyla okná a v sobotu lialo ako z krhly 😠 inak ako víkend osamote...
a štvrtok som sa bavkala výberom nových mien /čo sme písali v IP - máš pravdu 😉

shandy
30. mar 2009

😀 😀 😀 12 deti, dobreee...moja to budes mat huste 😉
no super, ze si vybavila... 😀 😀
ja som umyla jedno okno v sobotu (u nas bolo krasne slnecno) a v nedelu zacalo tiez liat 😀 😀 , no postupne ich hadam to velkej noci aj poumyvam 😀 😀

shandy
30. mar 2009

no a ake si vybrala mena teda?
moj drahy bol v nemocke uplne zlaty. sa ma pyta, ze ci si ho vezmem aj ked nebudeme mat deti a ja ze hej, ze co by som bez neho robila a on, ze dobre, tak pojdeme na umele alebo si adoptujeme 😅 😅 a ze tak sa vezmeme...a v tom tam dosla vrchna, ze mam padat z izby, lebo ide vizita 😀 😀 😠

jarulai
30. mar 2009

no ja som tiež umyla vlastne len na kuchyni - ale išlo ma roztrhnuť, ked som v sobotu uvidela ten lejak 😠 mužík zatial chce Filipka, no ked už bude v rodine, tak by som potom chcela asi Adamka - no vybrala som ich viac, tak sa musíme ešte porozprávať 😉
to bolo pekné - mne skoro slzička vybehla - to ťa vlastne požiadal o ruku 😉 ja som sa tiež mužíka pýtala, či by si ma zobral aj tak, keby vedel, že budem mať takéto problémy...a on, že samozrejme, že hej 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre