• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
mena sa mi pacia obe :dizzy_face: :dizzy_face: ,
no vlastne asi aj hej :grinning: :grinning: :grinning: , no ale ta sestricka nemusela byt sucastou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je to super, ale vies on predpoklada, ze je problem v nom a ja zase ze vo mne :sunglasses: , tak ci tak uz by som bez neho asi nevedela zit :slight_smile:
30. mar 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je dobré, že máš v tom jasno....bude svadba, bude svadba....hurááááááá, ja sa táááááááááák tešíííííííííííííímmmmmmmmmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja si tiež neviem predstaviť život bez mojho mužíka, som šťastná - prešťastná, že ho mám :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aj mne sa páčia obe mená, ale ked už bude v rodine Filipko a ešte v takejto blízkej - tak čo narobím... :wink:

ešte robíš? sa mi nebudeš trošku venovať, ked som ti piatok tak chýbala :wink: :grinning:
30. mar 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no končím na dnes, tak zase zajtra - už budem mať snád viac času :wink:
pekný večer :wink:
ahojkaj :slight_smile:
30. mar 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micuska, mna tak zavalili robotou, ze az teraz koncim, tak najskor az zatra poobede :frowning2: :unamused: , ale rano ta aspon pozdravim. pekny vecer. cmuk :dizzy_face: :dizzy_face:

no svadba asi bude, len otazka, ze kedy :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkaj moja :slight_smile:
tak až poobede :cry: hmmmm, to budem musieť potom asi aj ja robiť, čo :fearful: :grinning:
tak ja tu teda budem okolo tej 11.00 :wink: dovtedy aj tak ostatné babulky asi buvkajú, lebo to tu býva biedne :wink:
31. mar 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojceeeek :slight_smile: :slight_smile:
no uz som sa odtrhla, aj ked na xvilocku len. potom zas poobede sa zastavim, lebo musim zmaknut este jednu ulohu a este jedno stretko, ach jooooo :grinning:
31. mar 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, ja som sa odtrhla už teraz :wink: tak poobede ťa tu čakám a nie, že dojdeš až po 15.00, dnes musím stihnúť ešte mužíkovi niečo navariť a zase sa mi to nechce robiť až večer :wink: jo :wink:
31. mar 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som tu, ale len na chvilu som si prisla oddychnut tu k tebe :wink: , kedy ti pride muzik zajtra? hmmmm :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa zasa zem zatrasie, cooo?
31. mar 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraaaaaaaaa :grinning: si píš, že sa zatrase :wink: :grinning: nemám ani šajnu, či tá ovulka bola alebo ešte len bude - takže snažíme, snažíme :wink: zajtra dojde okolo obeda :wink:
31. mar 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: , tak zajtra budes utekat z prace, co? ja ho mam teraz doma cely cas, lazara mojho, tak sa z neho vytesujem :grinning: , len je nestastny, ze vonku tak pekne a ja s nim trcim doma :dizzy_face: , ale ked mna to bez neho nebavi, duplom, ked viem, ze je doma sam. to mu predsa nemozem urobit. no u mna ovu bola, ale ani neviem presne kedy, ci 12. alebo 14.DC, no uvidime :sweat_smile: , ale sanca je minimalna, tak hadam nabuduce :grinning:
31. mar 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
priam rýchlostou svetla budem utekať :grinning: :grinning: :grinning: no ja by som mojho tiež takého nenechávala samého domka - len sa pekne o neho staraj, nacvičuj si obskakovanie :wink: lebo ked bude mimi, sa nabeháš :wink:
31. mar 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heehehe, rozkaz sefe. joooj, ak nam bude obom dobre zajtra :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sa tešíííímmmmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj slniečko nám tu už vyšlo - to je krásny den :wink: dnes ma už nič asi nerozhádže, ani moja vyrývačná kolegyna, ktorá ma pred chvílou prišla nasrať :wink:
31. mar 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mysli, ze staci ta dobra nalada, co mas. ta ju dobre naserie :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna ju už nasrala :grinning: :grinning: :grinning: ona je strašný stresmen a ja zase kludas - a to ju dosť často vytáča
31. mar 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojka, utekám teda domkov :wink: zajtra som zase tu ako na koni, ale asi až poobede :frowning2: ale neboj, ranný pozdrav ti venujem :wink:
pekný večer, pa-pa :slight_smile:
31. mar 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty uz si fuuuuc, tak pekny vecer mojka, vidime sa zajtra a hadam to uz nebude take tragicke ako dnes...uffff, cmuk, papa
31. mar 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moja :slight_smile:
dnes mám toho trošku viac, tak ti chcem len popriať pekné ránko a normálny 1.apríl :wink: :grinning:
ozvem sa až okolo obedíka :wink: a potom som už len tvoja /ale len do tretej, potom už budem len mužíkova :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranicko, no pekne to mas podelene, len co je pravda :grinning: :grinning:
aj tebe pekny blaznivy den :grinning: :grinning:
jaaaaaaaj ja si tak uzivam, ze mam draheho doma. vcera nam doviezli novu telku, tak sme sa hrali :dizzy_face: :dizzy_face:
1. apr 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už som tuuuuu :slight_smile:
no musím si to veru takto rozdeliť - aspon sa nemožeš sťažovať, že ťa zanedbávam :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
tak novú telku máte? čo tam po telke, ked je mužík domka, jemu sa treba venovať :wink: ja viem, teraz sa nedá, ale potom mu to musíš vynahradiť /či on tebe :wink: :grinning:
1. apr 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaruuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja? a stazovat? to by som si nikdy nedovolila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hej veru, myslim, ze k tej telke budeme potrebovat postavit dom, taka je velka :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ja sa mu tak venujem, ze ani pol slova nemoze povedat. Furt ho obskakujem :sweat_smile: , no jasne, ze on mne sakris, sa tu musim postit takto :angry: :grinning: :grinning:
1. apr 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, tak to ste na to potom asi išli zo špatného konca - najskor treba dom, nie? kde pozeráte telku - pod mostom :grinning: :grinning: :grinning:
inak - taká nútená abstinencia je strašná - ja to poznám :rolling_eyes: ale my si to teraz budeme vynahrádzať pomaly :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ved to boli 3mesiace :fearful: :confused:
1. apr 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej, my vobec ideme na vsetko nejako opacne :grinning: :grinning:
no zatial sa s tou telkou tlacime v byte, ale snad sa niekedy podari, postavit k nej aj dom :sweat_smile:
no 3 mesiace, ako klobuk dolu....si ani neviem uz teraz predstavit. hlavne, ked sa snazilkujem mi to pride ako straaaaasne dlha doba :confused:
1. apr 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to aj bola strááááášne dlhá doba. ale obetovala som to pre mimi - nám doki hned zakázal, že až do 12týždna :frowning2: no som sa až tam nedostala a potom sme museli čakať na tú prvú mrchu. takže od 26.12. do 21.3. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

že k telke postaviť dom :grinning: :grinning: :grinning: my sme k domu kupovali telku - teraz neviem, kto je tu divný :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojka, idem domkov za mužíkom :wink: a ešte musím skočiť s ním aj na poisťovnu kvoli tomu nášmu veteránu :wink: tak zase zajtra a uži si mužíka /aj telku :wink: :grinning:
pekný večer, pa-pa :slight_smile:
1. apr 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko :slight_smile: ako sme sa vybuvkali? no ja super... :wink: :grinning:
2. apr 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre raaaaanko :dizzy_face: :dizzy_face:
dobre sme sa vybuvkali, len troska malo :grinning:
telku sme si uzili, len moj drahy - vecne nespokojny a ufrflany stale analyzoval chyby a co je na nom zle :grinning: :grinning: :grinning:
dnes rano nam doviezli stacionarny bajk, tak dufam, ze ho vecer vyskusam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak co nove? nist? ja mrte roboty a dnes poobede ma caka zubarka, bleee
2. apr 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuda moje, budem na teba myslieť, ked sa ti tam bude zubárka vrtať :wink:
ja mám toho dnes trošku menej :wink: tak sa ti možem občas aj venovať :wink: :grinning:
2. apr 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeem a ty si milucka :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face:
sa mi tam nesce ist, auuuuuu :unamused: :angry: :confounded:
2. apr 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, ... to ste asi necakali , ze vas tu prekvapim :slight_smile: :slight_smile: , este si na mna pamatate ?? :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok