• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
shandy, ty určite ešte stále tlačíš obed, že :wink: no ved tie tvoje porcie ti musia dať zabrať :wink: :grinning:
3. apr 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si pis, ze som tlacila :grinning: :grinning: :grinning: , polievka, hlavne a velky salatisko :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micka a tvoj muzik bol na spg ci nie? lebo som citala o tom profertile, tak som rozmyslala, ze ho drahemu kupim...len to budeme musiet niekde zohnat :unamused: :dizzy_face: , ty si mala co dobre na obedik? a do kedy si dnes?
3. apr 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj bol na spg. a tam dostal profertil. najskor mal zlé výsledky - že len 10% bezchybných spermošov, tak ho užíval asi 6týždnov a na kontrolnom spg potom už mal 75-80% bezchybných spermijok :wink: takže pomohol. museli sme ho tiež v lekárni objednávať - to normálne nedržia, teda aspon v TO nie. a inak - musím ťa varovať - chuť na sexík sa mu vtedy riadne zvýšila, som mala pocit, že ma chce zodrať :grinning: :grinning: :grinning:

ja som papkala vyprážaný karfiol so zemiačikmi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
huraaaaaaa, to si ma potesila :dizzy_face: :dizzy_face: , tak to mu kupim :grinning: :grinning: , po takej abstinencii si to celkom aj uzijem :dizzy_face:
mnaaaaam to mam rada, to je take zdrave jedlo :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no velmi zdravé - hlavne vyprážané :grinning: :grinning: inak stálo to 1200Sk 20tabliet, takže to neni ani na celý mesiac :wink:
3. apr 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurnik, to uz nevedia co za to pytat :angry: :angry:
3. apr 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, ale my sme sa zhodli, že v tomto nám na peniazoch nezáleží :wink:
3. apr 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved prave, aj keby co bolo, vyskusame vsetko mozne :grinning: :grinning: :grinning:
dokonca aj nemozne :grinning:
3. apr 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, ved aj my :wink:
asi už pojdem - ved už zase nadrábam :grinning: :grinning: :grinning: a mužík sám doma - som ja trubka, čo :grinning: ale sa mi nechce - keby ma mal kto preniesť domkov... :grinning:
3. apr 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: a nemoze prist muzik pre teba? :grinning: :grinning:
inak ja to iste. drahy domka a ja v robote :grinning: , tiez asi pomaly pojdem...
3. apr 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pekny vikend micka a pekne nech sa zem zatrasie :dizzy_face: :dizzy_face:
uzite si slniecko a hlavne muzika, co tam po oknach :grinning: , potom zacne kvoli tebe prsat :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jedine, že by došiel na lietadle :grinning: :grinning: :grinning: veterán v šrote, druhé na výrobnej linke - tak nem ako :grinning:

tak aj tebe pekný víkendík - pondelok som tu :wink: a neboj - na snažilkovanie mám chuť už teraz :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak sa pekne drž aby si pri tých otrasoch niekde nespadla :grinning: :grinning: :grinning:
ahojkaj :wink:
3. apr 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurnik, ja som zabudla, ze vy tak dlho nan musite cakat :pensive:
tak tesim na pondelok :grinning: :grinning: , ahooooooooooj :dizzy_face:
3. apr 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile: aký bol víkendík? u nás krásny - slniečko nás krásne hrialo a aj zem sa otriasala... :wink: :grinning:
inak - viete na čo som konečne došla? že to čo sa nám stalo, netrápilo len mna, ale aj mužíka - a poriadne. no ja som bola sebecká a len som rumázgala, akoby on s tým nič nemal. a on bol potom ešte viac nešťastný :frowning2: no nie som trúba?

babulky, dnes mám trošku dosť roboty, tak neviem, či mi vobec vyjde čas aspon poobede sa zastaviť :frowning2: ale vynasnažím sa :wink:
6. apr 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bambulka :dizzy_face: :dizzy_face: , vikendik super, aj u nas svietilo ako dive :grinning: :grinning: :grinning: , zem sa sice notriasala ale inak bolo super. drahy mi uz otvorene povedal, ze asi by sme sa mali zobrat aj ked este necakame babo :sweat_smile: :sweat_smile:
no inak toto som si aj ja parkrat uvedomila, ze tak sa utapam vo vlastnom ziali, ze mi ani nenapadne, ze ten druhy moze byt na tom podobne... :unamused: . No este ze mame takych silnych muzikov. My sme cez vikend kupili profertil, tak posilnime spermijky :grinning: :grinning:
ja som na tom tak isto s robotkou, no ved ked nie dnes, tak zajtra. tak pekne pracuj :wink: ale zas to neprehanaj :dizzy_face: :dizzy_face:
6. apr 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som to konečne urobila :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no tak super - nech sa len dávkuje, určite profertil pomože :wink:

asi tu teraz nie si, tak ti prajem pekný večer a zase zajtra :wink:
pa-pa :slight_smile:
6. apr 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
dnes sa snád viac utrhnem od roboty :grinning: ale okolo obeda som na 1000% tu
7. apr 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj micuska, bre ranicko :sweat_smile: :sweat_smile: , muzika uz mas fuc?
No davkovat sa zacal...len mna nejako rano rezalo pri cikani, tak asi zbehnem zajtra alebo vo stvrtok k lekarke, uz to odkladam dost dlho... :unamused:
7. apr 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moja :slight_smile: mužík odchádza dnes večer :frowning2: ale chystám sa na velkú rozlúčku :wink: :grinning: :grinning: :grinning: tak hádam nebude protestovať :grinning: :grinning: :grinning:
ty si taká nevšímajúca k svojmu zdrav.stavu - ccc :confounded: to nerob
7. apr 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved on sa ti zasa coskoro vrati, neboooj....hehe, zasa bude zemetrasko? :grinning: :grinning:
no ja som vsimajuca, len nekonajuca :grinning: :grinning: , ale neboj, dnes alebo zajtra rano idem k dokine, uz som tam volala... :confused: , slubujem, ze sa polepsim :zipper_mouth:
7. apr 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že zase - ved treba snažilkovať často, nie :grinning: :wink: ale tie 4dni sama doma - ti poviem, to nebude ktoviečo :rolling_eyes: a hlavne ked v nedelu má dojsť ešte aj mrcha :angry: :rolling_eyes:
to dúfam, že sa polepšíš, lebo inak dostaneš 25 po holej :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, tak... :grinning: :grinning: , niekedy aj menej je viac...
no uz teraz mas zas mrchu? hm, tak mne pride v utorok, tak budeme mrchovat spolocne :grinning: :grinning:
huraaaaaa, 25 a po holej, to bude vzruuuuso :grinning: :grinning: , uz papas?
7. apr 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si blázon :grinning: :grinning: :grinning:
papkám, papkám veru - práve som si zakydala klávesnicu - kukurička vyskočila jedna nezbedná :grinning: :grinning: :grinning:
mrcha ešte neni, ale v nedelu je už ten 28DC, tak uvidíme. ak má dojsť, tak nech dojde v nedelu, to by som si ju stihla do tej svadby odkrútiť :wink: lebo na svadbe by to bolo teda asi velice nepríjemné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak trosku, noooo, si ma odhalila :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kukuricabo do klavesnicaaabo? :grinning: :grinning: , co robis, mozno ti xcela odovzdat posoltvo a ty si ju zjedla, beeeeeeeeee :pensive:
no nemusela by vobec prist, co? :wink: , idem aj ja hami, tak sia neskor...
7. apr 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nemusela by dojsť - ja sa nebránim, nech si tam len chodí za nesnažilkami a nás nech neotravuje :wink:
no ved kukurička mala svoje posolstvo a aj ho splnila - teraz ho predáva mojmu žalúdku :grinning: :grinning: :grinning:
tak dobrú chuť
7. apr 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja reku, ze ti xcela nieco napisat :grinning: :grinning: , tebe bru :dizzy_face:
7. apr 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skočila na "n", tak neviem, čo tým chcel básnik povedať :grinning: :grinning: :grinning:
a nie že budeš zase obedovať do 15.00 :grinning: :grinning:
7. apr 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nieeeeeee ja len do 14.00 :grinning: :grinning:
zasa ma to zacalo boliet, tak zajtra nabehnem dokine...xcela som dnes, ale nemam suknu a predsa len hygiena...to by som musela ist este domov sa prezliect a letiet zas tam...tak to vybavim zajtra, dufam, ze sa to nezhorsi... :angry:
7. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bolo nejaké rýchle občerstvenie, nie :grinning: :grinning: :grinning: ešte máš 10min k dobru :wink: :grinning:
ale zajtra tam už isto chod, jo?
7. apr 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok