• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
jo, jo, ja som xcela ist aj teraz, ale potom som si uvedomila, ze xcem ist ku gynde a ze sukna by bola lepsia. sestricka mi vravela, ze by som mala ist k praktickemu. no ale co ak to nie je len mocak, co ak to zasiahlo aj nieco ine? to prakticka asi neposudi, nie? asi bude lepsie ist na gyndu s tym? co myslis? :unamused: :pensive:
7. apr 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, že na gyndu - ved aj tam ti možu zobrať moč. keby si išla k praktickému, ten ti zoberie moč a viac nič. a ak to náhodou bude inde, tak aj tak ťa pošle na gyndu. tak ani nerozmýšlaj :wink:
7. apr 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to, setricka je trubka, najradsej by ma poslala do pecka... :angry: :angry:
tak rano idem, ufffff, tak pridem neskor, aby si vedela :slight_smile:
7. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: bude mi smutno :frowning2: ale hlavne, že budeš vedieť na čom si :wink: s týmito vecami sa neradno zahrávať.už sa psychicky pripravuješ :grinning:
7. apr 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zastav sa v tom blázinci, mrknúť, či nemajú volné miesta pre nás :grinning: :grinning:
7. apr 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo si išla na ten dezert :grinning:
7. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, veru. ale coby bola som si ciknut, uz to tak nebolelo. ale nebooj, pojdem zajtra. slubujem. mnaaaam ale dezert by bodol :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, to poznám - ked už máš ísť dokine, tak ti už nič neni, čooooo :grinning: no ja som si práve dávala hrozienka v jogurte - mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty zavislacka :grinning: :grinning: :grinning:
sledujem, ze to nejako poznas... :grinning: :grinning:
7. apr 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som ich odložila, neboj :wink: lebo mi nejako črevá rozhýbali a potrebujem sa cestou domov pos... :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, mozes to skusit, aspon zajtra najdes lahsie cestu do roboty :grinning: :grinning: :grinning:
dora blazniva :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by vrabce vydobali :grinning: :grinning: :grinning: nepoznáš tú rozprávku - by som sa mohla potom stratiť a ekonimika by padla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja, utekám teda za mužíkom :wink: urobím mu koláčik aby mi nebol hladný a bude rozlúčka... :wink:
tak pekný večer, zajtra daj vedieť čo u dokiny :wink: drž sa
pa-pa
7. apr 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa pekne rozluckaj aj za mna :dizzy_face: :dizzy_face: , aj tebe pekny vecer. zajtra papa
a dakujem, zajtra sa podrzim kozy :grinning: :grinning:
hned ked sa jej pustim, podam report :wink:
7. apr 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
shandy, dúfam, že dáš vedieť ako si dopadla :wink:
tak idem robiť, ozvem sa okolo 11.00 :wink:
8. apr 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz aj dobry den jarulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak som bola u dokiny, zapal je urologickeho povodu, ocikala som pasik a nasli bielkovinu v moci. tak mam antibiotika na 10dni a po 10 dnoch mam prist kontrolne ocikat papierik :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak bola prijemna asi ako vred, vraj tieto problemy sa riesia u praktickeho lekara a nie u gyndy, ale ze urobi vynimku. tssss :angry: :angry:
8. apr 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkaj :slight_smile:
tak aspon vieš, že veci potrebné na snažilkovanie sú zdravučké :grinning: ale samozrejme aj toto musíš vyliečiť :wink: a vredy treba liečiť :wink: :grinning:
8. apr 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, jo, ved na to som tam aj sla :grinning: :grinning: , ale teraz mam toho veeela...fnuk. neviem ci ju nezmenim - dokinu. Pockam do leta a uvidime...ak ani profertil nepomoze, naklusame na vysetrenia :unamused: :slight_smile:
8. apr 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a možem sa ťa spýtať - mužík cíti aj nejakú zmenu? lebo moj bol nezadržatelný, ked to začal užívať - vtedy by snažilkoval aj celé dni :grinning:
8. apr 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooo, shandy, ty čo nadrábaš sviatky :grinning: kde sa "flákaš"
8. apr 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj micuska, prepac, uz som tuuu....
lebo som prisla, akurat som ti stihla napisat, vybavit jednu vec a volal mi bracho, ze mi prislo domace kino, ci co to je, co si moj drahy objednal. samoska to bolo obrovske, tak som musela s tym stat na parkovisku ako blbecek, kym preto neprisiel. no a potom sme mali dohodnuty obed s jeho kolegynou, jej muzikom a malym babenom. :unamused: , aj ja uz xceeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. apr 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocuj, si pis, ze je nadrzany a to ho berie len od pondelka :grinning: :grinning: , len pruser, lebo ja mam ten zapal mocaku a mam problem si do buchty vobec teplomer vopchat rano, ked si meriam BT :grinning: :grinning:
ty ale dobre si mi poradila, uz sa tesim na to rodeo, potom :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
8. apr 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja, ja rada poradím :wink: uvidíš tú šou potom :grinning: :grinning: :grinning:
moja, už pojdem domkov, zas to nesmiem prehánať a tolko "nadrábať" :wink: :grinning: a začínam byť aj hladná a náš tiger určite tiež :grinning:
ahojkaj, pekný slnečný večer :slight_smile:
tak zajtra pa-pa :slight_smile:
8. apr 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, tak aj tebe krasny vecer pa pa a neboj, zitra som tu len pre teba... :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak uz sa tesim na dalsie rady tohto charakteru ty zbojnik :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
dnes aj pracujeme? no ja vobec nemám chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: no nemohli sme radšej robiť v školstve - tam už majú volno dnes :angry:
9. apr 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja, ty tu dnes nie si :frowning2: mi bude smutno
9. apr 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mojkaaaaa, tu som, nebojkaj :dizzy_face:
len som tu rano riesila nejaky pracovny konflikt a zadavala som ulohy ako diva :grinning: :grinning:
aky mas dnik? :slight_smile: pocuj, teda ti poviem, ze ten profertil :grinning: :grinning: :grinning:, aj ja za xvilu zacnem pred drahym utekat a este teraz ako mam ten zapal, ani to nemozem vyuzit :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj, ahoj :slight_smile: to si nemohli nechať ten konflikt na inokedy - čo ťa teraz zaťažujú pred sviatkami a ešte ked ja ťa čakám :grinning: mne sa dnes nechce ani prstom pohnúť, koníkujem od rána - som si už urobila sviatky :grinning:
som ti vravela, že bacha na neho :wink: ale neboj, ved zápal sa vylieči a možte praktizovať postelné bitky o 106 :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale to bolo len take nedorozumenie, myslim, ze sme si to pekne vysvetlili :dizzy_face: :dizzy_face:
mne sa tiez nist nesce uz. a som hladnaaaaa :unamused:
si pis, sa budem schovavat za telku, ked taka velka :grinning: :grinning: a potom, ked budem moct si uzeniem dalsi zapal :grinning: :grinning:
9. apr 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka moja idem papkat, tak neplackaj, dezert si nedam, neboj :wink:
9. apr 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok