Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
9. apr 2009

no jasne - treba myslieť hned na to zlé 😠 čo si šiši 😀 mysli na to aké to potom bude super 😉 ja by som neváhala aj teraz mužíkovi profertil nasadiť 😀 inak - rozmýšlam, že fakt by to nemusel byť zlý nápad - ved spg sa mení každý mesiac a on je stále v tom prostredí, v akom bol, ktoré mu veru na kvalite spremošov nepridá 😠 no hodíme asi reč o tom 😉
ja už papkám 😝

shandy
9. apr 2009

ale neboj, ved ja si robim ritku 😀 😀 😀
no ved prave, mohla by si. lebo aj v tom letaku je to tak vysvetlene, ze spermosky kym sa vytvoria, to trva viac ako 2 mesiace, takze kludne by ste ich mohli povzbudit 😀 😀
teda ja som cakala, ked si mi vravela, ze sa budem skryvat, ale toto? 😅 😅 , kokso, vediet toto, tak mu to aj skor naordinujem 😵 😵
ja si dam kludne aj na kocik reklamu profertilu, ked to vyjde 😀 😀 😀

jarulai
9. apr 2009

😀 😀 😀 ja aj na čelo 😀 😀 😀
asi mužíkovi urobím prekvapko a ked dojde domkov, budem ho čakať s profertilom 😉 to sa poteší, ešte ani nestihol doužívať Cem M pre mužov, ale že pri nom to tak necíti 😒

shandy
9. apr 2009

tak ja dam dietatu meno profertil alebo profertilka 😀 😀 😀
no to cem m, je taka len zmes vitaminov pre muzov, nie? tak asi preto...toto je speeeci na spermosky. sice je to mozno len marketingovy tah, ale mne sa fakt zda, ze minimalne v tomto smere to ucinkuje 😀 😀 . do kedy dnes bacujes?

jarulai
9. apr 2009

no to bude zase jedno dieťa s extra menom 😀 😀 😀 len neviem, či nebudeš musieť kúpiť najskor autorské práva 😀 😀 😀 asi je to len zmes vitamínov, ved ublížiť mu to nemože, nie 😉 inak - ani sám tým nie je velmi nadšený, lebo tie tabletky na pohlad vyzerajú ako granule 😝 😀 😀
dokedy dnes? dokedy budem chcieť 😉 už som tu sama, doma ma nikto nečaká...ty si dokedy?

shandy
9. apr 2009

si pis, ze to bude extra meno 😀 😀 , este mi za to platit budu 😀
tiez si myslim, ze vitaminy nezaskodia... 😀 😀 , akoze pre psika? no vsak aj spermijky maju xvostik a on tiez 😅 , ako bodrik 😀 😀
jaaaaaaj, ja tak do stvrtej asi...

jarulai
9. apr 2009

no zase nie je chvostík ako chvostík... 😉 😀 😀 no vyzerá to ako granulovaná datelina alebo tak nejak 😝 medzi nami - ja by som to asi nejedla. ale čo ked ma tak lúbi, že 😉

jarulai
9. apr 2009

moja, idem ja už domkov, aj tak už nadsluhujem 😉 😀
tak pekné sviatky a utorok sa uvidíme 😉
pa-pa 🙂

shandy
9. apr 2009

hehe, bylinozravec? 😀 😀 😀
este ze necita kona, inak by ti dal po zadku 😀
mojka aj tebe krasne sviatky, oddychni si a uzi si slniecko. cmuk, pa pa

moncika15
autor
12. apr 2009

ahojte moje 😵
ako to tu bezi?
dnes sme podstupili IUI a tak tu pomaly trpim 😨 drzte palce aby som za dva tyzdne niekedy okolo svadobneho dna zistila ze budeme traja 😎
kazda sa mi poxvalte co mate nove? co sa tu udialo?
jaru teba zdravim specialne 😉

jarulai
14. apr 2009

ahoj moncika 🙂
už máš net? tak to tu budeš s nami častejšie, dúfam 😉 prečo mna zdravíš špeciálne, čím som si to zaslúžila 😨 😀 to som taká dobrá 😨 no a ked to tvrdím našim, tak mi neveria 😀 😀 😀

čo sa týka mna - už sme OK /teda ja aj mužík - po psychickej stránke 😉 ešte občas na mna dolahne smútok, ale je to čím dalej, tým lepšie 😉 snažím sa myslieť do predu a pozitívne a tešíme sa z toho, čo máme 😉 budeme mať nové autíčko, tak aspon dojdeme na iné myšlienky 😉 a prvá mrcha za nami, takže už snažilkujeme o 106, lebo doki na kontrole po 6-tich týždnoch od zákroku povedal, že som na tom lepšie ako pred tehu a že nie je na čo čakať 😉 a mojmu mužíkovi viac nebolo treba /ani mne 😀 😀 😀 asi tolko 😉

moncika, siiiiiilnoooooooo ti držím paste, nech ste už na svadbe 3 😉 😵 😵 😵 mysli pozitívne, určite to vyjde 😉 a snaž sa myšlienky usmernovať všelikade inde, aby ti to čakanie lepšie ušlo 😉 drž sa

shandy
14. apr 2009

jeeeeej moncurik 😵 😵 , strasne ti drzime palciska, nech ste na svadbe traja, ako pise jarulka 😵 😵
ako si sviatkovala jaru? ja som trpela, mechurik kosturik chudacik bolel, ale uz je to lepsie. antibiotika beriem este stale az do piatku. a vcera som dostala mrchanu, tak este aj dnes trosku trpim, nuz ale zacina novy mesiac hurraaa, konecne sa zasa snazime 😵 😵 😵 , co nove? 😉

jujuju
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarulai
14. apr 2009

ahojkaj shandy 🙂
no ja som bola samučká domka celé 4dni ☹ ani k našim som nemohla ísť - aj oni sú bez auta /sa im pokazilo štvrtok - neopravitelné/ a busy chodia cez sviatky len asi každý 3-tí den 😀
no len pekne papkaj poctivo pirulky, potom prejde aj mrcha a možeš skočiť na drahého /po tom profertile skor skočí on na teba 😀 inak - aj moj mužík mi kázal ho objednať 😵

shandy
14. apr 2009

ahojkaaaaaaaj. chudiatok moj samuckyyyyyyyy ☹ , no ale ja som na teba myslela, neboj 🙂
tak to je radost, ze sa im pokazilo avetko 😒
papam, neboj. v piatok ich doberiem, to uz ani mrcha nebude a uz tu bude drahy 😀 😀 , no vyzera to, ze hej, s tym profertilom bude na mna asi skakat stale 😀 😀 😀 , huraaaaaaaaa
tak to je super, aspon si budeme vymienat zazitky 😅 😵 😵

jarulai
14. apr 2009

si zlatá, že si na mna myslela 😵
a drahý už nastúpil do roboty? ja som myslela, že sa ešte liečite. takže už je všetko OK - to je dobre 😉
no my máme profertil už odskúšaný, takže ja už viem na čo sa mám pripraviť 😉 😀 už som volala do lekárne, zajtra by mohol byť 😵 😵 😵
dnes večer mi dojde mužík domkov 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jarulai
14. apr 2009

a ty už si napapkaná? aj dezertík bol? mne niečo strašne chutí ale nič tu nemám 😠 😠 vraždila by som za kúštik čokoldádky 😀 😀 😀

shandy
14. apr 2009

draheho som dnes vypravila, vo stvrtok vecer ho mam nazad. uz aby to bolo 😅 😵
on je uz uplne fit, zasa ja mrchujem 😀 😀 , takze ked pride, tak snad uz budeme obaja v poriadku 😵 😵
ja som bola prekvapena, ze som ten profertil kupila normalne bez objednania. sme si povedali, ze to bude uzivat kym nezostaneme tehu 🙂
huraaaaa jarulka, tak sa vymenime 🙂 a dokedy ho tu budes mat? 😉
napapkana, dnes bez dezertiku. po sviatkoch stacilo 😀 😀 😀 , inak aj ja mam chut na cokosku, asi trosku neskor aj skocim po nu 😀 😔 😅

jarulai
14. apr 2009

ozaaaaaaj, ved ja mám doma ešte zákusočky, čo mi maminka dala - vidíš, to je nápad. a sú také fajn citronikové, takže skor kyselkavé ako sladké 😝
mužíka mám do stredy, tak dúfam, že mrcha sa dovalí tak aby som sa mu nemohla ani venovať a ma vykotí 😠
no v BA je to predsa iné v tých lekárnach ako v TO, som rada, že aspon vedia o čo ide a nemusím to lekárničkam vysvetlovať že na čo to je 😉 😀

shandy
14. apr 2009

mnaaaaaam, citroniky 😀 😀 , ja mam tiez radsej take svieze ako tie uplne sladke kremove...
jeeeeej tak si ho pekne uzijes. no isto, ani omylom!. mrcha nepride, neboj, lebo budes tehulka 😅 . dufam 😵 😵 , chapes, musis ma trosku povzbudit. a to by mi pomohlo 😀 😀
no prave, ze ja som presla aj nejake v BA a nemali to. Ale neboj, ja som tak optimistka zhanala teplomer na meranie BT v Alpach, tie predavacky na mna pozerali, ze co od nich akoze xcem 😀 😀 😀 😝
inak som citala v piatok pribehy z FF, ze ako sa podarilo babam otehotniet a niektore tam pouzili tie menstruacne pohariky. uz si o tom pocula? ty jo, to by ma vobec nenapadlo, ze okrem mrchy to vies vlastne pouzit na zadrzanie spermosiek 😀 😀 , su tie baby vynaliezave.... 😀 😀

jarulai
14. apr 2009

ty kokso, to možeš normálne aj tampon použiť...ale prstová metoda sa mi viac páči... 😀 😀 😀
ja by som bola veeeeeeeeeeelmiiiiiiiiiiiiiiiiii šťastná, keby mrcha nedošla - mužík mi práve napísal, že vyslal prvú pechotu bojovníkov a tí možno vyhrajú nad mrchou... 😀 😀 😀 no nie je zlatý.......jaaaaj taaaaak sa na neho tešííímmmmmm 😵 😵 😵
no ja som v TO obehala komplet všetky lekárne a všade to bolo len na objednávku - asi to u nás tak často nekupujú, ved tuto to tehotnie o 106. aj v sobotu mi mamina voala, že dcéra jej kolegyne je v 8tt a to s chalanom, čo s ním chodí asi tak od decembra 2008 😨 no kde sa hrabeme my, s naším 10-ročným vzťahom a 2 a pol ročným snažilkovaním, že 😠

shandy
14. apr 2009

no nemozes tampon, ten ich absorbuje. by im pohltil tu tekutinu v com si plavaju 🙂 🙂 , to by neprezili, no sak skus ty plavat na suchu 😀 😀
a to je aka ta prstova? si ju skusala? Ze si tam spermosky prstom narhnies? 🙂
je je je veru, ako ten moj 😵 😵 😵 , zaby zalubene 😅 😅
no tak to ja som radsej ticho, lebo my spolu este nie sme ani rok 😀 😀 , ale od druheho rande som tusila, ze to je ON 😵 😵 , no draheho znami su spolu od svojich 16tich. teraz maju cez 30 a nemozu mat deticky, tak si adoptovali...

jarulai
14. apr 2009

jéj, vidíš, to ma nenapadlo, že by ich vcuclo 😀 ja som ale riadna trubka 😀 😀 😀
čo by som ja používala vlastný prst - a mužíka mám pri tom na čo? na parádu? urobí si svoje a tým to pre neho hasne? žiadne také, ked ich tam už vyšle, tak nech si ich aj nasmeruje 😀 😀 😀
no a čo - ja sa nehanbím, že som zalubená 😵 a poviem ti tajomstvo - aj moj mužík je vraj ešte stále zalúbený 😉 😵 a vraj po 4mesiacoch to vyprchá 😀 😀 😀 no asi s tým rozdielom, že sa lúbime aj napriek tomu, že sa už dobre poznáme, aj tie naše chyby 😉

shandy
14. apr 2009

ale coby si bola, dora blazniva si, ako zvyknes hovorit 😀 😀 😀
jaj, no vidis, tak toto by sme mohli aj my vyskusat 😀 😀 , nech sa s nimi pohra drahy 😀
no ja sa tiez nehanbim, ved to je krasne. a u vas duplom, ked ste uz tak dlho spolu 😅 😅 , dufam, ze aj nam to tak dlho vydrzi a ze spolu zostarneme 😵 😵

jarulai
14. apr 2009

no ja tiež dúfam, že spolu zostarneme - to je inak milá predstava 😵 a dúfam, že budú aj vnúčatká. som sa mužíka minule pýtala, či ma bude lúbiť aj starú alebo ked budem po porode ako veleryba...vieš čo mi povedal? že jasné. a ked budeš taká tlstučká aspon bude pri sexe slaninka plieskať a budem ta mat za čo chytiť 😀 😀 😀 😀 😀

shandy
14. apr 2009

😀 😀 😀 to je taky uchyl skoro ako moj 😵 😵 😵
je, je, aj mne sa ta predstava paci veru. len dufam, ze tlsta nebudem. uffff 😀

jarulai
14. apr 2009

no ja tiež dúfam, že nebudem ozaj taká velryba 😀 😀
aj ty máš takého úchyla? tak vitaj medzi nami 😉

jarulai
14. apr 2009

už mám objednaný Profertil, zajtra idem pren 😵 😵 😵 sa už teraz teším na tie účinky... 😀

jarulai
14. apr 2009

mojka, prchám, idem sa na toho mojho úchyla pripraviť 😀 😀 😀
ale ráno som zase tu na chvílku, potom trošku zase porobím a okolo obedíka som tvoja 😉 😀
tak pekný zvyšok dníčka 🙂
pa-pa 😉

shandy
14. apr 2009

super, huraaaaaaaa to bude nahanacka 😀 😀 😀
to je dobre, ze nepodcenujes pripravu 😀 😀 😀
tak sa teskam na teba. dakujem a pekny vecer aj tebe papa mojka. 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre