• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
jááááááj, ja som dnes trošku vygumovaná :grinning: :grinning: :grinning: a zase som v takom stave ako včera - najskor depky a potom že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne asi mužík tiež niečo pridáva do jedla :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
a ja som si zabudla dat po obede femibion, hmmm :angry:
tak nist, az po veceri ho dam... :slight_smile:
jaru a kedy ti pride teraz muzik?
22. apr 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale večer nezabudni :wink: ja som si ho dala, to ja už mám nacvičené za ten rok :grinning:
mužík príde stredu okolo obeda až :frowning2: další víkend, čo sa budem venovať upratovaniu :rolling_eyes: vieš čo mi zahlásil - že tú zem aby som riadne porozhrnala, ked sa budem náhodou nudiť - srandista, čo som rambo :grinning: , ved je to ako beton stvrdnuté
22. apr 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá moje, asi už teda prchám :wink: ved som si už dosť nadrobila, nie :grinning: :grinning: :grinning:
zajtra som celá vaša :wink:
pekný zvyšok dna :slight_smile:
pa-pa
22. apr 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave, ze ja som si calibrum davala po ranajkach a asi to tak budem robit aj s femibionom :slight_smile:
aaale neboj, ved to ubehne. no hod tam granat, potom to zmakne a mozes rozhrnat, co neskonci u susedov :grinning: :grinning:
no jo, tak ta pustame domov teda :grinning: :grinning: , pekny vecer a zajtra sa vidime :wink: , inak keby sa ti xcelo, mozes prist cez vikend upratat aj ku nam :slight_smile:
22. apr 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, tak vy uz tu bombardujete , otravu ponakte :slight_smile: :slight_smile: ved je to ako z hororoveho filmu.
Tak reakcia mojho manzelika. On to bude brat , az ked bude mat potvrdene , ze tu musi uzivat. Ale samozrejme v najblizsej dobe sa nechysta na kontrolu, tak sme boli tam kde aj pred tym :slight_smile:
ale aj tak ho lubim.

Babulky, ja sa vam budem takto hlasit a kontorlovat vas ako seksikujete a o mesiac aby Jarulka testovala // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , nech sa to tu rozbehne.
22. apr 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
dnes som celý den vaša - som sa rozhodla pre oddychový dníček v robote :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

matusik, dakujem, že mi tak držkáš paste :wink: aj ja vám obom držím siiiiilnooooo :wink: tvoj je tuším typický chlap, že :wink: kolko sa to snažíte? už som zabudla - hlava deravá :grinning:

shandy, granáty sa hádzať nebudú - vieš čo nám dalo roboty zohnať tolko zeme? aj tak jej je ešte málo - chceme byť na úrovni cesty aby nám voda nestekala do dvora :wink:
23. apr 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rankoooo :dizzy_face: :dizzy_face:
joooj ty sa mas, ja musim take koniny riesit dnes :angry: , no ale to ma od kona nemoze odradit :grinning: :grinning:

dakujeme matusik, ty by si sa tiez mohla ohlasit s // :dizzy_face: :dizzy_face:

no dooobre, tak ja ked najdem zbytocnu zem, tak vam ju nahadzem do dvora, suhlas? :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj, shandy, ale nie že to budeš nosiť po kýblikoch :grinning: :grinning: :grinning: pekne si našetri pred domom za tatru a potom nám to dones :grinning: :grinning: :grinning: ale inak si vítaná aj bez zeme :wink:
a ved si myslím, že od kona ťa nič neodtrhne - čo by to bolo za maniere :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
inak - všímaš, dnes nie sú depky... :wink: dnes mi šibká už od rána :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: dona izabela :grinning: :grinning: :grinning:
prave som sa rozhodla, ze ti ju tam budem nosit tu zem v kavovych lyzickach, co ty na to? :wink: , to budem u vas furt :grinning: :grinning: , joj, ale ze ti dakujem, tak dakedy sa mozme dohodnut, ked budu nasi muzikovia prec a dame "snazilkovsky brainstorming" :grinning: :grinning:
si pis, ze neodtrhne, ani tie koniny, co odo mna xcu :wink:
vsimam, vsimam, ja si to vzdy vsimnem... :dizzy_face: :dizzy_face: , ale ty si take slniecko moje, az na take male mraciky obcas :zipper_mouth:
23. apr 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj, to mi len mužík doteraz povedal, že som jeho slniečko - žeby láska :wink: :grinning:
no ked po kávových lyžičkách - to budeš asi kradnúť u susedov, čooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
no možme niekedy hodiť ten snažilkovský oný - neviem čo to je ale OK :grinning: :grinning: :grinning: ja neovládam cudzie jazyky, len ten mužíkov a ten už neni cudzí :grinning:
23. apr 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ze vahas moja :grinning: :grinning:
u susedov z kvetinacov, ale psssst :wink:
hehe, to nevadi, hlavne, ze ja viem :grinning: :grinning: :grinning:
uz som sa zlakla, ze cudzi uffff, :grinning: :grinning: :grinning: , tak lepsie ovladat vlastny ako cudzi nie? :wink:
23. apr 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ved čo by som robila s cudzími jazykmi :grinning: :grinning: inak - taký jazyk by som si dala - na smotane alebo tak - hmmmm mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: už si to jedla?
23. apr 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuuuuuuj ani si to neviem predstavit, nejedla :unamused: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ty fuj, vieš aké to je dobré. ved to je čisté chudučké masko, ani by si nezbadala, že to je jazyk, keby to máš na tanieri :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre, ved ja sa nebranim, len mi nepovedzte, ze je to jazyk... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, nepovieme, už nebudeme mať ako bez jazyka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
auuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
ty jo, vies co sa mi snivalo? ze som si z buchty vytiahla rybu :grinning: :grinning: , to uz co je toto za sen :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a nemal to byť teplomer :grinning: :grinning: :grinning: skoro som spadla zo stoličky - to čo máš za divočiny :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
ja neviem, co to malo byt v kazdom pripade to bolo divne :grinning: :grinning: :grinning:
este k tomu pecena, myslim, ze to bol pstruh :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
surová by lahšie išla :grinning: :grinning: :grinning: že pečená :grinning: :grinning: :grinning: to mal cedulku z tesca, že je pstruh :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
inak - vraj pstruhy pomáhajú otehu, tak ti to možno buchta naznačovala takto :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: , neee to vidis, ze to je pstruh :grinning: :grinning:
no prosim :grinning: :grinning: , no ale dufam, ze do tej buchty i ich pchat nemusim, ze staci, ked ich budem jest :wink: :grinning: :grinning:
mojka idem trosku popracovat, tak poobede sa zasa stavim :wink: , neplackaj :wink:
23. apr 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemusíš :grinning: a ešte jedno vysvetlenie by som mala - bábo sa ti narodí v znamení rýb - teda podarí sa vám ho urobiť v lete - v júni či v júli a februári alebo marci sa narodí :wink: to by tiež nebolo zlé nie :wink: a ryby sú veeeeeelmiiii dobré detičky - som živý príklad :grinning: :grinning: :grinning:

počkaj - utriem slzy - možeš teda popracovať, budem sa snažiť neplakať :wink:
23. apr 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: bosorka jedna, no tak uvidime. v zasade nie som proti rybkam, ked ty si rybka :dizzy_face: :dizzy_face:
tak jeduuu
23. apr 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved čo už máš so mnou robiť, že :wink:
tak práci česť a robote pokoj :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka moja kde si ty? mame dalsiu tehulu zlato :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu - predsa som len musela niečo urobiť aj ja :angry:
už viem - vravím všetko to teraz tehotnie :wink: mne sa až slzy zrazili v hrdle - ja som to vravela, tak ako bosorka som nezlyhala :grinning: škoda, že to neviem aj na sebe :frowning2:
23. apr 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, na tebe to uhadnem ja :dizzy_face: :dizzy_face:
nebojkaj, aj my budeme slniecko moje :slight_smile:
23. apr 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bosoruj, bosorka moja :wink: ...už?
23. apr 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz uz uz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok