Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
22. apr 2009

jááááááj, ja som dnes trošku vygumovaná 😀 😀 😀 a zase som v takom stave ako včera - najskor depky a potom že 😀 😀 😀 😀 mne asi mužík tiež niečo pridáva do jedla 😀 😀

shandy
22. apr 2009

😀 😀 😀
a ja som si zabudla dat po obede femibion, hmmm 😠
tak nist, az po veceri ho dam... 🙂
jaru a kedy ti pride teraz muzik?

jarulai
22. apr 2009

no ale večer nezabudni 😉 ja som si ho dala, to ja už mám nacvičené za ten rok 😀
mužík príde stredu okolo obeda až ☹ další víkend, čo sa budem venovať upratovaniu 🙄 vieš čo mi zahlásil - že tú zem aby som riadne porozhrnala, ked sa budem náhodou nudiť - srandista, čo som rambo 😀 , ved je to ako beton stvrdnuté

jarulai
22. apr 2009

dievčatá moje, asi už teda prchám 😉 ved som si už dosť nadrobila, nie 😀 😀 😀
zajtra som celá vaša 😉
pekný zvyšok dna 🙂
pa-pa

shandy
22. apr 2009

no prave, ze ja som si calibrum davala po ranajkach a asi to tak budem robit aj s femibionom 🙂
aaale neboj, ved to ubehne. no hod tam granat, potom to zmakne a mozes rozhrnat, co neskonci u susedov 😀 😀
no jo, tak ta pustame domov teda 😀 😀 , pekny vecer a zajtra sa vidime 😉 , inak keby sa ti xcelo, mozes prist cez vikend upratat aj ku nam 🙂

matusik111
22. apr 2009

babulky, tak vy uz tu bombardujete , otravu ponakte 🙂 🙂 ved je to ako z hororoveho filmu.
Tak reakcia mojho manzelika. On to bude brat , az ked bude mat potvrdene , ze tu musi uzivat. Ale samozrejme v najblizsej dobe sa nechysta na kontrolu, tak sme boli tam kde aj pred tym 🙂
ale aj tak ho lubim.

Babulky, ja sa vam budem takto hlasit a kontorlovat vas ako seksikujete a o mesiac aby Jarulka testovala // 😵 😵 😵 , nech sa to tu rozbehne.

jarulai
23. apr 2009

dobré ránko 🙂
dnes som celý den vaša - som sa rozhodla pre oddychový dníček v robote 😉 😀 😀 😀

matusik, dakujem, že mi tak držkáš paste 😉 aj ja vám obom držím siiiiilnooooo 😉 tvoj je tuším typický chlap, že 😉 kolko sa to snažíte? už som zabudla - hlava deravá 😀

shandy, granáty sa hádzať nebudú - vieš čo nám dalo roboty zohnať tolko zeme? aj tak jej je ešte málo - chceme byť na úrovni cesty aby nám voda nestekala do dvora 😉

shandy
23. apr 2009

dobre rankoooo 😵 😵
joooj ty sa mas, ja musim take koniny riesit dnes 😠 , no ale to ma od kona nemoze odradit 😀 😀

dakujeme matusik, ty by si sa tiez mohla ohlasit s // 😵 😵

no dooobre, tak ja ked najdem zbytocnu zem, tak vam ju nahadzem do dvora, suhlas? 😀 😀 😀

jarulai
23. apr 2009

jéééj, shandy, ale nie že to budeš nosiť po kýblikoch 😀 😀 😀 pekne si našetri pred domom za tatru a potom nám to dones 😀 😀 😀 ale inak si vítaná aj bez zeme 😉
a ved si myslím, že od kona ťa nič neodtrhne - čo by to bolo za maniere 😉 😀 😀 😀
inak - všímaš, dnes nie sú depky... 😉 dnes mi šibká už od rána 😀 😀 😀

shandy
23. apr 2009

😀 😀 😀 dona izabela 😀 😀 😀
prave som sa rozhodla, ze ti ju tam budem nosit tu zem v kavovych lyzickach, co ty na to? 😉 , to budem u vas furt 😀 😀 , joj, ale ze ti dakujem, tak dakedy sa mozme dohodnut, ked budu nasi muzikovia prec a dame "snazilkovsky brainstorming" 😀 😀
si pis, ze neodtrhne, ani tie koniny, co odo mna xcu 😉
vsimam, vsimam, ja si to vzdy vsimnem... 😵 😵 , ale ty si take slniecko moje, az na take male mraciky obcas 🤐

jarulai
23. apr 2009

jéééj, to mi len mužík doteraz povedal, že som jeho slniečko - žeby láska 😉 😀
no ked po kávových lyžičkách - to budeš asi kradnúť u susedov, čooooooo 😀 😀 😀
no možme niekedy hodiť ten snažilkovský oný - neviem čo to je ale OK 😀 😀 😀 ja neovládam cudzie jazyky, len ten mužíkov a ten už neni cudzí 😀

shandy
23. apr 2009

no ze vahas moja 😀 😀
u susedov z kvetinacov, ale psssst 😉
hehe, to nevadi, hlavne, ze ja viem 😀 😀 😀
uz som sa zlakla, ze cudzi uffff, 😀 😀 😀 , tak lepsie ovladat vlastny ako cudzi nie? 😉

jarulai
23. apr 2009

jasne, ved čo by som robila s cudzími jazykmi 😀 😀 inak - taký jazyk by som si dala - na smotane alebo tak - hmmmm mnam 😝 už si to jedla?

shandy
23. apr 2009

fuuuuuuuuuuj ani si to neviem predstavit, nejedla 😒 😀 😀

jarulai
23. apr 2009

čo ty fuj, vieš aké to je dobré. ved to je čisté chudučké masko, ani by si nezbadala, že to je jazyk, keby to máš na tanieri 😝

shandy
23. apr 2009

dobre, ved ja sa nebranim, len mi nepovedzte, ze je to jazyk... 😀 😀 😝

jarulai
23. apr 2009

neboj, nepovieme, už nebudeme mať ako bez jazyka 😝 😀 😀 😀

shandy
23. apr 2009

auuuuuuuu 😀 😀 😀
ty jo, vies co sa mi snivalo? ze som si z buchty vytiahla rybu 😀 😀 , to uz co je toto za sen 😀 😀 😀

jarulai
23. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a nemal to byť teplomer 😀 😀 😀 skoro som spadla zo stoličky - to čo máš za divočiny 😀 😀 😀

shandy
23. apr 2009

😀 😀 😀
ja neviem, co to malo byt v kazdom pripade to bolo divne 😀 😀 😀
este k tomu pecena, myslim, ze to bol pstruh 😀 😀

jarulai
23. apr 2009

surová by lahšie išla 😀 😀 😀 že pečená 😀 😀 😀 to mal cedulku z tesca, že je pstruh 😀 😀 😀 😀
inak - vraj pstruhy pomáhajú otehu, tak ti to možno buchta naznačovala takto 😀 😀

shandy
23. apr 2009

😀 😀 , neee to vidis, ze to je pstruh 😀 😀
no prosim 😀 😀 , no ale dufam, ze do tej buchty i ich pchat nemusim, ze staci, ked ich budem jest 😉 😀 😀
mojka idem trosku popracovat, tak poobede sa zasa stavim 😉 , neplackaj 😉

jarulai
23. apr 2009

nemusíš 😀 a ešte jedno vysvetlenie by som mala - bábo sa ti narodí v znamení rýb - teda podarí sa vám ho urobiť v lete - v júni či v júli a februári alebo marci sa narodí 😉 to by tiež nebolo zlé nie 😉 a ryby sú veeeeeelmiiii dobré detičky - som živý príklad 😀 😀 😀

počkaj - utriem slzy - možeš teda popracovať, budem sa snažiť neplakať 😉

shandy
23. apr 2009

😀 😀 😀 bosorka jedna, no tak uvidime. v zasade nie som proti rybkam, ked ty si rybka 😵 😵
tak jeduuu

jarulai
23. apr 2009

no ved čo už máš so mnou robiť, že 😉
tak práci česť a robote pokoj 😀 😀 😀

shandy
23. apr 2009

jarulka moja kde si ty? mame dalsiu tehulu zlato 😵 😵 😵

jarulai
23. apr 2009

som tu - predsa som len musela niečo urobiť aj ja 😠
už viem - vravím všetko to teraz tehotnie 😉 mne sa až slzy zrazili v hrdle - ja som to vravela, tak ako bosorka som nezlyhala 😀 škoda, že to neviem aj na sebe ☹

shandy
23. apr 2009

neboj, na tebe to uhadnem ja 😵 😵
nebojkaj, aj my budeme slniecko moje 🙂

jarulai
23. apr 2009

tak bosoruj, bosorka moja 😉 ...už?

shandy
23. apr 2009

uz uz uz
😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre