• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tá mrcha čo znamená, ty bosorka - ako to čaruješ :angry: zoberiem ti certifikát? :grinning:
23. apr 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to neplati do zadu, ty xichtos :grinning: :grinning: :grinning:
sak trpezlivost nieeee, zas nerobim ciernu magiu :grinning:
23. apr 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas ide na mna smútok - dnes je 13týždnov - bola by som už v 24tt :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. apr 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale noooo, neber to tak, ten prvy anjelik pripravil miestocko a postielku pre druheho, ktory teraz pride po nom.
lepsie, ze sa to tak skoro stalo, ako by to malo byt neskor, alebo by sa ti malo narodit nie zdrave. hmm? a ked sa to podarilo raz, teraz uz to pojde jedna radost. Ja myslim, ze 2 mesiace a bude tehulka :dizzy_face:
23. apr 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, beriem ťa za slovo - beda ti ak to bude viac ako 2 mesiace :wink: :grinning: :grinning:

už je dobre :wink:
23. apr 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale no :wink:
co su to 2 mesiace proti celemu zivotu :zipper_mouth:
23. apr 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snád nemám čakať celý život - to nehovor ani zo srandy :angry: inak - ja som rozmýšlala, že keby bolo najhoršie, ja by som tiež pristala na tú adopciu, ale len bábatko. no moj mužík nechce o tom ani počuť. ved ešte máme nádej :wink:

nestíham ani písať, ešte aj tá moja šípkova ruženka SMS-kuje /tento týžden má nočnú a práve mi písal, že ho hlad zobudil :wink: /
23. apr 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeej nie cakat, to akoze potom ho budes vychovavat cely zivot :wink:
jasne ze mate, ved sa vam podarilo pocat prirodzenou cestou, tak sa podari. a v najhorsom sa tomu pomoze cez IUI alebo inak. ja som si tak tiez povedala, ze ved o nic nejde, nebudem jedina.. :slight_smile:
a ja neviem, co je s mojou ruzenkou, este som o nej dnes nepocula, ale asi sla neskoro spat, tak este vylihuje :grinning:
23. apr 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááááááj, ved vravím, že som dnes vygumovaná :grinning: :grinning: :grinning:

práve sme sa s mužíkom dohodli, že si budeme užívať - pojdeme v lete niekam na dovču /nemusí byť more, páčilo sa nám aj v Rajeckých/ a ked Pán Boh dovolí, tak sa podarí :wink: nebudeme stresovať :wink:

tvoja ruženka ešte neni doma? to čo má za robotu, že si može len tak vylihovať? :grinning:
idem si konečne ohriať obed, ale papkať budem tu :wink:
23. apr 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mám ohriate a papkám :wink: kde si zmizla?
23. apr 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, uzivat si treba, my uz mame tolko planov na cely rok, ze az :grinning: :grinning:

ruzenka robila do polnoci, tak neviem, ci isla cvicit teraz alebo co. :slight_smile:
bru chut, aj ja idem papkat :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj tebe dobrú chuť :wink:

a kam plánujete na dovču?
23. apr 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty ešte papkáš????hod aj mne dezertu :wink: :grinning: :grinning: :grinning: niečo by som si dala - aká som maškrtná, to bude zase postava v plavkách :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
23. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tuuuu :grinning: :grinning:
juu, aj ja som maskrtna, dala by som si nejaku cokoladku, mnamky...
jaaj my mame vela toho naplanovaneho, ale ziadne vylihovanie pri mori. vy sa kam chystate?
23. apr 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved práve, že aj mne chutí nejaká čokoládka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešteže mám doma zásoby :grinning:
no ved ti píšem, že asi do tých Rajeckých by sme išli - ešte neviem...ale pri more by som išla aj hned - ja more milujem a anposledy som tam bola asi tak pred 4-5rokmi :cry:
23. apr 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaj boze ja som trubka, sorry, lebo to som citala este pred obedom a medzitym mi to vyfucalo...
vies co ja som chodila stale na babske jazdy s babami, este predtym ako som bola s drahym a mna ti to uplne prestalo bavit, to vypekanie sa pri mori... :slight_smile:, my sme skor za take kombinacie, ze more + nejaka ina aktivita...
teraz sa tesim ked ideme do hor. ale ta jedna kamoska zije pri mori, len neviem, ci ho neuvidim len z lietadla, lebo idem za nou len na 4 dni. drahy mi na dlhsie nedovolil... :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tož ale ja sa nevypekám, ja sa stále plahočím - mne nestíhajú plavky schnúť :grinning: plus teda nejaké tie aktivity tiež :wink: ved som ryba predsa nie - mna z vody len tak lahko nedostaneš :grinning: :grinning: :grinning:
no v Rajeckých sme boli pred cca 3rokmi a bola som sama v bazéne - ostatným v celom mestečku sa asi zdalo chladno na kúpanie :wink: ved aj pozerali na mna ako na polárneho medveda :grinning: :grinning: :grinning:
ved zober aj drahého - aké nedovolil. a to máš ísť určite vtedy, ked on bude v robote, že? čo sa bojí, že by umrel hladom, či čo? :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este ze tak ty rybinka :grinning: :grinning: :grinning:
medved v Rajeckych, no pekne. Ked to uvidim s spravach, tak budem vediet, kto to bol :grinning: :grinning: :grinning:
ale on tam nexce ist, tak ja ho nutit nebudem. ona sa tam vydala, tak robi taku zurku a on ju nemusi... :slight_smile:
23. apr 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááj, tak to je iné.
no to by boli trošku dosť neskoré správy - po 3rokoch, nemyslíš :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty dona, vsak myslim v lete, ked tam pojdete :grinning: :grinning: :grinning: , ze by si si to divadielko zopakovala akoze chaaaaapes. no ale ja uz musiiim, tak krasny vecer mojka. zitra papaaa
23. apr 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaa :grinning: ved vravím, že som dnes vygumovaná :grinning:
tak ešte raz - pekný večer aj tebe :wink:
ahojkaj
23. apr 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek mojka,
tak ja ta len tak v rychlosti pozdravim. prisla som az teraz do prace, lebo som bola na kontrole kvoli tym mocovym cestam a este som sa zastavila v servise dat prezut auto. Vraj bielkovinu v moci stale mam, ze by sa to malo same nejako vyplavit, tak som zvedava ako :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , pekny den, poobede som tu zas, len musim rychlo nieco porobit :wink:
24. apr 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja, tak aspon že je to na dobrej ceste, tie močové :wink:
tak poobede ťa čakám, neprepracuj sa mi, ved ide víkendík :wink: :grinning:
24. apr 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja asi sa tu už dnes neukážeš :cry:
tak ti prajem pekný víkendík, uži si drahého s profertilom :wink: :grinning: a zase v pondelok ráno sa stretneme :wink:
ešte chvílu pobudnem v rok 2009 to istí a potom pojdem aj ja - lebo tam už tiež asi nikoho nebude :wink:
pa-pa
24. apr 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojka aj tebe krasny vikendik, neboj aj ty si uzijes profertilovy vikendik. my by sme mali mat coskoro ovulku a potom uz len to cakanie. :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
pa pa moja a nepretrhni sa od roboty cez vikend, pekne oddychuj :slight_smile: a pozdrav si tigra :wink:
24. apr 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko čoskoro tehulky :wink:

aký bol víkendík?no ja ako obvykle - samučičká samučká :frowning2: ale tento víkend - to bude iné rošošo :grinning: to bude profertilový víkendík a ešte k tomu predlžený...hmmmmmmmmmm, to bude :wink: :grinning:

babulky, dnes sa vám nebudem mocť venovať - do obeda musím už aj ja pracovať :rolling_eyes: :grinning: poobede niečo mám :frowning2:ale papkať obedík budem pri vás, takže počítam na tú pol hodku s vami :wink:tak zhruba okolo tej 11.00 som tu :wink:
27. apr 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranicko buduca mamina :grinning: :grinning:

no chuuudiatok moj samucky ako prst :grinning: , no a ja ti budem len ticho zavidiet ten profertilovy vikend... :wink:

dobre mojka, tak pracuj. ja mam dnes toho tiez hodne, tak ked tak okolo 11tej sa teskam, cmuk :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, aj ja som vas tu prisla dnes pozret , lebo sa mi taka zahada prihodila. :grinning: :grinning: , ze som dostala mrchu na 1 den. :sunglasses: Zaujimave prekvapko , ale neviem co z toho bude, lebo ja asi take stastie nebudem mat , ze by bocian ku nam doletel.
27. apr 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matusik :slight_smile:
ale určite budeš mať také šťastie a myslím, že už pristáva bocianik :wink: ja som vtedy mala mrchu len asi 10min = pár kvapiek ráno na papieri a viac nič. a jedna známa ju mala tiež takto len 1den a už má 3-mesačnú babulku :wink: takže - kolký si DC? testovať, už aj!!!!
27. apr 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som 26 DC , zatial sa bojim testovat . Neverim tomu, ze by sa nieco mohlo pritrafit, ale som prekvapena. Vcera som uz stuplovala tamponom :grinning: :grinning: a dnes nic.
V nedelu sme mali s muzikom strasne vazny debat, ze pokial sa mame snazit, ze musime seksikovat castejsie , lebo nase chute nam nebudu stacit na mimino .... tak ja sa uz tesim na stvrtok ked pride, lebo ideme na to kazdy den :grinning: :grinning: :grinning: a dnes rano na WC taketo prekvapenie. No neviem.
27. apr 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok