• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
shandy, mne v sobotu skončila - huráááááááá :dizzy_face: no ak zajtra nezabudnem, tak odmeriam. ale nič neslubujem :wink: no graf mi budeš musieť robiť asi ty - ja som neznalá :wink: inak - už to vidím ako sa mužík chichoce, ked budem meriať :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a co aspon bude sranda jaru :grinning: :grinning:
tak pekne odmeraj, vies ze ta s tym budem stale otravovat :wink:
a vies, stale v rovnaky cas, predtym ako vstanes z postele, rovnako dlho si to tam nechaj, ja ti ho kludne budem vytvarat. :wink: , len mozno zaregistrovat sa budes musiet sama, lebo to maju osetrene tak, aby si z jedneho kompu nemohla urobit viac profilov. aspon mne to neslo. tak potom mi posles heslo a budem ti to vyplnat. huraaaaaa :grinning:
27. apr 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je to veru pokrok, minimalne v sluboch :slight_smile: uvidime, ako dopadne vikend, lebo nedam mu ani dychat. :dizzy_face: :dizzy_face: Chce ist v nedelu za kamaratmi , co varia gulas,... tak som sa pousmiala, ze najskor "praca" a potom zabava :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no shandy, ale ako vravím - nič neslubujem. ale je tu nádej - ked som sa na meranie akože odhodlala v decembri, odmerala som asi tak 3krát, potom som zistila, že to treba vráno v tú istú hodinu, tak som to nechala na další cyklus...a to už nebolo treba :wink: len musím mužíka upozorniť na čo sa ten teplomer používa :grinning: :grinning: :grinning:

matusik, tak - tvrdú ruku na neho :wink: ved aj muži si musia plniť manželské povinnosti, nie len ženy! :wink:
27. apr 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, babulky, ved naša moncika je už 2dni mladá pani!

moncika, gratulujeeeemmmmmeeeee!!!!!!!želáme vám veeeeeeeeeela šťastných chvíl v manželstve, nech sa stále tak lúbite ako teraz a hlavne....už čoskoro nech k vám príde bocianik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo babulky moje, kam ste zmizli :frowning2: ja tu už dlho nebudem
27. apr 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka, pekne zacni aj ty merat, lebo ja neviem do kedy zas vydrzim :slight_smile: je pravda, ze som tak trosku menej na to myslela , ale asi to je jedno , lebo aj tak nic nepomohlo :slight_smile: a som tu stale pri vas.
ved do prace chodis na rovnaky cas? tak ako zazvoni budik, vopchaj teplomer, pospi si este 7 minut a potom mozes vstavat do prace :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som stale tu, len som sa trosku zakecala. a este som vam nepovedala, co dolezite som dnes spravila..... nalakovala si nechty v praci :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu soooom :slight_smile:
jeeeeeeeej moncika, gratulujemeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a ty vies co ti vsetky prajeme :zipper_mouth: :zipper_mouth: , jaru uz to napisala :wink:

no vidis jaru, tak aj teraz to tak bude, ze zacnes a uz nebude treba :grinning: :grinning: :grinning: , hm, hm, hmmm?
no jaru, ja to vidim s nasim snazenim biedne, polovicu leta budeme pod stanom niekde v kempe a to ja teda nemienim v takychto bojovych podmienka sa usilovat o babo... :unamused: , no nevadi, asi to tak ma byt... :slight_smile: , beriem to ako to je...dovtedy si poriesim moje hormoniky :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, a co ty mas s hormonikmi ???? :unamused:
len tak mimochodom, sikulky moje,..... dochadza mi listovka, co si mam kupit dalsie?? trosku zmena pre babo :slight_smile:
27. apr 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaru, dnes aj tak dako dlho tahas v praci?? to asi preto , ze sme tu s Tebou :grinning: :grinning: :grinning: ,
to je super, ze si po mrche, teraz vam pekne datumiky vychadzaju na plodne. Chodis na kontrolu folikov?
27. apr 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, tak to si urobila dnes asi taký kus roboty ako ja :grinning: :grinning: :grinning:
skús ten femibion - už sa ním napchávame obidve :wink:
inak, ja aj ráno po budíku ešte obvykle zdriemnem, len dúfam, že nezabudnem medzitým vopchať teplomerík :grinning: :grinning: :grinning: a nie v ústach, že :wink: :grinning:
27. apr 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie do ust :grinning: :grinning: :grinning: , do tej dolnej dierky :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, musím utekať domkov, mamina mi volala práve, že čaká u nás pred dverami - a ja nikde :grinning: :grinning: :grinning: zajtra odpoviem na všetky otázky, matusik :wink:

pekný večer obidvom a zajtra som tu zase :wink:
pa-pa
27. apr 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pekny den a daj si s maminou kavicku :slight_smile:
27. apr 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, ty dako moc pracujes :slight_smile: a tvoj drahy je este stale v doma , ci uz pracuje? ze by ste ten vcerajsok dobehli :slight_smile:
27. apr 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka tak si uzi pekne zvysok dnika, oslav s maminou :dizzy_face:

moj drahy je praveze doma, tak sa dnes za nim ponahlam. musim este do poistovne nieco vybavit. tak pekny den matusik aj tebe, zajtra sme tu ako na koni :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja hormoniky so stitnou, zajtra viac :slight_smile:
27. apr 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked to balite vy, balim aj ja :slight_smile: tak sa tu mozno zajtra u vas ukazem . :sunglasses:
27. apr 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :wink:
matusik, k tej včerajšej otázke: teoreticky by mohli výjsť teraz plodné dníčky, no moc tomu neverím, kedže teraz mám cyklus asi nejaký dotrtkaný :angry: ved som písala, že táto mrcha došla na 36DC, tak ktovie ako to je teraz. v každom prípade na 15DC pojdem k dokimu - vtedy mi vždy kontroluje ovulku /či bola, je alebo bude, výšku sliznice.../tak som zvedavá čo povie.

inak - dnes ráno som odmerala moju prvú teplotku :wink: :grinning: skoro som sa pocikala, kým to ten spomalený teplomer nameral :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
tak uz zacala merat aj Jarulka, tak to je super. a kolko bola ta teplota???
Ja som tiez dnes merala . posielam graf. http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
28. apr 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, vcera ste spominali femibion, ja som nasla na nete femibion 400 a femibion 800 , aky je rozdiel medzi tym a co je lepsie? Lebo by som si to dnes objednala. Inak som zacala varit aj alchemilku , pekne rano cajicek :slight_smile:
28. apr 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranickooooooo :dizzy_face: :dizzy_face:
jarulka, ako si oslavila vcera? :slight_smile: . ale no, treba verit, ze plodaky budu vtedy, ked sa bude plodit :grinning: :grinning: :grinning:
tak dufam, ze ti povie, ze ovulka ta este len caka a muzik bude doma, tak urobite sup, sup a bude male jaruliatko :dizzy_face: :dizzy_face:

jeeeeeeej hurrrra, no a teplotka aka? hm?
matusik femibion 800 je pre snazilky a prvy trimester, tak si kup ten. ten berieme aj my s jarulkou :slight_smile:
:grinning: :grinning: alchemilku zacnem pit aj ja dalsi mesiac, tento som na nu akosi zabudla :grinning:
tak zasielam aj ja moj grafik, vcera sme mali udobrovaci keksik :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
28. apr 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, vy ste sa pekne do toho trafili, myslim, ze by sa to mohlo podarit tento mesaic . a skusala si aj ovu test?
Ja tento mesiac idem skumat vsetko co funguje, a ked nic tak kaslem na to a po dovolenke zaciname dalsie kolo :slight_smile:

Jarulka, a ty mas kedy meniny 26.4 alebo 28.4 ak to nie je tajne :sunglasses:
28. apr 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, a ten femibion 400 je na co? vies aky je medzi nimi rozdiel? lebo ta 800 je lacnejsia a to som prekvapena.
28. apr 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja to nejako neriesim, ci sme sa trafili alebo nie, bude ako ma byt, hlavne, ze sme si uzili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ano aj v grafe mas vyznacene pozitivne ovu testiky. ale mam pocit, ze ovulka je dnes :slight_smile:
ja uz som nachystana, ze idem k dokimu v juli, takze som celkom v klude teraz :slight_smile:
femibion 400 je pre druhy a treti trimester v tom je ten rozdiel. femibion 800 mas na prvy trimester a pred tehotenstvom...
28. apr 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som si uz objednala 2 balenia femibion 800 , tak mozem zacat prat od buduceho tyzdna. som zvedava na tie zazracne zmeny :grinning: :grinning: :grinning:
My sa chystame po dovolenke , asi v auguste - september,... aj ked priznam , ze je to pre nas zavcasu, ale aspon budeme mat vysetrenie spravene a v klude mozme pokracovat,.... ak teda bude vsetko v poriadku.
Ako sa vlastne zacina s vysetrenim? Zena ide na gyndu a potom sa uz chodi ibaa na vysetrenia a posle aj chlapa ? .... to by nam asi Jarulka vedela povedat.
28. apr 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, vy mate dako moc prace v poslednej dobe, ked som prisla sem :slight_smile: Vy ma asi nelubite a nechcete somnou pisat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak nic teda, idem sa aj ja pracovat, nebudem najhorsia. Urcite idem merat BT, tak sa vam budem hlasit kazde rano s grafom.
28. apr 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, už som tuuuuuu :wink:
matusik, my že ťa nelúbime? to si kde zobrala, vieš ako nám bolo smutno, ked si tu nebola :cry: ale uznaj - blíži sa koniec mesiaca, vtedy sa ja začínam tváriť velmi usilovne :grinning: :grinning: :grinning:
no ja som 26.4., dnes si to dokonca aj ocino pomýlil - ved mu to vytmavím :grinning: :grinning: :grinning:

teplotka bola 36,2C - včul budte múdre :wink: :grinning:

no ja som išla prvý krát k dokimu s tým, že sa nám 1,5roka nedarí a on ma hned pozrel, nasadil femibion a odvtedy tam chodím vždy na 15DC...ved viete :wink:
28. apr 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz sa zase vy budete tváriť pracovne?no tak, kde ste :frowning2:
28. apr 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka, a on Ti robil aj dake odbery na hormony, a ...... rozne testy? ja ani neviem co sa vlastne kontroluje.
28. apr 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok