Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
27. apr 2009

shandy, mne v sobotu skončila - huráááááááá 😵 no ak zajtra nezabudnem, tak odmeriam. ale nič neslubujem 😉 no graf mi budeš musieť robiť asi ty - ja som neznalá 😉 inak - už to vidím ako sa mužík chichoce, ked budem meriať 😀 😀 😀

shandy
27. apr 2009

no a co aspon bude sranda jaru 😀 😀
tak pekne odmeraj, vies ze ta s tym budem stale otravovat 😉
a vies, stale v rovnaky cas, predtym ako vstanes z postele, rovnako dlho si to tam nechaj, ja ti ho kludne budem vytvarat. 😉 , len mozno zaregistrovat sa budes musiet sama, lebo to maju osetrene tak, aby si z jedneho kompu nemohla urobit viac profilov. aspon mne to neslo. tak potom mi posles heslo a budem ti to vyplnat. huraaaaaa 😀

matusik111
27. apr 2009

u nas je to veru pokrok, minimalne v sluboch 🙂 uvidime, ako dopadne vikend, lebo nedam mu ani dychat. 😵 😵 Chce ist v nedelu za kamaratmi , co varia gulas,... tak som sa pousmiala, ze najskor "praca" a potom zabava 😵 😵

jarulai
27. apr 2009

no shandy, ale ako vravím - nič neslubujem. ale je tu nádej - ked som sa na meranie akože odhodlala v decembri, odmerala som asi tak 3krát, potom som zistila, že to treba vráno v tú istú hodinu, tak som to nechala na další cyklus...a to už nebolo treba 😉 len musím mužíka upozorniť na čo sa ten teplomer používa 😀 😀 😀

matusik, tak - tvrdú ruku na neho 😉 ved aj muži si musia plniť manželské povinnosti, nie len ženy! 😉

jarulai
27. apr 2009

ozaj, babulky, ved naša moncika je už 2dni mladá pani!

moncika, gratulujeeeemmmmmeeeee!!!!!!!želáme vám veeeeeeeeeela šťastných chvíl v manželstve, nech sa stále tak lúbite ako teraz a hlavne....už čoskoro nech k vám príde bocianik 😵 😵 😵

jarulai
27. apr 2009

haloooooo babulky moje, kam ste zmizli ☹ ja tu už dlho nebudem

matusik111
27. apr 2009

jarulka, pekne zacni aj ty merat, lebo ja neviem do kedy zas vydrzim 🙂 je pravda, ze som tak trosku menej na to myslela , ale asi to je jedno , lebo aj tak nic nepomohlo 🙂 a som tu stale pri vas.
ved do prace chodis na rovnaky cas? tak ako zazvoni budik, vopchaj teplomer, pospi si este 7 minut a potom mozes vstavat do prace 😀 😀 😀

matusik111
27. apr 2009

ja som stale tu, len som sa trosku zakecala. a este som vam nepovedala, co dolezite som dnes spravila..... nalakovala si nechty v praci 😀 😀 😀

shandy
27. apr 2009

tu soooom 🙂
jeeeeeeeej moncika, gratulujemeeeeee 😵 😵 😵
a ty vies co ti vsetky prajeme 🤐 🤐 , jaru uz to napisala 😉

no vidis jaru, tak aj teraz to tak bude, ze zacnes a uz nebude treba 😀 😀 😀 , hm, hm, hmmm?
no jaru, ja to vidim s nasim snazenim biedne, polovicu leta budeme pod stanom niekde v kempe a to ja teda nemienim v takychto bojovych podmienka sa usilovat o babo... 😒 , no nevadi, asi to tak ma byt... 🙂 , beriem to ako to je...dovtedy si poriesim moje hormoniky 😀 😀

matusik111
27. apr 2009

shandy, a co ty mas s hormonikmi ???? 😒
len tak mimochodom, sikulky moje,..... dochadza mi listovka, co si mam kupit dalsie?? trosku zmena pre babo 🙂

matusik111
27. apr 2009

Jaru, dnes aj tak dako dlho tahas v praci?? to asi preto , ze sme tu s Tebou 😀 😀 😀 ,
to je super, ze si po mrche, teraz vam pekne datumiky vychadzaju na plodne. Chodis na kontrolu folikov?

jarulai
27. apr 2009

matusik, tak to si urobila dnes asi taký kus roboty ako ja 😀 😀 😀
skús ten femibion - už sa ním napchávame obidve 😉
inak, ja aj ráno po budíku ešte obvykle zdriemnem, len dúfam, že nezabudnem medzitým vopchať teplomerík 😀 😀 😀 a nie v ústach, že 😉 😀

matusik111
27. apr 2009

nie do ust 😀 😀 😀 , do tej dolnej dierky 😀 😀 😀

jarulai
27. apr 2009

babulky, musím utekať domkov, mamina mi volala práve, že čaká u nás pred dverami - a ja nikde 😀 😀 😀 zajtra odpoviem na všetky otázky, matusik 😉

pekný večer obidvom a zajtra som tu zase 😉
pa-pa

matusik111
27. apr 2009

tak pekny den a daj si s maminou kavicku 🙂

matusik111
27. apr 2009

shandy, ty dako moc pracujes 🙂 a tvoj drahy je este stale v doma , ci uz pracuje? ze by ste ten vcerajsok dobehli 🙂

shandy
27. apr 2009

jarulka tak si uzi pekne zvysok dnika, oslav s maminou 😵

moj drahy je praveze doma, tak sa dnes za nim ponahlam. musim este do poistovne nieco vybavit. tak pekny den matusik aj tebe, zajtra sme tu ako na koni 😉 😵 😵

ja hormoniky so stitnou, zajtra viac 🙂

matusik111
27. apr 2009

ked to balite vy, balim aj ja 🙂 tak sa tu mozno zajtra u vas ukazem . 😎

jarulai
28. apr 2009

dobré ránko 😉
matusik, k tej včerajšej otázke: teoreticky by mohli výjsť teraz plodné dníčky, no moc tomu neverím, kedže teraz mám cyklus asi nejaký dotrtkaný 😠 ved som písala, že táto mrcha došla na 36DC, tak ktovie ako to je teraz. v každom prípade na 15DC pojdem k dokimu - vtedy mi vždy kontroluje ovulku /či bola, je alebo bude, výšku sliznice.../tak som zvedavá čo povie.

inak - dnes ráno som odmerala moju prvú teplotku 😉 😀 skoro som sa pocikala, kým to ten spomalený teplomer nameral 😀 😀 😀

matusik111
28. apr 2009

dobre ranko,
tak uz zacala merat aj Jarulka, tak to je super. a kolko bola ta teplota???
Ja som tiez dnes merala . posielam graf. http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

matusik111
28. apr 2009

babulky, vcera ste spominali femibion, ja som nasla na nete femibion 400 a femibion 800 , aky je rozdiel medzi tym a co je lepsie? Lebo by som si to dnes objednala. Inak som zacala varit aj alchemilku , pekne rano cajicek 🙂

shandy
28. apr 2009

dobre ranickooooooo 😵 😵
jarulka, ako si oslavila vcera? 🙂 . ale no, treba verit, ze plodaky budu vtedy, ked sa bude plodit 😀 😀 😀
tak dufam, ze ti povie, ze ovulka ta este len caka a muzik bude doma, tak urobite sup, sup a bude male jaruliatko 😵 😵

jeeeeeeej hurrrra, no a teplotka aka? hm?
matusik femibion 800 je pre snazilky a prvy trimester, tak si kup ten. ten berieme aj my s jarulkou 🙂
😀 😀 alchemilku zacnem pit aj ja dalsi mesiac, tento som na nu akosi zabudla 😀
tak zasielam aj ja moj grafik, vcera sme mali udobrovaci keksik 😔 😅 😅
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

matusik111
28. apr 2009

shandy, vy ste sa pekne do toho trafili, myslim, ze by sa to mohlo podarit tento mesaic . a skusala si aj ovu test?
Ja tento mesiac idem skumat vsetko co funguje, a ked nic tak kaslem na to a po dovolenke zaciname dalsie kolo 🙂

Jarulka, a ty mas kedy meniny 26.4 alebo 28.4 ak to nie je tajne 😎

matusik111
28. apr 2009

shandy, a ten femibion 400 je na co? vies aky je medzi nimi rozdiel? lebo ta 800 je lacnejsia a to som prekvapena.

shandy
28. apr 2009

no ja to nejako neriesim, ci sme sa trafili alebo nie, bude ako ma byt, hlavne, ze sme si uzili 😵 😵 😵
ano aj v grafe mas vyznacene pozitivne ovu testiky. ale mam pocit, ze ovulka je dnes 🙂
ja uz som nachystana, ze idem k dokimu v juli, takze som celkom v klude teraz 🙂
femibion 400 je pre druhy a treti trimester v tom je ten rozdiel. femibion 800 mas na prvy trimester a pred tehotenstvom...

matusik111
28. apr 2009

tak ja som si uz objednala 2 balenia femibion 800 , tak mozem zacat prat od buduceho tyzdna. som zvedava na tie zazracne zmeny 😀 😀 😀
My sa chystame po dovolenke , asi v auguste - september,... aj ked priznam , ze je to pre nas zavcasu, ale aspon budeme mat vysetrenie spravene a v klude mozme pokracovat,.... ak teda bude vsetko v poriadku.
Ako sa vlastne zacina s vysetrenim? Zena ide na gyndu a potom sa uz chodi ibaa na vysetrenia a posle aj chlapa ? .... to by nam asi Jarulka vedela povedat.

matusik111
28. apr 2009

babulky, vy mate dako moc prace v poslednej dobe, ked som prisla sem 🙂 Vy ma asi nelubite a nechcete somnou pisat 😀 😀 😀 😀 😀
Tak nic teda, idem sa aj ja pracovat, nebudem najhorsia. Urcite idem merat BT, tak sa vam budem hlasit kazde rano s grafom.

jarulai
28. apr 2009

babulky, už som tuuuuuu 😉
matusik, my že ťa nelúbime? to si kde zobrala, vieš ako nám bolo smutno, ked si tu nebola 😢 ale uznaj - blíži sa koniec mesiaca, vtedy sa ja začínam tváriť velmi usilovne 😀 😀 😀
no ja som 26.4., dnes si to dokonca aj ocino pomýlil - ved mu to vytmavím 😀 😀 😀

teplotka bola 36,2C - včul budte múdre 😉 😀

no ja som išla prvý krát k dokimu s tým, že sa nám 1,5roka nedarí a on ma hned pozrel, nasadil femibion a odvtedy tam chodím vždy na 15DC...ved viete 😉

jarulai
28. apr 2009

teraz sa zase vy budete tváriť pracovne?no tak, kde ste ☹

matusik111
28. apr 2009

jarulka, a on Ti robil aj dake odbery na hormony, a ...... rozne testy? ja ani neviem co sa vlastne kontroluje.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre