Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
28. apr 2009

matusik, hormony nie, robil mi hned vnútorné sono a zistil mi nízku sliznicu a na to sa zameral. potom ju sledoval, či rastie a tak...lebo okolo toho 15DC vždy ovulka bola, tak hormony zrejme OK 😉 3mesiace som užívala clostylbegyt /9.10.11./, v decembri mi bral krv na tú trombofiliu /5.12./ a tam to skončilo. no ak by boli výsledky negytívne, tak by ma čakala laparka...ktovie ako by to v takom prípade pokračovalo...a mužík bol asi po 4-5 mesiacoch na prvom spg

ozaj - a čo tvoja mrcha?

matusik111
28. apr 2009

moja mrcha je stale cudna, lebo vcera sa rozbehla asi na 2 hodiny, a potom zase nic, a teraz stale spinim. Takze v podstate som ju mala v nedelu a v pondelok 2 hodiny. Je to zvlastne, .... ale vzhladom na to, ze mam nizku tepoltu, tak tehulka som neni ☹
ale to asi preto, lebo mam slubeny poriadny sex tento mesaic, tak keby som bola tehulka, tak zas by som sa ho nedozila 😀 😀 😀 😀 , takze ja mozem byt tehulka az po aktivnom maji 😵 😵 😵 😵

aha, takze vlastne , vy ste nemali az taky velky problem, len ste ho zacali riesit trosku neskor. Tak to je v pohodicke. To sa zvlada tehulkovanie este do leta. 😵 😵 😵

jarulai
28. apr 2009

matusik, bodaj by si mala pravdu s tým tehulkovaním 😉 čo by som ja za to dalaaaaaa...
no ako sa to vezme, ja som ti to popísala asi dosť v skratke - ono aj tú sliznicu som mala každý mesiac inú - raz bola aj 13mm, potom 8, a raz dokonca aj 4mm! a to bolo asi tak 2mesiace pred tehu 😉 len ono sa to dosť dlho vlieklo a vieš čo robí hnusoba psychika 😠 no zas - ale preto sme ludia a nie zvieratká, že 😉

matusik111
28. apr 2009

ja neviem ako to je s tou psychikou, lebo vela krat sa stane, ze niekto je plne vytazeny bud v praci, lebo okolo byvania, alebo dake skusky, a zrovna vtedy ostane tehotna. ..... a zas naopak , ked ma niekto pohodicku a klud tak ostane tehotny.

Ja som posledne mesiace nemala cas mysliet na tehulkovanie, lebo bolo toho v praci , a trafili sme sa okolo plodnych dni a nic sa neudialo.

Ja som zvedava, co mi povie dokina 🙂 , ze co si o tom mysli , ak spravi dake vysetrenia, tak som zvedava na vysledky, a potom uz len sexovat, nic ine neostane. .... a niekedy sa to podari.

jarulai
28. apr 2009

no hlavne netreba na to stále myslieť - som písala, že nám sa to podarilo, ked som myslela na to, ako dopadnú tie výsledky na trombofiliu. a hlavne som bola zmierená už s tým, že to bude až na další rok 😉

ale ved keksíkovať budeme aj tak nie? teda ty s mužíkom a ja s mojim 😀 😀 😀

matusik111
28. apr 2009

ja to teraz tak berem, ze bude lepsie ked sa nieco pritrafi az v auguste, lebo v juli ideme na dovolenku, a opalovat sa a uzivat si s bruskom v partii nebude ziadna pohodicka 🙂 ale keby sa nieco pritrafilo, tak sa nestazujem 😀 😀 😀

Ale ked vies, ako je to sexikovanie s tym mojim muzikom, on to bere ako sprijemnovanie dlhych chvil na dochodku 🙂 😀 😀 😀

jarulai
28. apr 2009

tak mu vysvetli, že takto ockom nebude 😠 ja na šťastie s ním takýto problém nemám - klop,klop,klop 😉
inak ja si myslím, že čo sa má stať sa stane, aj tak to všetko je riadené z neba a ja si počkám ked budem musieť 😉 /len nech to zase netrvá až tak dlho 😉 😀

matusik111
28. apr 2009

ved ja som mu to vysvetlila, asi pred 2 mesiacmi a ziadna zmena, .... je mu to vyhovuje tak a on sa snazi a nemoze to robit na silu , ked sa mu nechce

😝

ale v nedelu mi slubil, ze bude aktivnejsi, tak som zvedava, co sa bude u nas cez vikend diat 🙂 😵 😵 😵

jarulai
28. apr 2009

matusik, to je jasné, nasilu sa to nedá 😉 pozri sa na to asi takto - ked ste zdraví /čo verím, že u vás problém nebude žiadny/ tak sa to podarí aj keby ste seksikovali len raz za mesiac - ved kolko takých "jednorazoviek" behá po svete 😉

matusik111
28. apr 2009

my sme uz takto fungovali 6 mesiacov a nic sa neudialo , tak treba zmenu, a ja navrhujem viac sexikovat 😵 😵 😵 A ked budeme mat uz 2 deti , tak to tretie babo mozme mat z nahodneho jedneho sexika za mesiac 😀 😀
Prave , mna napadaju vseliake myslienky, ze nieco nie je v poriadku 😉 , alebo len tam hore dohliada na nas , aby sme si uzili dovolenku 😀 😀 😀

jarulai
28. apr 2009

no vidíš - takto to treba brať - že chce aby ste si ešte užili 😉
matusik, skús na neho netlačiť, možno ho to frustruje, nie? určite vieš aké to je ťa niekto do niečoho tlačí - práve to sa ti potom nechce 😉

shandy
28. apr 2009

jeeej babulky, ja mam tolko roboty, ze katastroooofe a zrovna, ked sa k nam matusik pridala 😵 😵 😵
ty jedna, my ta lluubime, co vymyslas 😉 , som rada, ze robis spolocnost jarulke, kym ja som bola prec. este sme boli na obed aj u svokry, takze som sa dlhsie zdrzala. 😀 😀 , no ale uz som tu, aj ked budem len tak sporadicky odpovedat, lebo uz sa mi to tu fakt nahromadilo 🙂 ,
matusik tvojmu muzikovi by prospel profertil, snad by mu zvysil sexualny apetit 😉 , skus ho na to nejako namotat. veru, ono najdolezitejsie z toho snazilkovania je prave to keksikovanie. tak ak chyba to, tam ti ani lekar nepomoze. 😒
No matusik ja si myslim, ze u teba by mohol byt problem kratka LF, pijes alchemilku, ze? tak to by ti mohlo pomoct, ak budes mat ale stale taku kratku LF tak je to urcite na doktora...lebo ked nemas dostatocne vysoku sliznicu za tych par dni LF (nestihne narast a pripravit sa na mimi), tak moze byt problem, aby sa to uchytilo...co je dobre, ze to z teplot vyzera, ze ovulka fici, len neviem ako si dopadla s ovu testami. ci ti potvrdili ovulku...

shandy
28. apr 2009

jaru, to je dobre, ze si to oco pomylil, no xlapi, co narobis 😀 😀 😀
so mnou sa raz mama hadala, kedy som sa narodila a potom jej vravim, ze tak sa moj brat narodil a ona potom, ze ahaaaaaaaa 😀 😀 😀

jarulai
28. apr 2009

jeeeeeej, shandy, aj ty si tu konečne 😵 😵 😵 si nám aj chýbala 😢

jarulai
28. apr 2009

shandy, no to je ešte lepšie 😀 😀 😀 moj ocino sa dá ešte celkom akože ospravedlniť - meniny nie sú také doležité a niektorí ludia keby nemajú kalendár, sú stratení 😀 ale tvoja mamina... 😀 😀 😀

shandy
28. apr 2009

joooj jarulka moja, kebyze mozem, tak nic ine nerobim len na koni visim 😀 😀 ci sedim? 😀 😝
veru, veru, mne na tom nejako extra nezalezi, ze meniny narodky a tak 😉 , mna skor potesi take prekvapko necakane 😵

jarulai
28. apr 2009

shandy, ved aj ja som na tom tak. no ale čo tých ludí vyhodíš, ked už dojdu gratulovať 😀 😀 😀 a hlavne rodičov - to by bolo iné rošošo... 😀 😀 😀
ja by som na koni radšej sedela... 😀 😀 😀

matusik111
28. apr 2009

shandy, idem zas merat teplotu, tak uvidim, aku budem mat LF, ale ked som testovala ovulku, tak myslim , ze daky 14DC , ja ked pojdem jedneho dna k doktorke, tak jej poviem, ze uz vsetko viem, lebo mam take mudre babulky na konikovi a oni mi vsetko vysvetlili, ..... tak uz len treba z nutra pozret a mozem byt tehulka 😀 😀 😀 . Ja som naozaj bola uplne blba z tohoto vsetkeho pred tym, ako som sem zacala chodit, teraz sa uz viem pridat aj do debaty 🙂

Ja netlacim na manzelika, ale musite babulky uznat same, ze 2 - 3 krat do mesiaca je fakt malo 😀 😀 😀 , ja sa mu snazim iba vysvetlit, ze bocian nam ho do spalne nedonesie 🙂 🙂
Ja mu tie vitaminy asi kupim, polozim na stol a nech sa rozhodne co s tym,.... ak budu nepouzite, vyhodne Vam to predam 🙂 On povedal, ze on sa nebude zbytocne napchavat pirulami, .... az ked mu doktor nakaze .
On je taky tvrdohlavy pri dolezitych veciach 😀 😀 😀 😀

matusik111
28. apr 2009

shandy, a predstav so , ze mas 7 surodencov, tak si mama ani nezapamata, kedy vas tlacila, ked si pomylila Tvoj datum narodenia s bratom. 🙂 🙂 🙂

jarulai
28. apr 2009

matusik, tak mu nabulikaj, že si už bola u dokiho a kázal užívať profertil 😀 😀 😀 ale nie, to by bolo fakt zákerné 😎
a myslíš, že ked urobí dokina kuk dovnutra, budeš tehu 😀 ja som k tomu aj mužíka potrebovala... 😀 😀 😀 😀
matusik, ešte sa nechvál, ešte musíš u nás zmaturovať 😀 😀 😀 😀

matusik111
28. apr 2009

Jarulka, ty mozes az 2 krat oslavovat aj v nedelu aj v utorok 🙂 , ja mam rada navstevy, len aby toho nebolo zas moc. Ja rada chystam, ale nerada to spratujem a umyvam riady 😒

jarulai
28. apr 2009

matusik, alebo ani raz - na jaroslavu budem jarmila a na jarmilu poviem, že už som mala 😀 😀 😀

shandy
28. apr 2009

no skus, podla mna uz potom nepridu gratulovat 😀 😀 😀 a mas pokoj 😀
matusik, meraj, meraj. ale co si pamatam tvoje cykly, tak tam by mohol byt pes zakopany. veru, veru, ja som bola tiez blba ako tago, kym som neobjavila kona. Kym otehotniem hadam budem mat aj konikovy doktorat 😀

no jasne, ze je to malo. my sme tiez teraz zvolnili tempo kvoli nasim chorobam, ale veru dlho by som to nevydrzala takto 😅 😕

no musis to nejako obist, aby ti ich papal. posli mu o tom profertile info, nech si precita a mozno potom nebude musiet na spermiogram, ked sa nebude dari, nie? 😉

jarulai
28. apr 2009

jééj, pokoj 😀 ved som ho aj mala v nedelu - nikto neprišiel, až včera mamina 😉 kukli sme si kúsok filmu a šla domov 😀 😀 😀 a zabudla som - spapala misku cereálii - večera 😀 😀 to je oslava, čo 😀 😀 😀

shandy
28. apr 2009

ty jo, teda takuto megazurku som u teba necakala jaru 😀 😀
co robis, romantikus 😉 , ale ved neboj, za chvilu ti pride muzik a patricne oslavite 😉 😀

jarulai
28. apr 2009

že, to som inak nečakala ani ja - no na mna proste nemáte 😀 😀 😀 😀
si píš, že to oslávime...sa tešíííííímmmmmmmm 😵 😵 😵

matusik111
28. apr 2009

Babulky, aspon mame srandu na tomto konikovi, ked uz tehulky nemozeme byt hned na prvy mesiac ... tak pockame na druhy, treti, strvrty, piaty ...... 😀 😀 😀

Uvidim, kedy pojdem k doktorke, ... ved nech si ma popozera , ked sa nechce manzelik pozret
😀 😀 😀 😀 , chudacik moj krasny, je mu sa urcite stuka, ked ho takto ohovaram,..... co uz , ked ho tak lubim. 😵

jarulai
28. apr 2009

matusik, ved aj my sme tu tých našich už dobre pospomínali - moj o tom vie, že býva často na pretrase a poho 😉 aspon vie aj on, že ho lúbim, že mi furt chodí po rozume...no a pracuj potom 😀 😀 😀

matusik111
28. apr 2009

ved ak Ti je luto, ze si neoslavovala, tak my so Shandy sa hlasime ku Tebe na poharik vinka a dobry cokoladovy kolacik 😀 😀 😀 a odnesieme Ti kvietko cacane 😵 😵
My by sme to spolu s Tebou pekne oslavili 😀 😀

jarulai
28. apr 2009

no tak dojdite 😉 ale ten koláčik si doneste, nemám doma čokoládu 😀 😀 😀 😀 😀
a čakám aj tie lyžice zeme, čo shandy slubuje 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre