• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
jaaaaaaaj, ja som sa kopla, .... ja som chcela napisat, ze Ti donesieme kvietok cacany,.... nie, ze odnesieme.
To by bola blba navsteva, vsetko zje, vypije a este aj odnesie :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved preto :grinning: :grinning: :grinning: tak to je potom iné - to asi aj tú čokoládu pojdem kúpiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to aku zem slubuje ??? ak je nieco zadarmo, berem aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , doma sa to zide.
28. apr 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, ja sa vam pochvalim co som robila v sobotu : .... sadila rajciny cherry, surfinie, a pazitku,.... to mam vsetko na balkone a tesim sa z toho . :grinning: :grinning: :grinning: , Ja potrebujem nieco , o co sa da starat, aby som mala pocit, ze som tu neni zbytocna :unamused: ,tak sa tento rok staram o balkon :slight_smile: :grinning:
28. apr 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, to slubuje zem na pozemok - tatry sme si tam už vyrovnali ale zeme je ešte málo, sme pod úrovnou cesty. a shandy nám ju vraj bude nosiť po lyžičkách :grinning: :grinning: :grinning: tak hádam sa nenecháš potom zahanbiť a neprídeš s prázdnou lyžičkou :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ... donesiem Ti kopec zeme,... nebudem horsia, Ja Ti donesiem v igelitje :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
sak ti ju zbieram jarulik neboj, vies kolko jej uz mame v byte? uz si skoro ani na telku nevidim :grinning: :grinning: a to vies aka je ta telka velka :wink:
ak ti nebude vadit, tak ti ju donesiem aj s tym krtkom co sa do nej medzitym nastahoval, to vies, ked uz tam nemas tie tatry :grinning: :grinning: :grinning:
matusik, ty si spravny gratulant, co by si nosila, odniest si treba :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: shandy, može byť aj krtko, tiger ho vyženie rýchlo k susedom :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

matusik, mala si si nasadiť jahodky, tie čo sa šplhajú až do nebíčka - kolega tak na ne nabíjal kolíky z rebríka aby sa mali po čom šplhať a narástli mu do úctyhodných 10cm od zeme:grinning: :grinning: :grinning: no hlavne, že mali oporu, že :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja som sa trosku kopla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,tie pismenka sem - tam skacu ako chcu :slight_smile:
a nechcem byt drza, a shandy nam povie svoje meno ??? :grinning: :grinning: , ze by sme aj ku nej prisli na meniny gratulovat, ked ma tu telku taku velku, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. apr 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: tahave jahody? dobreeeeeeee :grinning: :grinning:

no mojky, tak ja musim utekat pracovat a potom chytro domov, tak krasny zvysok dna a zajtra sa vidime. cmuk
28. apr 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: aj moja suseda ma tie jahody na balkone, veru som rozmyslala, ale nemozem vsetko naraz ..... ved si pomyslia, ze prisiel zahradnik :grinning: :grinning: :grinning: , chcem tam este tuju alebo bonsaj
28. apr 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, tak krásny zvyšok dna :wink:
pa-pa zajtra :dizzy_face:

matusik, len dúfam, že máš dostatočne velký balkon aby si aj slniečko videla potom :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja pojdem domov asi az za hodinu ..... ja tu budem sama ?? :frowning2:
28. apr 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neplač, ved som ešte tu - tak na 10min :wink: ja ti nestačím :fearful:
28. apr 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shandy nam uz utiekla, pekny den a zajtra sa hlasim s teplotou v dierke :grinning: :grinning: :grinning:

Jasne, ze mam velky balkon, aj tancovat sa tam da :slight_smile: My sme tam spolu ranajkovali s muzikom a slniecko na nas svietilo. romantika bola, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. apr 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze mi stacis,.... ved aj s Tebou preberem nesmrtelnost chrusta :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vidíš aké doležité debaty tu z toho vznikajú :wink: a aké sme potom premúdrelé, že :grinning: :grinning: :grinning: to na to len tak hocikto nepríde :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, tak odchádzam už aj ja - musím :cry: tek neplač za mnou, jo :wink: zajtra sa zase uvidíme :wink:
pekný zvyšok dna aj tebe
28. apr 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pekny zvysok dna babulky, a rano si popiseme :grinning:
28. apr 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko babulky :wink:
aj dnes budem do obeda pracovať a na obed som už len vaša :wink: ale dlho to zas nebude - dnes nenadčasujem, na obed mi dojde domkov mužíček :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

teplotka dnes bola 36,4C :wink:
29. apr 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky, tak vy idete pracovat, ???? no pekne, :grinning: asi mi neostava nic ine, len pracovat tiez :slight_smile:
ja prikladam graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
Jarulka, tak u vas zacina soro-moro cely tyzden, ja vam to moc prajem , aby ste si minimalne uzili a mozno aj babtko zapracovali :dizzy_face: :dizzy_face:
Mne pride muzicek az zajtra, tak som strasne zvedava ako u nas dopadne vikend, ake rekordy sa budu hadzat.
29. apr 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarulka, uz mas ten graf vytvoreny?? Lebo ja tu mam jeden PC naviac, tak ak by Shandy sa nehnevala na mna, :grinning: :grinning: :grinning: mozem sa pokusit to vytvorit pre Teba a mozme nahadzovat Tvoje teploty :dizzy_face: :dizzy_face: , ked uz tak poctivo s nami meras.
29. apr 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranicko, bambule :dizzy_face: :dizzy_face:
ja musim tiez makat. super, jaru, ty si uuuuplne fantastikus :wink:
veru, ani sa ti nedivim, ja sa tiez budem ponahlat za drahym. vcera som nestihal ten jarulkin grafik, lebo kolegyna tu nebola a vecer sme boli opekat tak nebolo kedy. tak matusik, ked budes taka zlata, tak ho vytvor jarulke :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. apr 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, vsetko zariadim :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: , uz na tom zacnem pracovat, :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a potom vy my pomozete otehotniet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si sikulka matusik :slight_smile:
kebyze som xlap, tak uz si tehula :grinning: :grinning: :grinning:
a prikladam moje pohorie tiahnuce sa az do neba :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
29. apr 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa pokusala registrovat Jarulku na druhom compe, a ono mi to nechcelo spravit,.... asi to vnima ako jednu siet a preto sa neda spravit registracia :frowning2: :frowning2: a ja som chcela tak moc pomoct.
29. apr 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, tak ty mas uz ovulku za sebou, krasne to vyzera.
29. apr 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, už som tuuuuuuuu :wink:
vidím, že ste ma tu pekne pospomínali - som vám chýbala, čooooo :grinning: :grinning: :grinning:
no mne to meranie asi ani neni súdené :grinning: a zase sa mi o tom aj snívalo - že som mala takú teplotu, že sa pokazil teplomer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neva matusik, aj snaha sa ceni :wink: :slight_smile: :slight_smile: u mna vyzera veru, ze je po ovule :grinning:
jarulka, taka malickost nas predsa nemoze odradit. to nie, ja ta urcite registrujem najneskor cez vikend a tie teplotky tam nahadzem pekne vsetky krasne naraz, tak nezufaj :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, len je ešte otázne, či budem schopná merať aj ked bude mužík doma :wink: :grinning: a k tomu ten 4-dnový víkendík...no neviem, neviem :grinning: :grinning: :grinning: už počujem ako sa vypytuje, čo robím hned ráno tam dole :grinning: :grinning: :grinning:
ozaj - a podla teplotky je kedy ovulka?aká je vtedy teplotka - nízka či vysoká?
29. apr 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok