Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
28. apr 2009

jaaaaaaaj, ja som sa kopla, .... ja som chcela napisat, ze Ti donesieme kvietok cacany,.... nie, ze odnesieme.
To by bola blba navsteva, vsetko zje, vypije a este aj odnesie 😀 😀 😀

jarulai
28. apr 2009

no ved preto 😀 😀 😀 tak to je potom iné - to asi aj tú čokoládu pojdem kúpiť 😀 😀 😀 😀

matusik111
28. apr 2009

a to aku zem slubuje ??? ak je nieco zadarmo, berem aj ja 😀 😀 😀 😀 , doma sa to zide.

matusik111
28. apr 2009

Babulky, ja sa vam pochvalim co som robila v sobotu : .... sadila rajciny cherry, surfinie, a pazitku,.... to mam vsetko na balkone a tesim sa z toho . 😀 😀 😀 , Ja potrebujem nieco , o co sa da starat, aby som mala pocit, ze som tu neni zbytocna 😒 ,tak sa tento rok staram o balkon 🙂 😀

jarulai
28. apr 2009

matusik, to slubuje zem na pozemok - tatry sme si tam už vyrovnali ale zeme je ešte málo, sme pod úrovnou cesty. a shandy nám ju vraj bude nosiť po lyžičkách 😀 😀 😀 tak hádam sa nenecháš potom zahanbiť a neprídeš s prázdnou lyžičkou 😉 😀 😀 😀

matusik111
28. apr 2009

jasne ... donesiem Ti kopec zeme,... nebudem horsia, Ja Ti donesiem v igelitje 😀 😀 😀

shandy
28. apr 2009

😀 😀 😀
sak ti ju zbieram jarulik neboj, vies kolko jej uz mame v byte? uz si skoro ani na telku nevidim 😀 😀 a to vies aka je ta telka velka 😉
ak ti nebude vadit, tak ti ju donesiem aj s tym krtkom co sa do nej medzitym nastahoval, to vies, ked uz tam nemas tie tatry 😀 😀 😀
matusik, ty si spravny gratulant, co by si nosila, odniest si treba 😀 😀 😀

jarulai
28. apr 2009

😀 😀 😀 😀 shandy, može byť aj krtko, tiger ho vyženie rýchlo k susedom 😉 😀 😀 😀

matusik, mala si si nasadiť jahodky, tie čo sa šplhajú až do nebíčka - kolega tak na ne nabíjal kolíky z rebríka aby sa mali po čom šplhať a narástli mu do úctyhodných 10cm od zeme😀 😀 😀 no hlavne, že mali oporu, že 😀 😀 😀

matusik111
28. apr 2009

ale ja som sa trosku kopla 😀 😀 😀 😀 ,tie pismenka sem - tam skacu ako chcu 🙂
a nechcem byt drza, a shandy nam povie svoje meno ??? 😀 😀 , ze by sme aj ku nej prisli na meniny gratulovat, ked ma tu telku taku velku, 😵 😵 😵 😵

shandy
28. apr 2009

😀 😀 😀 tahave jahody? dobreeeeeeee 😀 😀

no mojky, tak ja musim utekat pracovat a potom chytro domov, tak krasny zvysok dna a zajtra sa vidime. cmuk

matusik111
28. apr 2009

😀 😀 😀 aj moja suseda ma tie jahody na balkone, veru som rozmyslala, ale nemozem vsetko naraz ..... ved si pomyslia, ze prisiel zahradnik 😀 😀 😀 , chcem tam este tuju alebo bonsaj

jarulai
28. apr 2009

shandy, tak krásny zvyšok dna 😉
pa-pa zajtra 😵

matusik, len dúfam, že máš dostatočne velký balkon aby si aj slniečko videla potom 😀 😀 😀

matusik111
28. apr 2009

ale ja pojdem domov asi az za hodinu ..... ja tu budem sama ?? ☹

jarulai
28. apr 2009

neplač, ved som ešte tu - tak na 10min 😉 ja ti nestačím 😨

matusik111
28. apr 2009

Shandy nam uz utiekla, pekny den a zajtra sa hlasim s teplotou v dierke 😀 😀 😀

Jasne, ze mam velky balkon, aj tancovat sa tam da 🙂 My sme tam spolu ranajkovali s muzikom a slniecko na nas svietilo. romantika bola, 😵 😵 😵

matusik111
28. apr 2009

jasne ze mi stacis,.... ved aj s Tebou preberem nesmrtelnost chrusta 😀 😀 😀

jarulai
28. apr 2009

a vidíš aké doležité debaty tu z toho vznikajú 😉 a aké sme potom premúdrelé, že 😀 😀 😀 to na to len tak hocikto nepríde 😉 😀 😀 😀

jarulai
28. apr 2009

matusik, tak odchádzam už aj ja - musím 😢 tek neplač za mnou, jo 😉 zajtra sa zase uvidíme 😉
pekný zvyšok dna aj tebe

matusik111
28. apr 2009

tak pekny zvysok dna babulky, a rano si popiseme 😀

jarulai
29. apr 2009

dobré ránko babulky 😉
aj dnes budem do obeda pracovať a na obed som už len vaša 😉 ale dlho to zas nebude - dnes nenadčasujem, na obed mi dojde domkov mužíček 😉 😵 😵 😵

teplotka dnes bola 36,4C 😉

matusik111
29. apr 2009

dobre ranko babulky, tak vy idete pracovat, ???? no pekne, 😀 asi mi neostava nic ine, len pracovat tiez 🙂
ja prikladam graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
Jarulka, tak u vas zacina soro-moro cely tyzden, ja vam to moc prajem , aby ste si minimalne uzili a mozno aj babtko zapracovali 😵 😵
Mne pride muzicek az zajtra, tak som strasne zvedava ako u nas dopadne vikend, ake rekordy sa budu hadzat.

matusik111
29. apr 2009

Jarulka, uz mas ten graf vytvoreny?? Lebo ja tu mam jeden PC naviac, tak ak by Shandy sa nehnevala na mna, 😀 😀 😀 mozem sa pokusit to vytvorit pre Teba a mozme nahadzovat Tvoje teploty 😵 😵 , ked uz tak poctivo s nami meras.

shandy
29. apr 2009

dobre ranicko, bambule 😵 😵
ja musim tiez makat. super, jaru, ty si uuuuplne fantastikus 😉
veru, ani sa ti nedivim, ja sa tiez budem ponahlat za drahym. vcera som nestihal ten jarulkin grafik, lebo kolegyna tu nebola a vecer sme boli opekat tak nebolo kedy. tak matusik, ked budes taka zlata, tak ho vytvor jarulke 🤐 😵 😵

matusik111
29. apr 2009

babulky, vsetko zariadim 😎 😎 😎 , uz na tom zacnem pracovat, 😎 😎 😎 a potom vy my pomozete otehotniet 😀 😀 😀 😀 😀

shandy
29. apr 2009

ty si sikulka matusik 🙂
kebyze som xlap, tak uz si tehula 😀 😀 😀
a prikladam moje pohorie tiahnuce sa az do neba 😵 😵
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

matusik111
29. apr 2009

ja som sa pokusala registrovat Jarulku na druhom compe, a ono mi to nechcelo spravit,.... asi to vnima ako jednu siet a preto sa neda spravit registracia ☹ ☹ a ja som chcela tak moc pomoct.

matusik111
29. apr 2009

shandy, tak ty mas uz ovulku za sebou, krasne to vyzera.

jarulai
29. apr 2009

babulky, už som tuuuuuuuu 😉
vidím, že ste ma tu pekne pospomínali - som vám chýbala, čooooo 😀 😀 😀
no mne to meranie asi ani neni súdené 😀 a zase sa mi o tom aj snívalo - že som mala takú teplotu, že sa pokazil teplomer 😀 😀 😀 😀

shandy
29. apr 2009

neva matusik, aj snaha sa ceni 😉 🙂 🙂 u mna vyzera veru, ze je po ovule 😀
jarulka, taka malickost nas predsa nemoze odradit. to nie, ja ta urcite registrujem najneskor cez vikend a tie teplotky tam nahadzem pekne vsetky krasne naraz, tak nezufaj 😀 😀

jarulai
29. apr 2009

shandy, len je ešte otázne, či budem schopná merať aj ked bude mužík doma 😉 😀 a k tomu ten 4-dnový víkendík...no neviem, neviem 😀 😀 😀 už počujem ako sa vypytuje, čo robím hned ráno tam dole 😀 😀 😀
ozaj - a podla teplotky je kedy ovulka?aká je vtedy teplotka - nízka či vysoká?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre