Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
7. máj 2009

uz osm muzikovi hovorila , ze mi musi kupit Pangasa v Makre 🙂 " lebo jedna kamaratka povedala, ze sa to tam oplati " 🙂

jarulai
7. máj 2009

😀 😀 😀 tak mužík hned nabehne do makra, čo 😀 😀 😀

no kedže moj mužík nemá v robote prístup k PC - on robí manuálne, tak SMS-kujeme o 106 každý den ako diví 😀 no vačšinou až ked on skončí v robote, lebo tam nemá signál. a cez víkendy voláva večer - u nás to má výhodnejšie zase on 😉

matusik111
7. máj 2009

😵 Ale mne sa to veru nepaci, ked robi takto prec ☹ , ja to vidim, ze u nas sa asi zhorsila trosku komunikacia,.... ked ma nahodou dovolenku cely tyzden, a sme spolu skoro 10 dni, tak je to uplne super, sme obaja spokojni , a stale mame co riesit , a stale je nieco nove. A je mi moc smutno , ked odchadza.
Ked pride domov na 3 dni, tak akurat nam zacne byt dobre a ide prec ☹ , uvidime, do kedy to tak bude. On pocita , ze budu prepustat a pojde domkov na Slovensko. Mozno by nam to pomohlo aj pri miminku, 😵

jarulai
7. máj 2009

matusik, aj mne býva smutno ked odchádza a to ho mám doma celý týžden...no u nás to má skor takú perspektívu, že bude chodiť na týždnovky až do dochodku. a to som ešte rada, že chodí takto, lebo už mi chodil aj na 6 týždnov a doma bol tak 4dni aj s cestou 😠
moj tiež počíta, že nebudú mať za chvílu robotu, no včera mi písal, že im zase zohnali tak asi do vianoc...
možem sa opýtať, čo robí tvoj muž? /teraz zistím, že je mojmu vedúci nie 😀 😀 😀 to by bola iná haluz, že 😉 😀 /

jarulai
7. máj 2009

moja, idem ja už asi domkov, už ma ženie hlad...a hlavne chuť na tú margotku 😉 😀 😀
prajem ti krásny víkendík plný krásneho sexíku a vela lásky od mužíka 😉 😀
pondelok sa stretneme 😉

matusik111
7. máj 2009

tak pekny vikendik aj tebe Jarulka, .... urcite budem zvestovat tie novinky vikendove ☹ ☹ ☹
a dobru chut k margotke

matusik111
7. máj 2009

Vcera som rozmyslala , ze preco romovia nemaju problem robit deti a uspesne rodia kazdy rok. 🙂 aj ked stale piju, fajcia, ziadna zivotosprava , zle zivotne podmienky,...... viete preco ?????
Lebo nemaju stresy 😀 😀 😀

matusik111
7. máj 2009

a Shanduska sa nam kde stratila???? ona uz bezala asi za drahusikom domkov. 😵 😵

jarulai
11. máj 2009

dobré ránko babulky 🙂
aj vám tu gratulujem k včerajšiemu sviatku - lebo aj my budeme už čoskoro tehulky a mamulky 😉

babulky, idem pracovať, okolo 11.00 som tu 😉

shandy
11. máj 2009

Dobre ranko bambulky, ja som absolutne nestihala vo stvrtok. Este som musela nieco s drahym riesit, no proste, som bola v praci asi do pol osmej 😠
😀 😀 jeeej fakt, aj my budeme coskoro, tak veru, aj ja nam gratulujem, ze coskoro 😀 😀
tak huraaaaaaaa o 11tej 😉
inak mne teplotka dnes radikalne klesla, takze mrcha je tu coby dup 😔 za co budem ale tento mesiac skor rada 😀 😀 😀

jarulai
11. máj 2009

no skoro mi oči vypadli - že shandy tak skoro tady 😉 😀 😀 😀
takže testovanie nebolo, čo ☹ ale popravde - aj ja som rada, že tento mesiac vám to nevyšlo - ale len kvoli tým ATB. aby si si nemyslela, že ti neprajem 😉
no ved uznaj - ako mi snažilky k tomu prídeme - my si predsa tiež zaslúžime mať takýto sviatok, nie 😉 tak vyhlasujem den matiek aj dnom snažiliek 😉

tak o 11 😉

shandy
11. máj 2009

😀 😀 😀
ale jarulka, ja som vedela, ze budes zvedava a nakuknes, ci som netestila 😀 😀 😀
no sice mala prist az neskor, ale co uz s nou, mrchou jednou 😀 😀

matusik111
11. máj 2009

dobre ranko ..... tak vsetko najlepsie k buducim mamickam 🙂
posielam graf , posledne 2 dni som nemerala,lebo uz je po ovulke 🙂

jarulai
11. máj 2009

babulky, dnes som nejaká extrémne rýchla 😉 😀 😀 😀
tak už sa vám možem venovať...ste tu niekto?

shandy
11. máj 2009

ja som tu, akurat ti pozeram tie CAR, poposielam ti do do IP 😉

jarulai
11. máj 2009

jééééééj, díky 😉 no neviem, kedy sa tam odhodláme - hlavne záleží na mužíkovi. ked som mu to minule nadhodila, mi povedal, že moc tlačím na to, tak mu nechám teda čas 😉 ale je dobré vedieť, kam sa mám potom vybrať 😉

inak - vidím, že pilne makáš 😉 😀 len tak dalej, budem ti vzorom 😀 😀 😀

shandy
11. máj 2009

no nemyslim si, ze to je prilisne tlacenie, ved kolko sa uz snazite a nist, minimalne za konzultaciu nic nedate 😉 , robia kadejake vysetrenia ku ktorym bezny gyndos nema pristup... 🙂 , ale samoska je to na vas, ja som ti to poslala do IP...
au mna tak bolia didky, ze az 😔 , uffff

jarulai
11. máj 2009

vieš, on myslel, že je to ešte krátko od ...vieš odkedy ☹ lebo sme sa dlho dávali psychicky dokopy, tak to pokladáme ešte len za štart...no ved uvidíme neskor 😉
tak si netestovala? takto ma ošuškať 😢

shandy
11. máj 2009

jaaaaaj no jasne 😀 😀 , to jo, treba si trosku oddychnut...
no testovat asi velmi nema vyznam, mrcha je jasna, aj citim, ze ju dostanem, tipujem zajtra, najneskor pozajtra. Mala by som ju dostat az vo stvrtok, ale vyzera to podla tych teplot, ze pride skor 😀 😀

jarulai
11. máj 2009

no my oddychujeme aktívne 😉 😀 😀
mrcha jedna mrchovitá 😠 som zvedavá, kedy sa uráči mojej - dnes som len 22DC, tak si ešte asi počkááááámmmm 😠

matusik111
11. máj 2009

tak ja len na skok vas tu pozrem, lebo dnes mam fakt plny den a vyzera to na plny tyzden.
tak vy pozerate CAR a mne nic nepostele na IP 🙂
shanduska, posli mi graf 🙂 a Jarulka ma kde grafik? chceme kuknut.

jarulai
11. máj 2009

matusik, ahooooooooooj 😉
zabudla som - tu máš teda moj nádherný grafík 😀 😀 😀

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

inak - ja tam začnem asi chladiť niečo - také teploty 😀 😀

a čo víkendík? som sa pevne držala, lebo tie otrasy boli fakt silné 😉 😀

shandy
11. máj 2009

no matusik, tak poslem aj tebe, som nevedela ze aj ty chces 🙂 🙂 , preposlem co som nasla 😀 😀
jasne, matusik, posielam moj grafik, ja vzdy zabudnem ked je po ovule, mna ten graf trapi tak nejako do a potom je to uz len cakanie, ani to meranie uz nie je co byvalo 😀 😀
jarulka a ty merias v ustach? ty jo, to mas fakt nizke teploty...pocuj, fakt budem zvedava na tvoj celomesacny graf. dodrziavas vsetky zasady? pred tym nevstat z postele, hned ako sa zobudis merias? aky teplomer pouzivas, ako ho tam mas dlho a ako hlboko? ja viem, ze som zvedava ale to vsetko ma vplyv 😀 😀 😀

shandy
11. máj 2009

jo a moj grafik 😀 😀 , zasa by som zabudla 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

jarulai
11. máj 2009

shandy, nie meriam v dierke 😉 😀 a to ostatné: meriam, pravidelne, v tú istú hodinu, nevstávam z postele /je fakt, že dnes som sa trošku gúlala pred meraním 😀 ale inak je to vždy hned po zobudení 😉 /používam digitálny, tak hlboko ako ide - vždy v rovnakej hlbke, kedže má rozšírenú tú koncovú časť a meriam pokial nezapípa - čo ja viem kolko to je 😀
ale nemienim si kupovať kvoli tomu nový - radšej sa na to vykašlem, aj tak to nemá význam 😉
a na ten celomesačný graf som zvedavá aj ja 😀 😀 😀

matusik111
11. máj 2009

babulky, dako vam to pada dole ☹ ja odmeram az zajtra, tak sa vam pochvlaim 😀 😀 😀
Ja som veru moc nenasexikovala cez vikend ☹ 2x . Ale tento mesiac uz mame 4x a to je asi rekord u nas. tak aspon nieco. Mozno sa to postupne rozbehne.

matusik111
11. máj 2009

jarulka, este je moznost , ze by sa nieco uhniezdovalo 😎 😎 😎 😎 aj ked je to trosku skoro, ale u nas je vsetko mozne

shandy
11. máj 2009

😀 tak super jarulka, vsetko robis uplne spravne 😀 😀
moja ty si aka sikovnucka 😀 😀 😀
a digi mas jednomiestny co? a ked prestane pipat had jeden, tak ti este meria ked si ho nechas? 🙂 ked ano, tak skus si ho tam nechat rovnaku dobu, napr. 5 minut, normalen si nastav budika. lebo tie digi su neni velmi presne na to. nie su urcene vacsinou na meranie v buchte. skus to takto, yo?
neeee nekasli na to. meraj pekne
🙂
matusik, super, ja som hned pozerala, ze ste mali dve cisla 😀 😀
aj my by sme mali nebyt mocaku, ale my si to vynahradime. ej veru padla som ja hlbokooooooo, ale aj tak nechapem krivke toho mojho grafu, lebo si pozrite tu minulu je uplne ina. a este 37,4 som nikdy taku teplotu nemala, no nechapacky 😔 😀

matusik111
11. máj 2009

shandus, ... pockajme na zajtrajsiu teplotu 😵 😵 😵 a budeme mudrejsi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre