Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

moncika15
autor
12. máj 2009

ano viem ze BT je na zistenie ovulky
jaru ja som tiez merala len mesiac, bolo to len take overenie ci mam ovulku vtedy kedy myslim (podla priznakov a hlienu) vyslo to na vybornu tak to u mna nema ziadny zmysel

jarulai
12. máj 2009

no u mna tiež, kedže chodím k dokimu práve v tom čase - a on my vždy povie čo a ako 😉 a ani ma to, popravde, nebaví ktovieako, nejako ma to nechytilo 😀

shandy
12. máj 2009

no jaru ako myslis, ja len ze podla tych teplot to vobec nevyzera, ze ovulka vobec bola 😉
jasneeeeee budem sa drzat postele 😀 😀

jarulai
12. máj 2009

ved ked meriam v chladničke 😀 😀 😀 no rýp ešte chvílu a nalomíš ma aj na druhý mesiac 😉 😀

moncika15
autor
12. máj 2009

😀 😀 😀
CO TO MATE S TOU XLADNICKOU?

jarulai
12. máj 2009

moncika - pozri si moj graf a pochnopíš 😉 😀 😀 😀

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

a to som podla dokiho mala 3.5. ovulku, preto sa tu chce shandy so mnou hádať 😉

shandy
12. máj 2009

no nehovorim, ze si ju nemala jarulka, len tie predovulacne teploty, ty jo to by musel byt riadny mrazak 😀 😀 😀
preto chcem, aby si si zmerala aspon jeden cyklus poriadne, jednym teplomerom, rovnakym, hmm?

moncika15
autor
12. máj 2009

😅 nepoxopila som to ani z grafu 😀

jarulai
12. máj 2009

moncika, vraj po ovulke je teplota okolo 37 - teda mala by stúpnuť, preto tá chladnička 😉

jarulai
12. máj 2009

shandy, čo je? už neprehováraš? či začneš ak ked budem mať mrchu - aby si ma do jej konca ukecala na meranie 😉 😀

moncika15
autor
12. máj 2009

jaru tak ja ta teda tiez poprehovaram trosku 😅 zmeraj si aspon jeden mesiac podstivo a ukaz to dr. nex vies na com si...

jarulai
12. máj 2009

že poctivo - to ako budem musieť na víkend nastaviť 3budíky, lebo jeden ma vtedy nedokáže zobudiť 😀 😀 😀 baby, vy ste srandisktky 😀 no uvidíme - ved vydržte a počkajte na tú mrchu - prehovárať sa bude potom 😉

shandy
12. máj 2009

😀 😀 😀
micka ty provokater 😀
nemusi byt 37, kludne ti poslem dokonca tehu grafy, kde je poovulacna teplota menej ako 37, len si pozri moj graf. vysvetlim ti to na nom...ovula 15. den (27.4.2009) pred nou, by mali byt teploty pod cervenou ciarou. Ta ciara by mohla byt posunuta kludne vyssie, aby si tam videla, ze sa zmestia pod nu. a tie teploty po ovulke by sa vsetky mali drzat nad ciarou...
no ja ta prehovarat nebudem, ja ti chcem len pomoct 🙂 🙂

jarulai
12. máj 2009

shandy, tak ja si nakreslím čiaru pod 36,2 a máme tehu grafík 😀 😀 😀 som na teba moc hnusná? 😉

shandy
12. máj 2009

no to si, ale ja som odolna 😀 😀 😀
jaaaaaaj micka, tazko s tebou 😀
tvrdohlava si hadam viac ako ja a to uz je co povedat... 😉

jarulai
12. máj 2009

no ja som ťa varovala už dávnejšie, moja...ale čo narobíš, ked malúbiš, že 😉 😀 😀 😀

shandy
12. máj 2009

ved prave 😀 😀 😀
nemozem si pomoct 😵 😵

moncika15
autor
12. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jarulai
12. máj 2009

ved ked my sa tu lúbime všetky, že 😉
ešteže sa máme, čo by sme robili tie dni bez mužíkov našich, pravda 😉

moncika15
autor
12. máj 2009

🙂 ano babulky ja vas tiey lubim a nemozem bez vas zit 😵 tazko som znasala odlucenie 😔

jarulai
12. máj 2009

moncika, ved aj my - si nám veru dosť chýbala. a pravda nás už neopustíš 😉

babulky, ešte tu budem tak 15min a potom fujaaaaaaaazzzzzzz domkov a pripraviť sa na príchod mužíka 😉 😀

moncika15
autor
12. máj 2009

no popravde opustim 😅 ale tento tyzden tu budem xodit
tak jaru si stastny clovek ze uz sa ti vracia muzicek....mne moj pride az v piatok

shandy
12. máj 2009

no ved my moncika teba luuubime 😵 😵
jooooj tebe je dobreeee, tak si ho pekne uzi 😵 😵

jarulai
12. máj 2009

babulky, ale ved vy ich máte domka každý víkendík, nie? a ja len každý druhý - tak nezávidte 😉

jarulai
12. máj 2009

babulky, tak pomaly utekám 😉
prajem vám krásny večer a zajtra som tu na chvílu zase 😉
pa-pa

a nezabudnite sa držať - bude zemetrasenie 😉 😀 😀 😀

shandy
12. máj 2009

ale jasne jarulka, my nezavidime, my ti doprajeme 😀 😀 , uzi siiii

matusik111
13. máj 2009

dobre ranko ,.... a dnes tu nikto neni , alebo mate tolko moc prace ???? 😒 , no nevadi, hadam sa tu cez den zastavite.
Jarulka asi sexovala celu noc , tak nevladze vstavat z postele. 😵 😵 😵

Prikladam moj graf : http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

shandy
13. máj 2009

ahojceeeeeeeek matusik, ja som tu, len som si odskocila k bocianovi 😵
Jarulka, tak takto je to? Este ze tak, lebo ja uz som zacala mat strach o teba 🙂 🙂
fiha matusik ty kam stupas? 😉
no a moj graf sa so mnou totalne zahrava 😀 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

matusik111
13. máj 2009

shandy, a co Ti povedal bocianko ???? dobre spravy???
ja som Ti povedala, ze aby si nebola prekvapena z tohoto mesaica, ze ten pokles nie je dole 😵 😵 😵 neplanujes robit test ??

ja idem hore, aby sa mi lepsie padalo 🙂

shandy
13. máj 2009

no ten bocian, to je nova temicka, miesto tej rok 2009 to isti, lebo sme uz mali viac ako 10 tis. prispevkov 😉
zatial ziadne dobre spravy tam, same zle. akurat jedna kocka vcera pisala, ze je tehu a bola na vyvolavacke 😀 😀
Test urobim najskor v piatok, skor isto nie, ale to len vtedy samoska ak nepride mrcha alebo neklesne teplota. Skor ma nik nenahovori... 😀 😀 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre