Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
12. jan 2009

moncika, to si ma teda ukludnila, ti poviem. určite mu dneska zavolám. ja tam budem radšej chodit ako na klavír, len aby som niečo nezanedbala. hrozne sa bojím ☹

matusik111
12. jan 2009

Jarulai, tak uz si vybavila doktora ??? co Ti povedal? dufam, ze je vsetko v poriadku. a uz priberas? Citis to na sebe? jeeeej, to musi byt take pekne, byt tehotna. 😉

jarulai
12. jan 2009

ahojte babulky. tak volala som dokimu, doslova mi povedal, že to nastalo preto, "lebo sme sa tam vrtali" 😀 /robil mi vnútorné sono/, že sa nemám čoho bát. tak mi spadol óóóbrovskýýý kamen zo srdca a všetko mi je jedno /okrem bába, samozrejme/. inak, ja veru už priberám, zdá sa mi to trošku smiešne, že tak skoro, no chodím všade v teplákoch /možem si to dovolit aj do roboty, naštastie/, lebo nezapnem gombík na rifliach 😀 😀 teda možno by som aj zapla, ale nechcem sa stahovat 😨 ja som mala bruško aj predtým, ale teraz má vraj iný tvar /ja neviem, mne sa to tu zhora zdá rovnaké 😉 ale všetci mi to hovoria - teda tí, čo vedia, že som tehotná. neviem kedy to mám v robote oznámit, vie to len pár ludí /čiže dvaja a z toho je jedna moja segra 😀 a ver, matusik, je to krásne byt tehotná, najviac sa mi páči, ked sa mužík prihovára brušku. to je také milé - jaj, hned by som na neho skočila 😀 😀 😀 ale máme zakárané 😢 😀

matusik111
12. jan 2009

tak je dobre, ze sa nic nedeje s Tvojim babom. Hlavne , aby sa mu tam u Teba pacilo este aspon 7 mesiacov 🙂 Ten cas tak rychlo uteka, ze si uz v 8 tt, super. Zachvilocku zacnes detsku vybavicku kupovat domov.
jaaaaj, dobre Ti je. Hadam sa to aj na mna nalepi coskoro a budem si to aj ja uzivat.
Tak si dajte klud od sexovania 😀 , ved staci aj pohladkat a posinkovat 😉 😎 😀

jarulai
12. jan 2009

to admin píše, že som v 8tt, ale ja som podla USG vo 4+3tt a podla poslednej MS v 7+4tt /aspon tam som sa s adminom stretla 😀 ved ja tomu mojmu bábu aj milo dohováram, nech sa tam len drží /priznávam, už sa s nm rozprávam. no nech si zvyká na moj hlas, krpčiatko 😀 jasné, že si dáme pokoj, ved nie sme zvieratá aby sme to nevydržali, nie 😀 😀 😀 a bábo za to odriekanie stojí. ja by som mu obetovala všetko, len nech sa to dobre skončí 🙂 😵

mariettka27
12. jan 2009

čauko babky,tak ja budem zasa od zajtra slamenná vdova..... ☹ ☹ ☹
a tehu nikde.... 😢

mariettka27
12. jan 2009

ozaj,a vy máte polovičky doma,alebo ako to s vami je?Až sa držíme témy 😀 😀 😀

matusik111
12. jan 2009

Mariettka , a Tebe na ake dlhe obdobie chodi manzel prec??? Mne chodi od pondelka do stvrtka. Tak vsetko musime stihat cez vikend. ale ten vikend je taky kratky, ze vela krat ani nestihame sexikovat. Tie vianoce boli uplne skvele, ked sme boli spolu . Spoliehala som sa na ne, ze sa nam to podari, ..... tak teraz cakam na vysledok 🙂

Jarulai: Neplanuje sa Tvoj manzelik vratit domov pracovat, ked uz budete mat babo? Cim budes domka sama s nim? Idem omrknut vase fotky 😀 😉

jarulai
13. jan 2009

ahojte babenky. aj mne mužík dneska večer odchádza a príde až v utorok ☹ no budem musiet vydržat.nie, neplánujeme že by zostal doma - musel by odíst z firmy a neviem, či by tak lahko našiel robotu /a tak fajn platenú, jedine tak sezonnu a v zime by sme asi boli o chlebe a vode 😀 my sme si na to zvykli, od začiatku, čo sme spolu, chodil preč. a maminu mám 5km od nás a ako ju poznám, ked sa bábo narodí, bude u nás stále /čo budem rada hlavne v prvých týždnoch, aspon mi pomože, poradí/
inak v tom mojom albume toho asi moc neuvidíš - foto z USG mi doki dal v nejakom divnom formáte a neviem to tam dat. takže sme tam zatial len my dvaja 😀

matusik111
13. jan 2009

ahojte 🙂
vcera vecer ked som isla spat, tak som mala taky pocit v podbrusku, ze dostanem mrchu, aj ked je moc skoro. Aj dnes od rana mam sem-tam tak pocit. Sa bojim, ze to zas pride aj ked nechcem a nechcem a nechcem 😀 😀
Toto cakanie je asi najhorise na celom snazilkovani . Mate aj vy taky pocit?

jarulai
13. jan 2009

matusik, ja som mala v decembri tiež taký pocit, ešte som písala mužíkovi, že čo to aký bordel zase, že je to skoro. a vidíš, čo z toho vyšlo 😀 😵

moncika15
autor
13. jan 2009

ahojte,
jaru nexcela som ta vystrasit, len som xcela aby si to nezanedbala 🙂 . xvalabohu vsetko dobre dopadlo 😵 a tak to aj ostane!

moj nastavajuci odisiel vcera a vrati sa v piatok, ale ja mam poobednu takze pocitam ze budeme stolu az od soboty. inak mam plodne dni 😵
nahodila som si taku dietko zdravu stravu a cakam ci to k niecomu prispeje 😀

moncika15
autor
13. jan 2009

akurat som objednala draheho na ten spg. xudacik moj ☹ 😀

bojim sa toho co zistia 😨

jarulai
13. jan 2009

moncika, nič si z toho nerob, to ja som bola aj tak vyplašená, že by sa krvi vo mne nedorezal 😀 tak drž paste, nech to bude dobré až do konca tehu. zdravá strava ti zrčite len pomože a neublíže 😉

moncika15
autor
13. jan 2009

jaulaj tvois novu rec 😀

jarulai
13. jan 2009

chybička se vloudila 😀 😀

matusik111
13. jan 2009

Moncika, a co Ti to vlastne idu presne robit? Kde to idete??

matusik111
13. jan 2009

Jarulai, a ty si si aj merala BT , alebo nie,

matusik111
13. jan 2009

Bola by som rada, keby tie cudne pocity nieco naznacovali. 😀 😀 😀 ale ja mam taky pocit, ze u mna to bude ako nieco nemozne. Tak radsej sa nad tym nemozem zamyslat viac ako sa patri 🙂

jarulai
13. jan 2009

matusik, ja som sa rozhodla merať BT až v decembri - odmerala som raz, potom som na to akosi pozabúdala, no a potom už nebolo treba 😀

moncika15
autor
13. jan 2009

jarulai 😀

no moj drahy to zobral v pohode ze sak co uz ked to treba 🙂 sama mam z toho stres nie to este on 😅 . inak je to pekna hovadina ze sa za to plati 😠 za to ze sa im urobi do kelimka musi zaplatit 500sk 😀
a dalsia vec tento vykend mam plodne a on musi drzat celibat 🙄

jarulai
14. jan 2009

moncika, u nás sa platí 300Sk, aj v tom je 50,-Sk záloha, že si zoberie kelímok domov 😀 mne sa včera práve mužík priznal, že už pomaly odkladal peniaze na umelé oplodnenie /lebo pri tom prvom spermiograme ho dr.naplašil, že to prirodzenou cestou asi nepojde. tak sa s tým takto vyrovnal/ no zlatý bol 😵

moncika15
autor
14. jan 2009

jeeej 😵 tvoj muzik tusim ozaj moc moc xce to male 🙂 tak ked vam to vyslo nex sa to dotiahne do zdarneho konca 🙂

neviem kto by tuzil po takom kelimku 😅 ja by som jho ani do ruky nexytila 😀

shandy
14. jan 2009

caute babule, mozem sa k Vam pridat? My sa snazilkujeme od juna, ale nejako sa nedari, asi to bude aj tym, ze priatel je vacsinu tyzdna vycestovany. Pozeram, ze tu sa aj niektorym uz zadarilo 🙂 , jarulai vy ste sa ako dlho snazili?
inak vcera mi moja kamoska oznamila ze ma // a to sa snazili asi 3 roky, tiez ma priatela v zahranici, uz mal ist na spg, ale na to hned zistila, ze uz nebude treba 😀, tak mozno aj moncika tebe sa zadari 🙂

matusik111
14. jan 2009

Ahoj shandy, jasne , ze sa mozes pridat ku nam. Je nas dako malo , ktorym chlapi chodia na tyzdnovky 🙂

Moncika : a kedy idete na SPG ?

Jarulai : je to zlate, ked chlap to chape a citi, ze ake je to komplikovane spoldit babo. Len moj stale si fandi, ze to pojde v pohodicke a 3 meisac snazenia je uplne nic 🙂 A ja uz zacinam stresova 😀
Ja som tiez zacala merat tento mesiac BT a bolo by fajne, keby som nemusela pokracovat 🙂 Zajtra idem robit testik 😝 😉

shandy
14. jan 2009

dakujem matusik 🙂
no my baby to asi berieme inak. moj drahy je zvyknuty, ze ked on nieco chce, musi to mat hned 😀 , ja som sa uz vykaslala na BT, som si ju merala necely mesiac, ale kazdu xvilu vstavam inak, tak sa to nedalo...
som si povedala, ze si tam xvilu pokoj a nebudem sa tolko sledovat 😅
matusik vy sa kolko snazite a ako casto ste spolu?

jarulai
14. jan 2009

ahojte babulky, tak vítam medzi nami dalšiu "slamenú vdovu" 😀 dievčatá, nestrsujte, my sme snažili 2 roky+2mesiace a na 3.mesiac už boli // 😀 😵

matusik, aj moj si zo začiatku myslel, že babo spraví hned a vidíš. no ja som rada, že nemusíme na to umelé, to by som asi horšie znášala

shandy
14. jan 2009

dakujeeeeem 😀
no ja snazim zatial nestresovat, snad to dobre dopadne, aj ked si asi na tie // asi dlhsie pockame ako ostatni 🙂
veru jarulai hlavne, ze si sa vyhla tomu umelemu...jarulai a ty mas kolko rockov?

jarulai
14. jan 2009

ja budem mat v marci 28 - no najlepší vek na mimi, nie 😀

shandy
14. jan 2009

no to je tak akuratne veru 😉 . to ja uz po 30tke, to uz je nie ze najlepsi vek, ale najvyssi cas 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre