Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
19. máj 2009

jasne matusik, viem, ze mrcha by mala u teba dorazit coskoro... 😉 🙂 🙂 , lepsie by bola keby nedorazilo, no ale uvidime ako bude... 😉
hej, kamoska ma dobreho, on je aj porodnik, minimalne ma vysetri, co ta moja krava vobec neurobila (urobila len klasicku preventivku) a rovno ma chce poslat do CARu. Tak pojdem k nemu na konzultaciu a uvidim co mi povie. Ale kamoske dost pomohol. No ved prave, preto ze aj ja som v neistote, ze kde je problem, tak chcem radsej nech ma pozrie, ci som ok, nech som v klude 😵
jasne, ja mam narazovu pracu a ked je toho mrte, tak zial tiez musim pracovat. 🙂
tak pekne makaj matusik, nech si ten prcant roka 😀 😀 😀

matusik111
19. máj 2009

a myslis, ze ked pojdem po 8 mesiaci snazenia, ze je to zavcasu ? ,.... samozrejme, moj vek 30 neustupuje 🙂
tiez som zvedava, ci mi spravi vobec daku vysetrenie, alebo len sa na mna kukne. Lebo ked som citala v teme Gynekolog V Ziline, tak tu moju dako nechvalili 😀 😀 😀 ale ani nenadavali, tak neviem.
Ty si spominala ze mam kratke LF,... myslis, ze ich mam kratke , ked dostavam mrchu cca 14 dni po ovulke ?

uz som si dala aj predbezny den navstevy u doktorky : 22.6. To stiham 2 x mrchovat , to som ale sikulka 🙂)

shandy
19. máj 2009

Matusik, nemyslim, ze to je skoro. Vsak jej povedz, ze sa snazite a ze ako dlho a zeby si vzhladom k veku rada vedela, ci je vsetko v poriadku. 🙂 🙂
No ked mas 14 dni, to je v pohode 😵 😵 😵 , asi mas skoro ovulku, tak potom to mas ok....
Ty si ale sikulka 😵 a mozno uz tam prides potom preto, ze budes tehu 😉

jarulai
19. máj 2009

ahojte babulky, už som tuuuuu 😉
pozerám, že si nedáte pokoj s tými mojimi // 😀 😀 😀 a kedy by som teda asi tak mala podla vás testovať? testy kupovať nemusím - tie pekne domka odpočívajú už nejaký ten mesiac 😉 😀

jarulai
19. máj 2009

babulky, tak makáte 😨
ozaj - k tej hematologii - doki povedal, že heterozygot - to je nič, na to len listovku, ale zobral mi 3 skúmavky krvi a budú mi niečo zisťovať /zoznam tak na 2strany 😨 😀 /štvrtok okolo obeda si musím ísť osobne po výsledky, tak som zvedavá, čo povie...

shandy
19. máj 2009

ahoj jarullkaaaa, no testit urcite netestuj zatial - ak teda nemusis (to sklamanie zo snehobieleho testu je horsie ako ked pride mrcha s jednodnovym meskanim bez testu. Ja uz by som teraz testila az ked mi bude mrcha meskat viac ako 1 den. Inak ma nik neprinuti 😀 😀 😀
jarulka, fiha, no nevadi, nech ta radsej preveria zo vsetkych stran, nech vies, ze si ok...nie? 😉

jarulai
19. máj 2009

shandy, ved jasné - preto som sa tam pýtala, len nech preverujú - ved od toho si platím poisťovnu, nie 😉
OK, takže testiť mám až 29.5.? ak teda nedojde - to kto má tolko čakať? ved to už bude vlastne až 39DC - ty kokso, sa mi to pekne naťahuje 😠

shandy
19. máj 2009

jasne jaru, mas recht. a ja kvoli tomu zmenim lekara 😉
no skor nie, hoci aj 14. DPO by tam uz mala byt, ak si tehula, no ale par dni hore dole 😉
ale jaru 39 dni je este v pohode. Hlavne, ze mas ovulku....to je dolezite. 🙂

jarulai
19. máj 2009

že 39 dní v pohode...to mna už minulý mesiac šliaktriafal, ked došla až na 36DC 😀 ale beriem - ešte sa to asi neustálilo a máš pravdu - hlavne, že ovulujem 😉 😵 😵
no 14DPO vycádza na 28., tak to ma tá jedna noc už potom asi nezabije 😉 😀 pjosím, pjosím, mrcha nechooooooodddddd!!!

jarulai
19. máj 2009

babulky, vy makáte? ešte stále 😨 mne za chvílu padla, tak budem utekať domkov, mužíkovi niečo upicť na zajtra a ukuchtiť - ráno mi už ide zase preč ☹ ešteže mám vás 😉

shandy
19. máj 2009

😀 😀 😀
jaru to je nova forma zariekania mrchy? 😀 😀

shandy
19. máj 2009

jarulka ja tu tiez dnes dlho nebudem, o piatej padam, tiez idem kuchtit, lebo sa mi drahy vrati v noci domkov, tak si ho pekne uzi este dnes a pekne sa s nim rozluc, naladuj spermosov do chladnicky pre istotu 😉 😀 😀

jarulai
19. máj 2009

ano, shandy, nové zaklínadlo 😀 😀
neboj, rozlúčka bude ako sa patrí - tomu ver 😉 😀 a už som naučila aj mojho mužíka to tehu zaklínadlo 😉 😀 😀 😀

shandy
19. máj 2009

😀 😀 😀
tak pekne zaklaj aj mna, nech ta mozem hned nasledovat. ale nebudeme to velmi odkladat, dobre? ty si tehu v tomto cykle a ja v dalsom 😉
tak nech sa zem zatrasie aspon raz 😀 😀 😀

jarulai
19. máj 2009

babulky moje - ja zachvílu tomu aj začnem veriť, že som tehu, ked mi to všetky s takou radosťou vtlkate do hlavy...keby ste tak mali pravduuuu 😉 😵 😵 😵 ale nebudeme predbiehať, vyčkajme času, jo 😉 uvidíme budúci týžden, zatial sa tým nemusím zaoberať aby sme potom neboli všetky sklamané, OK 😉

tak utekám, večer sa držte aby ste pri tom zemetrasení nespadli z postele 😉 😀 😀 😀

pekný večer, uvidíme sa zase ráno na chvíločku 😉
pa-pa 🙂

a ešte špeciálne zaklínadlo: dexempo - multo - tehulux 😉

shandy
19. máj 2009

jasne, nedavaj si falosne nadeje, to my len tak privolavame, aby to rychlo prislo, vies? 😵
pekny vecer jarulka, ranicko sa vidime, dexempo multoooooo tehulex
😀 😀 😀

matusik111
19. máj 2009

babulky, vy tu tak pekne pisete, vzdy ked som tu neni,... vy ma asi sledujete cez okno , ci pracujem, alebo konikujem 🙂 🙂

tak Jarulka ma nove vysledky uz za chvilu,... ale uz Ti to urcite bude uuuuplne zbytocne, lebo Ti daju knizocku - tehulka 😵 😵 😵 . Jarulka, , este budes rada, ze si si zacala merat , lebo ta Tvoja doktorka asi nevidi 🙂 🙂 a vdaka nam si ostala tehulka 😵 😵 , lebo jednoducho uz musis byt prva, aby sme sa posunuli aj my. 😀 😀

Shandusik, tak ty uz budes domka varit pre draheho ??? to je peknucke, mne teraz pride az v piatok ☹ , ale lepsie 2 dni , ako vobec.
tak dnes v noci bude dalsia burka ??? 😵 😵 😵 ale z milovania 😵 😵

matusik111
19. máj 2009

a co fajnove ides varit? daj daky dobry typ a navarim aj ja muzikovi ked sa vrati v piatok.

shandy
19. máj 2009

hehe jarulka tehulka, dobre si to vymyslela matusik 😀 😀 😀
no idem robit sparglu, len este netusim co s nou urobim, ale uz ju treba pojest 😀 😀 , bud ju uvarim a k nej nejaku omajdu a zemiaciky alebo ju zapeciem, vraj je to dobre afrodiziakum 😀 😀 😀
aaale ved o jeden den je doma aj tvoj muzik, to uz vydrzis 😉

matusik111
19. máj 2009

babulky, prikladam vam novy graf http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
som sa to teraz naucila 🙂

jarulai
20. máj 2009

dobré ránko, babulky 😉
dajte pokoj zatial s tým tehulkovaním - ved vydržte, netlačte tolko na mna 😉 lebo ja vás nechcem sklamať potom...

a matusik, podla mojich skromných vedomostí asi ani ty nevyzeráš úplne beznádejne, nie 😉 podla mna ty budeš - no ale necháme sa milo prekvapiť 😉

dnes sa zase ozvem ako obvykle na obed 😉

matusik111
20. máj 2009

dobre ranko, aj tu vam prikladam moje uzasne grafy http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

teplota si ide dole , vcera som mala veru aj take mierne krce, uz som si myslela, ze sa to v noci spusti a a furt nic. tak mozno cez den alebo zajtra to uz bude tu.

Jarulka, ved vies, ze ty mas prednost , tak drzime palceky a cakame na novinky buduci tyzden.

shandy
20. máj 2009

bre ranicko babenky,
tak ako jaru? zem sa zatriasla minimalne raz? 😀 😀
no matusik, ona by uz najradsej videla tehulky vsade. minule videla mna ako tehulku, teraz vidi teba...matusik to chce hlavne klud a nohy v teple 😉 😵 😵

shandy
20. máj 2009

veru matusik, ty nie si beznadejny pripad, ba vyzeras priam nadejne 😵 😵 😵

matusik111
20. máj 2009

shandy, a co vyzera na mna nadejen ?? ved mi ide dole teplota 🙂 😀 😀

matusik111
20. máj 2009

myslis, ze niekto bol tehotny s takym uzasnym nizkym grafom ako mam ja ??? 😀 😀 😀
ja som si vcera rano robila test v rami zaujmu, ked mi vcera teplota stupla,.... a predsa ich mam doma niekolko a asi ich ani nevyuzime 🙂 , a cuduj sa svete bieluliky ako sneh a tam / 😀 😀 😀
takze, ja som "ready" na mrchu, ale dako nechodi, iba mam brucho nafuknute,.... ze by to bol priznak tehotenstva 😀 😀 😀

zlaticko, urcite vas nepredbehnem, ved to by som vam nespravila, Ja som si povedala, ze chcem byt najlepsia na tomto svete, tak necham vam prednost 🙂 😉

matusik111
20. máj 2009

a kde ste vsetky babulky,,,??? 😀

jarulai
20. máj 2009

matusik, ja som už tuuuuu 😉 blbne mi net 😠

shandy, jasne, že bolo zemetrasenie - si necítila 😉 😀 síce som musela mužíka zo začiatku trošku znásilnovať, ale potom povolil a bol rád, že som to nevzdala... 😉 😀 😀 😀

jarulai
20. máj 2009
shandy
20. máj 2009

matusik, ale ved to je malicky pokles, to este kludne moze stupnut. a vobec nejde o vysku teplot ale o tvar krivky predsa 😉
pozri aky ma jarulka pekny grafik po ovulke, ze moooze byt a pritom ma nizke teplotky...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre