• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
no ved zase niečo treba aj urobiť, nie...a ja som si dnes už asi svoje odrobila :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
a ved uvidíme, čo matusik - babulky musíme vydržať, tento mesiac sa to nejako ťahá, že...
21. máj 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: , mne hej, aj do ovuly sa mi to taha a po ovule zasa, vlastne mam taku tahanicu furt :angry: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarulka, a tebe brali krv? Mozno Ti uz dnes povedia,..... Pani Jarulka, ste tehotna :dizzy_face: :dizzy_face: , my by sme sa s tebou moc tesili :sunglasses:
Ja si myslim, ze pri tych vsetkych vitamomoch co papame, musia byt Tvoje vysledky ukazkove
21. máj 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, Tebe sa moze akurat hlinik natahovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to je az moc a moc a moc dobre :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi hovor o tej ťahanici - kukni na mna :stuck_out_tongue_closed_eyes: už som podla správnosti mala pomaly končiť mrchu...no ale aspon si možme viac užiť s mužíkmi, nie :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

matusik sa nám zakecala so smeťami :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, ty to tehotenstvo jaru vsugerujes a nakoniec budes ty tehu :grinning: :grinning: :grinning:
ze hlinik :grinning: :grinning: , hlinik se odstehoval do Humpolce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no matusik sa snazi smetiam nakecat, ze su isto tehu :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: shandy, nerob, skoro som spadla zo stoličky od rehotu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že hlinik :grinning: :grinning: :grinning: ty dora bláznivá :grinning: :grinning: :grinning:

matusik, to asi ťažko, že by im to povedal napríkla obsah B12 v krvi :grinning: :grinning: :grinning: že teraz nevyrušujte, táto je tehu :grinning: :grinning: :grinning: ty mi to fakt chceš vsugerovať...
21. máj 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ved furt mi tlacite do hlavy, ze treba verit,..... takja tomu verim, ze jarulka je tehulka, .... sice som sa sekla trosku v tom pocte, ale dufam, ze mi to odpustis :dizzy_face: :dizzy_face:

Baby, vy by ste asi tiez chceli ist vysypat smeti na slniecko, tu je tak krasne, ze je to az blbe, ked sme zavrete v kancli,.... to je proti zdravemu rozumu, a potom musime doplnat zdravy rozum na konikovi :grinning: :grinning: :grinning:

jarulka, nepadaj zo stolicky, ublizis malinkemu :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam na vas velmo - dolezito otazku,.... uz ste videli graf s takymi nizkymi teplotami aby bol tehulkovy ??? Ja nie, tak ja vas urcite nepredbehnem tento mesaic :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, bodaj by si mala pravdu :wink:
no ved za to sme také krásne biele a veeeelmi premúdrelé, že jo :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, tak ty to nevzdas co?? a smeti, cooo? su tehu? urobia test? :grinning: :grinning: :grinning:
jasne ze videli matusik a speci kvoli tebe idem nejaky vynurat na FF, dobre? :wink:
skoda ze neopaluje monitor, zo mna by bol cernoch :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zo mna už by bolo uhlie :grinning: :grinning: :grinning:

matusik, ved aj ja nemám nejaké vysoké teploty, nie?tak čo potom vymýšlaš?

babulky, pomaly pojdem, potom dám vedieť :wink:
21. máj 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okej micka, tak sa drz a ohlas sa hned. tfuj, tfuj, tfuj pre stastie :slight_smile:
21. máj 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobry napad na zarobenie kopec penazi,... z monitora bude solarko :slight_smile: a ked budeme dlho v praci pred PC , budeme musiet ist domov, aby sme si tvar nespalili :grinning: :grinning: :grinning:
mne asi zacina trochu sibkat :grinning: :grinning: , ale to nie je asi priznak tehotenstva :dizzy_face: :dizzy_face:

Shandy, budem stastna ak najdes tehulkovy graf s nizkymi teplotami, ale obavam sa , ze taky neni.

Jarulak, drzime palceky a cakame iba na Teba dnes ,... miesto stretavky j.... KONIK :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. máj 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, ty si uplne uzasna m ked si to pre mna spravila, a pozrela si grafy, tak ak uplnou naaaahoudou mi nepride mecha do zajtra a bude teplota viac ako 36,7 , tak rano spravim test,..... ale moc sa na to nespolieham pri mojom stasti .

:grinning: :grinning: :grinning: ale ja nemozem byt prva tehulka, lebo Jarulka si to zasluzi, tak asi radsej pockam :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi to zatial viac vyzera na mrchu, ale uvidime zajtra, ak stupne teplotka tak tam sanca je a asi by som testla :slight_smile: :slight_smile:
ak to aj mrcha nebude, fakt sa mozes tesit z pekne dlhej LF :wink:
21. máj 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na co je dobre taka dlha LF ?? :dizzy_face: :dizzy_face: Nikdy ju taku dlhu nemavam, tak neviem
Viem, ze to vyzera na mrchu, tak asi vas nesklamem :grinning: :grinning: :grinning: , potom by som uz nemala ziadne starosti a nahodou by som sa nudila :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vies, zazraky sa deju a kazda sme ina :wink: :wink: , uvidime co bude... :wink:
no tiez neviem, ale baby pisu na konovi, ze dlhsia je lepsia :slight_smile:
21. máj 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som tu :slight_smile:
takže: mám málo železa, tak som dostala dlašie drogy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na trombofiliu mám dalej užívať ten femibion, inak som úplne zdravunka :wink:
21. máj 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka, super, my sme verili, ze si uplne v poriadku,.... par klincov si das na obed a vsetko bude dobre :slight_smile: :slight_smile:
21. máj 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraaaaaaaaa super, tak to je v pohode, my mame doma dost stareho zeleza, tak ti mozem nejake poslat po tych kavovych lyzickach :grinning: :grinning: :grinning:
jaru a s tou stitkou, tam to kde skoncilo?
21. máj 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, asi tam, že ved som bola naposledy už OK, že netreba to ani sledovať :wink:

a inak - aj doma mám dosť železa, tak možem oblizovať, vy doroty :grinning:
21. máj 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom dobru chut k tomu zelezu :slight_smile: a to si bola prvy krat na takomto vysetreni?
21. máj 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano, prvý krát. ja som dokonca musela aj o mimi prísť aby mi vobec zistili krvnú skupinu - takto je to u nás :frowning2: :angry:
21. máj 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne, to je sila...a ty mas zlu krvnu skupinu, ci co? chuuudiatko nase....
hmm, no ked myslia teda, ze je to ok, tak to asi bude ok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. máj 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ti dám zlú krvnú skupinu :angry: nieeee, ja mám práveže dobrú - Rh+, negatív je špatný :wink: takže v tomto som OK :wink: nemožem mať zase všetko, nie :wink: :grinning:
21. máj 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok