• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
huraaaaaaaaaaaa ty pozitivista. no ved ja len tak, ze by som im to potom musela ist vyvratit, ak by to nahodou tvrdili, vies :dizzy_face: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved preto :grinning: ja viem, moja, by si sa za mna bila ako levica :wink: :grinning: a ty si snád negativista :fearful: lebo nevyzeráš :wink: :grinning:
21. máj 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeeeeeee aj ja som jasny pozitivista, rovnako ako ty :grinning: :grinning: :grinning: , sa mi tak mari, ze sme rovnaka krvna skupina :slight_smile:
21. máj 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja ani neviem aku mam krvnu skupinu :frowning2: , nenasla som to ani v karte .... ja mozno nemam ani krv :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa tak zdá :wink: a teda doslovne :wink: :grinning: :grinning: sme tuším bečka obidve, že :wink:
21. máj 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak mimochodom,.... bola som si jednoducho ciknut, a zacala som spinit, takze mam problem vyrieseny na tento mesiac :slight_smile: a priotom vobec necitim ziadne krce, to bude este zaujimave ked sa to spusti :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, odteraz máš zakázané hoiť jednoducho ciknuť! a inak - ked som bola tehu, aj ja som myslela, že test klamal, lebo som mala kvapku krvi na papieri, no a potom už nič a doki mi ukázal fazulku...
ale som zvedavá ako budeš zajtra
a vravím - ani ja som nevedela doteraz aká som skupina :angry: to musí byť človek asi jednou nohou v hrobe aby sa mu poriadne venovali :angry:
21. máj 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka, asi si musim teda pampersku kupit, ked ani cikat nemozem :slight_smile: ale ako povies, tak :grinning: bude :slight_smile: , ja budem iba posluchat :grinning:
21. máj 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aspon niekoho, ty neposlušnica :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som A, ale pozitivna, no ale to nic nemeni na tom, ze sme rovnaka krvna skupina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
matusik mne to zacala tento mesiac zasa naopak dva dni krce, kym sa hnusoba spustila...uffff, hej ono to spinenie zvykne byt, ale myslim, ze v termine uhniezdovania co je tak 5 - 10-. DPO, matusik uz to ma dost vela DPO tusim ze 14, nie? jedine, ze by sa ti posunula ovulka na neskor :wink:
ja som tiez zvedava matusik, teda pekne sa s nami zahravas :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved niekto musí byť aj Ačko, ked už ja som Bečko :wink: :grinning:
takže, matusik, nič iné nám nezostáva, len čakať, čo tá tvoja buchta do rána vyšpekuluje :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, IP :wink:
21. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, tak mne ostava uz len to " C" .... ale lepsie ako Z :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v posledne dome sokujem aj samu seba, .... minule som mala mrchu 1 den , teraz nemam ziadne krce nic ,.... baby, co ako som neni zena ???? :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka, dtto :wink:
no veru, asi to nie je uplne ok, ja mam z casu na cas tiez taku slabu mrchanu, ale nemyslim si, ze by to bolo v poriadku. alebo mozno je? ale nech mi to povie lekar... :grinning: :grinning: a nemozu matusik za to tie byliny?
21. máj 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, si žena, určite, neboj - chlap by nešpinil :wink: :grinning: a aké C - ty budeš "0" - aby si mohla krv darovať potom nám obidvom :wink:
21. máj 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano ano, sefka povedala, tak budes 0 a zachranis nam zivot :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: mozno to moze byt s tych nasich cajikov :slight_smile: ja fakt neviem, ked mi toho papame ako keby sme hladne boli :grinning: :grinning:

Zistim, aka som skupina , ked budem tehotna, ak by som bola nahodou teda 0 , tak budem vas osobny darca krvi ,.... aj ked ja sa bojim darovat krv. .... ale keby ste surne potrebovali, koli vam to vydrzim a zvladnem.
Zavolajte mi potom na mobil :grinning: :grinning: :grinning: nevypinam ho . :sunglasses: :sunglasses:
21. máj 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes dako prepracovana, nic sa mi nechce a tolko roboty este na stole,.... nastastie mam zajtra volno, tak sa budem tesit na muzika

shandy, ty uz mas chlapa doma, vsak??? tak tebe uz hej hola-hej :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, to som zvedavá, ty skupino :grinning: :grinning: :grinning: to by bola iná haluz, keby si ozaj tá nulka, že :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
no len dúfam, že kým sa dovalíš zo ziliny do TO, tak nevykrvácam . aby si nešla zbytočne, dnes je aj tá doprava drahá :grinning: :grinning: :grinning:

shandy, to si dovol - osobný darca krvi...máme to my privilégiá, to len tak hocikto nemože povedať :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si pis jarulka :grinning: :grinning: :grinning:
co ty, ale ja ju asi prestahujem do BA, vsak neni sanca :grinning: :grinning: :grinning: , hmm, alebo sa ja prestahujem do PB a bude :grinning: , teda nech mam blizko k tomu osobnemu darcovi. no matusik, tak ked pojdem ja dokimu a poviem mu za tu mrchajdu, tak uvidime co povie... :slight_smile: a mane sa tiez nic nexce a dnes padam uz 16,30 takze titul pracanta dna odovzdavam dnes niekomu inemu :grinning:
21. máj 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musite cakat , az pokial budem tehulka a vtedy to asi zistim,.... alebo relativne, ked pojdem na vysetrenia,.... poviem tam, ze musia mi povedat aka som skupina, lebo ja chcem byt osobny darca pre moje 2 najlepsie kamaratky na konikovi.
to je dost dolezity dovod, vsak? :slight_smile:

Jarus, a ty dnes do kedy tahas nadcas???
21. máj 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, kedy ides k tomu novemu ?? a vies ake vysetrenia Ti idu robit??
21. máj 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, asi len doteraz :frowning2: lebo moj PC zase zaradil vesmírnu rýchlosť a ide ma z neho rozhodiť :angry: a ved aj tiger už za mnou asi plače :grinning: to som naivná, čo :grinning: kašle tá z vysoka na mna - aspon ju nemá kto stále hrešiť, že vyštekuje stále na všetky strany, ked som neni doma :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes maximalne do 17:30 aby som stihala postu. ale uz neviem ako mam sediet, keby sa dalo pracovat aj po leziacky, tak by som to brala
21. máj 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmm, matusik, to by bolo na moju lenivosť :grinning: :grinning: :grinning: to by som brala aj ja :wink: :grinning:
aby ste si inak nemysleli, že som ozaj taká hniloba :grinning: to robí to železo, čo nemám :wink: :grinning:
21. máj 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik este neviem, lebo kamoska ma musi objednat a uz ju urgujem od pondelka a furt nist, tak dufam, ze prvy junovy a vsekto sa dozviem az ked ma ona objedna :slight_smile:
jarulka, tak si pekne uzi vecer s tigrom :grinning: :grinning:
matusik, no ved a co ti brani, lahni :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, ešte chvílku ma snád strpíš, nie :wink: :grinning: nejako sa mi nechce - chodte mi niekto nachystať bajk a odvezte ma domov :grinning: :grinning: :grinning:
počkať...mužík píše :dizzy_face:
21. máj 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: a coze ti pise? :wink: ja ti nachystam, ale moj o xvilu frcim aj ja na bajku, tak si na teba spomeniem :grinning:
21. máj 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja to vyskusam, len to nie je dake pohodlne lezat v kancli :slight_smile:

tak nech sa kamoska necaka, lebo my sme snazilky, a nemame cas na cakanie :dizzy_face: :dizzy_face: , ta kamoska uz ma dieta??

co pise muzicek pekneho ??? aj nas pozdravuje ??? :grinning:
21. máj 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok