Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
21. máj 2009

huraaaaaaaaaaaa ty pozitivista. no ved ja len tak, ze by som im to potom musela ist vyvratit, ak by to nahodou tvrdili, vies 😵 😀 😀

jarulai
21. máj 2009

no ved preto 😀 ja viem, moja, by si sa za mna bila ako levica 😉 😀 a ty si snád negativista 😨 lebo nevyzeráš 😉 😀

shandy
21. máj 2009

nieeeeeeeeee aj ja som jasny pozitivista, rovnako ako ty 😀 😀 😀 , sa mi tak mari, ze sme rovnaka krvna skupina 🙂

matusik111
21. máj 2009

a ja ani neviem aku mam krvnu skupinu ☹ , nenasla som to ani v karte .... ja mozno nemam ani krv 😀 😀

jarulai
21. máj 2009

aj mne sa tak zdá 😉 a teda doslovne 😉 😀 😀 sme tuším bečka obidve, že 😉

matusik111
21. máj 2009

a inak mimochodom,.... bola som si jednoducho ciknut, a zacala som spinit, takze mam problem vyrieseny na tento mesiac 🙂 a priotom vobec necitim ziadne krce, to bude este zaujimave ked sa to spusti 😵 😵

jarulai
21. máj 2009

matusik, odteraz máš zakázané hoiť jednoducho ciknuť! a inak - ked som bola tehu, aj ja som myslela, že test klamal, lebo som mala kvapku krvi na papieri, no a potom už nič a doki mi ukázal fazulku...
ale som zvedavá ako budeš zajtra
a vravím - ani ja som nevedela doteraz aká som skupina 😠 to musí byť človek asi jednou nohou v hrobe aby sa mu poriadne venovali 😠

matusik111
21. máj 2009

jarulka, asi si musim teda pampersku kupit, ked ani cikat nemozem 🙂 ale ako povies, tak 😀 bude 🙂 , ja budem iba posluchat 😀

jarulai
21. máj 2009

no ved aspon niekoho, ty neposlušnica 😀 😀 😀

shandy
21. máj 2009

no ja som A, ale pozitivna, no ale to nic nemeni na tom, ze sme rovnaka krvna skupina 😵 😵 😵
matusik mne to zacala tento mesiac zasa naopak dva dni krce, kym sa hnusoba spustila...uffff, hej ono to spinenie zvykne byt, ale myslim, ze v termine uhniezdovania co je tak 5 - 10-. DPO, matusik uz to ma dost vela DPO tusim ze 14, nie? jedine, ze by sa ti posunula ovulka na neskor 😉
ja som tiez zvedava matusik, teda pekne sa s nami zahravas 😀 😀 😀

jarulai
21. máj 2009

no ved niekto musí byť aj Ačko, ked už ja som Bečko 😉 😀
takže, matusik, nič iné nám nezostáva, len čakať, čo tá tvoja buchta do rána vyšpekuluje 😉 😀 😀 😀

jarulai
21. máj 2009

shandy, IP 😉

matusik111
21. máj 2009

babulky, tak mne ostava uz len to " C" .... ale lepsie ako Z 😀 😀 😀

matusik111
21. máj 2009

ja v posledne dome sokujem aj samu seba, .... minule som mala mrchu 1 den , teraz nemam ziadne krce nic ,.... baby, co ako som neni zena ???? 😀 😀 😀

shandy
21. máj 2009

jarulka, dtto 😉
no veru, asi to nie je uplne ok, ja mam z casu na cas tiez taku slabu mrchanu, ale nemyslim si, ze by to bolo v poriadku. alebo mozno je? ale nech mi to povie lekar... 😀 😀 a nemozu matusik za to tie byliny?

jarulai
21. máj 2009

matusik, si žena, určite, neboj - chlap by nešpinil 😉 😀 a aké C - ty budeš "0" - aby si mohla krv darovať potom nám obidvom 😉

shandy
21. máj 2009

ano ano ano, sefka povedala, tak budes 0 a zachranis nam zivot 😉 😵 😵

matusik111
21. máj 2009

😀 😀 mozno to moze byt s tych nasich cajikov 🙂 ja fakt neviem, ked mi toho papame ako keby sme hladne boli 😀 😀

Zistim, aka som skupina , ked budem tehotna, ak by som bola nahodou teda 0 , tak budem vas osobny darca krvi ,.... aj ked ja sa bojim darovat krv. .... ale keby ste surne potrebovali, koli vam to vydrzim a zvladnem.
Zavolajte mi potom na mobil 😀 😀 😀 nevypinam ho . 😎 😎

matusik111
21. máj 2009

ja som dnes dako prepracovana, nic sa mi nechce a tolko roboty este na stole,.... nastastie mam zajtra volno, tak sa budem tesit na muzika

shandy, ty uz mas chlapa doma, vsak??? tak tebe uz hej hola-hej 😎 😎 😵 😵

jarulai
21. máj 2009

matusik, to som zvedavá, ty skupino 😀 😀 😀 to by bola iná haluz, keby si ozaj tá nulka, že 😉 😀 😀 😀
no len dúfam, že kým sa dovalíš zo ziliny do TO, tak nevykrvácam . aby si nešla zbytočne, dnes je aj tá doprava drahá 😀 😀 😀

shandy, to si dovol - osobný darca krvi...máme to my privilégiá, to len tak hocikto nemože povedať 😉 😀 😀 😀

shandy
21. máj 2009

to si pis jarulka 😀 😀 😀
co ty, ale ja ju asi prestahujem do BA, vsak neni sanca 😀 😀 😀 , hmm, alebo sa ja prestahujem do PB a bude 😀 , teda nech mam blizko k tomu osobnemu darcovi. no matusik, tak ked pojdem ja dokimu a poviem mu za tu mrchajdu, tak uvidime co povie... 🙂 a mane sa tiez nic nexce a dnes padam uz 16,30 takze titul pracanta dna odovzdavam dnes niekomu inemu 😀

matusik111
21. máj 2009

musite cakat , az pokial budem tehulka a vtedy to asi zistim,.... alebo relativne, ked pojdem na vysetrenia,.... poviem tam, ze musia mi povedat aka som skupina, lebo ja chcem byt osobny darca pre moje 2 najlepsie kamaratky na konikovi.
to je dost dolezity dovod, vsak? 🙂

Jarus, a ty dnes do kedy tahas nadcas???

matusik111
21. máj 2009

shandy, kedy ides k tomu novemu ?? a vies ake vysetrenia Ti idu robit??

jarulai
21. máj 2009

matusik, asi len doteraz ☹ lebo moj PC zase zaradil vesmírnu rýchlosť a ide ma z neho rozhodiť 😠 a ved aj tiger už za mnou asi plače 😀 to som naivná, čo 😀 kašle tá z vysoka na mna - aspon ju nemá kto stále hrešiť, že vyštekuje stále na všetky strany, ked som neni doma 😀 😀 😀

matusik111
21. máj 2009

ja som dnes maximalne do 17:30 aby som stihala postu. ale uz neviem ako mam sediet, keby sa dalo pracovat aj po leziacky, tak by som to brala

jarulai
21. máj 2009

hmmmm, matusik, to by bolo na moju lenivosť 😀 😀 😀 to by som brala aj ja 😉 😀
aby ste si inak nemysleli, že som ozaj taká hniloba 😀 to robí to železo, čo nemám 😉 😀

shandy
21. máj 2009

matusik este neviem, lebo kamoska ma musi objednat a uz ju urgujem od pondelka a furt nist, tak dufam, ze prvy junovy a vsekto sa dozviem az ked ma ona objedna 🙂
jarulka, tak si pekne uzi vecer s tigrom 😀 😀
matusik, no ved a co ti brani, lahni 😵 😵

jarulai
21. máj 2009

shandy, ešte chvílku ma snád strpíš, nie 😉 😀 nejako sa mi nechce - chodte mi niekto nachystať bajk a odvezte ma domov 😀 😀 😀
počkať...mužík píše 😵

shandy
21. máj 2009

😀 😀 😀 a coze ti pise? 😉 ja ti nachystam, ale moj o xvilu frcim aj ja na bajku, tak si na teba spomeniem 😀

matusik111
21. máj 2009

tak ja to vyskusam, len to nie je dake pohodlne lezat v kancli 🙂

tak nech sa kamoska necaka, lebo my sme snazilky, a nemame cas na cakanie 😵 😵 , ta kamoska uz ma dieta??

co pise muzicek pekneho ??? aj nas pozdravuje ??? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre