Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
21. máj 2009

no určite bude lepší ako ten moj maturitný veterán 😀 😀 😀
zobudil ho nejaký šialenec, čo im tam pod oknami lieta na motorke 😠 chuda moje

matusik111
21. máj 2009

a vy ste sa kedy dohodli na bicykle,.... baby , to co mam aj ja chodit z PB do ZA na bicykli ???? neblaznite . 😀 😀 😀

matusik111
21. máj 2009

chudiatko, takto sa nemoze ani vyspinkat,.... ☹ ☹ ☹ ale aspon Ti napisal ako Ta moc lubi 😵

jarulai
21. máj 2009

matusik, jasne, že vás pozdravuje...aj vám kýva - kukni z okna, ty najlepšie dovidíš do pragy 😀 😀 😀
no inak - keby sa máme stretnúť na bajkoch, ty by si to mala veru najdalej - ti nezávidím tú štreku, to už aby si štartovala na ten november 😀 😀 😀

babulky, tak pojdem domkov, už aj papať by sa patrilo 😉 😀 a železo ma ženie lahnuť 😉 😀
tak krásny večer a ráno sa prečítame 😉

matusik111
21. máj 2009

jarulka, tak ja buduci vikend mozem v Prahe aj odkaz odovzdat 🙂 🙂 🙂 , nestraste ma s bicyklom, ved uz teraz ma prdelka boli 😀

ja papam aktivia tvarohova s prichutou vanilky a jahodami. Tak teda dobru chut domka, a uzi si pekny slnieckovy a dlhy vecer .
pa-pa

jarulai
21. máj 2009

no matusik, budúci týžden možeš pozdravovať aj celú Prahu, to bude mužík domka 😀 😀 😀 ale cením si snahu 😉
tak dobrú chuť aj tebe 😉 už fakt ideeeeeeeemmmmmmmmmm 😀

matusik111
21. máj 2009

ved aj Shandy chce ist domov, .... to tu mam fakt ostat pracovat ??? ☹

jarulai
21. máj 2009

o tomto čase? neblázni - prchaj aj ty 😉
ale mi trvá ten odchod, čo 😀

shandy
21. máj 2009

pa pa bambulky, idem na ten bajk, tak pekny vecer 😵 😵 😵

matusik111
21. máj 2009

tak ja hodinu este potiahnem a pojdem domov na zmrzlinu 🙂 super, tiramisu - Tescovu

jarulai
22. máj 2009

dobré ránko, babulky 🙂
matusik, tak ako? čo sa deje u teba?

jarulai
22. máj 2009

aby ste to mali hned, ked sem skočíte:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

tatry sa mi rúcajú ☹ dostávam z toho depky ☹ pre toto som nechcela merať a už ani nebudem

matusik111
22. máj 2009

dobre ranko, tak u mna to je jasne,.... dosla mrcha. Sice nie je daka silna , ale teplota je dole , tak zacinam novy cyklus. Takze ostava mi ta Praha ako nadej 😵 😵 😵

Jarulka, klesas preto, lebo sa Ti vajicko uhniezduje ,.... len pekne meraj, lebo buduci tyzden koncis // 🙂

matusik111
22. máj 2009

Babulky moje, ja dnes mam volno, idem pobehat trosku urady - neznasam 😠 😠

ale asi si budem musiet dat trosku pokoj od konika, musim dokoncit niekolko pracovnych veci a uz som to zas odkladala, Urcite vas tu navstivim , precitam, budem vas informovat ako sa nam dari a samozrejme drzim palceky aby to tento mesaic vyslo,..... 😵 😵 😵

cmuk 🙂

shandy
22. máj 2009

bre ranicko?
matusik, tak sme predpokladali spravne...ale neboj, ja si myslim, ze v tej Prahe by to vyjst mohlo 😵 😵 😵
Jarulka a ty sa co depkujes. Vajicko ked sa zahniezduje, ako vravi matusik, vtedy pride k poklesu teploty, takze si vobec nemyslim, ze by si mala byt s takymto grafom smutna. ba naopak. a aj keby, ten pokles stale nie je pod ciaru, takze to vobec nic zle neznamena..... 😉 😵 😵
prave, ze vyzera nadejne, uvidime co bude dalej. je to vzruuuso 😀 😀 😀

jarulai
22. máj 2009

babulky, ja som taká rada, že vás mám 😵 😵 😵 mi dodávate optimizmus 😵 tak budem tomu veriť 😉 inak - včera prídem domov a mala som trochu tmavší výtok - ale to len na jedno ciknutie, potom už nič - tak teraz meditujte. neviem, čo si mám myslieť ☹

matusik, tak pekný víkendík prajem 😉

shandy
22. máj 2009

no jarulka, ja viem co si mam mysliet, zvycajne vtedy, ked prichadza k poklesu teploty a uskutocnuje sa uhniezdovanie, vtedy moze byt spinenie, co si mala ty, embrijko sa zahryzkava do maternice 🙂 🙂
jarulka, ja ti tak drziiiiim palce 😵 😵 😵 😵 😵

jarulai
22. máj 2009

mojka, dakujem, bodaj by si mala pravdu 😵 no a už slzím...

shandy
22. máj 2009

neboj, dobre bude 😵 😵 😵 neslz 😉

jarulai
22. máj 2009

OK, mami 😀 už budem poslúchať 😉 😀

jarulai
22. máj 2009

a to ja som zaslzila, lebo ma dojalo, ako tomu veríte a som sa potešila, že to može byť pravda

shandy
22. máj 2009

😀 😀 😀 , no vidis, uz aj hormony ti lietaju 😀 😀 😀

jarulai
22. máj 2009

😀 😀 😀 ty si prípad 😀 😀 😀 mne lietajú aj tak 😀 😀 😀

bleee, dala som si železko a ostalo mi nejak divne 😝

shandy
22. máj 2009

no prosim uz ti aj divne zostava, no ja neviem, neviem moja 😀 😀 😀

jarulai
22. máj 2009

😀 😀 😀 to bude hladom 😉

shandy
22. máj 2009

no ved to sa nevylucuje, co pisala zlato, hmmm? 🙂

jarulai
22. máj 2009

to mi teraz musíš vysvetliť, železko mi zatemnilo mozog - nechnápem 😨 😀 😀 😀

jarulai
22. máj 2009

babulky, musím vás sklamať - síce hrozne nerada, ale čo už: tak nebolo to žiadne zahniezdovanie, už krvácam 😠 zatial iba akože, tak decentne, takže čakám, že sa rozbehne...
moc som vás sklamala? snád mi odpustíte 😉

shandy
22. máj 2009

aaaaaaale nesklamala, co robis, vyves zastavu a ideme dalej, keby si nemala zastavu, tak mozu byt aj cervene trenky 😀 😀 😀

jarulai
22. máj 2009

😀 😀 😀 ani červené trenky nemám, ale ked vydržíš, vyvesím za chvílu to, čo budem odstranovať na wecku... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre