Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
25. máj 2009

už tu neni nikto ☹ tak idem aj ja domkov, ráno sa zase stretneme 😉
pekný večer všetkým 😉

shandy
25. máj 2009

ale zaberie este, ved to trva 3 mesiace, tak kliiidek 😀
pekny vcer micka cmuk

jarulai
26. máj 2009

dobré ránko, bambulky 😉

no ja dúfam, že zaberie, už som mužíkovi aj vyčlenila jeho časť femibionu 😉 😀 mne tie 3mesiace pripadajú ako večnosť a už mi začína zašibávať 😠 musím si nájsť nejakú inú zábavku, ktorá ma privedie na iné myšlienky 😉

idem pracovať. ozvem sa okolo obeda zase 😉

nellie_
26. máj 2009

ahojte 🙂 🙂
tak od vcera som sama.... ☹ ☹ ☹ az do nedele.. a ovu za rohom 😀 😀 😀
no co uz....je snazilkovska pauza... 😎 😎

jarulai
26. máj 2009

ahoj 🙂 🙂
nellie, ale v nedelu si to predsa vynahradite 😉
mne dojde mužík zajtraaaa 😵 😵 😵

shandy
26. máj 2009

bre ranicko bambulky 😵
jarulka, tvoj muzik bude taky nadupany vitaminmi, ze este pred nim budes utekat 😀 😀 😀
tak ja som sa pobavila, moja ovu prisla totaaalne necakane. Ze 10.DC 😀 😀 😀 , tak my sme to tentokrat prepasli 😀 😝 , no nist, asi to tak malo byt....tak nellie nesmutni. no ale zas su aj nejake pozitiva, aspon mi to posunulo mrchanu, takze na dovoske bude klud 🙂

nellie_
26. máj 2009

shandy to by som aj ja prijala taku skoru ovu...lebo ja pojdem na dovolenku este asi s vlochajdou do kelu....tak sa mi to sproste poposuvalo... 🙄 🙄 🙄

vzdy som mavala okolo 3-4.ho v mesiaci a teraz sa mi to minuly mesiac posunulo na 11.5. a teraz isto bude az nejak 12.6. takze potom v juli teoreticky tiez okolo 12-13.7. a na dovolenku ideme 17-teho..no parada akoze fakt... 😠 😠 😠 😠

shandy
26. máj 2009

ale do jula sa ti to nellie moze este cele poposuvat, ja uz som sa tu tiez rozculovala, ze akurat v den kedy mam dostat mrchu cestujeme na dovosku - vyse dvojhodinovy let a este trajekt, to by ma asi...ja mama totiz strasne krce a je mi zle, ze dovi. tak som rada nakoniec, ze to takto dopadlo 😀 😀
treba verit, ze sa to posunie v tvoj prospech. 🙂, LF mavas stale rovnako dlhu? a ovulu zvyknes mavat priblizne rovnaky DC?

nellie_
26. máj 2009

no ja mavam vacsinou ovu na 17DC - to som ale bola riadena hormonmi 😀 ... (brala som clostil)
a po vysadeni clostilu mi tiez chodil na 17DC a LF mavam tych 14 dni...takze 30-31 dnove cykly ale minuly mesiac som mala ovu az na 20DC a tym padom 33 dnovy cyklus... 😒 😒
a teraz som 17DC a ovu sa len chysta...takze uz to mam iste ze pojdem este s vlochajdou...- nastastie mne zle nebyva ale v kutiku duse som dufala, ze akurat v chorvatsku bude ovu ale tak tazko..no co uz - aj tak sa hrozne tesim 😵 😵 😵 😵 😵

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie - toť môj aktualny graf

a ty mavas tak skoro ovu??? to aka sila ze 10DC to ja môzem iba snivat 😅

shandy
26. máj 2009

nellie ty hormone 😀 😀 😀
no to mavas ako ja, len ja mavam ovulu 14., 15.DC a 16 - 17 dni LF...tak mozno ked sa ti este viac oneskori ovula, tak aspon cast dovosky mrchanu mat nebudes, ovulu sice asi tiez, no ale nech si aspon uzijes bez cervenej 🙂 🙂
no pekny, pekny, veru si cakanka este. a ovu testy si neskusala niekedy?
no to aj ja mozem snivat, to sa mi teraz prvy raz podarilo, ze 10.DC prave, ze som to vobec netusila a teraz som zostala v soku. Urobila som si nahodou v nedelu vecer ovu test a testovacia bola skoro rovnako silna, ako kontrolna, tak si vravim, ze bud pride teraz alebo uz bola. no a vcera vecer slaba uz skoro ziadna ciarka, tak uz to bolo jasne. aj FF to tak zaznacil...tak som zostala v miernom soku. Ono uz mi bolo divne, ze sa mi zvysila v sobotu tak dost teplota, tak uz som tusila, ze asi...ale som to dako neriesila...
pila som tento mesiac alchemilku tak mozno preto 😀 😀 😀

nellie_
26. máj 2009

shandy ukaz mi grafik 😉
alchemilku slopem aj ja...a uz dobre dlho ale mozno vdaka nej mam upraveny cyklus a konecne bez vyvolavacky... u mne to je fakt velikansky uspech ze uz 3 mesiace mam prirodzeny a celkom ustaleny cyklus - ziadne vyvolavacky.. 🙂 🙂

ovu testiky som este neskusala...ale mozno skusim, nech si overim ci ma ff neklame a nenatahuje stale 😀 😀 😀

shandy
26. máj 2009

jaaaaaaj vidis a som ti ho sem xcela hodit a zabudla som 😀 😀
no keby sa radsej hlien natahoval ako nas obcas natahuje FF 😀 😀 😀
tak tady tudy, mrkni nan odbornym okom 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

nellie_
26. máj 2009

shandy super grafik....len tak dalej - tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵

a co to ty trepes, ze ste to prepasli??? 😀 😀 😀 sak ste pekne pred ovu aj po ovu plodili takze pohoda lesnááááááá 😎 😎 😎
len nech sa pekne teplotka drzi hore 😉

inak taky echt ovulkovsky hlien ja vôbec nemavam...ja len sem tam tak mokro citim inak natahovacka nic...ja som ho mavala pocas brania HAK a to nechapem ako ked boli vajecniky mimo provoz 😀 😀 😀

shandy
26. máj 2009

no vsak ale mne sa to vzdy tak vysplha a prd z toho 😀 😀 , akurat tam mozem pipika uvarit potom 😀 😀 s takymi teplotami...

no ano snazili, ale v piatok to bola len taka rychlovka a hned sme ficali, tak to poochybujem zeby sa zadarilo, ked inokedy drzim nohy hore aj pol hodinu a nic 😀 😀 😀 😀

ale vsak neriesim, bude ako ma byt 😉
inak ja som teraz nemala vobec nic, asi aj preto som si tu ovulku nejako neuvedomila...ale posledne dva mesiace som mala take natahovacky, vzdy jeden den
🙂 , to ty si cudo nellie, ze pocas HAK. Pocuj, mozno by si aj otehu, keby ti nasadili HAK ked to mas tak opacne, ze nasadili hak, to je dobreeeeee 😀 😀 😀

jarulai
26. máj 2009

ahojte babulky, už som tuuuuu 🙂
ste toho popísali 😝 čo nové?

shandy
26. máj 2009

nove? ja som po ovule, ale asi inak nic, matusik zas nechodi, tak po starom 😀 😀 😀

jarulai
26. máj 2009

po ovule? a čo mužík - bolo zemetrasko v správnom čase 😉 😀

shandy
26. máj 2009

a co ja viem ci bolo v spravnom case? to sa uvidi....ale aspon budem mat mrchu skor konecne, kratsi cyklus, toto bude takych do 28 dni, no teda, to som nemala ani nepamatam 😵 😵 😵

jarulai
26. máj 2009

teeeeda, ja tiež 😀 a čo ty vieš, možno ani nedojde a budeš dalšia, ktorej budem závidieť 😉

shandy
26. máj 2009

jaru, ty si to tusim chytila od matusika, co? 😀 😀 😀 😀
no je jedno ci v spravnom case, ale sa mi pacilo, ze tento mesiac to nebolo tym padom plodenie 🙂 , teda vtedy sme si to mysleli...
tak tomu ver aspon ty, ked uz ja nie 😀 😀 , ja som si dnes vravela, ze ja budem az po tebe. ty si to viac zasluzis, ja ti to doprajem. tak by som bola rada keby to tak bolo ze ty budes najprv tehula 😵 😵 😵

jarulai
26. máj 2009

dakujem, moja 😉
za toto pojdem do pekla ☹
mne už fakt šibe - vstávam aj zaspávam s myšlienkou na mimi 😠 a najhoršie je to, ked nemám mužíka domka 😠 som zrelá na psychiatriu...

shandy
26. máj 2009

no ja ti verim, samota robi svoje...tak micka zacni sportovat, to by ti mohlo pomoct. hmm? 😉

jarulai
26. máj 2009

čo mám začať 😨 to čo jeeee 😀 chcela som sa dať na tie brušné tance, no nemožem zistiť, či to robia aj u nás 😠

nellie_
26. máj 2009

a som tu bola som sa vyvenčit v meste... a teraz si uživam s Magnumom ekvador 😀 😀 😀

shandy aj ty robis posexikovu spartakiadu??? typu - nohy hore 😀 😀 aj ja som kedysi robila sviecky ale potom som vyzistila ze mam opacne otocenu maternicu a tam musim lezat po sexiku dolu bruchom, tak to je menej akrobaticke ako robit sviečku 😀 😀 😀

inak ja myslim ze tieto nase spartakiady su aj tak zbytocne ono ta spermosa si cestu ku vajku uz najde..aj keby mame plodit postojačky v sprche 😀 😀 😀
len ked ony si nechcu potykat teda aspon to moje vajko so spermijkou furt sa vzpiera a vykaju si 😀 😀

jarulai
26. máj 2009

mnaaaaaaaam, dala by som si veru aj ja 😝
no u nás si tiež len vykajú - taký slušnáci 😀 😀 😀 musíme ich nejako ukecať 😉 a akrobacie stváram aj jaaaa, čo ja som od macochy 😀

nellie_
26. máj 2009

jarulai aj by som ti ho poslala aby si si aj ty s nim užila ale nejak som ho moc vyštavila a je z neho iba drievko 😀

no moj drahy niekedy nechapal ze ci mi šibe.. 😀 😀 😀 ako som akrobatievala a ani za nic na svete by ma nedonutil aspon hodinu sa postaviť... 😀 😀 😀

jarulai
26. máj 2009

tak drievko si nechaj 😀 😀 😀
moj drahý práveže sám hned po keksíku podkladá vankúšiky 😀 😀 😀 a ešte mi aj určí, kolko sa nesmiem postaviť 😀 😀 😀

nellie_
26. máj 2009

no ale aky starostlivy manzelik 😵 😵 😵 😵
to je pekne od neho.. 😎
ja mam chute ako tehotna ale to ja mavam stale...po ujovi ekvadorovi som si to rozdala s bagetou a stiplavou salamkou a cherry rajcinkami... 😀 😀
ja sa tesim ze ked raz budem tehotna tak budem hadam jest normalne 😀

jarulai
26. máj 2009

teeeeda, nellie, mužíka nemáš doma len chvílku a už si to rozdávaš s ujom ekvádorom 😨 😀 😀 😀

nellie_
26. máj 2009

no ja som akcna zena...co narobim..ked musis, tak musis 😀 😀 😀
je to silnejsie ako ja.... 😀 😀 😀 som taka nymfa 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre