• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
tak to vitaj v klube :wink: my so shandy sme podobné uchylačky :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ekvador, to je kto? poznam ho? dobry je? :grinning: :grinning: :grinning:
mnaaaam nellie, teda robte mi chute. prave som dosla z obedika a pozeram ze sa tu preberala pokeksikova akrobacia :grinning: :grinning: , hej minuly cyklus som skusala a tento som nestihla :grinning: :grinning: :grinning: , ovula predbehla moje plany, potvora :grinning: :grinning:
no ale ano keksiky my mozeme dobre vravis jaru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. máj 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako vidim dostala som sa do dobrej partie.. :grinning: kde ste boli doteraz?? :grinning: :grinning:

shandy mistr ekvador je ten najsamlepsi akeho poznam.. :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si pis moja, tu to bude tak tehotniet, ze sa sem vsetci budu len tak hrnut do tejto temy :grinning: :grinning:
to je nejaka exotika, coooo? au au auuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy... :grinning: :grinning: no co ti budem hovorit je to proste cernoch takze vies ako :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, kde si ty bola doteraz? my sme tu už inventár, pomaly nám na koni číslo pridelia :grinning: :grinning: :grinning:

shandy, to čo si dovoluje tvoja ovula takto predbiehať, dame ju do laty asi :grinning:
26. máj 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, len aby si ty tvojmu mm nakoniec neporodila cernoskov :grinning: :grinning: :grinning:
malych ekvadorov, ten by sa divil :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak ekvador som ja neskusala, ale taky riadny magnum white a teda, auuuuu, stacilo :grinning:
26. máj 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biely ja nemusim..sak biela cokolada neni cokolada...to okolo coklady ani neutekalo :grinning: :grinning:
ked uz tak riadne...tento ekvador ma totalne horku cokoladu co ja milujem.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no tak to by potom asi aj na testy DNA ma poslal :grinning: :grinning:

jarulai tak vy a inventar??? pozrite na moj "datum vyroby" na konovi :grinning: :grinning: ja som uz totalne stara paka tu :grinning: :grinning: :grinning: antikvariatny kus :grinning: :grinning: :grinning: ale ze som vas tak nestretla uz davnejsie :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ale to by boli mulati a tí su peknučkí :wink:
26. máj 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano ano ja mulatikov môzem... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
videli ste film Milionar z chatrče??? tam ten malinkyyyyyy bol taky krasnučkyyyy ale to bol taky čmuhnuty ze bol z Indie nie mulatko ale chutny bol :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
tak to mas recht, echt cokoladka, to je nieco :grinning:

nie, by si mu tvrdila, ze to portugalske slnko :grinning: :grinning: :grinning:

no nellie ja poznam, ona je grafomaniacka :slight_smile: :slight_smile: , citam ich pravidelne :wink:
heeeej videla som to, hej bol strasne zlatunky, aj ta ma mala bola cica, no mali nieco do seba... :slight_smile:
26. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie a to kde nájdem tvoj dátum výroby :fearful: :grinning:
ja zase bielu čokoládku mnam mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a film som nevidela ale si viem predstaviť
26. máj 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy ty nas takto monitorujes??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale sem tam sa zapojis - takze z "videnia" som ta poznala...az teraz aj osobne :grinning: :grinning: :grinning:

ten film ma dostal...videla som ho uz 3x :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a milujem ten tanec na konci je to moje oblubene video na youtube :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

shandy zeby som mu skusila nahovorit ze mu v portugalsku stmavli spermoše??? :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
shandy to tu má všetko pod palcom :wink:
26. máj 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo priznavam aj bez mucenia, ked robim ten graf, vy ste take skusene maniacky, tak clovek sa obcas dozvie... :grinning: :grinning: :grinning: , niekedy aj ine veci, ale tusim ako ste tam mali tu melu, tak to tam zostalo take divne dake...
jo, jo volaco som aj konzultovala :slight_smile:
no jasne, stmavli mu spermose, no ved ako inak :grinning: :grinning: :grinning:
jarulka, zas vsetko nie :grinning: , ale jedneeeeeeeeeho dna skrotim tohto diveho kona :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: tak potom daj vedieť a sadnem aj ja už na takého krotkého :wink:
26. máj 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj musim makat bambulky a dnes skor odchadzam, tak sa mi majte pekne a zajtra na skrotenom :grinning: :grinning:
pekny a cokoladkovy den :dizzy_face: :dizzy_face:
26. máj 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru minuly tyzden - na ten moc nie som pysna.... lebo som sama zo seba zostala zaskocena ako som prehnane reagovala... to sa totiz na mna nepodoba...ja som velice mierumilovna osobka... :sweat_smile:

nuz ale spät to uz nevezmem...ale inak som si to s osôbkou ktorej sa to tykalo vydiskutovala cez IP a komunikujeme v pohode... :wink:
26. máj 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ahojky shandy... :slight_smile:
26. máj 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne nellie, z toho si nic nerob, vacsinou to ludia pochopia :slight_smile: :slight_smile:
ja tiez niekedy reagujem tak, ze ufffff, potom sa divim ako dokazem sama so sebou zit. no hormon som, co uz :grinning: :grinning: :grinning: , tak co hlavne, ze nemame ine neduhy... :grinning:
26. máj 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ved každý občas vybuchne - to je normálne. hlavné je, že si vieme uvedomiť, ked urobíme chybu a vieme si to vydiskutovať :wink:

tak pekný večer, shandy, uvidíme sa ránko :wink:
26. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, aj ty si už išla :confused:
26. máj 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ja som este tu :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano presne tak ja ked urobim chybu ja si ju priznam, ja s tym nemam problem.. :wink:
a ved to sa neda vzdy vychadzat len ťuťuli muťuli ked sme tu kazda uplne ina povaha, no nie...? :grinning:
aspon je tu vzrušo :sunglasses: :sunglasses:
26. máj 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru - vzrušo musí byť :wink: o čom by to bolo, keby sme všetky rovnaké a všetky by sme spolu vychádzali, že :wink: ťuťuli-muťuli bude doma :wink: :grinning:
26. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak ťuťuli muťuli len v ramci plodiacich ritualov :grinning: :grinning: :grinning:
teda prdlajz to by sme si moc neuzili len 4 dni v mesiaci co su plodne dni... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké 4dni - to by som mala ja absťák :grinning: :grinning: :grinning: ťuťuli - muťuli je vždy, ked je mužík domka - žiadne obmedzovania :wink:
26. máj 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, tak idem aj ja :wink: pojdem mužíkovi na zajtra niečo ukuchtiť, aby mal silu na ťuťuli :wink: :grinning:
tak pekný zvyšok dna, zajtra sa uvidíme :wink:
pa-pa
26. máj 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko bambulky :slight_smile:
dnes príde moj mužíček domkov...huraaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky, ja sa u vas tu hlasim :slight_smile: ak mozem :grinning:

Tak ja sa zajtra chystam do Prahy a ideme si s muzikom ideme trosku uzivat. a ktomu vsetkemu je cely dalsi tyzden doma. Tak mame plodne dni k dispozicii. Uz len treba sexikovat a aby sa skamosili vajicka so spermodkami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Inak prikladam graf http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=70444/nummer=3
27. máj 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok