Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
27. máj 2009

ano ano nellie to som pocula aj ja, ze hned rano nalacno treba supnut frtana, vsak ale to ja by som bola za chvilu ozralo 😀 , hned zrana 😀 😀 😀

jarulai
27. máj 2009

no to aj ja - kedže ja zarytý abstinent, že 😉 to by bola teda dovka a s tými mojimi liekmi, čo sa teraz dopujem - to by bolo iné vzrúšo 😀 😀 😀

nellie_
27. máj 2009

inak baby ja som abstinent totalny...kazdy na mna vzdy oči puči ked to poviem ale daco vam pošuškam teraz -
ja som este nikdy nebola opita 😅 😅 😅
ked ja som taka blazniva ze neviem co by to so mnou urobilo 😀 😀 😀 😀 ja to nechcem riskovat radsej...ja som sa vzdy aj na diskoteke dokazala super zabavit aj bez alkoholu.. 😎 😎 😎
mne staci cokolada a som ako naspidovana veverička 😀 😀 😀 😀

jarulai
27. máj 2009

nellie, ja som tiež total abstinent, aj ked opiť sa mi kedysi podarilo 😀 😀 😀 ale teraz mi to absolútne nechutí, aj na vlastnej svadbe som celý čas mala pri sebe len prípitok a zabavila som sa aj tak super 😉

no, zmrzlinky moje, ja na dnes končím prchám domkov, ideme ešte preč 😉tak sa mi tu majte krásne, neplačte za mnou 😀a ráno som tu zase 😉
pekný den 😉

nellie_
27. máj 2009

ahojky jaruka 😵 😵 😵
ja uz tiez dokoncujem tabulecky a potom padam.... 😎 😎 😎

shandy
27. máj 2009

jooooooooooj fnuk, zmrzka uz padas? a ja mam dnes toooolko mrte prace 😒 😒
pekny den mojka a uzi si dnik a aj vecer 🙂 🙂
pridavam sa do klubu abstinentov. mne vzdy vsetci frflu, ked mi naleju, ze to vobec nepijem, ze sa mi to vyparuje 😀 😀 😀

nellie_
27. máj 2009

no my sme sa tu teda stretli ako to tak citam 😀 😀 😀 😀
zamrznute abstinentky vecne cakajuce na manzelov 😀 😀 😀
my sme sa asi ozaj dlho museli hladat sme tu dobre zoskupenie.... 😎 😎 😎

matusik111
27. máj 2009

Babulky, dako sa to rozkecalo,.... chvilu mi trvalo kym som to precitala. Tak ja sa chystam na balenie a uz je tak moc hodin.

Tak Jarulka sa chysta na dovolenku do Grecka, super, ja som raz bola na Corfe, a moze odporucat. Este by som tam chcela, ist ale neviem ci sa mi vobec niekedy podari . Tam budete mat teplucko a super dovolenka na tulkanie.

Tak som sa dozvedela, ze ja som dako mimo vas ☹ ☹ ☹ , ja uz tu asi nepatrim ☹ ☹ , ja som neni zmrzlinka, ja si aj vypijem ...... ale cakavam na muzika ako aj vy 😵 😵 😵 Mozem tu pri vas ostat??? Zoberete ma do partie???

nellie_
28. máj 2009

ja som vam tu nechcela urobit "rozvrat" 😅 😀 😀
matusik jasne ze sem patris 😎 😎 😎 😎 😎
ved nas vsetky spaja to najhlavnejsie - manzelikovia v prdeli a my chceme babo 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀

jarulai
28. máj 2009

dobré ránko zmezlinky a nezmrzlinka 😉 😀
matusik, jasné, že k nám patríš, nám by bolo bez teba smutno 😉
no ja dúfam, že nám tá dovka výjde, že mužíkovi dovolenku dajú - ked má teraz prestúpiť ☹ ja už som naprogramovaná, že ideme, tak by ma asi vykotilo 😠 idem ešte pozrieť to Korfu 😉

nellie_
28. máj 2009

ahoj jarulka 🙂 🙂 🙂

baby no nenasralo by vas toto http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie 😀 😀 😀 😀

ukazkova ovu aj bolesti som mala riadne a ziadny prisun spermii 😀 😀 😀

jarulai
28. máj 2009

ahoj nellie 🙂
práve pre toto som nikdy nechcela merať - ved aká je pravdepodobnosť, že sa naše vaja stretnú so spermoníkmi v ten pravý čas 😠 a načo merať, ked snažilkujeme vždy, ked je mužík doma ovulka-neovulka 😀 len by ma ako teba, rozčúlilo, že ja ovulku a mužíka nikde 😉

nellie_
28. máj 2009

ale tak ja to uz beriem s nadhladom 😉
lebo mali sme uz par vyuzitych ovuliek a prd z toho... 🙄 🙄 🙄
a s meranim koncim od jula 😉 lebo ja stale nemozem uverit, ze po roku mavam naozajstnu ovulku 😀 😀
ale uz som si to potvrdila 5x tento rok takze uz nebudem meravat a necham to na nahodu... 🙂 🙂 🙂

jarulai
28. máj 2009

tak to je fajn, že vlastne meriaš len aby si sa okontrolovala 😉
ja meriam tento mesiac len po ovulku - a to len aby som vedela, čo so mnou urobí clostyl 😉

nellie_
28. máj 2009

ano, pri clostile je dobre odsledovat si to 😉
budes brat aj duphaston alebo utrogestan po ovulke???? lebo pri tom je fakt super potvrdit si ovu teplotami a potom az nasadit progesteron... 😎

jarulai
28. máj 2009

nie, ja len clostyl a potom už nemám žiadne lieky - ja ho užívam len na to aby narástla sliznica, lebo si inak nechce dať povedať 😠

nellie_
28. máj 2009

jarulka tak to ta asi nepotesim...clostil sliznicu znižuje 😅 😅 😅 na to ta mal lekar upozornit.. na rast sliznice su lieky - estrogeny napr. Estrofem...alebo aj utrogestan mne podporoval celkom slusne rast sliznice... a alchemilkovy caj...
ale clostii ju fakt znizuje... 😔

jarulai
28. máj 2009

to snád nemyslíš vážne 😨 to akože na čo ho potom užívam 😠 ale je fakt, že ked som ho brala minule, tak som otehu hned další mesiac po vysadení - teda po skončení liečby, tak potom neviem. a vtedy, ked som ho brala, tak mi vytiahol sliznicu až na 13mm 😨 no ved uvidíme, čo bude u dokiho na kontrole 😉

nellie_
28. máj 2009

jarulka no clostil je na tvorbu a dozrievanie folikov takze isto ti neublizi, takze klud...nechcela som ta vyplasit a zneistit 😉
a je fakt ze mne sa pri nom tiez raz podarilo natiahnut sliznicu az na 12 mm 😀 😀 😀

tak ked si z neho mala sliznicu 13mm tak potom je to OK 😉 😉

len ked som este chodievala do temy clostiliek tak to vacsinou byval pri nom problem vacsiny z nas, ze sme mali nizku sliznicu po nom, lebo on ju znizuje.... 😒

jarulai
28. máj 2009

no normálne pozriem doma príbalový letáčik a budem hned múdrejšia 😉 😀 ale načo sa majú potom vytvárať folíky, ked pri nízkej sliznici nemá šancu sa niečo uhniezdiť 😠 tak uvidíme, jo 😉 a vieš, že ja som totál medicínsky hlavolam 😀 😀 😀

jarulai
28. máj 2009

tu sa ndes maká 😨 kde ste všetky ☹ to len ja sa akože flákam - vy ma vobec nelúbite, vy píšete, ked ja nemožem a ked som tu, tak vy nikde 😢

shandy
28. máj 2009

ahojte bambulky, ja vas len pozdravim a ficim do postele 😵 😵 , zostala som doma, lebo ta nadcha svina ma vcera polozila. tak tu pekne posluchajte 🙂 🙂
nellie sakris, ukazkova ovulka 😀 😀 , inak mne ff dnes posunul ovulku na neskor - had jeden 😀 😝 , tak sa tu pekne majte, este po obede pridem kuk 😉

jarulai
28. máj 2009

shandy, tak sa nám skoro uzdrav a riadne to vypoť 😉 škoda, že nemáš drahého doma, mohli ste to hned využiť 😉 😀

shandy
28. máj 2009

tak na chvilu som sa sem dostala, drahy siel do lekarne a do potravin 🙂
no prave ze ho doma mam 😀 😀 😀

jarulai
28. máj 2009

no tak? mak na prsa a idete 😀 😀 😀

shandy
28. máj 2009

ty dona ze mak na prsa 😀 😀 😀 😀 😀
neboj, vcera vecer a aj dnes rano sa zem poriadne zatriasla, aj ked je uz po ovule 😀

jarulai
29. máj 2009

dobré ránko 🙂
shandy, už je lepšie, dnes nám prídeš, či kašleš už na to 😉 😀 tak potom sa dobre potí, ked sa aj zem otriasa pri tom 😉 ozaj - ja som ti tuším mala hlásiť, tak si píš: včera a predvčerom si zaznač 😀

shandy
29. máj 2009

bre ranicko bambulky 😵 😵
no uz som tu. uz sa potim v robote 😒 😒
este by sa zisiel den, ale co ked clovek nema tolko dovolenky na liecenie 🙂 🙂
fiiiha, tak si znacim, pozeram, ze ani vy nezahalate. inak co nove? 😉 , ako tvoje teplotky? Ovu uz bola ci len bude?

jarulai
29. máj 2009

moja, tak nám teraz smoklíš na klávesnicu, čo 😀
tak sa trošku pokochaj nad mojim grafíkom 😉

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
a keda by sa stihla tá ovulka, ked som ešte len 8DC 😀 😀 😀

shandy
29. máj 2009

ale kdeze prave, ze uz vobec nesmoklim, ale citim dutiny, vies pri usiach a tak, ze to tam mam upchate..ch jo...
ale teplotu nemam zvysenu uz tak aspon dake + 😀
whaaaaaooo, super teplotky jarulka 😉 , tusim sa nam otepluje 😀 😀
no kde by sa stihla, len nehovor hop. ja som si tiez myslela, ze 10. den je skoro, ked mavam 14., 15. ale svinucha sa poponahlala 😀 😀 , po tej alchemilke asi rychlejsie dozreli foliky 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre