• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
ano ano nellie to som pocula aj ja, ze hned rano nalacno treba supnut frtana, vsak ale to ja by som bola za chvilu ozralo :grinning: , hned zrana :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to aj ja - kedže ja zarytý abstinent, že :wink: to by bola teda dovka a s tými mojimi liekmi, čo sa teraz dopujem - to by bolo iné vzrúšo :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby ja som abstinent totalny...kazdy na mna vzdy oči puči ked to poviem ale daco vam pošuškam teraz -
ja som este nikdy nebola opita :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ked ja som taka blazniva ze neviem co by to so mnou urobilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja to nechcem riskovat radsej...ja som sa vzdy aj na diskoteke dokazala super zabavit aj bez alkoholu.. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
mne staci cokolada a som ako naspidovana veverička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, ja som tiež total abstinent, aj ked opiť sa mi kedysi podarilo :grinning: :grinning: :grinning: ale teraz mi to absolútne nechutí, aj na vlastnej svadbe som celý čas mala pri sebe len prípitok a zabavila som sa aj tak super :wink:

no, zmrzlinky moje, ja na dnes končím prchám domkov, ideme ešte preč :wink:tak sa mi tu majte krásne, neplačte za mnou :grinning:a ráno som tu zase :wink:
pekný den :wink:
27. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky jaruka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja uz tiez dokoncujem tabulecky a potom padam.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. máj 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooooooooj fnuk, zmrzka uz padas? a ja mam dnes toooolko mrte prace :unamused: :unamused:
pekny den mojka a uzi si dnik a aj vecer :slight_smile: :slight_smile:
pridavam sa do klubu abstinentov. mne vzdy vsetci frflu, ked mi naleju, ze to vobec nepijem, ze sa mi to vyparuje :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme sa tu teda stretli ako to tak citam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zamrznute abstinentky vecne cakajuce na manzelov :grinning: :grinning: :grinning:
my sme sa asi ozaj dlho museli hladat sme tu dobre zoskupenie.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. máj 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, dako sa to rozkecalo,.... chvilu mi trvalo kym som to precitala. Tak ja sa chystam na balenie a uz je tak moc hodin.

Tak Jarulka sa chysta na dovolenku do Grecka, super, ja som raz bola na Corfe, a moze odporucat. Este by som tam chcela, ist ale neviem ci sa mi vobec niekedy podari . Tam budete mat teplucko a super dovolenka na tulkanie.

Tak som sa dozvedela, ze ja som dako mimo vas :frowning2: :frowning2: :frowning2: , ja uz tu asi nepatrim :frowning2: :frowning2: , ja som neni zmrzlinka, ja si aj vypijem ...... ale cakavam na muzika ako aj vy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mozem tu pri vas ostat??? Zoberete ma do partie???
27. máj 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vam tu nechcela urobit "rozvrat" :sweat_smile: :grinning: :grinning:
matusik jasne ze sem patris :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
ved nas vsetky spaja to najhlavnejsie - manzelikovia v prdeli a my chceme babo :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
28. máj 2009 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko zmezlinky a nezmrzlinka :wink: :grinning:
matusik, jasné, že k nám patríš, nám by bolo bez teba smutno :wink:
no ja dúfam, že nám tá dovka výjde, že mužíkovi dovolenku dajú - ked má teraz prestúpiť :frowning2: ja už som naprogramovaná, že ideme, tak by ma asi vykotilo :angry: idem ešte pozrieť to Korfu :wink:
28. máj 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jarulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

baby no nenasralo by vas toto http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ukazkova ovu aj bolesti som mala riadne a ziadny prisun spermii :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nellie :slight_smile:
práve pre toto som nikdy nechcela merať - ved aká je pravdepodobnosť, že sa naše vaja stretnú so spermoníkmi v ten pravý čas :angry: a načo merať, ked snažilkujeme vždy, ked je mužík doma ovulka-neovulka :grinning: len by ma ako teba, rozčúlilo, že ja ovulku a mužíka nikde :wink:
28. máj 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tak ja to uz beriem s nadhladom :wink:
lebo mali sme uz par vyuzitych ovuliek a prd z toho... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
a s meranim koncim od jula :wink: lebo ja stale nemozem uverit, ze po roku mavam naozajstnu ovulku :grinning: :grinning:
ale uz som si to potvrdila 5x tento rok takze uz nebudem meravat a necham to na nahodu... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. máj 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je fajn, že vlastne meriaš len aby si sa okontrolovala :wink:
ja meriam tento mesiac len po ovulku - a to len aby som vedela, čo so mnou urobí clostyl :wink:
28. máj 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, pri clostile je dobre odsledovat si to :wink:
budes brat aj duphaston alebo utrogestan po ovulke???? lebo pri tom je fakt super potvrdit si ovu teplotami a potom az nasadit progesteron... :sunglasses:
28. máj 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ja len clostyl a potom už nemám žiadne lieky - ja ho užívam len na to aby narástla sliznica, lebo si inak nechce dať povedať :angry:
28. máj 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka tak to ta asi nepotesim...clostil sliznicu znižuje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: na to ta mal lekar upozornit.. na rast sliznice su lieky - estrogeny napr. Estrofem...alebo aj utrogestan mne podporoval celkom slusne rast sliznice... a alchemilkovy caj...
ale clostii ju fakt znizuje... :pensive:
28. máj 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to snád nemyslíš vážne :fearful: to akože na čo ho potom užívam :angry: ale je fakt, že ked som ho brala minule, tak som otehu hned další mesiac po vysadení - teda po skončení liečby, tak potom neviem. a vtedy, ked som ho brala, tak mi vytiahol sliznicu až na 13mm :fearful: no ved uvidíme, čo bude u dokiho na kontrole :wink:
28. máj 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka no clostil je na tvorbu a dozrievanie folikov takze isto ti neublizi, takze klud...nechcela som ta vyplasit a zneistit :wink:
a je fakt ze mne sa pri nom tiez raz podarilo natiahnut sliznicu az na 12 mm :grinning: :grinning: :grinning:

tak ked si z neho mala sliznicu 13mm tak potom je to OK :wink: :wink:

len ked som este chodievala do temy clostiliek tak to vacsinou byval pri nom problem vacsiny z nas, ze sme mali nizku sliznicu po nom, lebo on ju znizuje.... :unamused:
28. máj 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no normálne pozriem doma príbalový letáčik a budem hned múdrejšia :wink: :grinning: ale načo sa majú potom vytvárať folíky, ked pri nízkej sliznici nemá šancu sa niečo uhniezdiť :angry: tak uvidíme, jo :wink: a vieš, že ja som totál medicínsky hlavolam :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sa ndes maká :fearful: kde ste všetky :frowning2: to len ja sa akože flákam - vy ma vobec nelúbite, vy píšete, ked ja nemožem a ked som tu, tak vy nikde :cry:
28. máj 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky, ja vas len pozdravim a ficim do postele :dizzy_face: :dizzy_face: , zostala som doma, lebo ta nadcha svina ma vcera polozila. tak tu pekne posluchajte :slight_smile: :slight_smile:
nellie sakris, ukazkova ovulka :grinning: :grinning: , inak mne ff dnes posunul ovulku na neskor - had jeden :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak sa tu pekne majte, este po obede pridem kuk :wink:
28. máj 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, tak sa nám skoro uzdrav a riadne to vypoť :wink: škoda, že nemáš drahého doma, mohli ste to hned využiť :wink: :grinning:
28. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na chvilu som sa sem dostala, drahy siel do lekarne a do potravin :slight_smile:
no prave ze ho doma mam :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak? mak na prsa a idete :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty dona ze mak na prsa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
neboj, vcera vecer a aj dnes rano sa zem poriadne zatriasla, aj ked je uz po ovule :grinning:
28. máj 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
shandy, už je lepšie, dnes nám prídeš, či kašleš už na to :wink: :grinning: tak potom sa dobre potí, ked sa aj zem otriasa pri tom :wink: ozaj - ja som ti tuším mala hlásiť, tak si píš: včera a predvčerom si zaznač :grinning:
29. máj 2009 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranicko bambulky :dizzy_face: :dizzy_face:
no uz som tu. uz sa potim v robote :unamused: :unamused:
este by sa zisiel den, ale co ked clovek nema tolko dovolenky na liecenie :slight_smile: :slight_smile:
fiiiha, tak si znacim, pozeram, ze ani vy nezahalate. inak co nove? :wink: , ako tvoje teplotky? Ovu uz bola ci len bude?
29. máj 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja, tak nám teraz smoklíš na klávesnicu, čo :grinning:
tak sa trošku pokochaj nad mojim grafíkom :wink:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=69681/nummer=2
a keda by sa stihla tá ovulka, ked som ešte len 8DC :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kdeze prave, ze uz vobec nesmoklim, ale citim dutiny, vies pri usiach a tak, ze to tam mam upchate..ch jo...
ale teplotu nemam zvysenu uz tak aspon dake + :grinning:
whaaaaaooo, super teplotky jarulka :wink: , tusim sa nam otepluje :grinning: :grinning:
no kde by sa stihla, len nehovor hop. ja som si tiez myslela, ze 10. den je skoro, ked mavam 14., 15. ale svinucha sa poponahlala :grinning: :grinning: , po tej alchemilke asi rychlejsie dozreli foliky :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok