Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
29. máj 2009

tak aspon už ušetríš na vreckovkách 😀 😀 😀
ja teraz alchemilku nepijem - kašlem na nu, ved sa napchávam tabletkami ako narkoman a náhodou by sa to pomiešalo s clostylom a mna by vystrelo a potom čo - moj mužík by zostal samučký ☹ ale nebola by som proti, keby bola ovulka na 10DC - to ešte bude domka 😉 😀

shandy
29. máj 2009

hej, co usetrim na vreckovkach, mozem neskor pouzit na ovulacne testy 😀 😀 😀
no ja som si tiez povedala, ze ju nebudem pit, ale ked mi teraz uponahlala tu ovulku, asi si ju dam aj buduci mesiac. lebo ako sa to teraz posunulo, tak to vyzera, ze cez plodaky drahy nebude so mnou..keby sa ale trosku poponahlala, tak by bol 😉 😀 😀 , no uvidime 🙂 🙂 , tak ci tak uz sa tesim k novemu dokimu, nech sa mi tam posmatra trosku 😀 😀 😝

jarulai
29. máj 2009

máš gyndošský absťák tam, čo 😀 😀 😀
no ja som ju pila minulý mesiac a videla si tú divočinu v chladničkovom grafe 😀 😀 😀 ved uvidíme, čo porobí clostyl 😉

shandy
29. máj 2009

no zeby som mala rada, ked sa mi tam niekto cudzi pcha, to ani nie, ale aspon sa dozviem, ci je vsetko ok 🙂
videl, videla, ale ten clostyl ta tusim zahrieva 😀 😀 😀

jarulai
29. máj 2009

no neviem, či clostyl, alebo tie smiešne pohyby 😀 😀 😀

shandy
29. máj 2009

vzajomna kombinacia 😀 😀 😀
a kde sa nam stratila nellie? ozik, ako ste daleko s tou dovolenkou?

jarulai
29. máj 2009

no práve kukám ešte španielsko 😉 včera volal mužík na firmu a mu povedal vedúci, že okolo 30.6.ide do toho švédska, tak vraj aby to využil, lebo potom mu už dovku nedá ☹ mna doma aj šlahne ☹

shandy
29. máj 2009

tak az koncom juna? ach jooooo... 😒 🙂 🙂 , no ale hadam pojdete.
spanielsko je moja srdcovka 😵 😵 😵

jarulai
29. máj 2009

že až koncom júna - UZ koncom júna - to vtedy už mužík začína robiť na cca 2týždnovky ☹ a cca5dní domka ☹ ☹ ☹ takto mi rodičmi nebudeme ☹ ☹ ☹
a ako je v spanielsku - čistá voda? len neviem - lebo tam by to malo byť busom a to sa bojím 😢

shandy
29. máj 2009

jaaaaaaaaaaj ja blondina som to nepochopila, az teraz 😒 😒 to ti mm odchadza 30. prec na tie dvojtyzdnovky ☹ ☹ , ale neboj, rodimi budete tak ci tak...jaaaaaj busom nechodte, to radsej inde letecky ak sa da...ja by som to nezvladla busom 😖

jarulai
29. máj 2009

no my sme boli busom v chorvátsku - trvalo to 24hodín a skoro ma vystrelo kým sme dorazili 😝 ideme to teraz spolu pozrieť, tak dúfam, že niečo najdeme 😉

shandy
29. máj 2009

no super, tak drzim palce a daj vediet, co ste vybrali 😉 😵 😵 😵

shandy
29. máj 2009

jarulka a ty si nam uz odisla za mm? tak pekny vikendik ti, ja uz tiez o xvilku pojdem. vela zemetrasenia a stastnu ruku pri vybere dovolenky 😉 😵 😵

jarulai
1. jún 2009

dobré ránko 😉

dnes ide mužík ešte obehnúť nejaké cestovky, tak uvidíme, čo z tej dovky bude 😉 ale ja chceeeeeeeeemmmmmmmmmmm straaaaaaaaaaaaašneeeee ísť ☹

dnes mám vela roboty, tak vás teraz len pozdravím, prípadne ak stihnem ešte bety s mojim grafom, tak potom priložím 😉

nellie_
1. jún 2009

ahojte kočendy 😎 😎 😎
vo stvrtok som musela nahle odist z roboty - skolila ma nejaka chripcina alebo co to bolo...zostalo mi priserne zle, doma som cely den prelezala ako zdochlina tak zle mi snad nikdy nebolo a bolelo ma cele telo, dokonca aj mihalnice pri zmurkani 😀 😀 😀
tak som poctivo aj piatok aj sobotu prelezala...a dnes som uz OK... 😀 😀

jarulai
1. jún 2009

nellie, tak hlavne, že už si použitelná 😉 😀 😀 😀

moj grafík:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

idem teda makať 🙄

shandy
1. jún 2009

ahojte micuskyyyy,
tak aky bol vikendik? Neboj jaru, pojdete si dovolit 😵 😵 😵
tak jaru pracuj, ale nie vela, staci ze si prcant mesiaca 😉
chuuudiatok nellie, no veru, aspon ze si uz ok a ze to preslo 🙂 , ovulka prebehla aj v tej chorobizni?
ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
jaru, nebud dlho 🙂

nellie_
1. jún 2009

shandy pekny grafik 😎 😎 😎 😎

no ja uz neviem ci to ten moj teplotny vzostup nemala na svedomi ta chripčina... 😀 😀 😀
aj mi ff ovu vyznacil a mala som aj bolesti tak neviem a neriesim vlastne je mi to jedno tento mesiac, aj tak nebolo snazilkovanie tak je to fakt jedno...

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

jarulai
1. jún 2009

babulky, ja len tak straašne narýchlo v rámci obeda - volal mi mužík, zajtra o 10.00 letíme na Rhodos 😵 😵 😵 tak myslite na mna aby sme nespadli 😉 bojím, bojím - to bude náš prvý let 😎 a musím dnes dokončiť mesiac, takže tu budem asi do večera 😉

tak neplačte za mnou, 15.6. sa ozvem 😉 užite si to tu bezomna 😉 😀

shandy
1. jún 2009

jarulka, uzi si to a pekne nech sa zem trasie o sto dvesto. my odchadzame 13.teho tiez na dovcu, tak sa uvidime az po, cize 22.6., fiiiha aka dlha doba. tak da drzkaj a dufam, ze pridete domov uz traja 😵 😵

jarulai
1. jún 2009

dakujem moja, dúfam, že prídeme 3 😉 😀

takže - aj ja vám prajem krásnu dovku a tiež prídte traja 😉

idem dalej makať 😝

nellie_
1. jún 2009

fiha, takze zajtra to aka paradička... 😎 😎 😎
dobra rychlovka to mate ako v tej relacii Cestoviny - zbalis sa a ides 😀 😀 😀
ale uzite si to tam riadne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a mozno pridete aj s maly grekom v brušku 😵 😵 😵 😵

shandy
1. jún 2009

nellie, pekny pekny, ked uz nie su vysledky, aspon nech mame imidz 😀 😀 😀
a mas pravdu, ked tento mesiac neplodite 😀 , sa divim, ze vobec merias 😀
jarulka a neboj let prezijes, este sa budes na dalsie tesit (ak vas nezastihnu turbulencie 🙂 ). rozkaz sefe, tak aj my prideme traja.
nellie, no dufam, ze ten jarulkin bude slovak ako repa a nie nejaky grek zorba 😀 😀

jarulai
1. jún 2009

no ešte som ani neodletelea a už ma tu tuším ohovárate 😀 😀 😀
a nebojte sa - budem snažilkovať len s tým mojím slovákom 😉 aj ked alimenty z grécka by možno boli fajn 😀 😀 😀 😀 😀

tak sa tu majte bezomna krásne a neplačte za mnou 😉 😀
prchám, idem baliť 😉

nellie_
2. jún 2009

tu ako mrtvo.. 😅 😅 😅
ja mam teraz dost roboty takto na zaciatku mesiaca... tak makam ako besna.. 😎 😎
robim totiz statistiky predaja tak tabulečky su moj zivot 😀 😀 😀
momentalne mam namiesto zrencie excelovsky znak a euro 😀 😀 😀

jarulka už isto močí prdel v mori 😎 😀 😀 😀 😀

nellie_
2. jún 2009

zreničiek to malo byt 😀 😀 😀 ze zrencie 😀 😀 😀
asi som prepracovana 😅

shandy
5. jún 2009

nelinka moja ja som to uplne prehliadla, ze si sem pisala 😔
nie zeby som ta nescela vidiet 😵 😵 😵
tak ti aspon zazelam pekny vikend 🙂
a uz mas muzika doma?

matusik111
8. jún 2009

dobre ranko babulky, trosku som vas tu prisla pozret. stihla som pozret , ze Jarulka sa momentalne vala pri mori a sexikuju 2x za den 🙂
A Shandy to caka za par dni 🙂

Co mate nove ?

matusik111
8. jún 2009

My sme mali peknych 10 dni spolu s muzikom, najskor v Prahe a potom cely tyzden doma. Celkom nam plodne dni , ale moc sme tomu sexiku nedali,.... ale sa urcite lepsime 😀 😀 😀

Sem - tam som aj merala , tak prikladam aj grafy
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

shandy
8. jún 2009

dobre ranicko matusik 😵 😵 , veru, jarulka vyraba zemetrasko pri mori 😀 😀 😀
isto pridu odtial minimalne traja 😀 😝
mna caka v sobotu tiez odchod na dovcu 😀 😀
nove? objednala som si gynex, cize od noveho cyklu ho zacinam brat 🙂 , inak po starom, blizi sa mrchana http://www.fertilityfriend.com/home/251771
no hlavne, ze ma nebude otravovat na dofci 😀 😀
matusik, no ako vam bolo dobre, aj keksikovali ste pekne. ej veruze sa lepsite 😵 😵 😵
tak to sa z vas tesim, ze to takto pekne smeruje k vytuzenemu cielu 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre