• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
kolko je vlastne tych tyzdnov do porodu? ono to je dako inak ako 9 mesiacov .
10. jún 2009 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojteeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

matusik no mne to pripada na ten 14DC ze bola ovulka :wink: a idem docitat o čom točite..toto zatial je ku tomu grafu...
10. jún 2009 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ked skoda, ze si nemerala tam tie dni pred tym... :sweat_smile:
ale takto to vypada na ten 14 DC... :slight_smile:

ja uzivam teraz kvapky Femi, tie mi privodili prirodzenu ovulku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jún 2009 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nellie, dakujem za nazor,... dolezite, ze ovulka uz bola. akurat som sa objednala na 25.6. na gyndu, to by som mala stihat aj skoncenu mrchu.

A si spokojna s Feim? a co vytok? ja chcem ten vajcovy , aby mohli prezit muzikove spermose aj ked je daleko odomna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
s tym Femi som spokojna...aj ked tento mesiac som to flakala :grinning: kedze som vedela ze bude drahy v portugalsku... :rolling_eyes:

No vytok uz prestal - nastastie...ale bojim sa ked pojdem po krvavej pomste na kontrolu, ze ake budu vysledky vyteru.. :frowning2:

Inak ja som tiez este nikdy nemala pocas ovu bielkovy hlien.. :unamused: :unamused: :unamused:
ja som ho mavala pocas brania HAK a vtedy je jasne ze ovu nebola.. ja som nejaky mutant :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a tehotenskych tyzdnov je 40 :wink: tam sa to rata tak inak - je to vlastne 10 mesiacov lebo tam sa to rata od dátumu poslednej mrchy pred tehotenstvom :slight_smile:
10. jún 2009 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ked ho zacnem brat, tak ho budem tie 3 mesiace teda, ak mi to nejako nerozhadze doteraz celkom v pohode cyklus :slight_smile: . no ved to matusik, to rozmyslam aj ja, ze ci si nedat pauzu, ale zas mam este 2 mesiace zaplatene VIP, tak asi to este vyuzijem a budem merat aspon po ovulu, aby som vedela, kedy pride mrchana. no a potom uvidim podla toho co doki povie. do porodu? 9 mesiacov a cosi? netusim....zatial ma to nejako nemalo dovod trapit :grinning: :grinning:
Nellie ja som rozmyslala, ze tie Femi, ale nakoniec vyhral gynex, no ved to je dobre mat v zalohe este tie femi, keby gynex nezabral :grinning: :grinning: :grinning:
Nellie moja, kuknes aj mne kedy bola ovu? Lebo FF mi ju zaznacil najprv na 10.DC a dnes mi to zmenil na 12.DC, tak som z toho jelen :grinning: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=67016/nummer=6
ten prvy negativny OPK bol skoro pozitivny (fakt malicko chybalo), robila som ho o jedenastej vecer az a predtym som dost pila, tak som mozno zriedila moc...ale ja mam vzdy pozitivne 2 dni za sebou...vid minule...no neviem, som z toho minteker, aj z tych teplot... :pensive:
10. jún 2009 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a tie kvapky Ti niekto odporucal ? alebo si len citala o tom? Ja som len zvedava co mi povie moja doky, lebo obavam sa, ze moc toho nepovie a nic nespravi ,.... hadam jej aj kavicku donesiem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

idem si nieco precitat o Femi kvapkach .
10. jún 2009 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shandy na ten 12DC mi to aj sedi :slight_smile: a to uz si 16 DPO ??? :fearful: :confused: :confused: :confused: :confused:
a testnut nic????

no Femi brali tuna babenky co som s nimi pisavala a viem o troch ktorym zabral.. :wink:
a ja som najskôr brala Femigard - ale ten stal 450 SKK na 1 mesiac a hentie Femi su na 3 mesiace a stoja smiesnych 150 SKK.. :slight_smile:
a asi su aj silnejsie lebo femigard uz bol sirup hotovy co sa bral po 1 polievkovej lyzici a femi kvapky sa daju len 12 kvapiek na lyzicku vody... :slight_smile: :slight_smile:
ja som osobne s nim velmi spokojna...lebo cely minuly rok som nemala prirodzene ovu :sweat_smile:
10. jún 2009 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matusik, ved o chvilku pojdes k dokine, tak uvidis co ti povie, tak to uz vyckaj, nie? :wink:
nellie, ja mam normalne 16 - 17 dnovu LF, tak vzhladom k tej teplote budem testovat, az fakt ak by nahodou mrcha nedosla. ale toho sa vobec neobavam...uz ju citim, ze je za dverami :grinning: :grinning: :grinning: , dakujem za grafoanalyzu :grinning:
tak super nellie, ze ti tie kvapky tak pomohli, no tak ja uvidim, co s tym gynexom nakoniec urobim :grinning:
10. jún 2009 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha tak to som nevedela ze mas taku dlhu elefku :grinning: :grinning:
ale vies ako niekedy zvykne teplota klesnut v dnoch terminu MS a potom sa vysvihne zasa hore, tak ja len ze ci nahodou nie si ten pripad :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to bolo super :wink:
a nebude ti treba ziadny gynex :grinning:

matusik ty ides ku gyndosovi este len na prve vysetrenia alebo ako?? lebo nie som v obraze :sweat_smile:
10. jún 2009 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nellie, no hej, skoro taku dlhu ako moje nohy :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , inak vsade som citala, ze prilis kratka LF nie je dobra a co prilis dlha LF? hmm? teda ja musim byt stale nieco extra :grinning: :grinning:
no ja som sice pripad, ale zostavam realista :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
podla mna dlha LF nie je na skodu...aspon sa môze potencionalne vajko riadne uhniezdit... :grinning: :grinning:
ja som chcela aby bola mrcha dneska a furt nist...svina jedna :angry: :angry: :angry: :angry:

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

vypada to na zajtra... dufam ze dorazi...ceciky uz bolia ako hrom..hlavne ked utekam dolu schodmi ku kopirke, to idem zomriet jak bolia ked sa natriasaju :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano, ja idem na prvu prehliadku sa pochvalit, ze sa nam nedari :slight_smile: tak som zvedava co povei, Lebo ked som tam bola v novembri, povedala som jej, ze sme zacali snazit, tak mi odporucala " nesustredit sa na to" Plnohodnotna odpoved :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a odvtedy som tam nebola,,... iba sestricka s usmevom, ze coskoro vas tu uvidime ako tehotnu ..... uz je jun a furt nic.
a nas pokrocili vek - 30, tak nerada by som to odkladala .

Tie femi su take lacne??? to je asi najlacnejsie co poznam v tejto problematike :slight_smile:
10. jún 2009 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nellie , a nemozes byt tehulka?? Ved ak prebehla ovulka aj o den skor, tak ste tam sexik mali, .... a ked sa na to nemysli, tak sa to zadari ,...... a ked stale nic nechodi a celkom vysoku teplotu mas na mrchu,... ak by teplota stupla, nechces testnut?? budeme pri Tebe
10. jún 2009 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nelli e a vzdy ta bolia ciciky :slight_smile: pred mrchou ? Ja to veru nepoznam.
10. jún 2009 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matusik no tak to by bol ozaj gol keby som teraz otehotnela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tento mesiac som to uplne pochovala.... :sweat_smile:
a mala som od mrchy stale nejaky vytok, tak neverim zeby to vyslo a v piatok som bola u doktorky a vysetrovala ma a asi by videla ak by som bola (aspon podla vysokej sliznice, ale nevravela nic ) - a tie injekcie na zapal boli take co sa nesmu v tehotenstve tak teraz ozaj prvy krat za ten rok a pol snazenia nechcem aby to vyslo... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

pri Femi kvapkach aj mna zarazila ta cena.. :wink: a myslim ze fakt su učinne a dokocna som ich u nas nasla v jednej lekarni...tak nemusim objednavat z netu...

no ja ratam ze zajtra bude mrcha...tehu si myslim ze nepripada do uvahy..

a veru radsej chod po vysetreniach..niekedy je to uplna prkotinka preco sa nedari a potom si viacere baby povedia, ze radsej sa mali dat vysetrit hned a nie čakat :wink:
10. jún 2009 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matusik mna praveze nikdy neboleli - vôbec nereagovali pocas cyklu na nič :grinning: :grinning: :grinning:
a az po prvom mesiaci uzivania femi kvapiek som to pocitila ze tak 4-5 dni pred MS sa mi hadam aj o čislo zvecsili a priserne ma boleli....a odvtedy to tak mam... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ale aspon raz v mesiaci machrujem tričkami s vystrihom, lebo inak tam nic nemam iba teraz som taka krasne vyplnena :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak iba koli tym injekciam Ti tento mesiac neprajem babenko, ale ten dalsi mesiac uz kludnemozes tehulkovat :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sme rady , ze si prisla tu ku nam, lebo bolo nas tu malo, a sanca tehulkovych zien v tejto teme bola slaba, ale uz nas tu je 4 , tak sa sanca nam rastie. :grinning: :grinning: . A samozrejme, vieme Ta pochopit, ake je to ked nam muzikovia chybaju :unamused: :unamused: :unamused: a cakame ich a ospevujeme na konikovi.

Kedy vam prichu chlapici domov?
10. jún 2009 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
môj je teraz uz druhy tyzden doma, co sa teda nestalo ani nepametam ako dlho :sweat_smile: :sweat_smile:
tiez aspon ovu mohla byt, nech to ma ten spravny efekt :grinning: :grinning: :grinning:

aj ja som rada ze som tuto temu objavila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: konecne nie som sama "slamena vdova" :grinning: :grinning:

tvoj drahy robi tiez sofera ci nie?
10. jún 2009 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak keby som si dala tie femi kvapky, tak zacnem aj ja byt plnohodnotna zena ??? :slight_smile: :slight_smile: s velkym vystrihom ? :slight_smile: to by sa manzel potesil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

moj pracuje v Cechach a chodi na tyzdnovkach , tak ho pekne cez vikendy mam doma. Vacsinou chodi vo stvrtok, a teraz pride az v piatok :frowning2:
10. jún 2009 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no aj moj nechapal ze co to ake velke "bobiky" mam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale ake mam žracie stavy - tipu piate cez deviate... mala som pizzu na obed, potom milku jahodovu som zožrala celu (cervenajuci smajlik) a teraz sa napchavam cibulovo smotanovymi chipsami :grinning: :grinning: :grinning:
kolegyne nechapu ze kam to do mna ide... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vravim im ze PMS je svina :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam take pazrave obdbie aj mimo PMS :slight_smile: , preto som si dnes dala preistotu pitny den, nech sa trochu precistim :slight_smile:

ja milujem milku jahodovu, a ja ju mam doma, ... ale tento tyzden nemozem... ale buduci tyzden ju asi spapam a budem si vychutnavat, aky je ten svet krasny :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano aj moje numero uno je milka jahodova :sunglasses:
ked ja by som bez sladkeho asi zomrela... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne sa ani nesladke ranajky nerataju :grinning:
vzdy musi byt kolacik, alebo šiška, alebo dzemikovy rozok :grinning:

ale nastastie mam fakt dobry metabolizmus tak pohoda.. :grinning:
10. jún 2009 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
TAK to by som chcela aj ja, .. ....ja som si mesiac nedavala pozor na jedlo a uz sa nezapnem do novych nohavic :frowning2: , ktore si chcem v sobotu obliect. Tak tento tyzden makam na tom, tak uvidim, co sa podari.

inak som teraz citala o FEMI a dosla som na toto,....

ahojte baby..nechcem robit reklamu ale skusali ste na tie vajicka Agnucaston.je perfektny..pomaha k rozvoju a tvorbe vajicok, mnoho bab z neho otehnotnelo..dostat ho v lekarni..ja ho beriem uz druhy mesiac a mam z neho aj ovulku, aj vajicka velke, aj hlien.a aj reguluje progesteron..ved vyskustajte..len sa nesmie konbinovat s gastagenmi a inymi ormonami, lebo ucinky by sa kryli..narp. s duphastonom, utragestonom.atd..
10. jún 2009 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matusik toto mi nerob... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja chcem agnucaston :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale ako pozeram je to len na lekarsky predpis... :unamused:
inak este som o nom nepocula... :sweat_smile: :confused:
10. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to vidiet, ze zas nicnerobim a citam a citam a citam :slight_smile:
Mozno sa na to opytam u dokyho , ze co na to povie. Ja mozem zobrat aj dvojicky, keby som mala tolko vajok vela :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi sme o tom moc nepoculi, lebo sa volne nepredava,.... ale ta kocka pisala, ze ho kupila v lekarni, tak asi zalezi na aku lekaren natrafis,

Mne jedna kamoska tiez spominala dake lieky, ktore podporili " nieco" a ostala tehu. Ale bolo to nieco nove a nezapamatela som si to. A mozno to tbolo aj toto.

Baby, 25. budem mudra a poviem vam novinky od doktora :slight_smile:
10. jún 2009 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja uz som poskusala vsetko mozne, ja si praveze teraz chcem dat od vsetkeho pauzu....nebudem do jesene ani merat, ani alchemilkovat....uz len femi doberiem mam este polku balenia.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ja uz som brala aj clostil asi 6 cyklov a ten je tiez na tvorbu vajicok...ja si myslim ze ono to chce iba čas :dizzy_face: :dizzy_face:

matusik, verim ze vetko bude OK.. :slight_smile: :slight_smile:
asi ti ako prve urobi hormonalny profil a folikulometriu ci ozaj ovu prebieha.. :slight_smile: :slight_smile:
10. jún 2009 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok