• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
a vy ste toho teda popisali :grinning: :grinning: :grinning:
ci pisek, kto to ma citat??? chvilu vas tu clovek necha same a potom toto... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nellie, ja tiez cakam ako cakanka na mrchanu a zjedla by som aj klince s klincami, taka som pazrava. presne ako ty piate cez deviate. :grinning: , mrsisko jedno nech uz pride, nech mi zacne novy cyklus :grinning: , novy zaciatok :grinning: :grinning:
ste mi narobili chute, tak si idem dat nejaku cokosku... :slight_smile:
10. jún 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko bambulky :slight_smile:
a ja som tu dnes sama? :confused: :confused:
no tak si tu sama vyvesim cervenu zastavu uz zo vcera :pensive: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
11. jún 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, ja som uz tu , som tu, som tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no huraaaaaaaaaa, uz som sa zlakla, ze som tu dnes sama :grinning: :grinning: :grinning:
matusik ty nam krasne rasties :dizzy_face: :dizzy_face: , drzim palcuchy :grinning: , zajtra si doma? :wink:
11. jún 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja prikladam moje dnesne grafy, ... teplota stupla, ale to asi preto, lebo vcera som bola na solarku a dako som bola dlhsie ako som mala byt :slight_smile: , tak ma vsetko pali a horim
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=70444/nummer=3
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

chcem chytit taku peknu farbu este pred letom ,... nech som aspon opalena, ken nemozem byt tehulka, :slight_smile:
11. jún 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaale matusik, prave ze ti to krasne rastie, to si este nemala :slight_smile: :slight_smile: , neviem, neviem ci to bude solarkom :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasotinky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

pozrite na tieto fotky baby http://fishki.net/comment.php?id=52868
hned sa citim lepsie :grinning: :grinning: :grinning:

ja cakam mrchu dneska, uz ma boli brucho a aj teplota dnes klesla rapidne tak uz sa to bliiiiiži :grinning: :grinning:

aj ja som biela ako riaditelka vapenky.. :sweat_smile: :sweat_smile: o mesiac do toho chorvatska ideme a asi skocim tiez do solarka, lebo naposledny som solarkovala pred svadbou, to su 2 roky lebo minuly rok som ani na slnko nechodila ked som brala hormny....takze 2 roky nie som opalovana... :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik pekne ides hore... :wink:
to sa crta na trojfazovy tehu graf :wink: :wink:
len nechapem preco ti ta svinucha ff nevyznačil ovu :unamused:

shandy tak mrchujes...svina jedna cervena, dufam ze to je uz posledna... :wink:
11. jún 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim, ze to bude asi solarko, ... ja mavam tak 1x do mesaica 37 :slight_smile: a potom ide pekne dole vodou :grinning: :grinning: :grinning: Ja prestavam verit, ze vobec niekedy sa nam podari. Uz sa tesim ( prvy krat ) na gyndu, ze co mi povie. Mam pocit , ze budem mat problem v hormonoch, .... dufam, ze nasadi lieky a po dovolenke bude pripravena. :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, to su pekne fotky, .... mozno sme aj krajsie ako take popularne fiflenky a hlavne je to priroda :grinning: :grinning: :grinning:

tak vy takto spolu mrchujete, .... mala by som vas dobehnut s tymi mojimi kratkymi cyklami :slight_smile:

asi som trochu blba, ale co znamena trojfazovy tehu graf?
11. jún 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no matusik neviem neviem...ved solarko ti az tak neprehreje organizmus..to sa mi nezda :wink:
presne viem ako to citis..ja uz tiez som zmyslala vseliako... :frowning2: :frowning2: :frowning2: je to na jed toto čakanie....a este ked my mame za sebou aj vysetrenia, ja laparku...a vsetko sa javi byt OK.. :rolling_eyes: :rolling_eyes:

a vy ste boli aj na spermiograme??? ci este nic asi vam nerobili ze?
11. jún 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau vasilisa prekrasna nellie :dizzy_face: :dizzy_face:
ty jo, no pekne a potom ze celebrity :grinning: :grinning: , to aj my sme take :grinning:
tak ty po mne ides opakovat s tou cervenou? no to je des, dufam, ze pre obe to budu posledne :dizzy_face: :dizzy_face:
pre matusika tato, uvidime co dalsie teplotky ale naozaj by mohol byt 3-phasic :wink:
ja sa tiez tesim na gyndu, je to taka nadej :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, babulky, vsetky grafy vyzeraju a mozu byt tehulkove. Fakt berem gyndu ako zachranu , co mi ide zaujimace povedat.
My sme nemali zaidne vysetrenia a spermiogram by sa mozno planoval na september . moc do toho nechce moj drahy, ale bude musiet :slight_smile: Bud spravi dieta, alebo bude striekat do kelinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/57327.html/
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/58583.html/
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/56963.html/

matusik tu mas vzor 3-fazovych tehu grafov... :wink: to su vzorove grafy tehotenske..to znamena, ze je nizka teplota pred ovu potom vidno pekne vysoke teploty po ovu a po uhniezdeni idu este vyssie teploty nad ramec poovulacnych...to je typikos trojfazovy tehu graf :wink:

shandy no ver tomu ze to mame posledne mrchy...teda ta moja by sa mohla uz spustit, jak ma boli brucho :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

no a jasne ze sme krajsie ako celebrity...tie ich obsuche nehty no hruza to by som veru nezniesla, preto ja len priesvitny pouzivam.. :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, dakujem za vzory, ... ja sa tu tak vela naucim pri vas. Za dva roky budem este stale snazilka a budem najmudrejsia medzi novacikmi :slight_smile: :slight_smile: a vy uz budete kocikovat :slight_smile:
11. jún 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik nemas zac :wink:
a nebud taka pesimistka lebo ta pridem osobne prefackať :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
čo to take reči...musiš mysliet pozitivne.. :wink:

ja tu "sušim" uz skoro 2 roky - tooooolko tehuliek sa tu premlelo a ja stale nic... :unamused:
ale ja verim ze coskoro budeme :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
zazraky sa deju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre vravis nellie, ty ju prefackas a ja jej dam po zadku :grinning: :grinning:
len dufam, ze to bude mat aj nejaky vychovny ucinok, ze nie je sado-maso :grinning: :grinning: :grinning: , lebo v tom pripade sa jej to nebodaj este zapaci :slight_smile: :slight_smile:
no ved prave, to uplne neznasam, ze cica a uplne obryzgany lak na nehtoch, hlavne taky cerveny a pod., ja si davam bud telovy alebo obcas ziadny. a nepacia sa mi take dlhocizneeee nehtiska, no ale kazdemu podla chuti :sweat_smile:
aaaale baby ved aj my raz budeme tehule. len otazka znie, ze kedy? :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky moje, takja vas cakam a poriadne ma zbite :slight_smile: ak to ma pomoct k tehutelkovanium tak ja budem drzat :grinning: :grinning: :grinning:

Nelli , vy ste kedy zacinali snazilkovat? neviem kto bol prvy v tejto partii, Jarulka alebo ty ?
Potom asi Shandy, a my sme zacali november. Tak zas musim byt posledna :angry: :angry: , ma tu nechate samu, .... no nic, budem musiet cakat :grinning: :grinning:

A Jarulka sa nam vyvaluje pri mori a urcite mysli na konika, ze jej moc chybame :grinning: :grinning: , a my jej zelame, aby priniesli malinku grecku priserku v brusku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik no ja som tu asi ina "stara raroha" uz... :sweat_smile:

zhrniem to:
12/2007 vysadena HAK po 7 rokoch... 3/2008 kôli dlhokanskym cyklom lebo som neovulovala nasadeny clostil a te som brala tak striedavo pocas roka... 10/08 spermiogram- vsetko OK... 11/08 laparka - vsetko OK....
1/09 este clostil a od 3/09 konecne prva prirodzena ovu a do tak bolo az doteraz....a na jesen asi nas caka centrum.... :unamused: :unamused: :unamused: ale co narobime, niekde nejaka chybicka musi byt ked to nejde... :sweat_smile:

no veru jarulka uz je isto jak černoška opalena....vysexovana len taky adidas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a isto je volaco "zamiesene" uz :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. jún 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to neznaaaaaaaaasam :angry: :angry: :angry:
napisanych 10 riadkov textu a zblblo mi to uaaaaaaaa :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Manželova pomsta
Muž potrebuje pomoc v obchode a pýta sa predavačky, kde nájde tampóny. Vysvetlí mu, kde sú a muž ide po ne.
Potom príde k pokladni s košíkom plným vaty a balíkom šnúrok. Predavačka sa naňho prekvapene pozrie a pýta sa, či nenašiel tampóny.
Muž jej odpovedá: „Poslal som ženu kúpiť balíček cigariet a ona mi kúpila tabak a papieriky so slovami, že je to OMNOHO LACNEJŠIE. Tak som si povedal, ak si musím ušúľať ja, nech si šúľa aj ona...“
11. jún 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jarulka sa urcite snazi dlhsie, tak ona to asi vyhrala :pensive: , ale nellie ty tiez dost dlho...a vlastne vsetky co sme tu. :grinning:
11. jún 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nebojte coskoro nam budu tt nabiehat v pase :wink:
11. jún 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , preto neposielam mojho chlapa kupovat tampony :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, asi si pisala nieco tajne, ked si nam to nechcela poslat :grinning: :grinning: a PC to zo skartoval :sunglasses: :sunglasses:

aj mne sa zda, ze Jarulka snazilkuje najdlhsie, ... tak uz by mohla prist z Grecka s //

a nellie, ako si na tom s vekom? ze predsa tie stasrie maju prednost :grinning: :grinning: :grinning: to ako ja . :dizzy_face:
11. jún 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som mala 27 a moj drahy ma 26 :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

jarulka teda tak dlho?? to som nevedela.. :confused:
ale teraz sa to zmeniiiiiiiiiiiiiiii oni uz isto len uši teraz dorabaju... :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. jún 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ty si taka mladica s jarulkou :slight_smile: ,

a este aj vlasky musia dorobit, aby jej mohla cesta kohuta :slight_smile: :slight_smile:
11. jún 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, jarulka uz dost dlho snazilkuje veru, snad tento rok bude pre nu tym stastnym a docka sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:grinning: :grinning: :grinning: , alebo pipika dorabaju :grinning:
ale co vy tu chcete zabky moje, keby to bolo podla veku, tak som prva na rade :grinning: :grinning: :grinning: a moj drahy ani nehovorim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslim, ze aby boli vsetky spokojne, tak cez leto si uzijeme pekne slniecka, sexiku a spravi sa aj babatko a od jula sa zacinaju testovat iba // ,. odbre som to vymyslela?? tak dufam, ze to pocuje aj ten tam hore, alebo mam pocit, ze naozaj je to iba v jeho rukach . :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne sa dnes nic nechce robit, .... ja to vidim tak, ze by som mala ist asi domov radsej :slight_smile:
11. jún 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok