Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
10. jún 2009

a vy ste toho teda popisali 😀 😀 😀
ci pisek, kto to ma citat??? chvilu vas tu clovek necha same a potom toto... 😝
nellie, ja tiez cakam ako cakanka na mrchanu a zjedla by som aj klince s klincami, taka som pazrava. presne ako ty piate cez deviate. 😀 , mrsisko jedno nech uz pride, nech mi zacne novy cyklus 😀 , novy zaciatok 😀 😀
ste mi narobili chute, tak si idem dat nejaku cokosku... 🙂

shandy
11. jún 2009

dobre ranko bambulky 🙂
a ja som tu dnes sama? 😕 😕
no tak si tu sama vyvesim cervenu zastavu uz zo vcera 😔 😀 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

matusik111
11. jún 2009

dobre ranko, ja som uz tu , som tu, som tu 😀 😀 😀 😀

shandy
11. jún 2009

no huraaaaaaaaaa, uz som sa zlakla, ze som tu dnes sama 😀 😀 😀
matusik ty nam krasne rasties 😵 😵 , drzim palcuchy 😀 , zajtra si doma? 😉

matusik111
11. jún 2009

tak ja prikladam moje dnesne grafy, ... teplota stupla, ale to asi preto, lebo vcera som bola na solarku a dako som bola dlhsie ako som mala byt 🙂 , tak ma vsetko pali a horim
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

chcem chytit taku peknu farbu este pred letom ,... nech som aspon opalena, ken nemozem byt tehulka, 🙂

shandy
11. jún 2009

aaaaale matusik, prave ze ti to krasne rastie, to si este nemala 🙂 🙂 , neviem, neviem ci to bude solarkom 😀 😀

nellie_
11. jún 2009

ahojte krasotinky 😎 😎 😎

pozrite na tieto fotky baby http://fishki.net/comment.php?id=52868
hned sa citim lepsie 😀 😀 😀

ja cakam mrchu dneska, uz ma boli brucho a aj teplota dnes klesla rapidne tak uz sa to bliiiiiži 😀 😀

aj ja som biela ako riaditelka vapenky.. 😅 😅 o mesiac do toho chorvatska ideme a asi skocim tiez do solarka, lebo naposledny som solarkovala pred svadbou, to su 2 roky lebo minuly rok som ani na slnko nechodila ked som brala hormny....takze 2 roky nie som opalovana... 😀 😀

nellie_
11. jún 2009

matusik pekne ides hore... 😉
to sa crta na trojfazovy tehu graf 😉 😉
len nechapem preco ti ta svinucha ff nevyznačil ovu 😒

shandy tak mrchujes...svina jedna cervena, dufam ze to je uz posledna... 😉

matusik111
11. jún 2009

ja si myslim, ze to bude asi solarko, ... ja mavam tak 1x do mesaica 37 🙂 a potom ide pekne dole vodou 😀 😀 😀 Ja prestavam verit, ze vobec niekedy sa nam podari. Uz sa tesim ( prvy krat ) na gyndu, ze co mi povie. Mam pocit , ze budem mat problem v hormonoch, .... dufam, ze nasadi lieky a po dovolenke bude pripravena. 😵 😵

matusik111
11. jún 2009

nellie, to su pekne fotky, .... mozno sme aj krajsie ako take popularne fiflenky a hlavne je to priroda 😀 😀 😀

tak vy takto spolu mrchujete, .... mala by som vas dobehnut s tymi mojimi kratkymi cyklami 🙂

asi som trochu blba, ale co znamena trojfazovy tehu graf?

nellie_
11. jún 2009

no matusik neviem neviem...ved solarko ti az tak neprehreje organizmus..to sa mi nezda 😉
presne viem ako to citis..ja uz tiez som zmyslala vseliako... ☹ ☹ ☹ je to na jed toto čakanie....a este ked my mame za sebou aj vysetrenia, ja laparku...a vsetko sa javi byt OK.. 🙄 🙄

a vy ste boli aj na spermiograme??? ci este nic asi vam nerobili ze?

shandy
11. jún 2009

cau vasilisa prekrasna nellie 😵 😵
ty jo, no pekne a potom ze celebrity 😀 😀 , to aj my sme take 😀
tak ty po mne ides opakovat s tou cervenou? no to je des, dufam, ze pre obe to budu posledne 😵 😵
pre matusika tato, uvidime co dalsie teplotky ale naozaj by mohol byt 3-phasic 😉
ja sa tiez tesim na gyndu, je to taka nadej 😀 😀

matusik111
11. jún 2009

juj, babulky, vsetky grafy vyzeraju a mozu byt tehulkove. Fakt berem gyndu ako zachranu , co mi ide zaujimace povedat.
My sme nemali zaidne vysetrenia a spermiogram by sa mozno planoval na september . moc do toho nechce moj drahy, ale bude musiet 🙂 Bud spravi dieta, alebo bude striekat do kelinka 😀 😀 😀 😀

nellie_
11. jún 2009

http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/573...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/585...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/569...

matusik tu mas vzor 3-fazovych tehu grafov... 😉 to su vzorove grafy tehotenske..to znamena, ze je nizka teplota pred ovu potom vidno pekne vysoke teploty po ovu a po uhniezdeni idu este vyssie teploty nad ramec poovulacnych...to je typikos trojfazovy tehu graf 😉

shandy no ver tomu ze to mame posledne mrchy...teda ta moja by sa mohla uz spustit, jak ma boli brucho 😖 😖 😖 😖

no a jasne ze sme krajsie ako celebrity...tie ich obsuche nehty no hruza to by som veru nezniesla, preto ja len priesvitny pouzivam.. 😀 😀 😀

matusik111
11. jún 2009

Nellie, dakujem za vzory, ... ja sa tu tak vela naucim pri vas. Za dva roky budem este stale snazilka a budem najmudrejsia medzi novacikmi 🙂 🙂 a vy uz budete kocikovat 🙂

nellie_
11. jún 2009

matusik nemas zac 😉
a nebud taka pesimistka lebo ta pridem osobne prefackať 😠 😀 😀 😀 😀
čo to take reči...musiš mysliet pozitivne.. 😉

ja tu "sušim" uz skoro 2 roky - tooooolko tehuliek sa tu premlelo a ja stale nic... 😒
ale ja verim ze coskoro budeme 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
zazraky sa deju 😵 😵 😵

shandy
11. jún 2009

dobre vravis nellie, ty ju prefackas a ja jej dam po zadku 😀 😀
len dufam, ze to bude mat aj nejaky vychovny ucinok, ze nie je sado-maso 😀 😀 😀 , lebo v tom pripade sa jej to nebodaj este zapaci 🙂 🙂
no ved prave, to uplne neznasam, ze cica a uplne obryzgany lak na nehtoch, hlavne taky cerveny a pod., ja si davam bud telovy alebo obcas ziadny. a nepacia sa mi take dlhocizneeee nehtiska, no ale kazdemu podla chuti 😅
aaaale baby ved aj my raz budeme tehule. len otazka znie, ze kedy? 😀 😀

matusik111
11. jún 2009

babky moje, takja vas cakam a poriadne ma zbite 🙂 ak to ma pomoct k tehutelkovanium tak ja budem drzat 😀 😀 😀

Nelli , vy ste kedy zacinali snazilkovat? neviem kto bol prvy v tejto partii, Jarulka alebo ty ?
Potom asi Shandy, a my sme zacali november. Tak zas musim byt posledna 😠 😠 , ma tu nechate samu, .... no nic, budem musiet cakat 😀 😀

A Jarulka sa nam vyvaluje pri mori a urcite mysli na konika, ze jej moc chybame 😀 😀 , a my jej zelame, aby priniesli malinku grecku priserku v brusku 😵 😵 😵

nellie_
11. jún 2009

matusik no ja som tu asi ina "stara raroha" uz... 😅

zhrniem to:
12/2007 vysadena HAK po 7 rokoch... 3/2008 kôli dlhokanskym cyklom lebo som neovulovala nasadeny clostil a te som brala tak striedavo pocas roka... 10/08 spermiogram- vsetko OK... 11/08 laparka - vsetko OK....
1/09 este clostil a od 3/09 konecne prva prirodzena ovu a do tak bolo az doteraz....a na jesen asi nas caka centrum.... 😒 😒 😒 ale co narobime, niekde nejaka chybicka musi byt ked to nejde... 😅

no veru jarulka uz je isto jak černoška opalena....vysexovana len taky adidas 😀 😀 😀 😀
a isto je volaco "zamiesene" uz 🙂 🙂 🙂

shandy
11. jún 2009

ja to neznaaaaaaaaasam 😠 😠 😠
napisanych 10 riadkov textu a zblblo mi to uaaaaaaaa 😀 😀

nellie_
11. jún 2009

baby 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Manželova pomsta
Muž potrebuje pomoc v obchode a pýta sa predavačky, kde nájde tampóny. Vysvetlí mu, kde sú a muž ide po ne.
Potom príde k pokladni s košíkom plným vaty a balíkom šnúrok. Predavačka sa naňho prekvapene pozrie a pýta sa, či nenašiel tampóny.
Muž jej odpovedá: „Poslal som ženu kúpiť balíček cigariet a ona mi kúpila tabak a papieriky so slovami, že je to OMNOHO LACNEJŠIE. Tak som si povedal, ak si musím ušúľať ja, nech si šúľa aj ona...“

shandy
11. jún 2009

nellie 😀 😀 😀 😀 😀
jarulka sa urcite snazi dlhsie, tak ona to asi vyhrala 😔 , ale nellie ty tiez dost dlho...a vlastne vsetky co sme tu. 😀

nellie_
11. jún 2009

ale nebojte coskoro nam budu tt nabiehat v pase 😉

matusik111
11. jún 2009

nellie, super 😀 😀 😀 😀 , preto neposielam mojho chlapa kupovat tampony 😀 😀 😀 😀

matusik111
11. jún 2009

shandy, asi si pisala nieco tajne, ked si nam to nechcela poslat 😀 😀 a PC to zo skartoval 😎 😎

aj mne sa zda, ze Jarulka snazilkuje najdlhsie, ... tak uz by mohla prist z Grecka s //

a nellie, ako si na tom s vekom? ze predsa tie stasrie maju prednost 😀 😀 😀 to ako ja . 😵

nellie_
11. jún 2009

no ja som mala 27 a moj drahy ma 26 😎 😎 😎

jarulka teda tak dlho?? to som nevedela.. 😕
ale teraz sa to zmeniiiiiiiiiiiiiiii oni uz isto len uši teraz dorabaju... 😉 😎 😎 😎 😎

matusik111
11. jún 2009

tak aj ty si taka mladica s jarulkou 🙂 ,

a este aj vlasky musia dorobit, aby jej mohla cesta kohuta 🙂 🙂

shandy
11. jún 2009

hej, jarulka uz dost dlho snazilkuje veru, snad tento rok bude pre nu tym stastnym a docka sa 😵 😵 😵
😀 😀 😀 , alebo pipika dorabaju 😀
ale co vy tu chcete zabky moje, keby to bolo podla veku, tak som prva na rade 😀 😀 😀 a moj drahy ani nehovorim 😀 😝

matusik111
11. jún 2009

ja myslim, ze aby boli vsetky spokojne, tak cez leto si uzijeme pekne slniecka, sexiku a spravi sa aj babatko a od jula sa zacinaju testovat iba // ,. odbre som to vymyslela?? tak dufam, ze to pocuje aj ten tam hore, alebo mam pocit, ze naozaj je to iba v jeho rukach . 😵 😵

matusik111
11. jún 2009

baby mne sa dnes nic nechce robit, .... ja to vidim tak, ze by som mala ist asi domov radsej 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre