Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
1. júl 2009

no haaaaaalooo jarulka, mi tu chyyyybas. fnuk, fnuk.beeeeeeeeeeeeeeeee
nemam micka az vecer idem o pol siestej, ale aj tak sa asi este na tom prvom stretku vela nedozviem 😔 , nuz a potom tu budem az v pondelok..mozno sa este medzitym dostanem na net, tak ti pisnem 🙂

jarulai
1. júl 2009

☹ ☹ ☹ to ako vážne ☹ ☹ ☹ tu budem plakať za tebou ☹

jarulai
1. júl 2009

včera ma skoro šlak trafil - dohodli sme sa s mužíkom, že ked priletí, tak sa ozve. štartovali o 16.30, let trval 2hodiny a on sa mi do 21.15 vobec neozýval, strachom som už pomaly ani nedýchala...a on mi potom zavolá, že: my sme tu už od siedmej, zabudol som PIN na telefon 😀 😀 😀 no nezabili by ste ho 😀 😀 😀 a ja strachom mrtva...

jarulai
1. júl 2009

no už som si prečítala aj tú stránku, čo si dala, nellie 😉
ani som nevedela akúliečbu sme my s mužíkom vlastne nasadili 😉 😀 😀 😀 a potom, ma tu niekto obvinuje, že som náročná, ked máme seksík každý den, že 😉 to mu musím hned dať vedieť - sa poteší 😉
pozerám, že tu už asi nikoho, tak pekný večer, prchám teda aj ja 😉

shandy
1. júl 2009

jarulka, toto mi moj drahy tiez raz urobil a som myslela, ze ho rozdrapim a on ze ved co sa deje 😔 😀 😀 , no xlapi...tak ale hlavne, ze vsetko v poriadku. vcera ste sa dobre rozlucili, cooo? 😉
aj ja som to uz poslala drahemu 😀 😀 . mne sa tu robota nakopila pred odchodom, ufffff. tak sa majte krasne. hlasim sa najneskor v pondelok 😵 😵 a neplacte, ved ja sa vam vratim 😉

jarulai
1. júl 2009

včera lúčenie nebolo, ved odchádzal už ráno o 6.00 - nebolo kedy ☹ ale rozlúčili sme sa predvčerom a poriadne 😉
tak sa mi maj krásne a budem netrpezlivo čakať na správy od dokiho 😉 ak budeš mocť, daj vedieť skor ako pondelok, jo 😉

shandy
1. júl 2009

jasnacka moja, no nevadi, hlavne ze ste sa rozluckali. tak pekny vecer, cmuk

jarulai
1. júl 2009

aj tebe 😉 a drž sa u dokiho, nech ti len dobré správy povie 😉

shandy
1. júl 2009

no viem len o jednej, ktora by bola dobra a sice:
gratulujem ste tehotna 😀 😀 😀 😀 😀

jarulai
1. júl 2009

nepredbiehaj sa, hej 😀 😀 😀

mojka, prchám, naši sa chystajú k nám a ja ešte oxidujem v robote 😕 😀
tak sa drž 😉

matusik111
2. júl 2009

ahojte kocky ,.... ale ste toho popisali. Shandy, pochval sa nam co nove ??? Co povedal doktor ?

Babulky, ja mam problem. Dnes rano som sa zobudila, a mam stale pocit , ze musim ist cikat kazdych 5 minut a mam pocit, ze to zacina trosku stipkat. Vyzera to asi na zapal. Poradte mi, co ma ist kupit do lekarne, nerada by som zas isla sa otrcat.

jarulai
2. júl 2009

dobré ránko 🙂
matusik, aj nejaké svrbenie máš a výtok? lebo ak to štípe len pri cikaní, tak to može byť aj močák ako mala shandy a s tým jedine k dokimu...

matusik111
2. júl 2009

nemam ziadne svrbenie, ani vytok neni . ..... to mam ist zas hore na tu kozu ??? 😠 a co je ten mocak? neda sa to doma liecit?

matusik111
2. júl 2009

tak tu nikto neni ?? ja pijem cely den, uz mam v sebe 2 litre tekutin,..... pali ma to , ale myslim, ze to neni este az take zle.

a kde su vsetky babulky?? Shandy, viem, ze si uzivas s kamaratkou, ale mozes nam tu napisat ako si dopadla 🙂

jarulai
2. júl 2009

matusik, mne zase doteraz nešiel net, ale už to snád pojde 😉 močák=močový mechúr 😉 😀 a nepodcenuj to, hej 😉

ja som práve taká naštvaná, že až 😠 rido ma chce preložiť a hned 24.7. poslať na týžden preč - práve, ked mi mužík konečne dojde na týžden domkov ☹ 😠 až mi je do plaču od hnevu ☹ ☹ ☹

jarulai
2. júl 2009

to tu nikto neni ☹ ☹ ☹
zajtra tu nebudem celý den zase ja...

jarulai
2. júl 2009

tak som si pekne podebatila sama so sebou 😉 😀 a prchám domkov 😉
tak vám, babulky, želám krásny víkendík, užite si mužíčkov a pondelok okolo obeda sa čítame 😉
pa-pa

nellie_
3. júl 2009

ahojte, takze dnes tu teda nikto nie je... 😀
vidno ze je uhorkova sezona a kazdy oddychuje... 😉 😵 😵 😵 😵

matusik to mas typicky zapal mechura, mne na to vzdy predpisovali Biseptol, bez liekov ti to asi neprejde, mala by si behnut ku doktorke 😕

matusik111
6. júl 2009

ahojte kocky, a dnes tu zas nikto nie je ???? a co sa stalo??? alebo ste uz vsetky tehotne a odmietate sem chodit ku mne ???? 😵 😵 😵

matusik111
6. júl 2009

Tak ja som dopadla s mojim zapalom tak, ze som 3 dni iba pila 3l cajov a vody, a iba som cikala kazdu hodinu. Kupila som si extrakt z brusnic , tak to si davam 2x denne, urologicky caj, a uz od vcera ma nic neboli. Tak sa dako nechystam k doktorke, dufam, ze som nespravila nic zle.
Ked som citala na nete o tom, tak je tento priznak aj tehotenstva,... ze by som bola tehotna ??? 😵 😵 😵 , este mi aj manzel povedal, ze som daka zuriva,.... a este sme zacali az 2x cez vikend sexovat,... vsetko nasvecuje na tehotenstvo 😀 😀 😀 😀 , ale pri mojom stasti uz budem za par dni mrchovat a chodit s vlozkou 😀 😀 😀

matusik111
6. júl 2009

Jarulka: a preco Ta chce sef poslat prec?? povedz mu , ze si PN 🙂 si objednana k doktorovi a neda sa to prelozit. Ved to by bolo strasne , ked konecne pride muzik domov, a ty by si musela byt prec ☹ ☹ ☹

Shandy, : a ty mas ake novinky od doktora???? co Ti zaujimave povedal? a ako bolo na predlzenom vikende?

Nellie : a ty ako po vikende? muzika si mala doma??

nellie_
6. júl 2009

Matusik ahojkyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵
inak toto mas fakt pravdu moje 2 kamosky ostali tehu v mesiaci ked mali zapal mechura...mna to uz napadlo minuly tyzden ale nechcela som ti to pisat, aby si ma nevysmiala.. 😀 😀 😀 😀

moj drahy odisiel vcera do talianska ale bol doma...no aj tak sme nesnazilkovali a aj tak mam anovulak ako vysity....taka som nasrataaaaaaa az to nie je pekne... 😠 😠 😠 😠 😠 😠
ja len verim ze mi po vysadeni utrogestanu dojde MS a nebude mi meskat....ja mam take nervy na to... 😒

matusik111
6. júl 2009

mozno jedneho dna sa bude rozdavat nie tehulkove virusiky, ale zalap- mechurove 😀 😀 😀 na otehotnenie

a to naozaj mas anovulak??? ☹ ☹ to je fakt blbe, Konecne ste sa dostali do pravidelnosti, a teraz toto ☹ a kedy odchadzate na dovolenku?
Mne vychadza mrcha presne na dovolenke, tak to bude nadhera 😒 😒

nellie_
6. júl 2009

matusik no hej prvy anovulak od nejakeho novembra 2008 😠
do porazenia a akurat teraz... ☹ ☹ ☹
17.7. odchadzame... keby mam normalny cyklus tak 11.7. by mi dosla mrcha...tak som zvedava....
a budes mrchovat na dovolenke??? ja ked som povedala drahemu ze asi budem mat rozhaseny cyklus a dostanem na dovolenke tak mi povedal ze to nikam nejde radsej 😅 😅
ze co to bude za dovolenku.... tak preto rozmyslam o tabletkach na odsunutie... 🙄 🙄 🙄

shandy
6. júl 2009

ahojte micky a ja ze tato tema uz uplne zapadla prachom a teraz pozeram, ze nie 😀 😀 😀
no baby takze u lekara nasledovne: doki je super, pozrel mi brusnym aj vaginalnym usg maternicu aj vajecniky, vsetko normalne, slniznica 13,1 , vraj podla grafov som fakt asi po ovulke, len nevidel zlte teliesko. dohodli sme sa, ze mam merat dalej, ze je to dobre. ovulacne testy nemusim robit...drahy bol dnes na spg, 43% pohyblivost = astenozoospermia, vraj je to dobre, ze by to nemal byt problem, aj ked otehotnenie asi bude dlhsie trvat. ked dostanem mrchu sa idem objednat na folikulometriu (3x, kazdy druhy den), podla spg a folikulometrie sa uvidi, potom by mi mal robit hormonalny profil. ked nedostanem, mam ihned prist 🙂 takze v skratke takto. inak je uplne zlaty a som rada, ze konecne normalny pristup 🙂

shandy
6. júl 2009

nellie to mi je luto, ze ta zasa stretol anovulak po takej dlhej dobe, co ti uz ovulka pekne chodila 😔 😔 , dufam, ze to bola len blba nahoda. 🙂
matusik, chudiatko mocak, dobre si si nasadila liecbu. este je dobry urinal akut na ten mocak, ale ked si si dala tie brusnice, to je viacmenej to iste 😉 , som rada, ze ti to preslo a ze si nemusela hned antibiotika. ale davaj si pozor, nebude v chladku v mokrych plavkach, nesed na studenom a pod...lebo sa to zvykne potvora vracat 😉 . matusik ako grafik? kuk.... 🙂 a kde je jarulka??? ☹

jarulai
6. júl 2009

už som tuuuuu 🙂 som vám chýbala, čo 😀 😀 😀

matusik, tak je dobre, že už si sa vyliečila 😉 len si dávaj pozor už 😉

shandy, takže teraz ste oficiálne snažilkovský párik 😉 hlavne, že je všetko OK - neboj, ono to príde 😉

nellie, takže zase na budúce - čo už 😉

jarulai
6. júl 2009

halooooo, teraz tu nikto neni ☹ kam ste zdúchli? a vraj som vám chýbala...

shandy
6. júl 2009

no huraaaaaa jarulka, jasne, ved este ma caka ta folikulometria, hormonalny profil atd. 😀 😀 😀
no mne by to nevadilo, ze tolko cakame, len sa musim popytat na tie nase rizikove sporty, co robime, ze ci to mozme uskutocnovat 😀 😀
a co ty? kedy necakas mrchanu?

jarulai
6. júl 2009

no piatok doki vravel, že ovulka je dnes, takže aj mrchana bude neskor 😠 😠 😠 dúfam, ale, že najneskor 33DC sa jej uráči - musím sa napchávať tou zeleninou 😉
a dnes mi písal mužík, že 24.7. dojde 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 už nech to jeeeeee

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre