Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

nellie_
29. júl 2009

no ved to jasne co ta ma co na svadobnej ceste masirovat niekto iny ako novomanzel 😀 😀 😀

ale stvu ma tie šupajuce miesta...este som sa nikdy nesupala ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jarulai
29. júl 2009

ale neboj - taký masér toho už videl 😉 myslíš, že tie staré babky majú akú pokožku? a o dedkoch ani nevravím 😉 si sa asi dobre spálila, ked sa šúpeš

jarulai
29. júl 2009

babulky, prchám, majte sa krásne 😉 zajtra som zase vaša - neviem od kedy, ale net už pojde 😉
krásny zvyšok dna 😉

moncika15
autor
29. júl 2009

ahojtebaby, nerobte mitotooooooo 😨 kto to macitat 😅
som tu uz dlhsiu dobu a nie a nie sa dostat na koniec

matusik, kedy zacnem balit?! 😀 vtip? zacala som pred mesiacom a teraz kôpkujem oblecenie a hladam posledne potrebne veci 🙂

jarulai
29. júl 2009

moncika, ty by si mala dostať takú dovku ako som mala ja - pondelok o 16.00mužík zaplatil a v utorok o 7.00už sme boli v BA na letisku 😉 😀 a zbalili sme sa bezproblémov 😉

ale už fakt idem, mužík ma už čaká 😉

moncika15
autor
29. júl 2009

juj, to by bola dovolenka mojix snov 🙂 lenze by som mohla akurat tak snivat o necakanej dovolenke odpana majstra 🙄

matusik111
29. júl 2009

babulky, ale ste toho popisali od rana,.... tu asi nikto nepracuje 😀 😀 😀

Moncika: my ideme v sobotu na dovolenku a ja mam iba kupene mineralky a chlast. To je vsetko. Akurat idem na nakup dakych potravin, a zacnem to kopkovat. A mozno do vecera stihnem aj oblecenie nachystat, a ozehlit. Hruza, ja nic nestiham 😀 😀 😀

Shandy, a ty co mas za doktora, ktory sa Ti venuje vecer o 9 ?? Alebo to Tvoj drahy Ta takto vecer skuma ?? 😝 😝 Ale je to dobre, ze vies ako to vsetko vyzera.

Nellie, tak ty si ides uzivat , to je super. aspon si oddychnes a pripravis sa na muzika ked pride.

Jarulka, uzivaj si muzika pokial je doma, a´je velka sanca, ze by mohlo z toho nieco narast 😵 😵

Mne sa celkom paci meranie BT koli mrche, lebo ja mam tyzdnove rozdiely. Takze, u mna to je vyhodou.
a pri tejto ovulke mozem mrchu ocakavat na konci dovolenky, lepssie ako na zaciatku 😀 😀

nellie_
30. júl 2009

ahojte 😎 😎 😎

a kam sa chystate na dovolenku - Matusik a Moncika ????
viem ze ste to tu urcite pisali, ale nestiham sa tu v tom mrvit 😅

matusik111
30. júl 2009

Babulky, dobre ranko 🙂
my ideme do Francuzska v nedelu rano, Tak ja sa zacinam balit a chystat veci . Nebudem mat dako cas sem prist, tak sa chcem s Vami rozlucit. Prajem Vam tu pekne dni. a potom sa ozvem. pa-pa 😵

shandy
30. júl 2009

matusik krasnu dovolenku a nech sa vam podari zarobit a pridete uz v trojici 😵 😵 😵

shandy
30. júl 2009

vcera som vas uz nestihla, takze k tomu michaelovi douglasovi 😀 😀 😀 , to je taky priestor za maternicou, kde by sa po ovulke mala nachadzat volna tekutina... 🙂
jaaaaaaaj baby aj ja by som si dala wellness vikend, ale kamoska nema prachy na to 😔 , no co uz, tak sa pojdem aspon niekde kupat, ked uz mam draheho prec 😔
joooj my sme si minuly rok urobili taky wellness predlzeny vikend v madarsku a mali sme kazdy den asi 4 procedury. no mozem vam povedat, ze to bolo brutal namahave a ziadne nocne zurky sa nekonali, lebo vecer sme odpadavali od unavy. mali sme vobec problem ich vsetky postihat. ale tie masaze 😀 😀 😀 , boli sme tam 4 a mali sme zdarma taku jednu masaz, oni tam mali 4 maserov, tak sme sa objednali vsetky naraz, ty jo baby, ti xlapi sa vyslovene tesili, ze ake mlade cice dosli...a mozem vam povedat, ze taku masaz som odvtedy nezazila 😵 😵 , chalanisko mi vymasiroval skoro vsetko, este aj hlavu, usi, prsty na nohach, no okrem buchty a didikov takmer vsetko 😀 , fakt dobreeee
matusik moj doki robi rano v nemocke a az vecer je v ambulancii a kedze ma tolko pacosiek, tak obcas aj do deviatej sa podari...

shandy
30. júl 2009

nellie moja zlata si tu? potrebujem odbornu radu od teba...ked som sa zobudila o hodku skor ako meriam (pre istotu som zmerala, bo som nevedela ci este zaspim) a potom som zaspala a v case kedy mam normalne merat som zasa zmerala, tak ktoru teplotu mam dat do grafiku? To iste sa mi totiz stalo vcera...som myslela, ze jednorazovka, tak neriesim, dam tam tu skorsiu, nuz ale dnes zasa 😔 😔 , je to dobry rozdiel ti poviem...dakujeeeeeeem 🙂

jarulai
30. júl 2009

ahojte babulky 🙂

dnews som vaša 😉 idem si vás prečítať

shandy
30. júl 2009

no halooooo, hura, nasa jarulka 😀 😀 😀 , tak citaj, citaj, sup, sup 🙂

jarulai
30. júl 2009

tak už som prečítala - ste popísali zase 😉

matusik, tak ti prajem krásnu dovku, oddýchni si a vela snažilkovania 😉

shandy, taký wellnes by som aj ja brala 😉 ja som raz bola na takej masáži, že starý ujko my masíroval chrbát a ruky mu nejako blúdili tam kde už nemali čo robiť 😠 takže tam už na masáž určite nepojdem 😉

shandy
30. júl 2009

jarulka, tak starik si chcel uzit? hej toto je neprijemne, ked to tak niekto zneuzije, fuuuuj 😔 😠 😠 😠

jarulai
30. júl 2009

no asi si aj užil, uchylak jeden 😠 no už aspon viem, kam nemám ísť na masáž. a ako mi to predtým vychválili, že aké dobré masáže tam robia...zrejme ešte nikto nenatrafil na tohto "maséra"

inak by som si dala teraz takú masáž 😉 ale nie u neho 😀

shandy
30. júl 2009

no asi si mala stastie 😀 😀
ani mi nehovor, aj ja by som sla.... 😉 , idem teraz nieco porobit a po obede som tu zas 🙂

jarulai
30. júl 2009

😀 😀 😀 to teda bolo fakt šťastie 😀 😝

to ma tu necháš samučkú ☹ ja nemám do čoho pichnúť. a už máme na seba len nejaké 2dni a potom dovi ☹

shandy
30. júl 2009

no dobre moja, budem chodit za tebou, len tak trosku menej, ale neboj, robim co mozem 😀 😀

jarulai
30. júl 2009

fajn, to si ma potešila 😵 ja som vedešla, že ty ma neopustíš 😉 😀

jarulai
30. júl 2009

tak som tu asi zostala sama, čo ☹

ozaj a kde máme monciku?

shandy
30. júl 2009

no ja som tu tak obcas, lebo dnes tu vsetkym asi hrabe 😀 😀
nejake novinky? bola som papat...

jarulai
30. júl 2009

novinky? to ako za tých pár hodín? srandista 😀 😀 😀 aj ja som už napapaná 😝
u vás všetkým hrabe? u nás to zase všetko zdrhlo, len skalní ostali 😀 😀 😀 to vieš - šefina niet 😉

nellie_
30. júl 2009

ahojteeeee uz som tuuuu 😀 😀 😀 😀

idem vas poprovokovat...toto ma caka cez vikend

3 za pobyt
- 1 x relaxačná masáž s aromaterapiou (20 min.)
- 1 x perličkový kúpeľ s prísadou alebo hydromasážna vaňa (20 min.)
- 1 x parafango zábal (20 min.)
Voľné vstupy - voľný vstup do nového krytého bazénu s vodnými atrakciami (od 05.04.2009)
- voľný vstup do saunového komplexu s fínskou saunou, infra saunou a parným kúpeľom
- voľný vstup do fitness
Extra služby - osviežujúci Virgin Mojito na privítanie
- kúpací plášť s logom hotela počas pobytu
- ovocný košíček
- jazmínový čaj s medom na dobrú noc

uz sa mi ani nechcelo ist ale zacinam sa aj tesit hadam 😀 😀

nellie_
30. júl 2009

shandy no ja by som urcite dala tu prvu nameranu aj ked to bolo o hodinku skôr...on ked sa telo prebudi tak potom funguje uplne inak a teplota vystupi..pocas spanku je uplne ina, takze ja by som pouzila tu prvu..ja osobne to robim tak ak sa zobudim skorej 😉

juliett7
30. júl 2009

ahojte, mate niektora skusenosti stým, ze nepozorujete plodný hlien počas plodných dní? Ja mam len taký krémový, ale na ovu teste mam // aj teplota potvrdila, že ovu prebehla

jarulai
30. júl 2009

ahoj provokatérka 😉 😀
teda, ak sa ti nechce, ja sa obetujem za teba 😉 ale až keby to bolo budúci víkend, tento ma od mužíka nikto nedostane ani na wellnes 😉 😀 😀 😀 ale že si budeš pekne užívať, aspon si oddýchneš 😉 a to kam idete?

nellie_
30. júl 2009

juliet ani ja ho nemavam 😉 teda mavam ale len tak 2x do roka inak vacsinou mam len taky pocit vlhka ale typicky bielkovity hlien nie... a vela bab ho nemalo a aj tak otehotnelo 😉

Jarul ja to idem bez muzika, damska jazda - ja, sestra a maminka, ved plodne dni este nie su tak si to mozem dovolit a aj tak ide dnes drahy do Talianska, a vrati sa v sobotu v noci, takze nebude plakat bezo mna 😀 😀
takto sama bez neho som este nikdy nebola...aj mi chybat bude...ale ked nechcel ist tak mu treba 😀 😀

jarulai
30. júl 2009

babulky a akože má byť ten hlien?ja bývam na tom tiež tak nejako ako nellie...no a už zase sa začnem sledovať 😠

to ako sa s mužíkom nebavíte, či čo 😀 😀 😀 ved oddychujete od seba dosť, nie 😀 neboj, užiješ si. len ti asi ozaj bude chýbať - mne by teda moj chýbal

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre