Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

nellie_
27. aug 2009

jarulka ahojky... 😉

a kto su tu tie dve nadejne tehule???? 😕 😕 😕 😝

shandy je to mysteriozne ake to mame podobne vsetko 😀 😀
ja som si dnes najskôr tvarohove cestoviny a tie som zajedla oravskou slaninou, potom hned nanuk a este chleba s debrecinkou a na to vela štiplaveho pikantu a to vsetko behom 1,5 hodiny 😅

nellie_
27. aug 2009

aj ja som tuuuuu.... co som nejaky rendl alebo hopkirk??? 😀

shandy
27. aug 2009

si pis jaru, padame jak hnilicky 😀 😀
nellka, no sak ty a ja, nie? 😀 😀 😀 , dobry vtip, ze??
mnaaaam pocuj, teraz si mi narobila take chute, ze mi sliny stekaju po klavesnici. ja som sa este ani najest nestihla, lebo hned som na kona bezala 😀 😀

jarulai
27. aug 2009

shandy, presne - vy dve ste nadejne, nie 😉

teda, nellie, ty mas chute 😝 ale inak papas same dobroty - teda az na tu slaninu - to nemusim 🙄

nellie_
27. aug 2009

shandy ja som to pochopila,len som sa troška zahrala na tupaňu 😀 😀 😀 😀

no tak sa pekne chod najest...ja rozmylam este nad jednym chlebom s debrecinkou a paprikou 😀 😀
sak co mam ist spat hladna??? 😀 😀

shandy
27. aug 2009

tak ked si odbehnem za to moze nellie 😀 😀

nellie_
27. aug 2009

ty nemusis slaninu.... 😨 😨 😨
ved to je ina dobrotinka..... ja inak mastne meso nelubim, vzdy ma napne ak sa s nejakym stretnem nahodou, ale zato slaninku to ja mozem.... 😎 😎
ci len taku surovu alebo opecenu s volskym okom... ojojoj zeby si ide vyrobit ??? 😀 😀 😀
nejdem, to by som musela riady umyvat po sebe, chleba je rychlejsi a bezbordelovy 😀 😀

shandy
27. aug 2009

ty herecka, no sak moj drahy vravi, ze vsetky sme heeerecky 😀 😀
😀 😀 nellie ty si cislo 😝
hej, my sme jaru nadejne furt. a to sme tu vlastne vsetky neustale nadejne. sa tu tak nadejame spolu 😀

jarulai
27. aug 2009

shandy, my ta pustime, ale nie na dlho 😉 aby si nevyjedla celu chladnicku 😀 😀 😀

a stretko ste naplanovali? ci cakame na sv.dindi 😀

jarulai
27. aug 2009

no ja tiez mastne maso nemozem ani vidiet - si pamatam, ze som sa v skloke z neho po...la rovno do taniera 😝 - tak a mate po vecery 😀 😀 😀 ale som hnusna, co 😉 😀

nellie_
27. aug 2009

zistila som ze mi blbne pismenko m tu na klavesnici, lebo sa mi nejak casto dneska straca zo slovičiek 😀 😀

no veru sak my sme nadejne uz odkedy sme si nahodili snž do pasu.. inak toto je moj 20-ty cyklus.. chcem tortuuuuuuu sak mam okruhliny 😀 😀 😀

nellie_
27. aug 2009

viete co som robila ked som bola mala?????
pametate si take tie premietačky čo byvali a v nic boli zveččovacie skla a ja som jednu rozrobila a s tym sklom som obedovala aby som videla ci nie je mastne v tom co jem... 😀 😀 😀
mama ma isla vzdy prizabiť za to 😀 😀 😀

shandy
27. aug 2009

mnam slaniknu luubim aj ja...no ja mam pocit jaru, ze cakame na sv. dindi 😀 😀 😀
aaaa jaru ja som humusacka, mne take reci ani pri veceri nevadia 😀 😀
nellie, mozem ta sfuknut ked xces, ako sviecky 😀 😀

shandy
27. aug 2009

koksooo nellie, ty ked budes mat take deti ako ty si bola 😀 😀 😀 😀 😀

jarulai
27. aug 2009

😀 😀 😀 to by ma teda nenapadlo - si bola vymyselnik uz od plienok, co 😀 😀 😀
ja som pre zmenu kazde maso na tanieri operovala, ci tam nie je milimetrik mastneho - a zostalo mi to asi doteraz 😀 😀 😀 preto su pre mna najlepsie kuracie alebo morcacie cecky - aj z tych odstranujem tie blany 😉 😀

jarulai
27. aug 2009

shandy, tak humusacky sme teda dve 😉 mne to tiez nevadi 😀

nellie_
27. aug 2009

no to aj ja pitvam aj kuracie prsia a morčacie nejem lebo to mi zo zasady smrdi 😀 😀 😀
ale nie som ziadna fajnovka 😀 😀

no dufam, ze moje deti nebudu po mne... 😅 ja som segru ukecala na to aby vypila Nivea mlieko a grcala tri dni..chuda moje 😅 😅

shandy
27. aug 2009

tak pitvem aj ja a moj drahy to secko vypitvane po mne doje 😀 😀 😀
nellie, si chcela aby mala hydratovany zaludok, co??? 😀 😀 😀

jarulai
27. aug 2009

😀 😀 😀 nellie, teda ak budu tvoje deti po tebe, tak ich budes musiet asi radsej izolovat od ostatnych deti 😀 😀 😀 alebo nekupuj telove mlieka 😉

shandy
27. aug 2009

pocuj nellie, vsak ty si bola sama sebe nebezpecna. a o inych uz radsej nehovorim 😀 😀 😀

jarulai
27. aug 2009

babulky a kedy je toho svateho dindi teda?

a nellie, aj na stretko mame radsej dojst v brneni 😀 😀 😀

jarulai
27. aug 2009

co ste isli obe jest 😨

nellie_
27. aug 2009

no viete co pisala som ze som to robila ked som bola mala...a teraz mam 180 cm 😀 😀
tak sa ma nemusite bat, ja vam neublizim 😀 😀

no a o tom ako som sama sebe nebezpecna by som vam vedela pisat romany 😀 😀
uz ste zazili aby si niekto dolamal prst na nohe padom z postele????? tak to ja ano a doktor na pohotovosti sa na mna pobavene pozrel a ze radsej napisem, ze ste zakopli o tu postel aby to tak blbo nevypadalo 😀 😀

no ja neviem kolkeho je sv. dindi tusim 30.2. nie? 😀

nellie_
27. aug 2009

nie ja som zistila ze uz nemame chleba 😅 😅
takze jedine polystyren s debrecinkou alebo debrecinka s debrecinkou...druha varianta sa mi paci viac 😀

shandy
27. aug 2009

😀 😀 😀
babulky dobre mi je tu s vami, ale idem sa nachrumat v klude a potom sa este pobalit bo na vikend ideme do rakuska, tak budem potom az v stredu. tak pekny vecer vam prajem, zajtra som este tu tak hned nemusite za mnou fnukat 😀 😀

jarulai
27. aug 2009

OK, babulky, ja uz musim ist - muzik by uz chcel ist domkov 😉

takze - navrhujem stretko bud 31.8. 😉 alebo 21.9. - miesto a cas si urcite samy a zajtra sa dohodnite, ci toto moze byt 😉

ozaj - zajtra rano mozno dojdem - som sama v robote do cca 9.00, bez kontroly, tak budem chvilu s vami 😉 😀potom odchadzam 😉

tak babulky, dobru nocku 😵

nellie_
27. aug 2009

uz aj ja idem,lebo treba urobit ocistu tela...a idem aj haro umyvat tak to je procedura na pol hodinut 😀

tak zajtra sa čitame .... 😉

jarul a s tebou som dohodnuta... kapišto? 😎 😀 😀

dobru nocku 🙂 🙂 🙂

matusik111
27. aug 2009

ja som tu ,.... coje tu nove???

shandy
27. aug 2009

oukej, jaru zajtra sa vidime, matusik my to akurat rozpustame...
31. nemozem som v rakusku 😉 . takze 21 mozem...

jarulai
27. aug 2009

jasne, nellie, sme dohodnute 😉

ahoj matusik 😵 ty mas zvlastne nadanie dojst vzdy na fajront 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre