Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

moncika15
autor
26. jan 2009

ax jaru 😔 ja som to tusila ze sa nieco deje ked si sa odmlcala. je mi velmi luto co sa stalo ale vies ze otehotniet mozes tak nadej je....drzim palce a dufam ze sa z toho coskoro dostanes.... hlavu hore 😉

jarulai
26. jan 2009

dík moncika. ale na druhej strane mi to pomáha ked sa z toho vyrozprávam. ja som tušila, že nie je všetko OK, ked mi povedali, že by som mala byť už v 9tt a bábo bolo velké len na 5tt /ten rozdiel sa takto pomaly zväčšoval už od začiatku tehu/. tak sa utešujem tým, že možno sa aj "lepšie" stalo, možno by bolo bábo postihnuté a to by bolo asi ešte horšie. aj sestričky ma utešovali tým, že či by som radšej chcela aby sa celý život trápilo 😢

moncika15
autor
26. jan 2009

neviem ako ta podporit... ja by som to tazko znasala. kamaratka tiez spinila a na nic jej neprisli az zaz zacala krvacat a o babo prisla... na dasi mesiac otehotnela znovu a ani o tom nevedela...v marci rodi 🙂 ja len ze netreba hadzat flintu do zita 😉

shandy
27. jan 2009

ahojte bambulky, jaruuuuuuuuu ☹ , to je mi tak luto 😖 ...
ale vies ako to je, priroda si to zariadi sama. ak to nie je schopne sa vyvijat, je lepsie ak to takto odide. niekedy by sme sa radi hrali na vsemocnych a zachranili aj nemozne, ale nie vzdy to je dobre. ono na nieco to tak asi zariadene je. a presne ako vravi moncurik, aspon vies, ze mozes otehu. tak ked sa to podarilo raz, isto sa to podari znova. a ten doktor nechapem co ti to povedal?? co je uplny.?? to nemoze vediet, ci by ti to zachranil alebo nie...a ked uz sa to nevyvijalo, to nie je ani o zachrane, lebo nemoze prebrat k zivotu nieco, co uz proste nezije. radsej mal byt ticho a nie ta zbytocne takto rozrusoval.. 🙄

matusik111
27. jan 2009

Jarulka, ja sa tiez pridavam k babam a je mi to moc luto co sa stalo. Je to strasny pocit , ked sa vam podarilo spravit taky zazrak a teraz toto. Ale je pravda, ze je lepsie teraz na zaciatku ukoncit nieco nefungujuce ako sa divat cely zivot na to, ze je vedla Teba nieco nefungujuce.
Ked budes sama, a bude Ta prepadat myslienka " co a ako", kludne pridi nas tu pozret , povedat ako sa citis a co prezivas. Budeme potichu pocuvat a budeme pri Tebe.
Ber to tak, manzela mas stale pri sebe, tak nadej na babo je 100 % 🙂 😵 😵

matusik111
27. jan 2009

babulky, viete co ...... ide novy mesaic, myslim, ze by bolo na case tu prinasat dobre spravy, lebo obavam sa , ze sa to tu zvrhne na "temu placu". Moc ma to mrzi , ze Moncika dostala zlu spravu , teraz Jarulka dostala este horsiu spravu, myslim, ze toho bolo dost na januar.
Baby , hore hlavu , skocime si na chlapov a vo februari len 😵 😵 😵

shandy
27. jan 2009

tak, tak matusik, ako vravis, jaru ked nas budes kedykolvek potrebovat sme tu pre teba. vykecaj sa z toho. budeme robit, co je v nasich silach. 🤐

matusik111
27. jan 2009

baby, mne sa vobec nechce robit a tolko toho tu mam ☹ ☹ ☹

a shandy sa nam nepochvali ako s drahym doma???? stale aktivny ??

http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 aby som nezabudla, a vyzera to , ze ovulka bola v nedelu,... samozrejme, nebolo casu na sexsikovanie 🙂 , tak jedine ak piatkove sa tam prebojovali 😀

shandy
27. jan 2009

Veru bambulky, uz len pozitivne spravy 😵 😵

jasne matusik, stale aktivny, aj ked po ovu 😀 😝 , mi hovori, ze co keby nahodou to nebolo presne to meranie 😀 😀

ty jo, fakt si mala v nedelu 😕 , ja v piatok, tak budeme necakat mrchnu spolocne 🤐

http://www.fertilityfriend.com/home/251771

a moj grafik 😉

matusik111
27. jan 2009

shandy, dnes je tu veru mrtvo, .... no nic, ked treba pracovat , nic nenarobime 🙂 A vy ste uz aj dnes stihli taky ranny sexsik, ci si si naplanovala na vecer 🙂

Ja myslim, ze s avam to urcite podari tento mesiac pri tolkom aktivnom spolunazivani. Ste si dobre naplanovali tu dovolenku. Ja mam mrchu dostat az 12.2. tak ja mam este dlhu trasu na cakanie .

Ja dufam, ze buduci tyzden nam oznamis // 😵 😵

shandy
27. jan 2009

no veru je ti poviem...ufff. ba prave, ze narobime 😀 , porobime 😀 😀 , hej ranny blbecek, som tam mala dat AM a nie PM, resp. ranny, nocny to bol heheh po polnoci 😉

veru spolunazivanie je velmi aktivne 🙂 , no ono je na tom dobre to, ze sme si to vobec podla tohoto neplanovali...ked to moj drahy planoval, podla mna si myslel, ze uz budem davno tehu...

ja dufam tiez, ale velmi tomu neverim. vobec sa necitim nejako "zmenene" alebo "inak", ale uz to tak neriesim, bude ako ma byt 😀 😀 , bavi nas to tak ci tak 😉

pekny vecer matus aj jaru, ak budes citat a hlavku hore a aj moncike samoska. idem sa venovat drahemu 😵

shandy
28. jan 2009

Bre ranko bambulky, ak tu teda nie som zas sama ☹

Prikladam dnesny grafik pre Matusika

http://www.fertilityfriend.com/home/251771

Hned ti aj idem odpisat na IP 😀

matusik111
28. jan 2009

Ahojte vsetky, ale obavam sa ze sme tu iba so shandy 🙂 No nevadi, verim, ze sa ku nam daka "slamenna vdova" prida 🙂

Ja mam cacany graf a peknucko ide hore http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 Tak to uz bolo druhy mesiac, ze mam ovulku na 10 DC. Trosku skor ako vacsina bab, ale nevadi,.... ak to nieje chybou 🙂

Tak sa len mozem spoliehat , ze piatkovi bojovnici budu silaci a pockali si na vajco 😀 😀
Taka mozno blba otazka, ale ovulka je iba 1 krat do mesiaca a vajicka sa dokazu oplodnit iba 1 krat do mesaica. Ale moze byt , ze jeden den ide s jedneho vajecnika a inokedy z druheho ????

Shandy, mala som od rana robou, preto som az teraz prisla,.... vsetko som precitala na IP a odpisem az neskor, nevadi ? 😎 Ale nezabudam na Teba, nebojkaj 🙂

shandy
28. jan 2009

Matusik, halolooo. Huraaaa 😀 , no dufam aj ja, ze sa este dakto objavi. Mohla by sa aj Jaru ukazat, ale chapem, ze to potrebuje cas...

Matus, ty mas aky krasny grafik, pocuj, to vyzera nadejne 😀 , vyzera to fakt na silnych bojovnikov. S tou ovulou to je tak, ako pises, len 1 x do mesiaca a vajicko sa oplodni v tych dnoch, ktore mas vyznacene zelenou v grafiku. takze v den ovu a par dni pred...potom uz nist...ano vajecniky sa zvyknu striedat, ale nie je to pravidlo...

Jasne v pohodke, ja mam toho tiez dost, takze ked budes mat cas, tak pisni 🙂 😀 😅

matusik111
28. jan 2009

waaaaw, to mas krasny graf, len aby to tam hore bolo dalsie mesiace. Takze ty budes za chvilu vediet akosi dopadla 🙂 Rychlo mi povedz , ze si tehotna, lebo moj manzelik bude doma od 16.2 na tyzden. Tak relativne , ak mi pride mrcha tak ako do teraz, tak sa trafime do ovulacneho tyzdna. A zacneme zas my pracovat na tom 🙂

shandy
28. jan 2009

matus, ved tvoj je uplne fantastikus, vazne...uvidime dalsie dni 😀 , ale este je skoro to vediet...mrcha ma prist az zaciatkom februara, no ale toho 16.2. to uz by som vediet mala, ale ako vravim, necitim nic, ani nijake uhniezdovanie, ziadne krce, spinenie, no proste nic...ale neva, ked tak nabuduce 😀

matusik111
28. jan 2009

ale ja mam mrchu dostat az 13.2, tak to je daleko a daleko ,... este si mozme uzit, len aby mal moj drahy cas a chut 🙂 , lebo on moze iba podla nalady 🙂

shandy
28. jan 2009

😀 😀 😀 , no uz ho len treba nejako do tej nalady dostat 😉

moncika15
autor
28. jan 2009

ahojte,
no tak mi dnes dorazila mrxa 😔 ale z toho vyplyva ze v piatok pojdem na dalsi odber krvi na tu kliniku a zase budeme blizsie k vysedkom...

a jaru tu nexodi nie pre to ze by nexcela...teda nie je to jediny dovod...ale preto ze nema doma net

shandy
28. jan 2009

ahoj moncurik, to je potvoraaaa 🙄 , ale dobre pises, aspon budes zasa o kusok blizsie k svojmu cielu... 😅

jaaaaaaj, tak potom hej, to je skoda. mne sa uz tak nechce robit, berie ma na spanok, aaach jo 🙂

moncika15
autor
28. jan 2009

este si v robote? 😕
aj ja asi zalahnem pri nejakom filme.... drahy pride zajtra lebo mame este nejake vybavovacky okolo svadby...

shandy
28. jan 2009

som veru hej, ale uz len 20 min. a frcim za drahym 😀
sa ti to blizi, co? 😉

moncika15
autor
28. jan 2009

no to veru ano...zajtra idem na rande s krajcirkou co mi sije popolnocne saty 😵

shandy
28. jan 2009

tak drzim palciska a ake budes mat? 🙂

jarulai
28. jan 2009

ahojte babulky, ste všetky hrozne zlat, dakujem vám za podporu. už sa z toho pomaly dostávam /ak sa to tak dá povedať/, mužík si hodil marodku, lebo dneska mal ísť už do roboty a sama by som to doma ešte asi nezvládla. sem-tam mi to ešte príde na rozum a poplačem si, ale moj drahý ma vždy zahriakne, že ved budeme mať ešte kopec detičiek, že musíme ísť dalej... no proste stojí pri mne a ja som mu za to vdačná 🙂 a vám tiež 🙂 neviem, čo by som robila, keby nemal takto kto pri mne stáť.
babulky, rozmýšlala som nad tým, že možno keby sa to stalo v neskoršom štádiu, tak by som sa asi aj zbláznila. moja mamina tak prišla o bábo v 7.mesiaci (!), kázali im čakať pol roka, no nestihla dostať ani prvú MS a už som bola zarobená 😀 😀 😀 tak dúfam, že my nebudeme musieť tiež dlho čakať. doki povedal, že už teraz by to nemal byť problém, tak aspon trochu optimizmu 😉

moncika15
autor
28. jan 2009

jaru, no vidis, treba sa tesit na to co bude a nie plakat za tym co bolo.
kam xodis na net? 😕

matusik111
29. jan 2009

Dobre ranko babulky, vy si tu vzdy pisete ,ked som tu ja neni 🙂 😀 no nevadi, apson mam co citat.

Moncika: Teraz v piatok ides na krv ked mas mrchu? co Ti tam zistuju??

Jarulka: Len sa pekne doma vyplac, je to lepsie ako to drzat v sebe. Mozno na tom nieco je, ze ked je maternica a organizmus pripraveny, tak to bude sup sup 😀 . A inak, myslim, ze budes z nas prva tehotna, ved ked si si to zacala, tak si to aj dokonci 😵 😵 , my ten mesiac este pockame 🙂

Shandy: Ako sa citis?? neni si unavena, ked mas tolko vecernych aktivit s drahym ?? 😀 😀 . a mne dnes uz pride aj ten moj. ale ako ho uz poznam, zas pride unaveny a lahne a bude spat. Tak vela z neho nebudem mat, ale aspon nebudem sama doma. A inak posielam graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 ja sa uz drzim hore a cakam pokles a na kramoch 🙂 takze o 2 tyzdne

matusik111
29. jan 2009

Moncika: pozrela som si fotky, .... ta plienkova torta je podarena... to kto robil a ako sa to robi ??? 🙂 Lebo svagrina bude rodit v maji a je to dobry a prakticky napad.

shandy
29. jan 2009

caute babulky,
jaru, to je super, ze ta manzel takto podporuje, lebo nie kazdy takuto situaciu zvladne 😵
a presne ako vravis, treba to brat tak, ako to je. isto to nejaky vyznam ma. aj to, preco niekto otehotnie hned a niekto sa s tym potrapi ako my 😀 🙂 , ale verime, ze raz vsetky tu co sme budeme tehulky a maminky 😵
Matusik, no veru unava sa trosku hlasi, ale co by clovek neurobil pre draheho 😀 😀 . super, tak si ho uzijes...ale tak v najhorsom si dnes oddychne a zajtra sa na neho vrhnes 😀 😝 a matusik ten tvoj graf vyzera fakt pekne, vazne, ak to takto pojde dalej, myslim, ze bude tehula 😉

matusik111
29. jan 2009

ja som mala taky peknucky test aj minuly mesiac,... do posledneho dna 37,1 a potom mrcha a bum36,5. takze moc tomu nefandim. Uvidime.
ale pochval sa s Tvojim grafom, poctivo rano vstavas a meras??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre