Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

nellie_
8. sep 2009

matusik, no praveze ja mam nizsieho manzelika 😀 😀 😀
na svadobnych foto vypada ako decko ale teraz dost pribral tak nabral take mužne tvary za tie 2 roky 😀 😀
my sme ako tom cruis a nicol kidmanova 😀 😀 😀 tak nas aj po dedine volali 😀 😀
nam to ale nikdy nevadilo, ze je nizsi.. ved koniec koncov v posteli sa to aj tak vyrovna 😀 😀

matusik111
8. sep 2009

vy ste obaja z jednej dediny? Tak vy ste take popularne hviezdy, a ja ze preco mam ten film tak rada 🙂
a ako dlho ste spolu chodili?
Dolezite je , aby ste sa lubili cely zivot, ked to nevadi ani jednemu, tak nech sa ostatni divaju. Aspon ste iny par ako tie vsetky ostatne 😎 😎

jarulai
8. sep 2009

ahojte babulky 🙂

priebezne som vas citala ale som uz aj zabudla, co ste pisali 😀

vecer sa nezastavim - budem mat navstevu, tak nemozem ☹ takze - poradte, co mam zajtra povedat mojmu dokimu, ako si vypytat to odporucanie - mam z toho stresy 😎

shandy
8. sep 2009

hmm ahoj micka 😀 😀
normalne povedz, ze uz sa to dlhsie taha a zeby si tam rada sla na konzultaciu, vzhladom k tomu, ze preslapujete na mieste a ze si dostala referencie, tak by si sa tam rada sla pozriet, pretoze maju vacsie moznosti ako doki. 🙂

jarulai
8. sep 2009

ahoj 🙂
to si budem musiet asi normalne napisat 😉 nieco v takomto zmysle som myslela, ze by som chcela vediet nazor odbornikov 😉

nellie_
8. sep 2009

matusik ano sme z jednej dediny... 😀 😀 😀 chodili sme spolu 7 rokov, 2 roky sme manzelia, cize sme spolu uz 10-ty rok 😀 😀 😀

Ahoj Jarulkaaaaa 😵 😵 😵
normalne mu to povedz tym stylom, ze nechcete uz stracat cas a chcete podrobne vysetrenia a vyskusat IUI, a hotovo 😉 a to sa u neho neda....

nellie_
8. sep 2009

shandy to napisala uplne super... 😀 hold riaditelka sa nezapre... 😀 😀 😀 to vidiet na vyjadrovani hned 😀

jarulai
8. sep 2009

jeeeeej, nellie, aj my sme presne 1rok 11mesiacov a 9dni manzelia - a chodili sme spolu 8rokov 😉 takze v lete sme tiez oslavovali 10-te vyrocie 😵

nellie_
8. sep 2009

mna dnes caka zbieranie zemiakov.... 🙄 🙄 🙄 nenavidim tu cinnost uz od decka... 🙄 🙄 🙄
radsej by som neviem co robila ako hento..... 😒

shandy
8. sep 2009

kua, som napisala prispevok a mi to cele vyhodilo... 🙄

shandy
8. sep 2009

no ja len reku, ze nehovor mu jarulka, ze odbornici, lebo ak je jesitak, tak bude urazeny, ze jeho nepovazujes za odbornika. povedz len, ze robia sirsie vysetrenia, ze maju viac moznosti a bla, bla, bla... 😉

shandy
8. sep 2009

nellie, to vies roky praxe s chlapmi 😀 😀 😀

jarulai
8. sep 2009

ja som tiez nad tym rozmyslala aby sa neurazil a este ma vykopne bez odporucania aj s dverami 😀 😀 😀 to by som nerada, asi by sme potom museli pondelok utekat tomu urologovi a pytat si odporucanie od neho - aj ked neviem, ci by im to v TN stacilo

shandy
8. sep 2009

ale jaru jasne ze stacilo, podla mna by nepotrebovali ani to, by ste ich ukecali 🙂 🙂

jarulai
8. sep 2009

no ja som sa ich pytala, ked som tam volala a sestricka povedala, ze to potrebuju - zase sa tam nemienim prehnat aby mi zavreli dvere pred nosom potom 😝 nejako to zajtra prezijem, aj keby sa so mnou moj doki uz nemal do smrti bavit, ak nam v TN pomozu k mimi, tak mi to za to stoji

nellie_
8. sep 2009

jarul, podla mna mas zbytocne obavy 😉 ved on dobre vie, ze v centrach su uplne ine postupy, ktore sa v beznej ambulancii nerobia.. a urcite chape ako velmi tuzite po babetku - takze je pochopitelne ze skusate vsetko co sa da.... 😉

shandy
8. sep 2009

jasne mici a myslis, ze by vas poslali prec, keby ste sa tam dotrepali a povedali, akeho mate trta doktora, ze vam to odporucanie nexcel dat? no tak si tu konzultaciu pri najhorsom zaplatite, ale myslim, ze to za to stoji...

jarulai
8. sep 2009

jasne, micka, ze stoji - vsetky prachy by som dala, keby sa to uz malo podarit 😵 no ved skusim zajtra vypytat a ak neda, skusime u toho urologa a pojdeme tam aj tak - v najhorsom pripade im budeme musiet vsetko vysvetlovat

nellie, neviem - on stale vravi, ze sa nam nedari preto, ze muzik chodi prec. ale to, ze uz bol posledne 3ovulky vzdy doma, a nic - toho akosi netrapi. a ktovie, kolko krat bol doma presne na ovulu este 😠 a podla mna si mysli, ze je este kratko od potratu, ze este netreba nic riesit ☹ 😠

shandy
8. sep 2009

no teda ale ved statistika nepusti, ved to ani nie je mozne, ze by ste za tie 3 roky trafili do ovulky len raz 😔 🙄

jarulai
8. sep 2009

ja si tiez myslim, ze to neni mozne - a vidis, predsa sa nepodarilo a doki s tym nic neurobil 😠 preto tam chceme ist - ked uz aj muzik je ochotny podstupit cokolvek? chuda, uz aj jemu to zacina liezt na mozog ☹

jarulai
8. sep 2009

joj, babulky, ako hrozne ma bolia krize - asi ma prelomiiiiiiii, aaaaaauuuuuuuuuuuuuu 😒

nellie_
8. sep 2009

jarul co si prechladla ci z coho??? 😕

jarulai
8. sep 2009

neviem - mozno ma prefuklo 😠 ale normalne na dotyk akoby som to tam mala zseknute, ci co - ako stara zena 😒 co uz by som chcela, co 😀 😀 😀

shandy
8. sep 2009

micky musim ist trosku makat. jarul, tak my mas ofuk? 😀 😀 😀
pozor na to 😉

jarulai
8. sep 2009

😀 😀 😀 neviem, nikdy som to nemala, ja praveze chodim dobre oblecena, ziadne hole krize a podobne, mne sa aj mamina smeje, ze mna by v zime ani neprestrelil 😀 😀 😀

uz mi ides ☹ tak pekny zvysok dnicka, zajtra vecer sa ozvem, dam vediet ako som dopadla - drz paste 🙂
pa-pa

nellie_
8. sep 2009

ja sa tesim na zmrzkuuuu ked pojdem z roboty.. este 15 minut a prasim aj ja.. do tych sprostych zemiakov 😠

jarul a neurobila si nejaky blby prudky pohyb??? 😀 😀 alebo si mozno iba na prd spala... 😅
chcelo by to masaz asi.. skoda ze nemas draheho doma 😅

jarulai
8. sep 2009

prudky pohyb...ja...to ani nejde dokopy 😀 😀 😀 neviem, cim to je - ved nejako prezijem 😉 😀 😀 😀

ty tiez uz len 15min? ja robim do 15.30 😝 🙄 a vy mi tu uz nebudete ☹

nellie_
8. sep 2009

jarul ja som tu uz od 6,30 a po tej pizze co som mala na obed uz mi fakt slinky tecu na zmrzku, to tak akurat zlizem kym dojdem na autobusovu stanicu 😎

a potom uz tu polhodku nejak vydrzis 😉

dnes som si urobila radost a objednala som si zasa hovadinky z tupperware 😎 😎 😎

jarulai
8. sep 2009

nellie, neboj, vydrzim. a ked nie, tak pustim😀

nellie_
8. sep 2009

nepustaaaaaaaaaaj to by bola hanba 😀 😀 😀

skrkatko alebo mapa???? 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre