Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
8. sep 2009

😀 v mojej robote by sa to stratilo😀😀😀

nellie_
8. sep 2009

jarul ty kde robis??? 😕 😀 😀 😀

ani nechci vediet co ma napadlo 😀 😀 😀

jarulai
8. sep 2009

a chcem vediet - priznaj

shandy
8. sep 2009

mnaaaaam zmrzka 😀 😀 😀
nellie a odkial si objednavas ten tupperware? ja by som tiez daco objednala 😀
ale ja obcas zajdem, ale musim makat 😀

shandy
8. sep 2009

😀 😀 😀 vy ste ale done

jarulai
8. sep 2009

babulky, mne to tu nejako zhovaduje stranku, no katastrofa - pisem len po pamati😀

nellie_
8. sep 2009

shandy objednavam cez mimibazara.. tam je jedna zlata tetusa a dava super ceny a aj darceky vzdy.. 😉
ak chces dam ti jej meno do IP 😉

aj mne to ako blbneeeeee to aka sabotaž toto 😀 😀

shandy
8. sep 2009

jo nellie bud taka zlata a posli mi jej ID aj ked mozes 🤐

jarulai
8. sep 2009

a ja ze som pokazila comp - aspon mi odlahlo😀

jarulai
8. sep 2009

este ti to blbne, nellie? ja chcem uz normalneho konika - som ja ale narocna, furt nieco chcem, co😀

nellie_
8. sep 2009

babenky nerada, ale uz idem.. bezim na tu zmrzku a do zemiakov... 🙄

ahojte zajtra 😀 😀 😀 krasny zvysok dna vam prajem 😀 😀

jarulai
8. sep 2009

OK, nellie, tak si uzi tu zmrzku a zajtra poobede ta tu cakam - budes zvedava ako som dopadla, nie?
pekny vecer

jarulai
8. sep 2009

tak idem aj ja - zajtra na mna myslite. ale ohovarat ma nemusite, lebo ja si to aj tak precitam😀

pekny vecer vsetkym

shandy
8. sep 2009

jasne, pekny vecer aj ja vsetkym 😵 😵
papa cmuk

matusik111
8. sep 2009

ja som tu , halo , halo ... ale ste toho moc popisali

matusik111
8. sep 2009

babulky, a co to vy kupujete cez net ??? to ani nepoznam 😀 😀
a inak, dnes som pozerala tie ovu testy, a nasla som slovensku stranku , kde su lacnejsie testy. ale nemam s tym skusenosti .... tak neviem, ci ich mam objednat z tej ceskej, alebo skusit tu slovensku

matusik111
8. sep 2009

tak to je uzasne, ja pridem a vy odidete,... vy asi nechcete somnou kecat..... ☹

Nelie, pekny den pri zemakoch 😀 , my to uz mame za sebou 😀 . Kazdy rok sa na to tesim. 😀 😀 😀

Jarulka, nabehnes ku doktorke, a ked bude protestovat, tak jej nadaj, ze je neschopna a koli nej nemate mimino 😀 😀 a preto sa idete obratit na skusenejsich

nellie_
9. sep 2009

dobre ranko 🙂 🙂 🙂

no nakoniec to ani moc nebolelo-tie zemiaky.. dosli sme so svagrinou na rolu a ostalo nam pol radu vyzbierat 😀 😀
takze bola som tam cca 20 minut ani to nie 😀 😀

jarulka, dnes drzim palce 😉

shandy
9. sep 2009

dobre ranko pani vratnicka 😵 😵
matusik, aka slovenska stranka na ovu testy? hod link...
Jarulka drzim ti vsetky palciska dnes u gynda, ani robit nebudem 😝 😅 😅 😅
nellie, no vy ste sikula, pozeram, ze to ani nebolelo, tak mozes prist aj nam vybrat 😀 😀
inak moj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/251771
no co som hovorila? 😉

nellie_
9. sep 2009

ahoj shandy... 😉
no - veru pozname tie nase tela uz dokonale ze? 😉 verim, ze nabuduce to uz vyjde.... 🙂 🙂

ja som si chcela od tialto objednat ovu testy - zdala sa mi to dobra cena... http://www.ovulacne-testy.sk/
21 testov za 22 Eur... 😉 ale nakoniec som sa vykaslala na to.. ja by som na to nemala nervy 😀 😀 😀

ozaaaaj Matusik ty si Martinka?? dufam, ze sa nemylim 😅 (lebo ozaj stracam prehlad tu na konikovi, ze pod ako prezyvkou sa ake meno skryva 😀 😀 )

Ak ano,tak prajem vsetko len to najlepsie a najkrajsie k dnesnym meninkam.. 😵 😵 😵
hlavne aby sa Ti splnil ten najkrajsi sen na svete 😉 😵 😵

shandy
9. sep 2009

jooj nellie takych nabuduce este bude 😀 😀 😀 , ale neva, uz som sa volajako ukludnila aj ked to nebude hned, tak budem trpezliva 😝
fiiii to je dobra cena, ja mam z lacnetesty.sk, ale nemienim to s nimi volajako prehanat, lebo je to otrava a aj gyndo mi povedal, ze je to zbytocne 😔 , pouzijem ich ked sa mi nebude chciet merat. Nasledujuci cyklus meriam len do potvrdenia ovulky, lebo drahy je cele moje plodaky v robote. Budem merat len kvoli tomu, aby som vedela, kedy pride mrcha a preto, ze mam folikulosku...aj ked bude tento mesiac teda zbytocna.. 😔
nellie matusik je martinka, takze sa pripajam a zelam vsetko najlepsie, hlavne co naskor mimi v brusku 😵 😵 😵

nellie_
9. sep 2009

baby takze 25.9. ideme do tych tatier na ten vikendovy pobyt 😵 😵 😵
uz sa tesim... skôr nebolo volne...ale nevadi, konecne po dlhej dobe budeme niekde iba my sami dvaja 😵 😵
a vo 4-hviezdickovom hoteli 😵 😵 😵
uz sa tak tesim... 😀 😀 😀 doteraz som nikdy nic nevyhrala... 😀 😀 😀

shandy
9. sep 2009

whaaaaaaaaaaaaaaaaaao no teda, dufam, ze akurat cez tvoje plodaky nellie 😉 😵 😵
to bude romantikus 😀 😝

nellie_
9. sep 2009

no neviem ci budu akurat plodne dni.. teraz mam super cyklus, ked som dostala prveho.. presne viem kolky DC som.. cize 25.9. budem 25DC 😀 😀 😀 to verim, ze uz budem po ovu... alebo keby dovtedy meska, tak by mi to ani nevadilo 😉 😎 😎

nellie_
9. sep 2009

no je to nadherny hotel.. ked som videla tie apartmany romanticke.... je to idealne miesto na vyrobu deti 😀

shandy
9. sep 2009

no teda, asi ti budem zavidiet 😀 😀 😀
kua...
ale nie, ja ti doprajem 😅 😅 😅
hladna som ako cenkovej deti a to je len pol jedenastej 😔

nellie_
9. sep 2009

ja v kuse daco tlacim do seba dneska... 😀 😀 😀
neviem co to je za dni toto.. ved ja take žracie stavy mam len tesne pred mrchou.. 😅

shandy
9. sep 2009

aj ja som si uz dala jablkovu strudlu, lebo som uz nemohla vydrzat 😀 😀 😀
ja neviem ci som iba ja taka blba, ale ja furt hladam tu chybicku, ze preco sa nam nedari 😀 😀 😀 , ked je HP ok, patram zas inde 😀 , este furt u ineho lekara, lebo by ich zo mna asi slahlo... 😀

matusik111
9. sep 2009

hallo halo ..... je tu niekto??? 😀 😀

matusik111
9. sep 2009

tak som si vas precitala .... ano, dnes oslavujem a pekne vam dakujem. Velmi by som si priala zdrave miminko, tak ked mi to vsetci praju, tak budem cakat, ci nam nas anjelik pride z nebicka 😵 😵 😵

Nellie, ty si taka sikulka, ze az 20 minut na zemiakoch, to budete mat pridel asi 50 zemiakov 🙂 🙂 ,

Shandy, vidim, ze si skoro ako ja, furt hladam , kde je problem, ked by malo byt vsetko v poriadku ... tak si nahovaram, ze doktori to odflakli a je to vsetko zle. Idiot je zo mna, ale co uz mam robit 🙂 😀 😀

Jarulka, ako si dnes dopadla u doktora??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre