Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
15. mar 2010

Dobre ranko, tak vidim, ze MOncika ma kopec stastia okolo seba. To je fakt neuveritelne, ze sa take nieco moze diat jednemu cloveku v priebehu jedneho tyzdna.
Ja by som tiez uvazovala nad inou nemocnicou . To akoze neni doktor v nemocnici ?? Dake cudne. Ved keby tam ostala operuju ho v pondelok? Stale asi lepsie ako chodit hore dole a balit sa a vybalovat sa. Ved to je na porazenie.
Moncika, naozaj vam drzim palce, aby ste sa co najskor dostali cez tieto trampoty, a dufam, ze aspon na to babo nebude te tak dlho cakat ako na tie predoperacky a samotne operacky.

Jarulka, ako si dnes uzivas ? 😵 😵 😵 😵

shandy
15. mar 2010

ahojte micusky 😵
matusik, ved ja sa tesim, ze si nam to tak pekne popisala 😀 😀
a uz aj viem, co je to PCT (postkoitalny test), to je test priechodnosti spermosiek cez tvoj hlienik 😉
krasne sa to rozbehlo matusik, tak verim, ze sa rychlo pride na pricinu a budes sup, sup tehulka 🙂
a si sikovna ty koki taku tortu 😕 , to ja by som tyzden robila 😀 😀 a aj to neviem, ci by ju vobec potom niekto jedol 😀
moncurik chudiatko, to vy mate aku smolu. to je uplne na nervy toto zdravotnictvo niekedy...drzim palce aj ja, nech uz vas vsetky tie obstrukcie obidu.
jarulka, cakame na report 😉

matusik111
15. mar 2010

Shandy, a ty sa nam kedy ides chvalit ?? 😎 😎 😎 Ale sa nam to tu rozutekalo do CARov 🙂 , Baby , ja to fakt tusim, ze budeme naraz tehulky,.... + - daky mesiac , to bude paradicka. A potom premenujeme temu, manzelov maju v zahranici a aj tak tehulkuju 😵 😵 😵

matusik111
15. mar 2010

Som rada, ze sa vam torticka pacila. Ja by som vam aj upiekla, ale ked tak daleko byvate 🙂 a ja nemozem doma vypekat, lebo iba priberam a priberam a hnevam sa na seba 🙂 😀 😀

shandy
15. mar 2010

ahoj matusik 🙂
ja sa vam dufam budem chvalit v piatok rano alebo ked stihnem tak este vo stvrtok vecer 😉
veru veru, konecne sme sa vsetky pohli kusocek dalej 🙂
jooj uz sa tesim do novej temicky 😉
matusik kvoli mne nemusis vypekat, ja by som zjedla tak za macny macik a zvysok by musel niekto iny 😀 😀

matusik111
15. mar 2010

Shandy, a ty nelubis sladke ? alebo torty ? Samozrejme, je to aj na Tebe vidiet 😵 😵
Ja by som to najradsej vsetko spapala 😀 😀 😀
Baby, myslite na nas o 1 v noci 😵 😵 😵 ideme si uzivat na povel 😀 😀 😀
A kde sa nam stratila Neli ?

shandy
15. mar 2010

ale hej matusik lubim, hlavne cokoladkove veci mam rada 😀 😀 , ale torty vela nezjem...
matusik budem na vas mysliet a tajne si vas predstavovat 😀 😀 , no akurat, ze dufam, ze ma to nerozrusi natolko, ze sa budem chciet vrhnut na draheho, lebo my mame teraz abstinenciu, kedze vo stvrtok nas caka CAR 🙂
veru neviem co je s nasou nelkou. striehnem, ze ju na skype odchytim a jej nikde...dufam, ze je v poriadku 😕

matusik111
16. mar 2010

Dobre ranko , dobre ste na nas mysleli ?? 😀 😀 😀 Tak to bolo zas kopec srandy, najskor sa nam chcelo spat, o 1 v noci sme si " uzili" a zas sa nam nechcelo spat a rano vstavat o 5:50 , hruza.
Inak, sliznica 13mm , aka by mala byt ? Lebo tieto cisla este nemam nastudovane 😀 😀 😀 a rano som merala BT a vobec sa to nepodobalo na ovulku, vcera som skusala ovulacny test, a nikde nic, a normalne mi doktorka potvrdila, ze este je ovulka daleko , vajko ma len 17mm, dako mi pomaly rastie ☹ , Takze si musim pockat mozno na stvrtok .
Je to nieco zle, ked vajko rastie pomalsie ako za 1 den - 1 mm ?

Shandy, a ty mas doma draheho ? dako mi usli dake infosky, 😎 Som zvedava , ako dopadnete v piatok.
Inak , dnes som si volala na alergologiu a zistili mi , ze ja som prekonala aj ureoplazmu plucnu , aj chlamydie plucne takze vyzera to tak, ze ja som mala vsetky plucne infekcie a dako to zabludilo aj tam dole. Ale ureoplazmu mi na chynde nezistili. Shandy, Tebe to akymi liekmi liecili ? Myslis, ze su rovnake lieky aj na ureoplazmu aj na chlamydie ?

shandy
16. mar 2010

dobre ranko dievcence,
tak som si prave bola prevziat byt 😀 😀 😀 😀 , tak keby ste chceli niektora prist na navstevu, ste vitane 😉
akurat, ze este nie je na com spat, tak to tam trosku musim dovybavit 🙂
matusik mysleli mysleli, veru aj moj mal taku naladu okolo jednej, ale som ho musela zrusit, ze setrime do brna 😀
matusik sliznicu mas uplne naadhernu, priam ukazkovu by som povedala 😉 , ja som mala na 12.DC 9,9 mm na 14.DC 10,5 mm, takze to mas uuplnu postielku pre embrijko 😵
matusik nie kazdemu rastu foliku rovnako rychlo, takze si nerob ziadny stres z toho. vyckaj do stvrtku a budeme mudrejsi. ono kazdemu aj pri inej velkosti praska. niektorym uz pri 22 - 24 mm a ja mavam este 29 mm foliky neprasknute v pohode...
dnes rano odisiel do prace, len v pondelok som ho mala doma. ale uz v stredu mi pride zas, huraaaa 😅
my ideme vo stvrtok, len v piatok asi az podam info 😉
no matusik teda ty musis mat fakt vsetko 😀 , neviem ci su na obe rovnake lieky. ja som sa liecila na tu ureaplasmu doxybene 2 x denne 10 dni...

nellie_
16. mar 2010

ahojte...

vcera som mala volno a dnes mi nie je moc do reci..... 😔 😔 😔
http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

a take nadeje som si teraz robila ja krava blba.. tiez by som nemusela byt taka naivna, ze vzdy ked sa strafime si myslim, ze to vyjde... 😅 🙄 🙄

matusik111
16. mar 2010

Jeej, Shandy, ta sa tesime ku Tebe na navstevu . Mozes nam aj dake fotecky hodit. Budeme sa s Tebou vytesovat. A nerob si s nami starosti, my si donesieme aj spacaky aj madrac 😀 😀 😀
Tak konecne aspon nieco mam dobre 🙂 , apson tu sliznicu 🙂
A to fakt mas az 29mm ?? 😲 😲 😕 😕 , to je trosku dost, to som nevedela. Ale ze by mala byt aspon 20mm , aby bolo vajko v poriadku a prebehla ovulacia, vsak ? To chapem spravne ?? 😨 Juuuj, to meranie BT je len super vecicka, to budem moje deti ucit 😀 😀 😀 😀 .
Tvoj drahy chodi do prace len na otocku , to je parada, aspon si ho mozes uzivat. Moj ide az vo stvrtok rano a v piatok vecer pride 🙂 Praca musi cakat, ovulka sa omeskala 😀 😀 😀
Nelie ☹ ☹ ☹ , a tak ste sa krasne trafili do ovulky ☹ , skoda ☹ Ale zatial mrcha neni a ako sa hovori, nadej umiera posledna. 😵
Neni si vobec blba, lebo vsetky dufame, ze akurat tento mesiac sa urcite zadari a uz dufame vyse roka . Takze by sme museli byt vsetky blbe a to nie sme. 😅 . Pride dalsi mesiac a budeme skusat a jeden mesiac bude ten pravy // 😵

jarulai
16. mar 2010

ahojte babule 🙂
no ste sa teda rozpisali - pochvala 😉 😀
matusik, aka fajna torticka. sikulka si 😉 a vravim, tu sliznicu ti zavidim - uzasnaaaaaa 😵 😵 😵tak len sup-sup do snazenicka 😉

nellie, nebojkaj, my vsetky ta uplne chapeme ako ti je. a vobec nie si blba, je normalne, ze sa nadejame kazdy mesiac. ale uz coskoro nam to vyjde, ver!

shandy, ty mavas take velke foliky? no to by bylo aby nebylo potom z nich nieco 😀potom cakam na spravicky z Brna 😉

pekny dnicek vsetkym 🙂

fatmira
16. mar 2010

ahojte baby... nazov tejto temy presne sedi na mna ako uliaty...preto sa k vam pridavam.....ak mozem 😉

jarulai
16. mar 2010

vitaj fatmira 🙂 jasne, ze sa mozes pridat 🙂 a napis niecov skratke o sebe, predstav sa nam 😉

shandy
16. mar 2010

nelka, tak dufam, ze ta to uz preslo 😉 a kludne sa nam kedykolvek vyzaluj, na to sme predsa tu 🙂
no ja s mojimi 13. vyuzitymi ovulkami som radsej ticho 😀 😀
hej baby ja mam take mega foliky, tak viete, stale musim byt nieco extra 😀
matusik spravny pristup, najprv plodenie, potom zabava 🙂
jarul a tych 13. mesiacov co by bolo ale nebolo? 😀 😝

shandy
16. mar 2010

ozaj a vitaj fatmira, samozrejme sa mozes pridat, budeme len radi 🙂 🙂

fatmira
16. mar 2010

ze predstavit? tak mam 23 rokov 🙂 a tuzbu otehotniet s mojim priatelom, ktory ma ale 38..... staci tolko? hej a pracuje v zahranici, takze chybycka krasy..zeby....

jarulai
16. mar 2010

fatmira, ty si aka mladunka 🙂 a kolko sa snazite? a ako ti chodi prec, na ako dlho? a kolko ho mas doma potom?

fatmira
16. mar 2010

snazime sa tak pol roka uz.... ale nie velmi poctivo... chodi na 6 tyzdnove turnusy, a dva tyzdne je doma..ale to len pol roka... dalsi pol rok sme stale spolu....

jarulai
16. mar 2010

a teraz je aky polrok? ked ho mas doma, ci ked ti chodi prec? to ti chodi na dost dlho 😖 ale si tu najkratsia snazilka z nas...

fatmira
16. mar 2010

teraz je to obdobie ked je prec... ☹ a vy sa kolko baby snazite?

jarulai
16. mar 2010

no ako ktora, ale kazda viac ako ty, viac ako rok
a uz ste boli aj na nejake vystrenia?

matusik111
16. mar 2010

ahojte kocky 🙂
Shandy, ake to 13. spominate ?? dako mi usla "nit" 😀 😀
Jarulka, pozicam Ti tu moju sliznicu, ale vidis, aj tak mi je trosku na prd 😀 😀 😀 .
Inak, neviem cim to je, ale som momentalne dako v klude, to asi tym, ze viem, ze sa nieco deje okolo mna a je sanca sa posunut dalej.

Vitak fatmira, veru si mladucka pri nas starych pakach 😀 😀 , ale aspon trosku omladneme pri Tebe.
Pol roka neni vela, ale uz urcite mi zacinalo vrtat vhlave vsetko mozne . Chodis casto na konika? Tu najdes kopec dobrych informacii , ktore Ti mozu pomoct a hlavne ak mas doktora , ktory veci odflakne.

Ja hovorim za seba, snazime sa neoficialne asi rok aj pol a oficialne par mesaicov 😀 😀 😀

jarulai
16. mar 2010

ahoj matusik 🙂
dakujem, si zlata, ale ved ty budes tu tvoju sliznicu zachvilu potrebovat 😉 ja si budem pekne budovat svoju celou silou 😉 a snad sa mi to uz podari.
inak - uz ucinkuje thyroxin, aj mrcha uz ma normalny priebeh konecne. tak sa z toho vytesujem 😵 😵 😵

matusik111
16. mar 2010

Jarulka, a aky to je normalny a nenormalny priebeh mrchy u teba ??
Inak , robim pizzu pre muzika a pre mna 🙂 😵 😵

jarulai
16. mar 2010

matusik, nenormalny priebeh: 1-2DC krvacanie a potom az do konca len spinenie. normalny priebeh: krvacam este teraz 4DC. ale samozrejme intenzita klesa 😉
spokojna s odpovedou 😀
posli aj nam pizzu 😉

matusik111
16. mar 2010

super , takze nakoniec zistim , ze mam aj ja nieco so stitnou ???? 😕 😕 , lebo ja tiez mavam slabu mrchu cca 2 dni a potom iba spinim

mam super recept na ryyyychlu pizzu

matusik111
16. mar 2010

PIZZA - rychlá, z jogurtu

Suroviny:
1 bílý jogurt
1,5 kelímku polohrubé mouky
1/2 prášku do pečiva
1 vejce
špetka soli

Postup:
Všechny suroviny smícháme, dáme na kulatý plech vyložený pečícím papírem a zdobíme surovinami, na které máme zrovna chuť 🙂

jarulai
16. mar 2010

matusik a ty mas ako dlhu mrchu? lebo ja mam 6dni, teda som cele 4dni uz len spinila a to len tak, ze na vlozke nic, len na toaletaku. a teraz to uz zacina byt presne take ako pred tehu. je este trosku slabsia ale uz lepsia 😵

matusik111
16. mar 2010

ja ma tak cca 4-5 dni , z toho 2 -3 dni mrchujem a posledne dni staci 1 intimka na cely den a na noc ani nepotrebujem.
A tebe sa to zmenilo po tehu ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre