Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
14. jan 2011

@skatarina, no to ja som uz bola v plnom prude 😀 ved pockaj, ty sa vratis do roboty a ja budem na materskej a snad aj mna moje dietatko necha buvat do 10.00 😀 😀 😝

skatarina
14. jan 2011

😀 😀 😀 dufam,ze sa aj nam podari coskoro dalsie a budem vyspavat dalej 😉 😉 😉 a potom dalsie a dalsie 😀 😀 😀

jarulai
14. jan 2011

😀 😀 😀 no ty si asi taka spachtoska ako ja, by si vyspavala do dochodku a potom zas na dochodku, co 😀 😀 😀 a robit bude kto? to sa mozme rovno nastahovat na lunik IX 😀 😀 😀

skatarina
14. jan 2011

@jarulai 😀 😀 😀 ved roia nasi muzickovia 😀 😀 😀 😀

skatarina
14. jan 2011

robia

bleble
14. jan 2011

@jarulai to je pravda..ja dufam, ze je to len docasne, ale kde mam istotu 😒 a zas z kazdej strany len vidim a citam o neplodnosti a ze treba zacat cim skor tak neviem

jarulai
14. jan 2011

@skatarina ty to mas tusim normalne premyslene 😀 😀 😀

no nic, moja, idem to uz vypnut.

prajem vam tu vsetkym krasny vikendik 😉 buduci tyzden sa asi budem ozyvat menej, budem sa venovat muzikovi 😵 😵 😵 tak za mnou moc neplacte 😀 😀 😀

pa-pa

skatarina
14. jan 2011

@bleble ty mas vyhodu,ze mas mamku blizko.Ja mam svoju 100km a sama s dcerou to zvladam.Dokonca chceme dalsie babo a muz bude este 3,5 roka jazdit von.Musis sa na to citit 😉 😉 😉.Ja by som necakala,deti su uzasne a davaju rodicom novy zmysel zivota 🙂 🙂 🙂
@jarulai uzi si svojho draheho doma 😉 😉 😉

bleble
14. jan 2011

@skatarina ved to je to, vzdy si to hovorim, mam tu vyborne zazemie a pomoc co sa tohto tyka, obdivujem ludi co odidu daleko a su odkazani fakt sami na seba, aj horsie sa deje, ale stale ma to dost trapi ze by to malo byt takto..

skatarina
14. jan 2011

@bleble s tym vela nenarobis,mozno by prave koli dietatku tvoj manzel hladal inu alternativu.Urcite by sa mu tazko odchadzalo prec.Moj manzel odchadza s takym tazkym srdcom.Boji sa,aby mu neutieklo dcerkine detstvo 😒 😒 😒

mariettka27
15. jan 2011

ahojte dievčatá,ako víkendujete bez svojich polovičiek? 😉

mariettka27
15. jan 2011

@lolitka25 nemčinu?môj obľúbený jazyk,milovala som ho na strednej 😀

lolitka25
15. jan 2011

🙂 mariettka na strednej som ju milovala aj ja 🙂
vikend bezi pomaly a tazko, ucim sa na hroznu prisernu skusku, ohrievam sa pri radiatore- nech ten zapal ci co to zmizne a myslim na draheho :(
A vy? Pochvalte sa 🙂

mariettka27
16. jan 2011

@lolitka25 😀 pestrý to máš víkend veru....ja mám chvalabohu skúšky zo ZS za sebou,tak len tak vegetím.... 😉

lolitka25
16. jan 2011

zavidim ti,ze vegetis...mna po skuskach diplomovka caka a tak ucenie sa na statnice... oddych asi az v july :( a to dovtedy chcem aby sa nam "zadarilo " 🙂 Ale vies ako- clovek meni, Panbozko meni :(
Mariettka vy sa uz kolko pokusate? My sme v tomto zaciatocnici este 🙂Ale ludom okolo mna sa na prvy druhy sup zadarilo a ja preto uz depky, ze co je to s nami,ze nam nie :(

mariettka27
17. jan 2011

@lolitka25 určite to máš perné tento rok a LS ešte horší,budem ti držat všetky palce,aby si úspešne dobojovala tú školu...mňa to čaká budúci rok,teraz sa ešte dá,aj keď v lete budem mať 10 skúšok,tak sa asi rozkrájam.. 😀 diplomku máš na akú tému,ak sa smiem opýtať?
my sa snažilkujeme 4,5 roka ale manžela mám stále preč,tak je to také o ničom...ale teraz idem za ním na čas,tak možno sa pošťastí...nemaj depky,ani by si neverila koľko ľudí má takéto problémy...nie si v tom sama...určite sa šťastie usmeje aj na vás...možno niekto tam hore chce,aby si si napr.najprv dokončila školu 😉

lolitka25
19. jan 2011

uz po skuskovom, vdaka Panu Bohu 🙂 mozem sa vrhnut do pisania DP a ked pride manzel tak do robenia baba 🙂)
Vsade okolo mna su same mamicky, tehulky a podobne a mne je tak smutno... idem v buse, v restauracke, po uliciach - nejak sa baby boom rozmohol len mna bocian obisiel :(

skatarina
19. jan 2011

@lolitka25 ....skus na to menej mysliet a sustred sa na DP.Ak bude spravny cas tak ta bocian urcite najde 😉 😉 😉 😉 😉

lolitka25
19. jan 2011

🙂 verim ze ano 🙂 Som dnes tak pozitivne naladena, zajtra sa konecne chystam na gyndu- ci uz je ten zapal definitivne prec ci co mam v bruchu ze mam priznaky pms aj ked mi prave skoncila- aj ked dvojdnova ale zrejme mrcha ..... take tlaky, ani neviem ci vajecniky ci maternica... uvidime. snad je vsetko ok. raz som uz mala cystu, nerada by som mala zasa :(

skatarina
19. jan 2011

@lolitka25 snad to nebude nic vazne,drzim palce 😉

lolitka25
19. jan 2011

vdaka, dam vediet ze co to bolo 🙂

oriesok
21. jan 2011

ahojte.. dlhšie sa mi sem nepodarilo prísť.. nejaké sme nachcípané.. aj ja aj malá.. tak sa liečime.. 🙄
inak ako sa vám darí?

lolitka25
21. jan 2011

ahojte baby, tak mam aj vysledky- tehotna nie som, zapal nemam / vysetrenie mocu/ a doktorka nechape preco som mala len taku slabu menstruaciu .
Navyse,ked som prisla domov mala som troska krvy v nohavickach :( Skoda,ze sa to stalo az druhy den-potom, co som dostala vysledky.
Cakam na vysledky cytologie a som obj,na ultrazvuk. Dost sa bojim co mi je, pretoze sa necitim ok- casto cikam a mam take nutkanie na malu aj ked mi netreba :( nemate skusenosti s niecim takym?

skatarina
21. jan 2011

@lolitka25 ja som sa akurat nedavno vratila od gyndosa,bola som na ultrazvuku.Sleduje moju folikulometriu.Ovulku by som mala mat od pondelka,ale je mi to prd platne,lebo moj manzel dojde az koncom tyzdna ☹ ☹ ☹ .Snad ti zistia co sa deje.Neboj,nebude to nic vazne.Ja som tiez raz mala taky divny cyklus,slabulinku mrchu,ale nic mi nezistili.Dalsia uz bola ok.

lolitka25
21. jan 2011

my najblizsie budeme spolu cez ovulku zrejme az v aprily :(

kbalogova
21. jan 2011

@lolitka25 ahoj. kolko sa snazilkujete? nam to trvalo rok. a podarilo sa. ale clovek nesmie mysliet a sustredit sa iba na to. drzim palce.

jarulai
21. jan 2011

ahojte babulky 🙂
som tu nebola cely tyzden - mam muzika domka 😉 ale teraz oddychuje, tak som sem skocila

no vidim, ze tento mesiac mame kazda taky pekny asi, co? ja som zase dnes uz 23DC a ovulka podla teplot nikde. bud bude anovulak alebo zas nejaky zmatok a dojde neskor. no co uz narobim.

@lolitka25 tak drzim paste, nech si zdravucka
@skatarina, hlavne, ze mas normalny zdravy cyklus. ovulka sa da nacasovat 😉
@oriesok, skore uzdravenie tebe aj malinkej 😉

tak krasny vikendik vsetkym
pa-pa

oriesok
21. jan 2011

@jarulai ďakujem.. sa máš, že máš doma mužíka.. my sme teraz bez tatina.. ale tak dnes sme sa liečili s Lucinkou navzájom 😉 pekne sme si spolu poobede zdriemlil.. tak si pekne uži mužíka.. pekný weekend..

jarulai
21. jan 2011

@oriesok, muzik mi tu teraz chrapka na gauci 😉 sme boli prec a ze ho boli hlava, tak ho necham 😉

skatarina
22. jan 2011

@jarulai mne to nikdy nevychadzalo podla teplot.Asi som si nemerala dobre.Gyndos mi povedal,ze ovulacia by mala u mna zacat v pondelok.Ale ti poviem,ze od vcera ma pobolieva lava strana a tam vraj mam dominantny folikul 18mm. A dokedy budes mat draheho doma?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre