Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
3. mar 2009

ja som taka nafuknuta, presne ako pred mrchou. Zajtra teplota pojde dole a stvrtok pride na zavolanie. Uz to poznam. ☹ ☹ Ale zas budem testovat ovu testy uz dalsi vikend 😵

matusik111
3. mar 2009

ja uz pomalicky balim kufre a idem domov, teda do fitka sa rozcvicit a potom sledovat Panelak 🙂 Tak pa-pa zajtra

shandy
3. mar 2009

no este ze tak 😀 😀
jasne mojka neboj, vsak mi to nejako zmakneme, hadam nas daka mrcha nezlomi 😉
Idem aj ja uz tak pekny vecer a ked mozes pozri si aj Dextera, je to dobry serial, dnes ide prva cast. pa paaa

jarulai
4. mar 2009

dobré ránko, závisláčky 😉 😀
vidím, že ste si tu včera urobili súkromný debat 😀
inak,matusik, to by bolo super tu mať zase nejakú tehulku. a my ostatné by sme mali komu v tichosti závidieť 😀 😀 😀 ale nie - ja ti to úprimne prajem a držím paste 😉
k tej mojej mrche - ešte nič. asi budem musieť ozaj skúsiť to červené vínko 😀 horúci kúpel jedine že by som si sadla do umyvadla s horucou vodou 😀 😀 😀 - máme len sprchový kút

matusik111
4. mar 2009

dobre ranko 😎
tak ja uz zase klesam dole, tak uz prichadza mrcha 😠 http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 Tento mesiac s tym dako nepocitam, zda sa to az nemozne, ako kazdy mesiac. Takze ziadne prekvapko 😀

Tak Jarulai, dnes si otvor flasu cerveneho vina a ozer sa doma 😀 😀 😀 😀 😀 a mrcha doleti aj keby nechcela 😀 , a keby Ti bolo moc smutno, daj nam vediet, odskocime ku Tebe na party, aj tak samucicke doma. vsak Shandy ? 😵

jarulai
4. mar 2009

no ja by som vás inokedy privítala s otvorenou náručou, ale dnes nie, na obed mi príde mužík domkov...tááááááááááááák sa tešííííííííím 😵 😵 😵 a to víno najskor budem musieť kúpiť - ja som totižto abstinent. ale už ked nesmiem mať ani seksík, tak si doprajem aspon vínko, že 😀 😀 😀

matusik111
4. mar 2009

jaaaaaaj, tak Tebe uz pride muzik domov dnes. Tak to jasne, ze dnes neprideme 😀 😀 😀 , vpohode, mas to odpustene, ze nas nechces 😀 😀 😀
tak Ta caka tulkanie cely tyzden, juuj, odbre vam bude. Tak vyprovokujte tu mrchu , nech sa ukaze.
Napadla ma taka otazka, co by sa mohlo stat, keby ste si tak jemne zasexikovali ??? Co by sa asi mohlo poskodit ??? Cisto teoreticky???

matusik111
4. mar 2009

tak vy teda pracujete ??? no dobre, idem pracovat aj ja, lebo den utecie a nic nesrpavim. tak potom neskor sa uvidime na konikovi 🙂 😵 😵

shandy
4. mar 2009

bre ranko bambuleee, no ja sa este stale spamatavam z tej dovolenky, roboty ak na kostole 😠 😠
matusik, este hadam nie je nic stratene, pokial mrsula neprisla a dufam, ze nepride 😠 🙂
jaru, ty sa maaaas, tak si to dnes patricne uzi 😉 , ja tiez myslim, ze keby ste tak jemne, trosku, ze...hmm, cooo?
😉
alebo fakt ta tepla sprcha, u mna este aj cvicenie zabera 😉 😀 😀
sef nam prave zrusil vsetky skolenia a posilku, co nam platila firma, ze kriza a setrime ☹
a moj dnesny grafik:
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

jarulai
4. mar 2009

bambule, ved vy ste ich mali doma nedávno - na víkend nie? a ja som bola samučká. tak mi ho hádam doprajete, nie? 😀
niekto niekde písal, že po tých 6týždnoch /ktoré budú zajtra ☹ /by sme už mohli niečo začať 😉 no ak nedojde mrcha do piatku, tak sa potom zariadime podla toho, čo povie doki.

shandy
4. mar 2009

jasne jaruuu, my ti ho doprajeme veru. pekne si ho uzi 😵 😵
a k dokimu ides kedy?

jarulai
4. mar 2009

už som myslela, že zase pilne makáte. mala by som ísť piatok k dokimu, no všetko závisí od tej mojej mrchy 🙄

matusik111
4. mar 2009

😎 tak ja som sa uz napapkala a este cumlem hroznovy cukor, poznate to?? Je to take fajnove sladke 🙂 a dietnejsie ako cokolada 😀
Akurat idem objednavat ovul testy, aby to prislo do buduceho tyzdna, lebo sa budeme hrnut do sexu 😵 😵

Shandy a vy ste sa teda trafili poriadne do ovulacie???? potvrdili ste to aspon 2x za den?
Jarulai, uzivaj si muzika, aby sme vedeli ako sa mame tesit na zajtra, lebo uz zajtra nam pridu 😀 😉

jarulai
4. mar 2009

matusik, tak mi nemusíte závidieť, že ho mám od dnes doma. ja som počula o tom hroznovom cukre, ale ešte som to neskúšala. ale rada by som - ked je to dietnejšie než čokolada 😉 kde to predávajú?

matusik111
4. mar 2009

🙂 kupis to aj v lekarni. Su rozne prichute, ja mam malinovu. to sa tak rozpusta na jazyku. skus

jarulai
4. mar 2009

😝 mnam, dobré to je 😀 😀 😀 utekám kúpiť /raz, ked sa dostanem do mesta. to vieš, dedinské lekárne ťažko budú mať takéto vymoženosti 😀 /čo to stojí zhruba a aké to je velké? jaj, sa mi slinky zbiehajú. budem musieť oklamať jazyk čokoládou, nič sa nedá robiť

matusik111
4. mar 2009

ja ani nevem kolko to stoji, lebo som kupovala viac veci (alchemilku, zensen 😉 ), ale myslim ze okolo 1 eur. Je to taky sulok asi 15 cukrikov. To su vitaminy. Ked si vypytas hroznovy cukor ako cukrikyy, tak budu vediet. To sa bezne predava.

matusik111
4. mar 2009

babulky, uz som objednala ovul testy, tak ze musim to zaplatit a budeme sa chystat . Uz bude vyzbrojena na 100 %, lebo budem merat teplotu, potvrdim to s testami , a manzel uz vie, ze mame sexikovat 4 dni v kuse cez ovulku. 😀 😀 😀 Baby , ak sa to nepodari buduci mesiac, tak ja uz fakt koncim, lebo mam pocit, ze som zozrala celu mudrost a prd z toho .

shandy
4. mar 2009

ja dnes nejako nestiham 😒 😀 😀
jaru, tak nech uz ti dojde ta mrsula, my sa vzdame nasich s matusikóm v prospech tvojej, okej? 😀 😝
hroznovy cukor? no jasne, poznaaam....nie raz mi zachranil zivot 😉 , doda rychlu energiu, ked potrebujes...ale mala by si zjest tak max 2 - 3 za den, tak dufam, ze to neprehanas 😉 😀 😀
a jaru myslim, ze aj na dedine to maju, lebo ti sportovejsie zalozeni to zvyknu bezne pouzivat...

shandy
4. mar 2009

matusik, no supeeeer, konecne objednavas ovu testy?? presne, si sikula, presne ako to ma byt. Inak ked som pozerala, tie grafy podobne mojim, co boli na FF tehotenske, vacsina z tych bab tam mala potvrdenu ovulku pozitivnym ovu testom, to znamena, ze nieco na tom bude, ze to nacasujeme 😉 😅
no a ked som pozrela zasa grafy podobne, co neboli tehu, ale len ovulacne, tak skoro ziadna tam nemala potvrdenu ovu cez test...takze snad na tom nieco malo bude.... 😉 😀 😀

shandy
4. mar 2009

a matusik vlastne to ber tak, ze ty len teraz zacinas, lebo az teraz budes vediet, kedy mas presne ovulu. takze neviem preco by si mala vsetko zahadzovat hned po prvom pokuse 😉 . su totiz babenky, ktorym teplota stupne az o viac dni neskor po ovulacii, takze to mozes mat cele poposuvane...az po teste si budes viacmenej ista, ze je vsetko ako ma byt 😀 a kolko si ich objednala?
Matusik, dufam, ze sme sa do ovulky trafili, ale to vies 2 x denne sa vzdy nedalo 😀 😀 , ale skusali sme aj rano aj vecer 😵 , ved na grafe vidis ako 😀 😀 , to len ty to pred nami tajis 😀 😝

shandy
4. mar 2009

no a konecne hadam budem mat novy teplomer, lebo uz mi ho v tej lekarni objednali a priesil 😀 😀 😀

matusik111
4. mar 2009

tak ja som dnes zozrala asi 7 cukrikov 🙂 , ja som trosku viac pazrava ako vacsina normalnych ludi 😀 😀

matusik111
4. mar 2009

jedneho dna, ked budem mat trosku cas a ty tiez, tak by si my vysvetlila, preco nevidite ako sme sexikovali. Uz som sa to pytala aj bab v teme Grafy, ale daako ma ignorovali 😀 😀 😀
Ale dnes urcite nestiham 🙂 asi az buduci tyzden to nechame. Moze byt??? Lebo ja sa chcem pochvalit, ze sexujeme asi tak 3 x do mesiaca 😵 😵 😵 😵

matusik111
4. mar 2009

shandy, ako si platila tie testy ? Ja som si dala platbu na ucet, to je Slovenska sporitelna ? ta nasa slovenska ?? nie je to ceska ??? 😎 😎 trochu blba otazka, ale treba preverit so skusenymi 🙂
objednala som 12 obulacnych a 3 tehotenske zdarma. akurat na 2 mesiace a potom som tehotna 🙂

shandy
4. mar 2009

🙂 jasnacka vysvetlime 😀 😀 😀
a 7 by si nemala, neprehanaj to 🙂
ja mam tiez sporku a dala som to tusim cez to sporopay, jasne to je nasa sporka.
no super, sikula si 😉
matusik padam, tak pekny vecer 😉 a vidime sa zajtra, jaru uzi si muzika 😅 , pa paaaaa
p.s. matusik, nech sa teplotka rano drzi vo vysinach 😀

jarulai
5. mar 2009

dobré ránko, snažilky 🙂
ako ste sa vybuvkali? ja som musela mužíka poslať spať do obyvky - tak mi hrozne chrápal, že to musel aj ten náš tiger vonku počuť 😀 a zakaždým, ked som ho drgala, tak mi povedal:už budem tichučko. no viete si predstaviť, kolko mu to vydržalo 😀 😀 😀

matusik111
5. mar 2009

dobre ranko 🙂 tak dnes idem zaplatit tu fakturku , aby mi to poslali cim skor, Uz budem pripravena na dalsiu mrchu. Aj ked zatial tu neni a zajtra mam 28 DC. 😉 Len aby som este nemusela chodit na vyvolavacky .
tu mam graf , nie je najhorsi, ale dnes rano som testovala Rapid - a bol bielucky ako sneh ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

matusik111
5. mar 2009

jarulai, tak ty si si uzivala muzika z obyvacky 🙂 😀 😀 , ale tak sa nerobia deticky 😀 😀 😀

jarulai
5. mar 2009

matusik, to ja viem. ved my ešte ani detičky nerobíme - ešte nemožme. ale potom...to bude asi aj sám radšej utekať do obyvky, nech mu dám už konečne pokoj 😀 ale aj tak - on prišiel po nočnej + tá 5hodinová cesta, takže bol poriadne unavený a teda aj viac-menej nepoužitelný 😉 chuda moje

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre