Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
13. mar 2009

oficiálne do 15.00, neoficiálne sa mi asi zase nebude chcieť tak rýchlo utekať do toho prázdneho domu, tak potiahnem asi do 15.40 😉 ty si dokedy?

shandy
13. mar 2009

fiiha, no ja mam o tretej este jedno stretko, tak hadam nie dlhsie ako do piatej dnes 🙂 , no to inak aj ja tak zvyknem potiahnut, ked nemam draheho doma...co by clovek robil sam doma 😀 😀 , ze ano, ked moze zvysovat HDP 😀

jarulai
13. mar 2009

no veru. ale ja zvyšujem potom akurát tak návštevnosť koníka 😀 😀 😀

shandy
13. mar 2009

ved tak som to aj myslela, ze ironicky 😀 😀 😀

shandy
13. mar 2009

micka, ja mam o chvilu poradu, tak ak nahodou sa uz neuvidime, tak pekny vikendik a uzi si 🙂 , dufam, ze v pondelok sa hlasis s mojou mrchou a ja bez nej 😵 😵 😵 🤐

jarulai
13. mar 2009

tak moja, nech ti tá porada rýchlo ubehne a aj ja ti prajem pekný víkend a uži si to s mužíkom 😉 pondelok som tu a už snád aj s mrchou. tebe ju nedám 😉

pa-pa 🙂

jarulai
16. mar 2009

dobré ránko, zavisláčky 🙂 😀
aký bol víkendík? shandy, máme //???? u mna sa začína červenať, tak dúfam, že sa to už dnes spustí naplno 😉 tak držte paste.
matusik a ty co nové?

matusik111
16. mar 2009

Dobre ranko a krasny zaciatok tyzdna 🙂

matusik111
16. mar 2009

takze cakame na shandy, .... ale ked tu nie je , tak ona neprisla do prace , lebo je tehulka a doma sa vytesuje. Nechce sa s nami tesit , no pekne 😉 😉 😉
Tak mne asi ovulka neprisla na vikend ako som cakala, tak uviidme. Skusala som aj ovu test a ani naznak dakej ciarky. Co by bolo dobre znamenie, ze mozno pride az vo stvrtok ked pride muzicek domkov 😵 😵 😵
Najskor som sa obavala ako to dopadne cez vikend, ale nakoniec sme zvladli si dat 2x sexik za vikend. 😀
Ale bol to taky rozlietany vikend, ze sa mi to moc nepacilo. Furt sme boli niekde na navsteve do pol noci 😝 . Tak mozno dalsi vikend bude kludnejsi a bude aj s ovulkoou 😵

Jarulai, tak potlaci poriadne, aby sa to uz pohlo konecne, a pekne stihate aj sexikovat s manzelikom. Super 😵 😵 a mozes sa pridat ku nam 😵

matusik111
16. mar 2009

ale shandy, kde si ???? ved uz chceme s Tebou oslavovat 😵 😵 😵

shandy
16. mar 2009

bre rankoo, ze zavislacky 😀 😀 😀 , no mas recht ale 😀
no mne sa uz aj riadne zacervenalo a pekne v termine 😀 😀 , tak mozme oslavovat prichod cervenej 😠 😀 , ale som v pohode, viacmenej som cakala, ze pride 😉 , ved co by som robila s tou kopou ovulacnych testov a novym teplomerikom? 😅
joj matusik, ako ti bolo dobre, tak my sme ani nekeksikovali, taky o nicom vikend, este sme sa aj pred odchodom dnes rano pochytili, tak som z toho trosku vykolajena 😒 😖 , no ale nie je kazdy den nedela. tak vravis, ze este nem ovulka? a merala si? supni graf? mne ked skonci cervena, tiez meriam poctivo dalej 😵
jaru, tak aj tebe sa konecne zacervenie?? hurraaaaaaa

matusik111
16. mar 2009

😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ shandy, mne je z Teba smutno, lebo toto uz malo byt na 100 % tehulkovanie. ☹ ☹ ☹ Budem od Teba brat optimizmus 🙂

matusik111
16. mar 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 tu je moj graf. Ja som aj testovala a ziadne ciarky. Prosim Ta , robila som to vobec spravne??? Nacikala som do misky, otvorila som obal, vytiahla tester, chytila za zelenu cast a vopchala smerom sipky dole do mocu .... po ciaru ako zacinalo napis a sipky . Drzala som to tam cca 30 secund. Pekne sa zacalo sfarbovat a ostala tam iba / . Dobre som to robila???
A robila som v piatok a v nedelu a ani naznak //. ked nebol ani naznak, tak relativne by to mohlo pockat aj do stvrtku, co by som sa potesila, ale bolo to take cudne.
A inak , minuly mesiac ma pichalo na pravej strane vajecnikov, a tento mesaic zas. Ze by mi fungovali iba prave vajecniky a lave isli dovolenkovat ???? 😀 😀 😀

shandy
16. mar 2009

no kludne si ho vezmi mojka, ja ho mam dost, teda toho optimizmu 😀 😀
nooo, urobila si to dobre veru, uplne presne ako sa to ma. est emi povedz ze o kolkej? je lepsie ich robit k veceru a vzdy v tu istu hodinu. aj si nechala ten moc odstat tych 5 minut?
tak tvoje vajecniky maju dovolenku a ty musis makat??? 😀 😀 , no neva, a vcera si robila tiez testik, hej?

matusik111
16. mar 2009

nenechala som to 5 minut odstat ? Aj som to citala, ale nevedela som, ze je to az take strasne dolezite , ze by ani tienik neukazalo . a robila som to okolo 18 :00 . Ano, robila som vcera a ani naznak. Skusim to spravit zajtra a uvidim, ci aspon tienik bude.
Mozno ani ovulaciu nemam a my mozeme skakat kolko chceme 🙂 😀 😀 😎

shandy
16. mar 2009

ale snad ju mas matusik, podla grafiku, aj tak nevyzera, ze by prebehla a mozno si nahodou akurat natrafila na anovulak, ved uvidime. no neviem preco to treba nechat odstat, len viem, ze treba 😀 , tak dnes netestuj a skus zajtra ako pises. drzim palceky 😵 😵

matusik111
16. mar 2009

ved uvidime ako to dopadne, .... ja by som chcela vidiet aspon raz // 😀 😀 😀 😀
tak skusim az v utorok, ci bude aspon tienik a potom sa budem chvalit 😝

matusik111
16. mar 2009

a kedy Ti prisla ta mrcha jedna akasi ???? ved si jej mala napisat na vlozku " vstup zakazany" nech si to precita skor ako pride 😀 😀 😀

jarulai
16. mar 2009

ahojte babulky, som tu zase 😉
matusik, neviem, kolko mávaš ty mrchu, ale kedže mne sa ešte riadne nerozbehla a trvá mi 5-6dní, tak pochybujem, že stihneme aj keksík ☹
inak - podbruško ma bolí statočne - krče ako cez riadnu mrchu a pritom krvi ako ked sa trošku porežeš - šlahne ma 😠už nech sa to spustí poriadne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

matusik111
16. mar 2009

Jarulai, ja mavam 3-5 dni maximum. Tak treba si dat horuci kupel doma a uz sa to spusti urcite, trosku zacvicit brusaky a zajtra mozes behat na WC kazdu hodinku 🙂 😝 neboj, uz je to na dobrej ceste.

jarulai
16. mar 2009

matusik, brušáky som si dala - a vyšla z toho akurát svalovica. to vieš - ked sa hniloba pohne 😀 😀 😀 skúsim ešte večer ten kúpel 😉 a uvidím. snád to pomože

matusik111
16. mar 2009

tak ale aspon si mala dobry pocit , ze si si zacvicila, ked uz nic ine 😀 😀 😀 Neboj, uz to pride, uz toklope na dvere , urcite

matusik111
16. mar 2009

este stihnete s muzikom take rozluckove kolo 🙂

jarulai
16. mar 2009

OK, ja jej hned tie dvere otvorím, ked zaklope. len nech už dojde. ja už to mám normálne vyrátané - keby došla zajtra /alebo aj dnes/ o tých 14-15dní by mala byť ovulka práve ked dojde mužík 😉 preto mám nervy

matusik111
16. mar 2009

tak to je super, takze pekne stihate hned na prvy mesiac. Dobre si si to vypocitala. Aspon sa na tu mrchu nebudes moc hnevat, ked jej to tolko trvalo 😎

jarulai
16. mar 2009

no to je fakt 😉 len teraz ma hnevá, že je to takéto divné 😠

shandy
16. mar 2009

neboj jaru, vsetko postihate. ja mam tiez divnu mrchu, nikdy pred tym som nespinila a teraz hej, no jo, clovek sa uz nemoze spolahnut na nic 😀 😀
no a dostala som presne v sobotu, cize minuly cyklus rovnako dlhy ako ten predtym 32 dni...ufff, je to dost, nuz ale aspon sa to ako tak ustalilo na rovnakom pocte dni 😀 a tento mesiac nestiahame PD, lebo drahy bude presne v tom case v nemocke, no co uz...😝 , hlavne nech mi ho vratia v poriadku domov..

jarulai
16. mar 2009

shandy, mne by to ani nejako "nevadilo" takáto mrcha, len keby som mala istotu, že je všetko v poridku po zákroku, že to nie je nič zlé 😒 ja viem - doki vravel, že je všetko OK, ale aj tak. Ešte uvidím, čo to urobí do zajtra 😉 možno do rána vykrvácam, ktovie

shandy
16. mar 2009

ja myslim, ze sa to spusti, mozno tato jedna este nebude uplne ok, ale urcite trva nejaky cas, kym si s tym priroda poradi a kazda baba ja asi ina. ono sa to podla mna samo vycisti neboj. nastastie to bolo este v skorom stadiu. si predstav tie babeny, co potratia v 2. trimestri alebo musia porodit mrtve babo, to je peklo...vtedy kym sa to telo da do poriadku a dusa? hmm... 😒 , no ale nerozoberajme take smutne temy. uvidis, ako zajtra...a kedy mas ist zas na kontrolu? po mrche?

jarulai
16. mar 2009

shandy, ja ti ani neviem s tou kontrolou. to mu budem musieť asi po mrche zavolať. alebo až ked bude niektorá z tých budúcich MS meškať? 😀 😀 😀

inak - nepozerala si náhodou v piatok alebo sobotu na stv1 išiel skutočný príbeh o židovskej lekárke v koncentráku. to bola sila. si vravím - ako sa tie ženy z toho dostali? ja fakt, že človek nevie aký je silný, pokial nemusí čeliť nejakej hroznej situácii

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre